MCI [MCI] cz.III

wszystko na temat spółek publicznych
weteran94
Młodszy chorąży
Posty: 432
Rejestracja: 12 kwie 2006 00:42

Postautor: weteran94 » 27 cze 2006 12:00

(nie jestem Wrocławiakiem, ale podziwiam)


Wrocławianinem... :wink:
Oj, oj. warto zajrzeć do słownika poprawnej polszczyzny. Obie formy są prawidłowe, przy czym *ak jest uznawane za potoczną. Np Warszawiak a znacznie rzadziej Warszawianin. Itd.

Ale dobrze, ze na tym forum poza pieniędzmi i inwektywami pojawia się wykształcenie. Moze pod koniec dojdziemy do noblesse oblige. Oby
mamy nawet czlowieka rodem z Wroclawia, ktory moglby spor ow rozsadzic.
Podejrzewam ze zajaby stanowisko takie jak prezentowane przez Weterana, niemniej jednak rodowici mieszkancy mowia Wroclawianin i wystrzegaja sie jakiegokolwiek powiazania z Warszawiakami:)
No to to idziemy na wyższy poziom dyskursu. Cieszę sie bardzo. Co do Warszawiaków to jest jak piszę, no bo mieszkam w tym grodzie od dawna, a z Wrocławiem jestem z róznych powodów zaprzyjaźniony.

Ale co by wykorzystać ten moment relaksu to prawdziwych Wrocławian/aków niewiele, no bo to albo Lwowiacy (raczej niż Lwowianie), albo Breslauer. Polecam w tej materii wspaniałą książkę Normana Daviesa Mikrokosmos, która niewiarygodnie wiele dobrego dla Wrocławia i jego mieszkańców zrobiła. A ostatni zakup złota wrocławskiego w Bremie!!! Wielki szacunek: porównywalne z odbudową za nasze grosiki Zamku Warszawskiego

A będzie jeszcze wspanialej!!!! Jestem pod wrażeniem planów vide na stronie www.eitplus.wroclaw.pl .

Oby wszystkim tak w Polsce chciało się chcieć, jak niektórym w naszym kraju nie chce się chcieć.

REKLAMA


dentysta1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8577
Rejestracja: 31 gru 2005 13:40

Postautor: dentysta1 » 27 cze 2006 12:00

Na s leży całkiem sporo towaru, może ci co sprzedają wiedzą to czego ja nie wiem :shock: zastanawiające?
Nawet po największej burzy zawsze wychodzi słońce

mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Postautor: mile » 27 cze 2006 12:10

Weteran,

niestety www.eitplus.wroclaw.pl to chyba tylko ladna strona. To wszystko jest ladnie opisane po to zeby klient to kupil podobnie jak z moim telewizorem.
Jesli sie nie myle a chyba nie to stoja za tym osoby majace jakies tam zaszlosci w zakresie operowania na rynku sporzadzania wnioskow pod programu SPO, a wczesniej Phare. Z racji konkurencji na tym rynku trzeba napisac cos co zrobi wrazenie. Ich produktem jest chyba wlasnie doradztwo w zakresie pozyskiwania srodkow, z tym ze nie pisza jasno.

sprawdze to dokladnie bo az mnie zaciekawilo w razie co sprostuje ale nie dzisiaj

mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Postautor: mile » 27 cze 2006 12:12

Na s leży całkiem sporo towaru, może ci co sprzedają wiedzą to czego ja nie wiem :shock: zastanawiające?

moze..., ale za to nie maja pojecia pewnie o sztuce wykonywania zebow porcelanowych

biotonowiec12
Sierżant sztabowy
Posty: 172
Rejestracja: 02 cze 2006 10:21

Postautor: biotonowiec12 » 27 cze 2006 12:26

witam interesuje se ta społka ciekawe czy bedzie jakas akcja co mam na mysli jakis split albo dodatkowe akcje albo emisja albo nie wiem co :)

dentysta1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8577
Rejestracja: 31 gru 2005 13:40

Postautor: dentysta1 » 27 cze 2006 12:31

Na s leży całkiem sporo towaru, może ci co sprzedają wiedzą to czego ja nie wiem :shock: zastanawiające?

moze..., ale za to nie maja pojecia pewnie o sztuce wykonywania zebow porcelanowych
Fakt :lol: :lol: :lol: :lol:
Nawet po największej burzy zawsze wychodzi słońce

weteran94
Młodszy chorąży
Posty: 432
Rejestracja: 12 kwie 2006 00:42

Postautor: weteran94 » 27 cze 2006 13:03

Weteran,

niestety www.eitplus.wroclaw.pl to chyba tylko ladna strona. To wszystko jest ladnie opisane po to zeby klient to kupil podobnie jak z moim telewizorem.
Jesli sie nie myle a chyba nie to stoja za tym osoby majace jakies tam zaszlosci w zakresie operowania na rynku sporzadzania wnioskow pod programu SPO, a wczesniej Phare. Z racji konkurencji na tym rynku trzeba napisac cos co zrobi wrazenie. Ich produktem jest chyba wlasnie doradztwo w zakresie pozyskiwania srodkow, z tym ze nie pisza jasno.

sprawdze to dokladnie bo az mnie zaciekawilo w razie co sprostuje ale nie dzisiaj
Szkoda sprawdzania, bo jedno z drugim ma niewiele wspólnego. Inne osoby i inna skala operacji: x 100 aby być bardziej precyzyjnym. A co z tego będzie zobaczymy. Jestem urodzonym optymistą. Komuś w Polsce to musi się udać, a Wrocław jest unikalny pod tym względem, bo nie zasiedziały. Poza tynm jeden drobizag. Żadne miasto w Polsce nie ma 10 Noblistów, a historia zaczęłą sie jednak przed 1945 rokiem i Festung Breslau. Na szczęście ludzie zaczynają to rozumieć.

mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Postautor: mile » 27 cze 2006 14:27

Weteran,

niestety www.eitplus.wroclaw.pl to chyba tylko ladna strona. To wszystko jest ladnie opisane po to zeby klient to kupil podobnie jak z moim telewizorem.
Jesli sie nie myle a chyba nie to stoja za tym osoby majace jakies tam zaszlosci w zakresie operowania na rynku sporzadzania wnioskow pod programu SPO, a wczesniej Phare. Z racji konkurencji na tym rynku trzeba napisac cos co zrobi wrazenie. Ich produktem jest chyba wlasnie doradztwo w zakresie pozyskiwania srodkow, z tym ze nie pisza jasno.

sprawdze to dokladnie bo az mnie zaciekawilo w razie co sprostuje ale nie dzisiaj
Szkoda sprawdzania, bo jedno z drugim ma niewiele wspólnego. Inne osoby i inna skala operacji: x 100 aby być bardziej precyzyjnym. A co z tego będzie zobaczymy. Jestem urodzonym optymistą. Komuś w Polsce to musi się udać, a Wrocław jest unikalny pod tym względem, bo nie zasiedziały. Poza tynm jeden drobizag. Żadne miasto w Polsce nie ma 10 Noblistów, a historia zaczęłą sie jednak przed 1945 rokiem i Festung Breslau. Na szczęście ludzie zaczynają to rozumieć.
jejku Weteran trzeba sprawdzic, to ze na stopce jest Urzad Miejski, to wcale nie swiadczy o magnesie jedynie dla wielkiej naulki, kultury i biznesu. Opis ideii jest taki jaby ktos zlecil to MCI:), nie przecze ze paru ludzi pracujacych dla ideii, da sie w to wkrecic. A ten produkt o ktorym ja mozwie to pod tym szyldem mozna z duza marza sprzedawac.

Ty a moze to tylko ja mam taki tok myslenia i wszedzie wide jakies mary.

weteran94
Młodszy chorąży
Posty: 432
Rejestracja: 12 kwie 2006 00:42

Postautor: weteran94 » 27 cze 2006 14:39

Mile

Dobry tok myślenia, ale perspektywa czasowa dla Twojego synka. To nie są szybkie interesy. Zainteresować się tym warto, jesli tylko Ci cokolwiek zależy na czymś więcej niż kwiatkami w ogródku, a ponieważ z komentarzy wnioskuję, że jesteś pasjonatem, to myślę że jednak się tym zainteresujesz

Troszkę ciepło - idę się chłodzić, bo chyba do końca będziemy sie telepać na tym poziomie.

Ale bardzo sie cieszę, że co do B wymiana myśli była konstruktywna i w pełni transparentna dla spektatorów. A czy wyciągnęli stosowne wnioski, to ich sprawa.

A to z ostatniej chwili

Polski rząd opowiedział się za utworzeniem Euopejskiego Instytutu Technologicznego. Chce on, by placówka powstała we Wrocławiu. Ideę Europejskiego Instytutu Technologicznego lansuje Komisja Europejska.

Premier Kazimierz Marcinkiewicz powiedział po posiedzeniu rządu, że polskie władze wystąpią do Komisji Europejskiej z propozycją, by placówka ta została utworzona we Wrocławiu. Szef rządu podkreślił, że atutem tego miasta jest, między innymi, jego centralne położenie w Europie.

Europejski Instytut Technologiczny to instytucja, która ma skupić się na rozwoju edukacji i badań naukowych ze szczególnym uwzględnieniem praktycznego wykorzystania wiedzy i nowoczesnych technologii.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2006 14:54 przez weteran94, łącznie zmieniany 1 raz.

mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Postautor: mile » 27 cze 2006 14:49

Mile

Dobry tok myślenia, ale perspektywa czasowa dla Twojego synka. To nie są szybkie interesy. Zainteresować się tym warto, jesli tylko Ci cokolwiek zależy na czymś więcej niż kwiatkami w ogródku, a ponieważ z komentarzy wnioskuję, że jesteś pasjonatem, to myślę że jednak się tym zainteresujesz

Troszkę ciepło - idę się chłodzić, bo chyba do końca będziemy sie telepać na tym poziomie.

Ale bardzo sie cieszę, że co do B wymiana myśli była konstruktywna i w pełni transparentna dla spektatorów. A czy wyciągnęli stosowne wnioski, to ich sprawa.
Oczywiscie, ze sie zainteresuje i jak juz bede cos wiecej wiedzial co, gdzie, jak z kim dam znac naturalnie, no chyba ze sie razem spotkamy zupelnie przez przypadek poszukujac informacji. Wtedy stawiam dobry obiad w dobrej restauracji.

dariusz650
Starszy chorąży
Posty: 1045
Rejestracja: 25 sty 2006 15:27

Postautor: dariusz650 » 27 cze 2006 15:23

słabiutko to na razie wygląda

weteran94
Młodszy chorąży
Posty: 432
Rejestracja: 12 kwie 2006 00:42

Postautor: weteran94 » 27 cze 2006 15:24

Mile

Dobry tok myślenia, ale perspektywa czasowa dla Twojego synka. To nie są szybkie interesy. Zainteresować się tym warto, jesli tylko Ci cokolwiek zależy na czymś więcej niż kwiatkami w ogródku, a ponieważ z komentarzy wnioskuję, że jesteś pasjonatem, to myślę że jednak się tym zainteresujesz

Troszkę ciepło - idę się chłodzić, bo chyba do końca będziemy sie telepać na tym poziomie.

Ale bardzo sie cieszę, że co do B wymiana myśli była konstruktywna i w pełni transparentna dla spektatorów. A czy wyciągnęli stosowne wnioski, to ich sprawa.

Oczywiscie, ze sie zainteresuje i jak juz bede cos wiecej wiedzial co, gdzie, jak z kim dam znac naturalnie, no chyba ze sie razem spotkamy zupelnie przez przypadek poszukujac informacji. Wtedy stawiam dobry obiad w dobrej restauracji.
Dziękuję, trzymam za słowo :oops:

mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Postautor: mile » 27 cze 2006 15:28

słabiutko to na razie wygląda

jak na taka pogode nie jest zle duszno,parno a i tak zielono i rosnie.

poza tym MCI z dnia na dzien rosnie poza notowaniami na sesjach.

dariusz650
Starszy chorąży
Posty: 1045
Rejestracja: 25 sty 2006 15:27

Postautor: dariusz650 » 27 cze 2006 16:08

dzisiaj mamy odbicie zdechłego kota na MCI .

weteran94
Młodszy chorąży
Posty: 432
Rejestracja: 12 kwie 2006 00:42

Postautor: weteran94 » 27 cze 2006 16:14

słabiutko to na razie wygląda

jak na taka pogode nie jest zle duszno,parno a i tak zielono i rosnie.

poza tym MCI z dnia na dzien rosnie poza notowaniami na sesjach.
Ale się ten popyt pochował. PeKaCzyści sprawdzaja i pewnie sie dziwują, że tele tego zachomikowano. 60 tys nie wystarczyło, ale juz 80 tak. Żartownisie niepoprawni

Ale niestety nic z BIOTONU dzisiaj Mile.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości