ENERGOPOL (EPL)

wszystko na temat spółek publicznych
small1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2674
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

ENERGOPOL (EPL)

Postautor: small1 » 11 kwie 2006 11:40

Próbowałem założyć ten temat może miesiąc temu, ale mi go skasowano :) Nie upierałem się. Ale może warto by pogadać: czy z tego EPL coś będzie? :)

REKLAMA


Sputnik
Porucznik
Posty: 24456
Rejestracja: 20 sty 2006 12:59
Lokalizacja: Warszawa / Szczecin

Postautor: Sputnik » 11 kwie 2006 11:43

Może i coś będzie. Tylko czy to nie zamrażalnia i jeszcze fix ? Wiesz coś o spółce ciekawego ? Pzdr.

small1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2674
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: small1 » 11 kwie 2006 11:56

Nic ciekawego nie wiem - ot branża, jak się wydaje, podnosząca głowę. Wyniki jakby ostatnio ciut lepsze (choć po takiej zimie, to kto wie, jak będzie pierwszy kwartał wyglądał). Jak brałem (ostatnio po 7, ale w sumie maam i tak niewile), to tylko dlatego, że tak jakoś "przedodpałowo" wyglądało :) Jupiter podobno chce akcje wywalić - pytanie czy na giełdzie (przy takich obrotach jak dotąd?) czy poza nią, i po ile?

Sputnik
Porucznik
Posty: 24456
Rejestracja: 20 sty 2006 12:59
Lokalizacja: Warszawa / Szczecin

Postautor: Sputnik » 11 kwie 2006 12:02

Nic ciekawego nie wiem - ot branża, jak się wydaje, podnosząca głowę. Wyniki jakby ostatnio ciut lepsze (choć po takiej zimie, to kto wie, jak będzie pierwszy kwartał wyglądał). Jak brałem (ostatnio po 7, ale w sumie maam i tak niewile), to tylko dlatego, że tak jakoś "przedodpałowo" wyglądało :) Jupiter podobno chce akcje wywalić - pytanie czy na giełdzie (przy takich obrotach jak dotąd?) czy poza nią, i po ile?
Może i podnosząca głowę, ale widzisz co się dzieje na rynku... A na takiej spółce większy pakiet może spowodować straty ciężkie do odrobienia. Spółka nie ma niczego specjalnego do zaoferowania. Zajmują się zwykłymi, drobnymi pracami budowlano - remontowymi. Może gdyby znalazł się jakiś nowy inwestor, to kto wie ... Pzdr.

misio_inwestor
Podporucznik
Posty: 12525
Rejestracja: 08 gru 2005 20:14

Postautor: misio_inwestor » 05 maja 2006 11:44

ma ktos ten papier
wzialem sobie wlasnie pakiecik
wyniki za 1Q rewelacyjne

zapowiadaja sie dzisiaj najwyzsze obroty w historii spolki (czyli okolo 15 tys papiera :)

nowy1981
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2488
Rejestracja: 18 paź 2005 14:45

Postautor: nowy1981 » 05 maja 2006 12:37

ma ktos ten papier
wzialem sobie wlasnie pakiecik
wyniki za 1Q rewelacyjne

zapowiadaja sie dzisiaj najwyzsze obroty w historii spolki (czyli okolo 15 tys papiera :)
gratuluję wyboru ;-)
Dodam , że ja tylko raz przeczytałem o energoplu i byłem pewny
nick anulowany

misio_inwestor
Podporucznik
Posty: 12525
Rejestracja: 08 gru 2005 20:14

Postautor: misio_inwestor » 05 maja 2006 13:19

ma ktos ten papier
wzialem sobie wlasnie pakiecik
wyniki za 1Q rewelacyjne

zapowiadaja sie dzisiaj najwyzsze obroty w historii spolki (czyli okolo 15 tys papiera :)
gratuluję wyboru ;-)
Dodam , że ja tylko raz przeczytałem o energoplu i byłem pewny
to lecisz ze mna na tej rakiecie stary ?? ,bo chetnie bym z kims pospekulowal na temat kursu w najblizszych dniach

misio_inwestor
Podporucznik
Posty: 12525
Rejestracja: 08 gru 2005 20:14

Postautor: misio_inwestor » 05 maja 2006 15:17

no to jeszcze sobie dokupilem paczuszke , obroty juz 30 tysiakow ,nieźle

misio_inwestor
Podporucznik
Posty: 12525
Rejestracja: 08 gru 2005 20:14

Postautor: misio_inwestor » 05 maja 2006 15:18

jak sie tylko pojawi jakas podaz od razu jest zbierana :)
a wlasciwie do kogo ja to mowie :)

misio_inwestor
Podporucznik
Posty: 12525
Rejestracja: 08 gru 2005 20:14

Postautor: misio_inwestor » 05 maja 2006 18:44

witam wszystkich :)

naprawde nikt tego nie ma ?? :)

firma ma bardzo niska wycene , c/wk = 1,3

kupujcie !! :)

nowy1981
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2488
Rejestracja: 18 paź 2005 14:45

Postautor: nowy1981 » 05 maja 2006 20:45

Jak już miałbym sobie pospekulować to nie na temat ew. kursu tylko czy jest szansa na jakieś przejęcie , bo Energopol może być dobrym kąskiem działa na najlepiej rozwijąjących się na dzień dzisiejszy rynkach budowlanych , śląsk, dolnyśląsk , a główny jest inwestorem finansowym , więc jego interesuje kaska nawet chyba coś tam Jupiter wspominał , że , jak cena będzie zadowalająca nie będzie miał oporów ze sprzedaża swojego pakietu....


Ciekawe kto mógłby zainteresowac się energopolem ?
nick anulowany

misio_inwestor
Podporucznik
Posty: 12525
Rejestracja: 08 gru 2005 20:14

Postautor: misio_inwestor » 05 maja 2006 21:07

Jak już miałbym sobie pospekulować to nie na temat ew. kursu tylko czy jest szansa na jakieś przejęcie , bo Energopol może być dobrym kąskiem działa na najlepiej rozwijąjących się na dzień dzisiejszy rynkach budowlanych , śląsk, dolnyśląsk , a główny jest inwestorem finansowym , więc jego interesuje kaska nawet chyba coś tam Jupiter wspominał , że , jak cena będzie zadowalająca nie będzie miał oporów ze sprzedaża swojego pakietu....


Ciekawe kto mógłby zainteresowac się energopolem ?
POLIMEX szuka czegos do przejecia - mowilo sie o REMAKU czy NAFCIE - zreszta nie za bardzo mnie to intreresuje ,wszedlem krotkoterminowo ,no chyba ze w przeciagu kilku dni pojawia sie jakies ciekawe informacje - w co oczywiscie watpie. Jutro niech napisza cos fajnego w parkiecie i jestem spokojny o wzrosty ,zreszta dzisiaejszy obrot ponad 30 kilo (2 x wyszzy od historycznego maxa ) mowi sam za siebie ,mam nadzieje ,ze do 20 zeta dociagnie ,moze byc tyle za tydzien :)

misio_inwestor
Podporucznik
Posty: 12525
Rejestracja: 08 gru 2005 20:14

Postautor: misio_inwestor » 05 maja 2006 21:08

Jak już miałbym sobie pospekulować to nie na temat ew. kursu tylko czy jest szansa na jakieś przejęcie , bo Energopol może być dobrym kąskiem działa na najlepiej rozwijąjących się na dzień dzisiejszy rynkach budowlanych , śląsk, dolnyśląsk , a główny jest inwestorem finansowym , więc jego interesuje kaska nawet chyba coś tam Jupiter wspominał , że , jak cena będzie zadowalająca nie będzie miał oporów ze sprzedaża swojego pakietu....


Ciekawe kto mógłby zainteresowac się energopolem ?

no ale tak wogole to masz ten papier ?

Silent@Bob
Podporucznik
Posty: 13051
Rejestracja: 18 sty 2006 14:13

Postautor: Silent@Bob » 05 maja 2006 21:08

Jak już miałbym sobie pospekulować to nie na temat ew. kursu tylko czy jest szansa na jakieś przejęcie , bo Energopol może być dobrym kąskiem działa na najlepiej rozwijąjących się na dzień dzisiejszy rynkach budowlanych , śląsk, dolnyśląsk , a główny jest inwestorem finansowym , więc jego interesuje kaska nawet chyba coś tam Jupiter wspominał , że , jak cena będzie zadowalająca nie będzie miał oporów ze sprzedaża swojego pakietu....


Ciekawe kto mógłby zainteresowac się energopolem ?
Nowy! Od dziś ja się nim interesuję! Będę bacznie przyglądał się, a przez weekend trochę sobie o nim poczytam! Pozdrawiam!

misio_inwestor
Podporucznik
Posty: 12525
Rejestracja: 08 gru 2005 20:14

Postautor: misio_inwestor » 05 maja 2006 21:12

Jak już miałbym sobie pospekulować to nie na temat ew. kursu tylko czy jest szansa na jakieś przejęcie , bo Energopol może być dobrym kąskiem działa na najlepiej rozwijąjących się na dzień dzisiejszy rynkach budowlanych , śląsk, dolnyśląsk , a główny jest inwestorem finansowym , więc jego interesuje kaska nawet chyba coś tam Jupiter wspominał , że , jak cena będzie zadowalająca nie będzie miał oporów ze sprzedaża swojego pakietu....


Ciekawe kto mógłby zainteresowac się energopolem ?
Nowy! Od dziś ja się nim interesuję! Będę bacznie przyglądał się, a przez weekend trochę sobie o nim poczytam! Pozdrawiam!
to juz jest nas 3 :)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości