LENTEX(LTX) - PART IX

wszystko na temat spółek publicznych
SeaBiscuit
Młodszy chorąży
Posty: 509
Rejestracja: 27 maja 2006 22:58

Postautor: SeaBiscuit » 15 cze 2006 16:35

Przypuszczam ze Moska musi miec jakiegos asa w rekawie. Inaczej przy obecnym rynku chu* bedzie z PP, nic to nie da. Musi wyciagnac naprawde mocna karte zeby przekonac do siebie inwestorow.

Edit :

Jezeli by nie mial to bylby samobojca, a o to go nie posadzam. Poza tym wydaje mi sie ze to nie musi byc kontrakt, wedlug mnie dobrze przedstawoione plany rozwoju tez beda ok
A co byście powiedzieli na nowego inwestora strategicznego do kompani z Moską?
No to by była tucząca informacja :D Jest nawet taki jeden inwestror branżowy, który mógłby wejść w ten biznes. Ale póki co nie piszę, żeby nie zapeszyc... ;) Jakiś AS na pewno będzie.

Ale wracając na ziemię, to żałuję że tak słabo się doładowałem na wczorajszej sesji. Poniżej 25 już pewnie nie zjedziemy - patrząc na Stany i prawdopodone infa w drodze. Trudno bedę uśredniał na wyższych poziomach, w miarę wzrostu kursu LTX.

Osobiście myślę że prognoza 100 pln w dwa-trzy miesiące jest do zrealizowania, zakładając ogólne uspokojenie na parkietach i pozytywny rozwój sytuacji w LTX (czego jestem pewien).

Pozdrawiam wytrwałych Lentexowiczów, którym nawet przy 19 pln zwieracze nie popuszczały.
Też żałuję, że nie dokupiłem więcej - miałem słuchać swojej intuicji, ale mnie zaślepiły te lamenty z 15zł i czekałem z resztą, żeby się tam uśrednić porządnie. A teraz pewnie się w piątek z luką otworzymy na 29 co najmniej :oops:
Gratuluję tym co poszli na całość i sprzedali po 34-32 i odkupili taniej i więcej po 19-21 To będzie już niezła przebitka. \:D/

REKLAMA


jaanusz5
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2616
Rejestracja: 12 paź 2005 00:38
Lokalizacja: pomorskie

Postautor: jaanusz5 » 15 cze 2006 16:42

witajcie - czy giełda jutro pracuje?
Ucz się na błędach i zmierzaj pomału do celu.

digger
Starszy chorąży
Posty: 1869
Rejestracja: 05 gru 2005 20:58

Postautor: digger » 15 cze 2006 16:45

a w USA widać chęć do wybicia się z trendu spadkowego... widać wyraźny sygnał :oops:
:oops:

:twisted:

SeaBiscuit
Młodszy chorąży
Posty: 509
Rejestracja: 27 maja 2006 22:58

Postautor: SeaBiscuit » 15 cze 2006 16:48

a w USA widać chęć do wybicia się z trendu spadkowego... widać wyraźny sygnał :oops:
:oops:

:twisted:
No to bardzo dobrze - powinieneś sie cieszyć =D>
Nasdaq +1,73 oj będziemy jutro przypier....ć na północ [-o<
Ostatnio zmieniony 15 cze 2006 16:50 przez SeaBiscuit, łącznie zmieniany 1 raz.

apart
Młodszy chorąży
Posty: 672
Rejestracja: 06 kwie 2006 16:35
Lokalizacja: Poznań

Postautor: apart » 15 cze 2006 16:50

w takim tempie to dji zara bedzie mial ponad 11 000pkt :shock:

SeaBiscuit
Młodszy chorąży
Posty: 509
Rejestracja: 27 maja 2006 22:58

Postautor: SeaBiscuit » 15 cze 2006 16:52

Moska powinien już szykować jakieś małe info na jutrzejsze mocne odbicie \:D/

puszek
Młodszy chorąży
Posty: 549
Rejestracja: 18 paź 2005 20:32

Postautor: puszek » 15 cze 2006 16:54

Dow +94.37 +0.87% 10,911.29
NASDAQ +35.96 +1.72% 2,121.96
S&P +12.82 +1.04% 1,242.86

GIORGIO ARMANI_69521
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3938
Rejestracja: 14 mar 2006 16:46
Lokalizacja: Skąd wiatr wie, w którą stronę wiać?

Postautor: GIORGIO ARMANI_69521 » 15 cze 2006 16:57

Ale Mentlik. Bux otworzył się na 2,5% żeby później to wszystko stracic i zjechać na 0. Px50 otworzył się też na + ale teraz drze do góry 7,65% :shock: . Co będzie u nas ?[/quotezypomi
r
Jak to co to samo, sytuacja przypomia 1998 rok, tylko pora roku sie nie zgadza co bylo w dluzszym horyzoncie to wiadomo. Wszyscy patrza na inne gieldy i sraja ze strachu, po nocach mozna budzic i wypytwac o nazwy glownych indeksow swiatowych wraz z biezacymi wartosciami. A jeszcze pare miesiecy temu "inwestorzy" widzieli jedynie roz w granicach naszego kraju.
na wakacjach 1998 wig 20 doszedl do 900 pkt jak dobrze pamietam, dow byl w granicach 9000. Moze w chwili obecnej mamy stabilniejsza finansowo gospodarke, ale widmo naglej zmiany wisi nad nami w postaci profesjonalistow od rzadzenia, musicie sobie zdac sprawe ze kiedys bylo wiele afer ktore nakrecaly naplyw kapitalu. Dzisiajsza wladza nawet nie zna jezykow obcych wiec jak zagraniczny kapital ma wchodzic z nia w uklady. Poza tym oni maja oczy i widza co sie w tym kraju dzieje. A pazerne to towarzystowo jak wielu z was, prawda jest wiec taka ze *** sie skonczylo i jak zawsze po czyms takim pozostali *** i ***. A *** bede teraz *** innych wydymanych ot co bedzie jurto i w nastepnych paru miesiacach.

Nie ma mowy o spektakularnych wzrostach bo kazdy co siedzi na akcjach bedzie przy wiekszych ruchach wyskakiwal chocaz z czesci, do tego dochodza DT gwarantujacy ruch powrotne.

... i do maniaka nie jestem jakims tam giorgio, jak sie domyslam moglby byc ten gosc moim synem, ale wtedy musialbym chyba zapasc sie pod ziemie.
MUSZE PRZYZNAC ,ZE TWOJ PRZYPADEK JEST DOSYC OSOBLIWY !!!

TRAUMATYCZNE WSPOMNIENIA WYKORZYSTANIA SEKSUALNEGO W DZIECINSTWIE PRZEZ TWEGO WUJKA JURKA(RODZONEGO BRATA TWOJEJ MAMUSI JADZI :twisted: SORKI PANI JADWIGI :lol: )DOPROWADZIŁY U CIEBIE DO HISTERII!!! :lol: :lol: :lol:
SKUTKUJE TO ZAWARTOSCIĄ POSTOW KTORYMI SPAMUJESZ NA WĄTKU :twisted:

ODPOWIEDZ MI CZY MASZ PROBLEMY Z:
ODDYCHANIEM :twisted:
HISTERYCZNYM KRZTUSZENIE SIE :twisted:
DEPRESJA Z POWODU CIĄGŁYCH WTOP :twisted:
UNIKANIEM KONTAKTÓW Z LUDZMI(SPAMUJESZ TYLKO NA FORUM :lol: )
ZASŁABNIĘCIA

SEKSUALNE PROPOZYCJE BRATA TWOJEJ MAMY WUJKA JURKA :twisted: WYSUWANE W STOSUNKU DO CIEBIE SPOWODOWAŁY U CIEBIE STAN CIĄGŁEGO NAPIECIA.
Z TEGO CO PISAŁES WCZESNIEJ WIEM ,ZE PODJEŁES LECZENIE PSYCHIATRYCZNE W TWORKACH ...ALE JE PRZERWAŁES :twisted:
BARDZO ZŁA DECYZJA!!!!!!WROC TAM!KOLEDZY NA ODDZIALE ZAMKNIETYM CZEKAJĄ! :twisted:

TWOJ PRZYPADEK JEST BARDZO INTERESUJĄCY DLA FORUMOWICZÓW I POWINIEN BYC SWOISTYM OSTRZEZENIEM PRZED TYM CO GIEŁDA POTRAFI ZROBIC Z CICHEGO I LEKLIWEGO CZŁOWIEKA JAKIM BYŁES DO TEJ PORY!!!:
:twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
Nie należy propagować "pure nonsens'u" tam, gdzie panuje "common nonsense".

silverston
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2389
Rejestracja: 19 paź 2005 11:58

Postautor: silverston » 15 cze 2006 17:13

akcje lzpsu bedą mocno zasuwac na przód. grupa 3L będzie bronic juz niedługo lubawe i lentex wysokim kursem lzpsu. podobnie jak alchemia broni sie skotanem. Wydaje mi sie ze juz niedlugo ff moze spasc do 30% czyli 450kilo a wtedy panowie beda mogli grac jak na pcguardzie przed pda.


Wzrosty będą (spadki tez) ale w zdecydowanej wiekszosci bedzie na zielono i kurs bedzie bardzo wysoko. nawet split i pp nie bedą potrzebne. w razie ppp stali akcjonariusze beda mogli sobie kupic pipki i zmniejszyc ff nawet do 10-20%

ramzes
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7499
Rejestracja: 04 mar 2006 23:00

Postautor: ramzes » 15 cze 2006 17:23

plomyk napisał:
Ale Mentlik. Bux otworzył się na 2,5% żeby później to wszystko stracic i zjechać na 0. Px50 otworzył się też na + ale teraz drze do góry 7,65% . Co będzie u nas ?[/quotezypomi
r
Jak to co to samo, sytuacja przypomia 1998 rok, tylko pora roku sie nie zgadza co bylo w dluzszym horyzoncie to wiadomo. Wszyscy patrza na inne gieldy i sraja ze strachu, po nocach mozna budzic i wypytwac o nazwy glownych indeksow swiatowych wraz z biezacymi wartosciami. A jeszcze pare miesiecy temu "inwestorzy" widzieli jedynie roz w granicach naszego kraju.
na wakacjach 1998 wig 20 doszedl do 900 pkt jak dobrze pamietam, dow byl w granicach 9000. Moze w chwili obecnej mamy stabilniejsza finansowo gospodarke, ale widmo naglej zmiany wisi nad nami w postaci profesjonalistow od rzadzenia, musicie sobie zdac sprawe ze kiedys bylo wiele afer ktore nakrecaly naplyw kapitalu. Dzisiajsza wladza nawet nie zna jezykow obcych wiec jak zagraniczny kapital ma wchodzic z nia w uklady. Poza tym oni maja oczy i widza co sie w tym kraju dzieje. A pazerne to towarzystowo jak wielu z was, prawda jest wiec taka ze *** sie skonczylo i jak zawsze po czyms takim pozostali *** i ***. A *** bede teraz *** innych wydymanych ot co bedzie jurto i w nastepnych paru miesiacach.

Nie ma mowy o spektakularnych wzrostach bo kazdy co siedzi na akcjach bedzie przy wiekszych ruchach wyskakiwal chocaz z czesci, do tego dochodza DT gwarantujacy ruch powrotne.

... i do maniaka nie jestem jakims tam giorgio, jak sie domyslam moglby byc ten gosc moim synem, ale wtedy musialbym chyba zapasc sie pod ziemie.





HAHAHHAHAHHA ty psychopato ja myslalem ze ty tylko glupi mol ksiazkowy jestes ale patrze ze ty masz problemy z wlasna wartoscia chetnie czytam te twoje brednie i sie utwierdzam ze ten naród jest pelen takich jak ty matko skad wy sie bierzecie :D :D :twisted:

Energobioster

Postautor: Energobioster » 15 cze 2006 17:28

Dlaczego uważacie że Mosce zależy w tym wszystkim najbardziej, na cenie akcji na giełdzie ? Czyżbyście uważli że zamierza sprzedać swoje papiery ?
Na wysokiej cenie zależy tym którzy chcą opchnąć drogo ... Czyli głównie drobnym inwestorom.

digger
Starszy chorąży
Posty: 1869
Rejestracja: 05 gru 2005 20:58

Postautor: digger » 15 cze 2006 17:34

Dlaczego uważacie że Mosce zależy w tym wszystkim najbardziej, na cenie akcji na giełdzie ? Czyżbyście uważli że zamierza sprzedać swoje papiery ?
Na wysokiej cenie zależy tym którzy chcą opchnąć drogo ... Czyli głównie drobnym inwestorom.
a nie chciałbyś korzystając z okazji planowanych zmian w przejmowanej spółce zarobić kilkudziesięciu baniek, albo dać chociaż rodzinie zarobić, posiadając poparkowane akcje na zaprzyjaźnionych rachunkach?

:twisted: :twisted: :twisted:

nie ma sentymentów, są ***, *** i ***...

tyle, że *** nieraz robią to z klasą i bez obrócenia się rynku przeciwko im :-) a nie jak np. Sjoeblom, inwestorka od siedmiu boleści.

silverston
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2389
Rejestracja: 19 paź 2005 11:58

Postautor: silverston » 15 cze 2006 17:37

Spółka LZPS powiązana akcjonariatem z Lentexem


Akcjonariat % akcji
Bank Gospodarstwa Krajowego, Warszawa 16.1 %
Jerzy Rafał 10.3 %
Lubawa SA 10.0 %
Szostak Piotr 9.0 %
Fijałkowski Krzysztof 5.6 %
Szymula Mariusz 5.1 %
Moska Krzysztof 5.1 %
xxxxxxxxxxxxx -14.06.06 6,9 %



Razem to daje 68,1%

pozostający FF 31,9

akcje lzpsu bedą mocno zasuwac na przód. grupa 3L będzie podciągać juz niedługo lubawe i lentex wysokim kursem lzpsu. podobnie jak alchemia skotanem. Wydaje mi sie ze juz niedlugo ff moze spasc do 20% czyli 300kilo a wtedy panowie beda mogli grac jak na pcguardzie przed pda.

SeaBiscuit
Młodszy chorąży
Posty: 509
Rejestracja: 27 maja 2006 22:58

Postautor: SeaBiscuit » 15 cze 2006 17:38

Dlaczego uważacie że Mosce zależy w tym wszystkim najbardziej, na cenie akcji na giełdzie ? Czyżbyście uważli że zamierza sprzedać swoje papiery ?
Na wysokiej cenie zależy tym którzy chcą opchnąć drogo ... Czyli głównie drobnym inwestorom.
No coś ty. Wysoka cena to zainteresowanie akcjonariuszy spółką oraz możliwość wprowadzania inwestorów branżowych w ramach atrakcyjnych cenowo pakietów. To również dodatkowa kasa na inwestycje dla spółki.

erffanus
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2917
Rejestracja: 03 lut 2006 17:23

Postautor: erffanus » 15 cze 2006 17:43

Dlaczego uważacie że Mosce zależy w tym wszystkim najbardziej, na cenie akcji na giełdzie ? Czyżbyście uważli że zamierza sprzedać swoje papiery ?
Na wysokiej cenie zależy tym którzy chcą opchnąć drogo ... Czyli głównie drobnym inwestorom.
No coś ty. Wysoka cena to zainteresowanie akcjonariuszy spółką oraz możliwość wprowadzania inwestorów branżowych w ramach atrakcyjnych cenowo pakietów. To również dodatkowa kasa na inwestycje dla spółki.
I do tego mozna zaciagnac kolejny kredyt pod akcje... a znajac Moske... kurs moze poleciec wysoko (o ile wrocimy do superHossy)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości