ELEKTRIM {ELE} XXI

wszystko na temat spółek publicznych
mejsi
Młodszy chorąży
Posty: 446
Rejestracja: 07 kwie 2006 08:59

Postautor: mejsi » 09 kwie 2006 17:02

Z innej beczki, tej technicznej (WYKRES TICKOWY 5 ost sesji)... najbliższe wsparcie ok 15zł, opór 16zł. Spadek ponieżej 15zł to test 14zł. Wszyscy to wiemy, ale po tej korekcie ukształtowała sie na tickowym odwrócona RGR. Do pełnego ukształtowania potrzebujemy tylko i aż przebicia 16zł. Jeżeli jutro udałoby się przebić na dłużej 16zł to jest duze prawdopodobieństwo końca korekty i test 21zł... Wszystko jest mozliwe :D :D :D
To wszystko możne zobaczyć na wykresach:

http://bossa.pl/notowania/wykresy/

intraday

REKLAMA


kibic
Sierżant sztabowy
Posty: 156
Rejestracja: 19 sty 2006 00:20

Postautor: kibic » 09 kwie 2006 17:05

Jutro po raz trzeci spróbuję dodzwonić się do rzecznik.Może coś dowiemy się o KRS-e.Jak bedzie coś do przekazania to napiszę.
daremne trudy prózne żale
pani rzecznik z zasady nie odbiera telefonów
a nieliczni szczęśliwi którzy dotapią tego zaszczytu
usłyszą tylko

no comment :twisted:
Tu Cię muszę zaskoczyć dwa razy rozmawiałem z p.Ewą , niestety nie wziąłem kom. teraz żałuję.

Radek__72593
Podporucznik
Posty: 15186
Rejestracja: 04 kwie 2006 14:44
Lokalizacja: Disneyland

Postautor: Radek__72593 » 09 kwie 2006 17:08

A jak odbywaja sie zapisy w mBanku? musze zadzwonic czy moge wszystko zrobic przez internet?

marauder2002
Chorąży
Posty: 807
Rejestracja: 25 sty 2006 01:52

Who is who?

Postautor: marauder2002 » 09 kwie 2006 17:09

Bytka abo ne bytka to je zapytka

Dr.Martens
Chorąży
Posty: 760
Rejestracja: 09 kwie 2006 14:06
Lokalizacja: Wrocław

OPCJA CALL

Postautor: Dr.Martens » 09 kwie 2006 17:29

mam pytanie czy jesli DT wykona opcje coll(chyba tak sie pisze) to znaczy ze ele jest zobowiazany sprzedac czy tylko chodzi o uprzywilejowanie w cenie?
Opcja Call, czyli pierwokupu może być wykonana wtedy, kiedy jeden z udziałowców, w przypadku PTC to Elektrim i DT chciałby sprzedać swoje udziały innemu podmiotowi, który nie jest udziałowcem w PTC, wtedy pierwszeństwo w kupnie ma jeden z udziałowców PTC.

Np. O to szedł przecież cały spór, czy sprzedaż udziałów PTC należących do Elektrimu na rzecz Vivendi była skuteczna! Nie była, co orzekł Wiedeń w 2004 roku i 29 marca Warszawa ponieważ, Elektrim nie mógł sprzedać udziałów Vivendi BEZ JEDNOMYŚLNEJ ZGODY RADY NADZORCZEJ PTC. Tej zgody nie było, dlatego przeniesienie udziałów było bezskuteczne. A opcja pierwokupu polega na tym, że DT ma prawo pierwokupu 48% udziałów należących do Elektrimu, jak również hipotetycznie, gdyby do DT chciało komuś sprzedać to prawo pierwokupu, czyli pierwszeństwa w kupnie ma Elektrim lub inni mniejsi udziałowcy PTC oczywiście zainteresowani kupnem.

Jeszcze dochodzi wątek, czy DT wykonało opcje pierwokupu na udziałach Elektrimu, nie mogło jej wykonać i nie wykona dopóki Elektrim nie ogłosi upadłości. Bo gdyby ogłoszono upadłość to majątek musi być sprzedany przez syndyka i udziały w PTC należące do elektrimu będzie mógł kupić w pierwszeństwie Deutshe Telekom, a gdyby nie skorzystał z opcji pierwokupu to inny podmiot mógłby kupić te udziały.

Jeśli się pomyłiłem to proszę o poprawę bardziej zaawansowanych ELEfanów :)

Pozdrawiam!

art4art
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 231
Rejestracja: 20 lis 2005 23:49

Postautor: art4art » 09 kwie 2006 17:49


(...)
Na GPW jest dużo niedowartościwanyh spółek... ale nie rosną, rynek ich nie docenia.
(...)
Raczej powiedziałbym, że na giełdzie jest dużo przewartościowanych spółek. Mejsi jeśli możesz to podaj nazwy tych niedowartościowanych spółek. Sprawdzimy.

ELE było skrajnie niedowartościowane, a na razie jego wycena jest powiedzmy "rynkowa" :P . - 15 zł bardziej odpowiada fundamentom niż 3 zł o których wspominałeś. A w przypadku ELE fundamenty mogą się bardzo szybko zmienić i to raczej na korzyść, choć istnieją też spore ryzyka o których większość na forum wie więc nie ma potrzeby ich wspominać.

Na razie czekamy na plotki na forum i na jakieś fakty i wydarzenia.

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 09 kwie 2006 17:52

wpadłem ino biegiem i na mom,ale zeby ułatwic i uniknac duszkursow -zalozylem czesc XXII

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... 0cdcad41ed

Zachecam do spokojnego przenoszenia sie jw

I oby ELE w kursie wynagrodził :twisted:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

adamek
Chorąży sztabowy
Posty: 4569
Rejestracja: 23 paź 2005 17:13
Lokalizacja: TYCHY

Postautor: adamek » 09 kwie 2006 17:54


(...)
Na GPW jest dużo niedowartościwanyh spółek... ale nie rosną, rynek ich nie docenia.
(...)
Raczej powiedziałbym, że na giełdzie jest dużo przewartościowanych spółek. Mejsi jeśli możesz to podaj nazwy tych niedowartościowanych spółek. Sprawdzimy.

ELE było skrajnie niedowartościowane, a na razie jego wycena jest powiedzmy "rynkowa" :P . - 15 zł bardziej odpowiada fundamentom niż 3 zł o których wspominałeś. A w przypadku ELE fundamenty mogą się bardzo szybko zmienić i to raczej na korzyść, choć istnieją też spore ryzyka o których większość na forum wie więc nie ma potrzeby ich wspominać.

Na razie czekamy na plotki na forum i na jakieś fakty i wydarzenia.
jedna z tych spolek to fam ;)

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 09 kwie 2006 17:55

niby moja byla wczesniej,ale wpuscilem Robo i Fredka
Zaraz będzie 150 stron. Kto zakłada nową część ELE? Na kogo kolej? :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 09 kwie 2006 17:56

a teraz otworzylem czesc XXii-ciut wczesniej bo potem znow moglyby byc klotnie :evil:
niby moja byla wczesniej,ale wpuscilem Robo i Fredka
Zaraz będzie 150 stron. Kto zakłada nową część ELE? Na kogo kolej? :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

JanekW
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8421
Rejestracja: 17 paź 2005 22:34

Postautor: JanekW » 09 kwie 2006 18:06


(...)
Na GPW jest dużo niedowartościwanyh spółek... ale nie rosną, rynek ich nie docenia.
(...)
Raczej powiedziałbym, że na giełdzie jest dużo przewartościowanych spółek. Mejsi jeśli możesz to podaj nazwy tych niedowartościowanych spółek. Sprawdzimy.

ELE było skrajnie niedowartościowane, a na razie jego wycena jest powiedzmy "rynkowa" :P . - 15 zł bardziej odpowiada fundamentom niż 3 zł o których wspominałeś. A w przypadku ELE fundamenty mogą się bardzo szybko zmienić i to raczej na korzyść, choć istnieją też spore ryzyka o których większość na forum wie więc nie ma potrzeby ich wspominać.

Na razie czekamy na plotki na forum i na jakieś fakty i wydarzenia.
Fasing - obecny kurs 9,65zł wartość księgowa 14,30zł
" W tym biznesie jesteś dobry, jeśli masz rację 6 na 10 razy. Nigdy nie ma się racji częściej."
Peter Lynch

mejsi
Młodszy chorąży
Posty: 446
Rejestracja: 07 kwie 2006 08:59

Postautor: mejsi » 09 kwie 2006 18:10


(...)
Na GPW jest dużo niedowartościwanyh spółek... ale nie rosną, rynek ich nie docenia.
(...)
Raczej powiedziałbym, że na giełdzie jest dużo przewartościowanych spółek. Mejsi jeśli możesz to podaj nazwy tych niedowartościowanych spółek. Sprawdzimy.

ELE było skrajnie niedowartościowane, a na razie jego wycena jest powiedzmy "rynkowa" :P . - 15 zł bardziej odpowiada fundamentom niż 3 zł o których wspominałeś. A w przypadku ELE fundamenty mogą się bardzo szybko zmienić i to raczej na korzyść, choć istnieją też spore ryzyka o których większość na forum wie więc nie ma potrzeby ich wspominać.

Na razie czekamy na plotki na forum i na jakieś fakty i wydarzenia.
jedna z tych spolek to fam ;)
Pepees, hodrobudowa...

Troll
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 317
Rejestracja: 24 sty 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Troll » 09 kwie 2006 18:20

Polna.... :)
Wartość PP: V = (M-S) / (N+1) | Lubawa: 6.49=(9.95-0.21) / (0.5+1) | Kurs odniesienia: (9.95-6.49) = 3.46 | Kurs otwarcia: 4.30 | Kurs zamkniecia: 4,47 ||+29,19 %||

PIES Na baby
Młodszy chorąży
Posty: 479
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: PIES Na baby » 09 kwie 2006 18:23

Vistula.......... :lol:

kasia1
Chorąży sztabowy
Posty: 4139
Rejestracja: 13 lut 2006 11:51

Postautor: kasia1 » 09 kwie 2006 18:46

prosze o wklejenie informaci ze strony vif na temat zarzadu ja nie umiem moze to wyjasni kilka kwestii.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości