TETA [TET] część III

wszystko na temat spółek publicznych
fiolet
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9630
Rejestracja: 08 gru 2005 14:49

Postautor: fiolet » 12 maja 2006 16:56

Informacje się zrównoważyły . Ilosci bez znaczenia , uzeleżnione od zamożności mającego dostęp ......................... :D

REKLAMA


esqiure
Chorąży
Posty: 962
Rejestracja: 07 gru 2005 23:59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: esqiure » 12 maja 2006 17:30

Ja tam nie jestem już huraoptymistą

kodi
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8948
Rejestracja: 03 sty 2006 17:28

Postautor: kodi » 12 maja 2006 17:42

Informacje się zrównoważyły . Ilosci bez znaczenia , uzeleżnione od zamożności mającego dostęp ......................... :D
niestety, ale się nie równoważą :? sprzedali 15000 i kupili 1000 - dla zatarcia wrażenia...
w ch... lecą - niestety...

1melon
Starszy chorąży
Posty: 1096
Rejestracja: 07 gru 2005 21:21

Postautor: 1melon » 12 maja 2006 17:46

Melon , widzę że masz jeszcze TVN :shock: , ja wczoraj sprzedałem . Korekta po wczorajszych wzrostach była nieunikniona :?
ale z Ciebie kolega!
było mi na priv napisac, ze sprzedales i dlaczego ...
A nie uwazasz ze po ogloszeniu wynikow za I kwartal i tak pofrunie jeszcze wyzej? (odpowiedz na forum tvn-u)

poszukiwana
Chorąży sztabowy
Posty: 4652
Rejestracja: 09 lut 2006 12:40

Postautor: poszukiwana » 12 maja 2006 17:46

Informacje się zrównoważyły . Ilosci bez znaczenia , uzeleżnione od zamożności mającego dostęp ......................... :D
niestety, ale się nie równoważą :? sprzedali 15000 i kupili 1000 - dla zatarcia wrażenia...
w ch... lecą - niestety...
Zgadzam się. Wydźwięk będzie negatywny. Dodatkowo po publikacji wyników czeka nas korekta na rynku i nie wiem co w końcu z Zytą.

Dla mnie dobrze, bo może zdążę z zakupami. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

esqiure
Chorąży
Posty: 962
Rejestracja: 07 gru 2005 23:59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: esqiure » 12 maja 2006 17:55

Gołuński i Krawczyk wyzbywają się akcji. Ew. może się wyzbywać Fryś, ale to mało prawdopodobne.

Gołuński - Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży
Kraczyk - Prezes Zarządu

1melon
Starszy chorąży
Posty: 1096
Rejestracja: 07 gru 2005 21:21

Postautor: 1melon » 12 maja 2006 17:58

juz trzeci gostek wywalil tete...
mowilem ze 15 zet to bedzie problem ...

nawet fiolet swoj pakiecik rzuci
konek tez...
a reszta pewnie cicho siedzi...

kodi
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8948
Rejestracja: 03 sty 2006 17:28

Postautor: kodi » 12 maja 2006 18:03

Napisałem do gościa odpowiedzialnego w Tecie za kontakt z inwestorami maila:

Witam Pana!

Jako posiadacz sporego, jak na moje możliwości, pakietu akcji Tety chciałbym zapytać czy odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej spółki i jeśli tak, to czy Rada ustosunkowała się jakoś do rekomendowanej przez Zarząd akwizycji w Czechach...?

Pytam Pana drogą mailową, ponieważ nie ma żadnych ogólnodostępnych komunikatów i ogłoszeń prasowych w/s Tety i jej planów...

Jeśli inwestorzy mogą przeczytać jakiś komunikaty, to tylko dotyczące pozbywania się akcji przez managment spólki - co jest dla nas informacją negatywną i deprymującą...

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź...


ciekawe czy mi coś odpisze...? jak tak - to wkleję...

esqiure
Chorąży
Posty: 962
Rejestracja: 07 gru 2005 23:59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: esqiure » 12 maja 2006 18:05

Raczej było tylko dwóch wyrzucających, a nie trzech. Ktoś kto kupił te 1000 akcji, jeszcze tego samego dnia je sprzedał, razem z akcjami które kupił kilka dni wcześniej.

"nie wszystko złoto co się świeci", ale i "nie wszystko *** co śmierdzi".
Zgodnie z art. 156 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi:
Art. 159. 1. Osoby wymienione w art. 156 ust. 1 pkt 1 lit. a(m.in. członkowie zarządu - mój przypis) nie mogą, w czasie trwania okresu zamkniętego, nabywać lub zbywać, na rachunek własny lub osoby trzeciej, akcji emitenta, praw pochodnych dotyczących akcji emitenta oraz innych instrumentów finansowych z nimi powiązanych oraz dokonywać, na rachunek własny lub osoby trzeciej, innych czynności prawnych powodujących lub mogących powodować rozporządzenie takimi instrumentami finansowymi.
2. Okresem zamkniętym jest:
1) okres od wejścia w posiadanie przez osobę fizyczną wymienioną w art. 156 ust. 1 pkt 1 lit. a informacji poufnej dotyczącej emitenta lub instrumentów finansowych, o których mowa w ust. 1, spełniających warunki określone w art. 156 ust. 4, do przekazania tej informacji do publicznej wiadomości;
A to by znaczyło, że nie ma informacji o nieudanej akwizycji, bo nie mogliby wówczas sprzedawać. Poprzez dowód niewprost, a raczej zaprzeczenie otrzymujemy potwierdzenie prowadzenia działań w stronę akwizycji.

1melon
Starszy chorąży
Posty: 1096
Rejestracja: 07 gru 2005 21:21

Postautor: 1melon » 12 maja 2006 18:09

och esqiure - mlody jestes nie znasz zycia.
tak to niby ma byc.
A jak jest wszyscy wiemy.
przeczytaj to jak nie wierzysz....
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Komisja ... 32905.html

esqiure
Chorąży
Posty: 962
Rejestracja: 07 gru 2005 23:59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: esqiure » 12 maja 2006 18:13

Coś jest nie tak, jakby mieli opuszczać zarząd bo w wyniku akwizycji przyszliby nowi członkowie z Czech, to mogliby by odejść, nie sprzedawać teraz akcji, i po przejęciu sprzedać dwa razy drozej. Trzymają kurs sztywno, nie dają mu się wybić, może pod wezwanie? Może to TETE ktoś będzie przejmował?

kodi
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8948
Rejestracja: 03 sty 2006 17:28

Postautor: kodi » 12 maja 2006 18:14

och esqiure - mlody jestes nie znasz zycia.
tak to niby ma byc.
A jak jest wszyscy wiemy.
przeczytaj to jak nie wierzysz....
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Komisja ... 32905.html
ten link to trochę nie a'propos... jak już to dotyczy całej giełdy - Twoich spółek melon, też... 8)

esqiure
Chorąży
Posty: 962
Rejestracja: 07 gru 2005 23:59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: esqiure » 12 maja 2006 18:16

Wiem wiem, czytałem o PPWK, niewiadomo co z członkiem zarządu TETY - Stanisławem Piwko, który nabył w "okresie zamkniętym". Komisja nie działa skutecznie, ale fundusz który kupił 10% mógłby się wkurwić, jak i akcjonariusze, których było dużo kupujących powyżej 15 zł

szszeregowy
Chorąży
Posty: 737
Rejestracja: 21 sty 2006 23:13

Postautor: szszeregowy » 12 maja 2006 18:46

:D :D :D :D no to już koniec, niestety prawda jest szokująca....wszyscy prócz 1melona zostaliśmy nędzarzami, a miało być tak pięknie, wywiady miały być, spotkania w zakładach pracy, 1melon na pewno Nam pomoże i wspomoże, założy fundację bezdomnych im. Tety i będzie sponsorował zupki, okropna sytuacja powstała, ludzie co dzisiaj zjeść na kolację? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

fiolet
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9630
Rejestracja: 08 gru 2005 14:49

Postautor: fiolet » 12 maja 2006 18:52

Melon , widzę że masz jeszcze TVN :shock: , ja wczoraj sprzedałem . Korekta po wczorajszych wzrostach była nieunikniona :?
ale z Ciebie kolega!
było mi na priv napisac, ze sprzedales i dlaczego ...
A nie uwazasz ze po ogloszeniu wynikow za I kwartal i tak pofrunie jeszcze wyzej? (odpowiedz na forum tvn-u)
Sprzedałem spodziewajac sie korekty na W20 i trafilem :)

Chciałem odkupic , ale wystawilem o 10 gr. za tanio :D Spróbuje w poniedziałek , na otwarciu może jeszcze spaść . :twisted:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości