BIOTON [BIO] XIII

wszystko na temat spółek publicznych
zuto
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 238
Rejestracja: 05 maja 2006 20:46

Postautor: zuto » 20 cze 2006 17:14

wczoraj lentex, dzis skotan, pytanie kidy bioton - bo jest równie spekulacujny jak te wymienione :lol:
no lentex poleciał, a nawet dzisiaj na chwile siła bezwładności go pociągnęła na chwile do góry... skotan to ni cholery nie wiem co tak skoczył przez 10 ostatnich minut... kolej na BIO? oby, bo jeszczem troche w plecy... a z lentexa wyskoczyłem przed zwyżka... cholera...
Skotan wchodzi w biznes gazowy. Krowy ze ścierniska podobno wydalają spore ilości metanu. Chcą to zagospodarowac jakoś... :D
ooooo... to wszystko wyjaśnia... dzięki Asus...

REKLAMA


zablokowany
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3754
Rejestracja: 25 maja 2006 12:25
Lokalizacja: Krawatowo Centralne

Postautor: zablokowany » 20 cze 2006 17:16

1:0
kostaryka super... cholera...
aco łudziłeś jeszcze??? :wink:
ale tez 32 tys papierów na K na biotku :lol:
nie łudziłem się... ale byłoby tak piknie... no choc jeden gol... dla nas... boż to wstyd jak cholera...
Reprezentacja pod wodzą Najgłupszego trenera świata ma takich znakomitych bramkarzy, że jeden puszcza bramkę z 90 metrów a drugi zapomniał pajęczynkę między nogi wstawic. A co do zdobytej bramki to gdyby Smolarek nie sfaulował bramkarza to nadal mielibyśmy tyle bramek co Serbia....
Ale Polacy strzelają...Podolski 3:0 dla Niemców... :lol: :lol: :lol:
Czy w Polsce można prowadzić działalność gospodarczą bez numeru REGON ?

ObrazekObrazek

zuto
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 238
Rejestracja: 05 maja 2006 20:46

Postautor: zuto » 20 cze 2006 17:22

1:0
kostaryka super... cholera...
aco łudziłeś jeszcze??? :wink:
ale tez 32 tys papierów na K na biotku :lol:
nie łudziłem się... ale byłoby tak piknie... no choc jeden gol... dla nas... boż to wstyd jak cholera...
Reprezentacja pod wodzą Najgłupszego trenera świata ma takich znakomitych bramkarzy, że jeden puszcza bramkę z 90 metrów a drugi zapomniał pajęczynkę między nogi wstawic. A co do zdobytej bramki to gdyby Smolarek nie sfaulował bramkarza to nadal mielibyśmy tyle bramek co Serbia....
Ale Polacy strzelają...Podolski 3:0 dla Niemców... :lol: :lol: :lol:
no sorry, ale samo -ski nie czyni z niego polaka. jak polska sie na niego (lub jego rodzine jak w przypadku Klose) wypięła, to taki z niego polak jak ze mnie astronauta. nie przypisujmy sobie upolakowienia ludzi którzy stąd wyjechali bo mieli tego dosyć, a wyszkoliła ich inna liga - inne państwo...

zablokowany
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3754
Rejestracja: 25 maja 2006 12:25
Lokalizacja: Krawatowo Centralne

Postautor: zablokowany » 20 cze 2006 17:30

Reprezentacja pod wodzą Najgłupszego trenera świata ma takich znakomitych bramkarzy, że jeden puszcza bramkę z 90 metrów a drugi zapomniał pajęczynkę między nogi wstawic. A co do zdobytej bramki to gdyby Smolarek nie sfaulował bramkarza to nadal mielibyśmy tyle bramek co Serbia....Ale Polacy strzelają...Podolski 3:0 dla Niemców... :lol: :lol: :lol no sorry, ale samo -ski nie czyni z niego polaka. jak polska sie na niego (lub jego rodzine jak w przypadku Klose) wypięła, to taki z niego polak jak ze mnie astronauta. nie przypisujmy sobie upolakowienia ludzi którzy stąd wyjechali bo mieli tego dosyć, a wyszkoliła ich inna liga - inne państwo...
Człowieku przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i nie ośmieszaj się. A takie wyjaśnienia to możesz składać wiceprezesowi TVP. On też dzisiaj tłumaczył się w pingwinowy sposób ze swoich nazistowskich poglądów.
Jak nie wiesz jakie były przyczyny wyjazdów obywateli polskich z Polski po 1982 roku to poproś kogoś starszego niech Tobie wyjaśni. Od siebie podam Tobie informację, że osobiście znam ludzi na których wisiał wyrok natychmiastowego wykonania kary śmierci do maja 1989 roku. Nazwisk nie zmienili. O Polsce nie zapomnieli. I to by było na tyle.
Czy w Polsce można prowadzić działalność gospodarczą bez numeru REGON ?

ObrazekObrazek

zuto
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 238
Rejestracja: 05 maja 2006 20:46

Postautor: zuto » 20 cze 2006 18:01

Reprezentacja pod wodzą Najgłupszego trenera świata ma takich znakomitych bramkarzy, że jeden puszcza bramkę z 90 metrów a drugi zapomniał pajęczynkę między nogi wstawic. A co do zdobytej bramki to gdyby Smolarek nie sfaulował bramkarza to nadal mielibyśmy tyle bramek co Serbia....Ale Polacy strzelają...Podolski 3:0 dla Niemców... :lol: :lol: :lol no sorry, ale samo -ski nie czyni z niego polaka. jak polska sie na niego (lub jego rodzine jak w przypadku Klose) wypięła, to taki z niego polak jak ze mnie astronauta. nie przypisujmy sobie upolakowienia ludzi którzy stąd wyjechali bo mieli tego dosyć, a wyszkoliła ich inna liga - inne państwo...
Człowieku przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i nie ośmieszaj się. A takie wyjaśnienia to możesz składać wiceprezesowi TVP. On też dzisiaj tłumaczył się w pingwinowy sposób ze swoich nazistowskich poglądów.
Jak nie wiesz jakie były przyczyny wyjazdów obywateli polskich z Polski po 1982 roku to poproś kogoś starszego niech Tobie wyjaśni. Od siebie podam Tobie informację, że osobiście znam ludzi na których wisiał wyrok natychmiastowego wykonania kary śmierci do maja 1989 roku. Nazwisk nie zmienili. O Polsce nie zapomnieli. I to by było na tyle.
może źle mnie zrozumiałeś, jezeli tak to sorry. chodziło mi tylko o to ze często przypisujemy sobie polskość własnie tych którzy wyjechali z takich względów o jakich piszesz, a oni zostali wyszkolenie nie przez polskie kadry, nie za polskie pieniądze. więc mówienie o nich w tym sensie "polak" chyba jest troszeczke nie tak. nie chciałem nikogo obrażać....

kcin
Sierżant sztabowy
Posty: 193
Rejestracja: 03 kwie 2006 13:01

Postautor: kcin » 20 cze 2006 18:36

Reprezentacja pod wodzą Najgłupszego trenera świata ma takich znakomitych bramkarzy, że jeden puszcza bramkę z 90 metrów a drugi zapomniał pajęczynkę między nogi wstawic. A co do zdobytej bramki to gdyby Smolarek nie sfaulował bramkarza to nadal mielibyśmy tyle bramek co Serbia....Ale Polacy strzelają...Podolski 3:0 dla Niemców... :lol: :lol: :lol no sorry, ale samo -ski nie czyni z niego polaka. jak polska sie na niego (lub jego rodzine jak w przypadku Klose) wypięła, to taki z niego polak jak ze mnie astronauta. nie przypisujmy sobie upolakowienia ludzi którzy stąd wyjechali bo mieli tego dosyć, a wyszkoliła ich inna liga - inne państwo...
Człowieku przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i nie ośmieszaj się. A takie wyjaśnienia to możesz składać wiceprezesowi TVP. On też dzisiaj tłumaczył się w pingwinowy sposób ze swoich nazistowskich poglądów.
Jak nie wiesz jakie były przyczyny wyjazdów obywateli polskich z Polski po 1982 roku to poproś kogoś starszego niech Tobie wyjaśni. Od siebie podam Tobie informację, że osobiście znam ludzi na których wisiał wyrok natychmiastowego wykonania kary śmierci do maja 1989 roku. Nazwisk nie zmienili. O Polsce nie zapomnieli. I to by było na tyle.
Ty piszesz o niebie, a kolega wyżej o ziemi
Chłopaki( Klose, Podolski) grają sobie z polskimi nazwiskami, a na polske się wypieli... Przecież nie o to chodzi, żeby mówili po polsku czy mieli polskie kobiety, ale raczej by polskość rozumieli przez reprezentowanie "swoich" barw... Dzieciaki imigrantów po prostu nie łapią o co chodzi z tą polskością i dlatego nie grają w naszej kadrze. I takich przypadków jest więcej m.in. Sokołowski z Norwegii.
I jeszcze jedno Podolski uciekał z Polski w 1982? :lol: Przecież go na swiecie nie było...

UmaTurman
Chorąży
Posty: 796
Rejestracja: 06 sty 2006 10:21
Lokalizacja: miasto Kraka_nareszcie!

Postautor: UmaTurman » 20 cze 2006 18:52

ale jak na to nie patrzec, to nasz łże-rząd i tak sie cieszy ze bezrobocie spada, i nieważne z jakiego powodu ci polacy wyjechali, tak czy inaczej Rząd się cieszy! :lol: :wink:

zablokowany
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3754
Rejestracja: 25 maja 2006 12:25
Lokalizacja: Krawatowo Centralne

Postautor: zablokowany » 20 cze 2006 18:55

może źle mnie zrozumiałeś, jezeli tak to sorry. chodziło mi tylko o to ze często przypisujemy sobie polskość własnie tych którzy wyjechali z takich względów o jakich piszesz, a oni zostali wyszkolenie nie przez polskie kadry, nie za polskie pieniądze. więc mówienie o nich w tym sensie "polak" chyba jest troszeczke nie tak. nie chciałem nikogo obrażać....
Tak przyznaję się, że zbyt emocjonalnie podszedłem do Twojej wypowiedzi. Ja też przepraszam. Proponuję na zgodę beczkę piwa za dzisiejsze mecze Anglia-Szwecja oraz Paragwaj- Trynidad & Tobago (dawne terytorium zamorskie Rzeczpospolitej).
Moje typy. Wygrana Angli i wygrana dawnego terytorium zamorskiego Rzeczpospolitej.
Pozdrawiam:)
Czy w Polsce można prowadzić działalność gospodarczą bez numeru REGON ?

ObrazekObrazek

UmaTurman
Chorąży
Posty: 796
Rejestracja: 06 sty 2006 10:21
Lokalizacja: miasto Kraka_nareszcie!

Postautor: UmaTurman » 20 cze 2006 18:59

po pierwsze nie 82' ale 89' a wtedy podolski juz była na swiecie choc zadna kara smierci mu nie groziła, bo polska zniosła juz wtedy kare smierci wszczegolnie jesli chodzi o paroletnie dzieci. a po drugie nie kłóccie sie o rzeczy oczywiste. W koncu Maria Kuria tez była polką nieprawdaż? A mickiewicz i wildstein co najgorsze przeczekali za granicą, wiec nie wydawajmy wyroków co do sensu patriotyzmu!!! kazdy inaczej ten sens rozumie! :)

zablokowany
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3754
Rejestracja: 25 maja 2006 12:25
Lokalizacja: Krawatowo Centralne

Postautor: zablokowany » 20 cze 2006 19:04

...
Sprawa już wyjaśniona. Akurat jeśli chodzi o Klose to pamiętam jego ojca jak grał w Odrze Opole i z Szombierkami Bytom zdobywał mistrzostwo Polski. Jesli chodzi o Jego mamę to grała w piłkę ręczną , bodajże w Krapkowicach...Co do losów Podolskiego to jego babcia do dzisiaj mieszka w Gliwicach i daj Jej Boże dużo zdrowia. A jeśli chcesz wiedzieć to był taki premier Bawarii, Franz Josef Strauss,którego matka do końca mieszkała na Mazurach. Bywały takie dni w ciągu roku kiedy ten nieodżałowany szef CSU w Monachium składał wizyty prywatne w domu swojej matki a polskie media milczały na ten temat. Nie było to dziwne bo w drugiej połowie lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia CSU popierało organizacje ziomkowskie w Niemczech i pozwalało na działalność RFE w Monachium. Dopiero aktyw PZPR był ździwiony jak z jednej strony musiał warczeć na niedobrych Niemców z NRF (później RFN a jeszcze później Niemcy) a z drugiej tolerować wizyty Straussa....Ale już nie przynudzam i pozdrawiam...
Ostatnio zmieniony 20 cze 2006 19:09 przez zablokowany, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy w Polsce można prowadzić działalność gospodarczą bez numeru REGON ?

ObrazekObrazek

UmaTurman
Chorąży
Posty: 796
Rejestracja: 06 sty 2006 10:21
Lokalizacja: miasto Kraka_nareszcie!

Postautor: UmaTurman » 20 cze 2006 19:07

Zablokowany: wzruszające. jestem pod wrażeniem :oops:

zablokowany
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3754
Rejestracja: 25 maja 2006 12:25
Lokalizacja: Krawatowo Centralne

Postautor: zablokowany » 20 cze 2006 19:08

po pierwsze nie 82' ale 89' a wtedy podolski juz była na swiecie choc zadna kara smierci mu nie groziła, bo polska zniosła juz wtedy kare smierci wszczegolnie jesli chodzi o paroletnie dzieci. a po drugie nie kłóccie sie o rzeczy oczywiste. W koncu Maria Kuria tez była polką nieprawdaż? A mickiewicz i wildstein co najgorsze przeczekali za granicą, wiec nie wydawajmy wyroków co do sensu patriotyzmu!!! kazdy inaczej ten sens rozumie! :)
My już nie kłócimy się. Czy nie wiesz, że w życiu każdego mężczyzny następuje taki moment, że najprościej jest kupić czyste skarpetki.
Czy w Polsce można prowadzić działalność gospodarczą bez numeru REGON ?

ObrazekObrazek

UmaTurman
Chorąży
Posty: 796
Rejestracja: 06 sty 2006 10:21
Lokalizacja: miasto Kraka_nareszcie!

Postautor: UmaTurman » 20 cze 2006 19:09

mowisz o andropauzie czy o nowej pralce????

zablokowany
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3754
Rejestracja: 25 maja 2006 12:25
Lokalizacja: Krawatowo Centralne

Postautor: zablokowany » 20 cze 2006 19:12

mowisz o andropauzie czy o nowej pralce????
Ciało Pinokia leżało na ziemi, a nad nim w złowieszczym kluczu krążyły dzięcioły. A co do sikania pod wiatr czy z wiatrem to pewnego dnia podczas obecności w toalecie zobaczyłem taki oto napis nad pisuarem:Nie schlebiaj sobie :!: Podejdź bliżej :!: :!:
Czy w Polsce można prowadzić działalność gospodarczą bez numeru REGON ?

ObrazekObrazek

UmaTurman
Chorąży
Posty: 796
Rejestracja: 06 sty 2006 10:21
Lokalizacja: miasto Kraka_nareszcie!

Postautor: UmaTurman » 20 cze 2006 19:15

mowisz o andropauzie czy o nowej pralce????
Ciało Pinokia leżało na ziemi, a nad nim w złowieszczym kluczu krążyły dzięcioły. A co do sikania pod wiatr czy z wiatrem to pewnego dnia podczas obecności w toalecie zobaczyłem taki oto napis nad pisuarem:Nie schlebiaj sobie :!: Podejdź bliżej :!: :!:

Poeta!
Marzyciel! :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 230 gości