LENTEX [LTX] CZĘŚĆ XII

wszystko na temat spółek publicznych
esco_bar
Starszy chorąży
Posty: 1257
Rejestracja: 30 mar 2006 19:54

Postautor: esco_bar » 27 cze 2006 16:30

dobra no to chyba mamy close na -3,55%

nei jest zle patrzac na inen spolki 3L

martwi mnie jedynie koncowa pokazowka
powyzszy tekst jest tylko moim przemysleniem

REKLAMA


lukaszenkoGPW_18412
Podporucznik
Posty: 13013
Rejestracja: 28 lip 2005 00:22
Lokalizacja: Wall Street
Kontakt:

Postautor: lukaszenkoGPW_18412 » 27 cze 2006 16:30

Ostre jazdy zaczna sie od 30 czerwca i chyba wszyscy sa tego swiadomi!!!

Podejrzewam ze dzis kupowała Lubawa!

GIORGIO- ARMANI
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2200
Rejestracja: 13 cze 2006 11:17
Lokalizacja: Tam gdzie nie siega twoj fetor..

Postautor: GIORGIO- ARMANI » 27 cze 2006 16:31

LENTEX - w szafie jakieś śmierdzące trupy chyba!!!?
IDZ JUZ SZCZYLU DO KOLESI POD TRZEPAK..... :lol: :lol: :lol: BO OD TEGO UPALU TWOJ I TAK WYBITNIE MALUTKI MOZG OSIAGNAL ROZMIARY MALEGO ORZESZKA.... :lol: :lol: :lol: WYPIJECIE SOBIE PIWKO, WYMIENICIE FOTKI Z DUPCIAMI W TELEFONACH.... :lol: :lol: :lol: MOZE NAPATOCZY SIE JAKIS PANER TO GO SKROICIE Z GROSIAKOW I BEDZIE NA CYGARETY...... :lol: :lol: :lol:
"Rzetelna praca warta wiecej niz pieniadze.."
Obrazek

Drakon
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 08 lut 2006 20:52

Postautor: Drakon » 27 cze 2006 16:34

cesarz kupił i wdupił, a jeszcze mu się chce udzielać na forum, postawa godna inwestora przez duże I
:)

kasm_42266
Porucznik
Posty: 20484
Rejestracja: 21 lip 2005 15:01
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kasm_42266 » 27 cze 2006 16:39

Kolejna sesja zakończona złymi nastrojami.
Zastanawiąjące czy ktoś gra na naszych emocjach ? Dzisiejsze zachowanie było irracjonalne. Coraz bardziej przekonuje mnie teza, że ktoś nas *** od samego początku. Kto to jest to chyba wszyscy wiedzą. Jestem przekonany, że kurs będzie w niedalekiej przyszłości znacznie wyższy, jednak po drodze czeka nas wiele rozczarowań. Wielu zapewne nie wytrzyma tej jazdy i po prostu opuści łajbę.
Wprawdzie tak nie buduje się zaufania, ale odnoszę wrażenie, że mają to w D***. Liczy się jak największa ilość zebranych akcji z rynku. To, że po drodze ktoś straci to jego ból. Dla rozgrywającego najważniejsze to sfinansowanie w części zakupów naszą kasą. Cierpliwi pewnie zarobią. Ale ilu ich zostanie ? :wink:
Błogosławieni, którzy na nic nie liczą albowiem nie będą zawiedzeni.

orangutan
Starszy chorąży
Posty: 1415
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: orangutan » 27 cze 2006 16:39

teraz juz kumam, ze ten koles co niby sonduje rynek przed fixami robi to celowo, a ludziska glupie lacznie ze mna to widza i mysla ze to tatko a ten frajer ubiera leszcze

lukaszenkoGPW_18412
Podporucznik
Posty: 13013
Rejestracja: 28 lip 2005 00:22
Lokalizacja: Wall Street
Kontakt:

Postautor: lukaszenkoGPW_18412 » 27 cze 2006 16:43

Kolejna sesja zakończona złymi nastrojami.
Zastanawiąjące czy ktoś gra na naszych emocjach ? Dzisiejsze zachowanie było irracjonalne. Coraz bardziej przekonuje mnie teza, że ktoś nas *** od samego początku. Kto to jest to chyba wszyscy wiedzą. Jestem przekonany, że kurs będzie w niedalekiej przyszłości znacznie wyższy, jednak po drodze czeka nas wiele rozczarowań. Wielu zapewne nie wytrzyma tej jazdy i po prostu opuści łajbę.
Wprawdzie tak nie buduje się zaufania, ale odnoszę wrażenie, że mają to w D***. Liczy się jak największa ilość zebranych akcji z rynku. To, że po drodze ktoś straci to jego ból. Dla rozgrywającego najważniejsze to sfinansowanie w części zakupów naszą kasą. Cierpliwi pewnie zarobią. Ale ilu ich zostanie ? :wink:
Ilu zadowoli sie wyrównaniem strat a kto bedzie chciał zostać milionerem?

19 lipca kurs równy 140 zł i tego sie trzymajmy!

Robo bedzie na walnym i napisze jak niegdys na walnym

elektrimu"zwyciestwo"

kamill1
Chorąży sztabowy
Posty: 5796
Rejestracja: 25 lis 2005 13:04

Postautor: kamill1 » 27 cze 2006 16:45

Kolejna sesja zakończona złymi nastrojami.
Zastanawiąjące czy ktoś gra na naszych emocjach ? Dzisiejsze zachowanie było irracjonalne. Coraz bardziej przekonuje mnie teza, że ktoś nas *** od samego początku. Kto to jest to chyba wszyscy wiedzą. Jestem przekonany, że kurs będzie w niedalekiej przyszłości znacznie wyższy, jednak po drodze czeka nas wiele rozczarowań. Wielu zapewne nie wytrzyma tej jazdy i po prostu opuści łajbę.
Wprawdzie tak nie buduje się zaufania, ale odnoszę wrażenie, że mają to w D***. Liczy się jak największa ilość zebranych akcji z rynku. To, że po drodze ktoś straci to jego ból. Dla rozgrywającego najważniejsze to sfinansowanie w części zakupów naszą kasą. Cierpliwi pewnie zarobią. Ale ilu ich zostanie ? :wink:
Ilu zadowoli sie wyrównaniem strat a kto bedzie chciał zostać milionerem?

19 lipca kurs równy 140 zł i tego sie trzymajmy!

Robo bedzie na walnym i napisze jak niegdys na walnym

elektrimu"zwyciestwo"
140 :?:

esco_bar
Starszy chorąży
Posty: 1257
Rejestracja: 30 mar 2006 19:54

Postautor: esco_bar » 27 cze 2006 16:46

hahahahahah ze niby co zwyciezymy na walnym?

hahah rozwaliles mnie, pozatym robo nie byl na walnym tylko w sadzie
powyzszy tekst jest tylko moim przemysleniem

plomyk
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2951
Rejestracja: 13 lut 2006 16:16

Postautor: plomyk » 27 cze 2006 16:47

Nie mogę Was czytać naganiacze i manipulatorzy. Chcecie taniej dokupić i zasiać zamęt. Nie uda sie to Wam. Jutro będziecie wskakiwać dużo drożej. Jutro odpał i lecimy na 140 zł Huuuuraaaaaaaaaa, odpał, odpał, tralalalala.

Zagadka kto tak pisze?
Większość z Was kiedy ktoś napiszę coś złego o spółce, a teraz sami płaczecie. Zobaczcie jak to idiotycznie wygląda
:D
Ostatnio zmieniony 27 cze 2006 16:49 przez plomyk, łącznie zmieniany 1 raz.

lukaszenkoGPW_18412
Podporucznik
Posty: 13013
Rejestracja: 28 lip 2005 00:22
Lokalizacja: Wall Street
Kontakt:

Postautor: lukaszenkoGPW_18412 » 27 cze 2006 16:47

hahahahahah ze niby co zwyciezymy na walnym?

hahah rozwaliles mnie, pozatym robo nie byl na walnym tylko w sadzie
Miał rozprawę? Oh szkoda chłopaka! czy już wyszedł?

esco_bar
Starszy chorąży
Posty: 1257
Rejestracja: 30 mar 2006 19:54

Postautor: esco_bar » 27 cze 2006 16:48

ehh lukaszenko....
powyzszy tekst jest tylko moim przemysleniem

erffanus
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2917
Rejestracja: 03 lut 2006 17:23

Postautor: erffanus » 27 cze 2006 16:50

Na Leksi albo wóz - albo przewóz. Moska - chce byc drugim Karkosikiem czy zwyklym gieldowym maipulatorem?? Napiecie ciagle narasta...

lukaszenkoGPW_18412
Podporucznik
Posty: 13013
Rejestracja: 28 lip 2005 00:22
Lokalizacja: Wall Street
Kontakt:

Postautor: lukaszenkoGPW_18412 » 27 cze 2006 16:54

Na Leksi albo wóz - albo przewóz. Moska - chce byc drugim Karkosikiem czy zwyklym gieldowym maipulatorem?? Napiecie ciagle narasta...
Przypomne ze na Skotanie było identycznie 30% w gore po czym 2 tygodnie spokoju i tak doszło do 500zł

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: dochodzeniowy » 27 cze 2006 16:56

Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie widoków z arkusza zleceń jest obarczone dużą dozą błedu. mamy wytworzony taki obraz , jaki chcą wytworzyć Gracze.
Jak chcieli by rosło , wystawiali batony 50 groszy nizej niz kurs. i były to takie w czasie sesji 11111 lub 1111 w kilkunastu pakietach. Przeciez oni te akcje mają kupione po kursach znacznie wyzszych niz dzisiejszy i ich przecież taniej nie sprzedają. To ,ze chca kupić taniej to inna sprawa, ale zlecenia na kilkanascie sztuk osłabiaja mnie,choc i tak aktywnośc jest duża, patrząc na historie , gdzie bywało 1 akcja w obrocie na dzień i ustalenie kursu na 35 złotych.
Moska chce pozyskać stabilny akcjonariat, drogą eliminacji słabych i pekajacych przy byle ruchu.
Może ma rację , bo pisząc tu wielu o niczym innym nie marzy , jak o sprzedaniu akcji .


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości