Lubawa [LBW] czesc 5

wszystko na temat spółek publicznych
sena9_75732
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3080
Rejestracja: 24 kwie 2006 20:39

Postautor: sena9_75732 » 25 kwie 2006 20:01

Wiem ze Luba jest przegrana, korekta jest nieunikniona, ale moze jutro jeszcze pojedziemy troche UP 8)
Co sadzicie :?:

To nie jest Elektrim i żadnej już teraz korekty nie będzie ,jutro nawet zaliczymy 6,05.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!!
Buhahaha....Kolejny naiwniak co nie zna mozliwosci Lubawy....
Zobaczysz jeden z drugim co sie bedzie dzialo jak beda notowane PP.... To bedzie jazda taka, ze sie naiwniaki posraja....Dlatego olac teraz notowania, nie przegapic wykupu PP i trzymac do jesieni....Myslenie o sprzedawaniu teraz to ***, o sprzedawaniu za kilka tygodni to glupota do kwadratu....Kupic, zakopac, zapomniec, odkopac za pol roku, rok....

A o czym ja piszę !!!
O żadnej sprzedarzy w mej wypowiedzi nie ma mowy!!! tylko uważam iż północ nom stop-tak długo jak będzie ogólna hossa na rynku tylko o dużo większym wzroście.
Pozdrawiam tych co nie rozumieją!!!
koncem hossy to juz niektórzy dwa lata strasza he he

REKLAMA


ramzes
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7499
Rejestracja: 04 mar 2006 23:00

Postautor: ramzes » 25 kwie 2006 20:02


SKUTECZNY
Starszy chorąży
Posty: 1970
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: SKUTECZNY » 25 kwie 2006 20:14

Wiem ze Luba jest przegrana, korekta jest nieunikniona, ale moze jutro jeszcze pojedziemy troche UP 8)
Co sadzicie :?:

To nie jest Elektrim i żadnej już teraz korekty nie będzie ,jutro nawet zaliczymy 6,05.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!!
Buhahaha....Kolejny naiwniak co nie zna mozliwosci Lubawy....
Zobaczysz jeden z drugim co sie bedzie dzialo jak beda notowane PP.... To bedzie jazda taka, ze sie naiwniaki posraja....Dlatego olac teraz notowania, nie przegapic wykupu PP i trzymac do jesieni....Myslenie o sprzedawaniu teraz to ***, o sprzedawaniu za kilka tygodni to glupota do kwadratu....Kupic, zakopac, zapomniec, odkopac za pol roku, rok....

A o czym ja piszę !!!
O żadnej sprzedaży w mej wypowiedzi nie ma mowy!!! tylko uważam iż północ nom stop-tak długo jak będzie ogólna hossa na rynku tylko o dużo większym wzroście.
Pozdrawiam tych co nie rozumieją!!!
koncem hossy to juz niektórzy dwa lata strasza he he
Akurat nie ja-oto link
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... 13&start=0
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2006 21:44 przez SKUTECZNY, łącznie zmieniany 1 raz.

KSIĄŻĘCA_WAWA
Starszy chorąży
Posty: 1368
Rejestracja: 25 kwie 2006 14:49
Lokalizacja: Ursynów

Postautor: KSIĄŻĘCA_WAWA » 25 kwie 2006 20:24

KSIĄŻĘCA_WAWA forum bankiera juz sie znudzilo??

z tego co pamietam ladnei tam naganiales, zreszta na lubawe
Szanowny kolego, bywam na akżdym forum parketu także od bardzo dawna =- penie ejstem ejdnym z pierwszych użytkowników forum parkietu to po pierwsze, po drugie masz złą pamięć, bo jeśli już papier opuszcza wszyscy i zostają naprawde tylko zorientowani na papierze i spółce - to nie ma mowy wówczas o naganianiu, po trzecie Polska to chyab wolny kraj wolno mi zatem być gdzie chcę - a co ty własciciel forum Parkietu? Uważaj bo zcasem może się okazac że ty jesteś gościem - z pewnością nie chciałbyś aby gospodarz cię nie wyprosił jako mniej waznego gościa, oczywiście żartuję ale nie lubię uzurpowania sobie praw do wirtualnych obszarów komunikowania, forum to nie twoja włąsność a wypowiadasz się tak jakby była. Jak się nie wie do kogo się mówi to się milczy. bez obrazy ale takiej tresci nie napisałby myslący człowiek. I jeszcze jedno - jestem bardziej tutaj aby zaznaczyc swoją obecnośc aby móc pogadac z kilkoma osobami prywatnie bo kryją się pod róznymi nickami - a rózni z róznych powodów zachęcili do zmiany nicku albo ukrywaniu się - a są to osoby na tyle kompetentne że raczej tylko czytają i gadają prywatnie. Zatem jeszcze pare postów o niczym i mi wystarczy - koledzy się odezwią na priv i mnie nie ma - nie będę wam przeszkadzał w waszych słusznych dywagacjach - przepraszam tych co rzezcywiście wnosza tu jakąś jakośc i informacje. Bankier czy parkiet wszystko jedno - rejestracja nie ma tu nic dorzezcy - prestiż też nie, moje zdanie ejst takie że bankier ma lepszą "płynność" dzięki niskiej cenie i dzięki temu mieli się tam więcej. A ludzie bywają i tu i tam i tam i tu pod róznymi nickami z róznych powodów dla róznych spółek.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2006 20:31 przez KSIĄŻĘCA_WAWA, łącznie zmieniany 1 raz.
W razie braku winnych, dobrać z niewinnych!

esco_bar
Starszy chorąży
Posty: 1257
Rejestracja: 30 mar 2006 19:54

Postautor: esco_bar » 25 kwie 2006 20:28

myslacy czlowiek czyta ze zrozumieniem drogi kolego

w ktorej czesci mojego postu napisalem ze nie jestes tutaj mile widziany i ze masz opuscic to forum??

ps.pytalem tylko czy forum bankiera sie tobie znudzilo,

a co do twoich postow na innym forum to co pisales bylo naganianiem moim zdaniem

pozdrawiam
powyzszy tekst jest tylko moim przemysleniem

ramzes
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7499
Rejestracja: 04 mar 2006 23:00

Postautor: ramzes » 25 kwie 2006 20:48

Do Ksiazecej wawy.

Miałem cie za normalnego kumatego goscia który pisze swoje posty w dobrej wierze ale widze ze jestes nadetym *** który ocenia ludzi i dzieli ich.Nie lubie takiego taniego kozactwa myslisz ze jezeli jedziesz swoimi cytatami z filmików przenoszac w nich jakies swoje przemyslenia które sa czytelne bracie miedzy takimi samymi tanimi cwaniaczkami jak ty to jestes gosc daj spokój stary zeby zjadlen na takich pacjentach dlatego nie kozacz swoja inteligencja bo to mnie smieszy.Mialem sie nie wtracac ale nie moge juz patrzec na to dziadostwo które uprawiasz :twisted:

SKUTECZNY
Starszy chorąży
Posty: 1970
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: SKUTECZNY » 25 kwie 2006 21:43

Wiem ze Luba jest przegrana, korekta jest nieunikniona, ale moze jutro jeszcze pojedziemy troche UP 8)
Co sadzicie :?:

To nie jest Elektrim i żadnej już teraz korekty nie będzie ,jutro nawet zaliczymy 6,05.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!!
Buhahaha....Kolejny naiwniak co nie zna mozliwosci Lubawy....
Zobaczysz jeden z drugim co sie bedzie dzialo jak beda notowane PP.... To bedzie jazda taka, ze sie naiwniaki posraja....Dlatego olac teraz notowania, nie przegapic wykupu PP i trzymac do jesieni....Myslenie o sprzedawaniu teraz to ***, o sprzedawaniu za kilka tygodni to glupota do kwadratu....Kupic, zakopac, zapomniec, odkopac za pol roku, rok....

A o czym ja piszę !!!
O żadnej sprzedaży w mej wypowiedzi nie ma mowy!!! tylko uważam iż północ nom stop-tak długo jak będzie ogólna hossa na rynku tylko o dużo większym wzroście.
Pozdrawiam tych co nie rozumieją!!!
koncem hossy to juz niektórzy dwa lata strasza he he

MarcinCz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2172
Rejestracja: 27 paź 2005 22:11

Postautor: MarcinCz » 25 kwie 2006 23:12

Głębokiej korekty jeszcze nie będzie z następujących powodów:
1. papier już się korekcił w czasie obydwu sesji,
2. spora grupa nowych kupiła w okolicy dzisiejszego zamknięcia i powyżej,
3. z końcówki sesji widać było, że walka na tym poziomie nie nie idzie między samą drobnicą, ale inwestorzy z trochę grubszymi zasobami (jednorazowe zlecenia pow. 5K) wyrywaja sobie papier wzajemnie.

Nie dotyczy to sytuacji jeśli po otwarciu powyżej 5 znowu wypali po hiperboli do 5.5. wtedy kurs się rozchwieje i wszystko będzie możliwe.

Pamietajcie, że większości z nas chodzi o dobrą cenę pp, PDA i asymilacji, a nie poprzez żywiołowe wzrosty i spadki zaproszenie całego towarzystwa z Elka, bo potem się okaże, że na pp i PDA będziemy w plecy.
mysle ze czeka nas jutro ubieranie w papier leszczy którzy beda myslli ze to okazja i bedzie konsolidacja a pojutrze juz głebszy minus w dwa dni
+ 50 dzis w srodku sesji wtedy sie zaczeła korekta które była poddciagana przez "przyjezdnych" którzy mysleli ze boga za nogi łapia nie wiedzac ze to poczatek korekty to nie były infa na 100 % w kilka dni bedzie korekta ale mozliwe ze bedzie jednodniowy mały minus ale watpie to spekulacyjna spółka bedzie wiec spory..........zabawne sa teksty w stylu papier kupowali wysoko wiec nie beda srzedawac :) oczywiscie ze beda ELE uczy jak spadło z 21 na kilka dni staneło na 15 bo wiara myslała ze cos z tego bedzie (zjechało na 8,2) z czasem kazdy sprzedaje trzymają kamikadze :) .................. duzy kupił duzy moze sprzedac :)

pozdr

scalaccio
Chorąży
Posty: 985
Rejestracja: 05 kwie 2006 15:51
Lokalizacja: Toruń

Postautor: scalaccio » 27 kwie 2006 10:04

Raport bieżący 59/2006 Zarząd LUBAWA S.A. informuje, że 26.04.2006 roku Spółka podpisała umowę zakupu zorganizowanej części przedsiębiorstwa Milagro-Powlekarnia. To źle ? ;)

Szczegóły:
http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=432980

scalaccio
Chorąży
Posty: 985
Rejestracja: 05 kwie 2006 15:51
Lokalizacja: Toruń

Postautor: scalaccio » 27 kwie 2006 10:07

Po raz kolejny przynudzają o tym samym:

Raport bieżący 60/2006 Zarząd LUBAWA S.A. informuje, że w maju 2006 roku Spółka planuje podpisanie umowy przedwstępnej dot. zbycia nieruchomości w Olsztynie. Sprzedaż gruntu początkowo planowana była na kwiecień 2006 rok, jednak termin uległ przesunięciu ze względu na przedłużające się rozmowy. O dalszych szczegółach związanych z trwającymi negocjacjami oraz o terminie podpisania umowy sprzedaży LUBAWA S.A. będzie informować w stosownych komunikatach.

To już chyba trzeci raz...

SOLL
Młodszy chorąży
Posty: 458
Rejestracja: 26 lut 2006 22:20

Postautor: SOLL » 27 kwie 2006 10:09

cos ciezko z kupnem dzis

liowa
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8389
Rejestracja: 21 paź 2005 17:04
Lokalizacja: koniec świata

Postautor: liowa » 27 kwie 2006 10:12

Przecież już jest nowy wątek.dlaczego bałaganicie?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 168 gości