ARKSTEEL [ASL] część 3

wszystko na temat spółek publicznych
kasm_42266
Porucznik
Posty: 20484
Rejestracja: 21 lip 2005 15:01
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kasm_42266 » 01 sie 2006 18:29

zanim to wkleił już palanta usunęli :lol: :lol: :lol: :lol:
Widać więcej spółdzielni na forum. :lol: :lol: :lol:
Błogosławieni, którzy na nic nie liczą albowiem nie będą zawiedzeni.

REKLAMA


SOLL
Młodszy chorąży
Posty: 458
Rejestracja: 26 lut 2006 22:20

Postautor: SOLL » 01 sie 2006 18:29

zanim to wkleił już palanta usunęli :lol: :lol: :lol: :lol:

:D

orangutan
Starszy chorąży
Posty: 1415
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: orangutan » 01 sie 2006 18:31

mysle, ze arek nie ma szans na wiekszy wzrost. to nie byloby na reke lisieckiemu. przeciez to chyba jasne, ze im drozszy arek tym mniejszy udzial lisieckiego w polaczonym podmiocie. tym bardziej, ze chca jeszcze emitowac pozniej akcje. ile wy chcecie, zeby lisu mial? 30% glosow po ostatecznym rozwodnieniu :D :D :D :D

.djmis.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2207
Rejestracja: 21 maja 2005 19:14
Lokalizacja: mieszkam na działkach

Postautor: .djmis. » 01 sie 2006 18:55

Jeśli faktycznie ten duży baton ktory pojawiał prawie cały dzień na podazy jest twój to albo jesteś ***** który nie potrafi sprzedać akcji albo zwykły listowy naganiacz działający w jakiejś spóldzielni.
Gdybyś faktycznie chciał sprzedać te akcje to było dziś ku temu parę okazji ,a jednak tego nie zrobiłeś.Mogłeś je dzisiaj opchnąć nawet na fixingu na zamknięciu nie mówiąc ,że mniejszymi pakietami w trakcie sesji.
Albo więc jesteś mitomanem ,albo naganiaczem którego celem jest robienie w balona ludzi czytających to forum.
Jestem pewien ,że poprzez wystawianie takiego pakietu skutecznie zaniżyłeś wartość walora przynajmniej o kilka groszy w przekroju całej sesji .Jaki więc jest twoj cel.Zaniżyłeś kurs ,a papiera nie sprzedałeś.
Zastanów się więc o co ci chodzi bo manipulator z ciebie niezły :twisted:
Chodzi mi przede wszystkim zawsze o to żeby nie stracić. Na drugim miejscu stawiam zarobek.
Nie zaniżałem dziś kursu Arka - bo nie było takiego powodu. Miał kto sprzedawać. Skoro papier kisił się 2 miesiące - to byle *** mógł go sobie kupić do woli w przedziale 2,90 - 3 i dziś wysypywać z zyskiem. Tak się działo - moje zlecenia miały na celu tylko te decyzje przyspieszyć. Co ma się stać - niech się stanie jak najszybciej.
Nie robię nikogo w balona. Jako jeden z nielicznych piszę co myślę - czasem też piszę o tym co robię. W przeciwieństwie do takich *** jak ty - co obkupują sie papierem i wklejają potem rakiety po wszystkich wątkach.

Vilenwne
Starszy chorąży
Posty: 1071
Rejestracja: 20 lis 2005 18:38

Postautor: Vilenwne » 01 sie 2006 19:18

Sytuacja wygląda podobnie jak w przypadku 12 piast. Słaba reakcja na pierwsze zakupy BBI a potem wzrost do prawie 10 zł.
Ryzyko rezygnacji PG z wejścia na giełdę poprzez ASL zmniejsza się wraz z kolejnymi zakupami. Największą przeszkodą jest dług arksteelu wynoszący niecałe 2 mln. Z tego powodu najpierw zostanie przeprowadzona wycena majątku ASL. Jeżeli przewyższa ten dług dojdzie pewnie do połączenia.

pitello
Podporucznik
Posty: 15404
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: pitello » 01 sie 2006 19:33

Jeśli faktycznie ten duży baton ktory pojawiał prawie cały dzień na podazy jest twój to albo jesteś ***** który nie potrafi sprzedać akcji albo zwykły listowy naganiacz działający w jakiejś spóldzielni.
Gdybyś faktycznie chciał sprzedać te akcje to było dziś ku temu parę okazji ,a jednak tego nie zrobiłeś.Mogłeś je dzisiaj opchnąć nawet na fixingu na zamknięciu nie mówiąc ,że mniejszymi pakietami w trakcie sesji.
Albo więc jesteś mitomanem ,albo naganiaczem którego celem jest robienie w balona ludzi czytających to forum.
Jestem pewien ,że poprzez wystawianie takiego pakietu skutecznie zaniżyłeś wartość walora przynajmniej o kilka groszy w przekroju całej sesji .Jaki więc jest twoj cel.Zaniżyłeś kurs ,a papiera nie sprzedałeś.
Zastanów się więc o co ci chodzi bo manipulator z ciebie niezły :twisted:
Chodzi mi przede wszystkim zawsze o to żeby nie stracić. Na drugim miejscu stawiam zarobek.
Nie zaniżałem dziś kursu Arka - bo nie było takiego powodu. Miał kto sprzedawać. Skoro papier kisił się 2 miesiące - to byle *** mógł go sobie kupić do woli w przedziale 2,90 - 3 i dziś wysypywać z zyskiem. Tak się działo - moje zlecenia miały na celu tylko te decyzje przyspieszyć. Co ma się stać - niech się stanie jak najszybciej.
Nie robię nikogo w balona. Jako jeden z nielicznych piszę co myślę - czasem też piszę o tym co robię. W przeciwieństwie do takich *** jak ty - co obkupują sie papierem i wklejają potem rakiety po wszystkich wątkach.
jak znajdziesz choć jedną rakietę ,którą wkleiłem na jakimkolwiek wątku
wyślę ci butelke dobrego whiskacza ,a jeśli nie ty mi mozesz wysłać.
Zyczę owocnych całonocnych poszukiwań :twisted:
Obrazek

lubię uśrednianie w górę

nefrees
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2505
Rejestracja: 11 cze 2006 13:52
Lokalizacja: z piekła rodem
Kontakt:

Postautor: nefrees » 01 sie 2006 19:40

Chodzi mi przede wszystkim zawsze o to żeby nie stracić. Na drugim miejscu stawiam zarobek.
Nie zaniżałem dziś kursu Arka - bo nie było takiego powodu. Miał kto sprzedawać. Skoro papier kisił się 2 miesiące - to byle *** mógł go sobie kupić do woli w przedziale 2,90 - 3 i dziś wysypywać z zyskiem. Tak się działo - moje zlecenia miały na celu tylko te decyzje przyspieszyć. Co ma się stać - niech się stanie jak najszybciej.
Nie robię nikogo w balona. Jako jeden z nielicznych piszę co myślę - czasem też piszę o tym co robię. W przeciwieństwie do takich *** jak ty - co obkupują sie papierem i wklejają potem rakiety po wszystkich wątkach.
.djms żeby każdy miał taki sposób myślenia co Ty to kurs Arka oscylowałby już dawno w okolicach 2 pln. Nawet nie masz pojęcia ile co poniektórych kosztuje by nie wystawić swoich pakietów i nie rozpędzić tego towarzystwa co w większości liczy na łatwy zarobek. Fakt, faktem leszcze wysypują się. Okej, Ty kupujesz taniej, okej, ale nie jest to do końca tak, że robisz to po to by oczyścić papier - robisz to tylko i wyłącznie po to by zarobić i wykorzystujesz do tego wszystkie dostępne środki jakie posiadasz. Każdy gra ja może i jak potrafi, ale grunt to zachować pewne informacje dla siebie - bo na rynkach finansowych najważniejsza jest informacja, dobra informacja to pieniądze, więc dlatego warto milczeć. pzdr.
Pieniądze nie zmieniają ludzi, pozwalają im stać się kim są naprawdę.
http://youtu.be/cZGghmwUcbQ

.djmis.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2207
Rejestracja: 21 maja 2005 19:14
Lokalizacja: mieszkam na działkach

Postautor: .djmis. » 01 sie 2006 19:40

No pewnie - nie mam nic lepszego do roboty niz szukać twoich rakiet :D
Zyczę owocnych całonocnych poszukiwań
Ostatnio zmieniony 01 sie 2006 19:40 przez .djmis., łącznie zmieniany 1 raz.

nefrees
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2505
Rejestracja: 11 cze 2006 13:52
Lokalizacja: z piekła rodem
Kontakt:

Postautor: nefrees » 01 sie 2006 19:40

A co do kursu Arka to powiem tak: "Z dojnej krowy nie rezygnuje się tak łatwo". Tyle.
Pieniądze nie zmieniają ludzi, pozwalają im stać się kim są naprawdę.
http://youtu.be/cZGghmwUcbQ

einstein
Młodszy chorąży
Posty: 515
Rejestracja: 01 sie 2005 17:12

Postautor: einstein » 01 sie 2006 19:45

przez 4 ostatnie sesje przemielilo sie 3 miliony akcji, to prawie 50% emisji, czyli jakies 75 % free float, z tego wynkiac moze ze jest juz niewielu inwestorow ktorzy kupili ten papier ponizej 3 zl, jeseli ktos nie sprzedaly do dzis to zapewne czeka na duzo wiekszy zarobek...

pitello
Podporucznik
Posty: 15404
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: pitello » 01 sie 2006 19:46

No pewnie - nie mam nic lepszego do roboty niz szukać twoich rakiet :D
Zyczę owocnych całonocnych poszukiwań
całe szczęscie ,bo już mialem przeglądać swoje ponad 2 tys postow i usuwać z nich wszystkie rakiety :wink: :twisted:
Ostatnio zmieniony 01 sie 2006 19:47 przez pitello, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

lubię uśrednianie w górę

.djmis.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2207
Rejestracja: 21 maja 2005 19:14
Lokalizacja: mieszkam na działkach

Postautor: .djmis. » 01 sie 2006 19:47


.djms żeby każdy miał taki sposób myślenia co Ty to kurs Arka oscylowałby już dawno w okolicach 2 pln. Nawet nie masz pojęcia ile co poniektórych kosztuje by nie wystawić swoich pakietów i nie rozpędzić tego towarzystwa co w większości liczy na łatwy zarobek. Fakt, faktem leszcze wysypują się. Okej, Ty kupujesz taniej, okej, ale nie jest to do końca tak, że robisz to po to by oczyścić papier - robisz to tylko i wyłącznie po to by zarobić i wykorzystujesz do tego wszystkie dostępne środki jakie posiadasz. Każdy gra ja może i jak potrafi, ale grunt to zachować pewne informacje dla siebie - bo na rynkach finansowych najważniejsza jest informacja, dobra informacja to pieniądze, więc dlatego warto milczeć. pzdr.
Czy nie lepiej byłoby go kupić po 2 zł ??
Poza tym to jest gra - odbierz mi mój pakiet i zmuś do zakupów po wyższych cenach. Na dobrych i zdrowych papierach tak sie właśnie dzieje. Sam skasowałem sporo takich zapór - i były to często świetne decyzje.
Zresztą zapewniam, że jak pójdzie właściwy ruch na Arku to wszystkie zapory zostaną rozbite. Dziś tak nie mogło być z uwagi na wcześniejszą konsolidację - po czymś takim zawsze jest ruch powrotny. A w tym przypadku zapewne zniesienie całego wzrostu. I bedzie ten papier taki słaby dopóki słabe zwieracze z niego nie wyjdą.

.djmis.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2207
Rejestracja: 21 maja 2005 19:14
Lokalizacja: mieszkam na działkach

Postautor: .djmis. » 01 sie 2006 19:49

No pewnie - nie mam nic lepszego do roboty niz szukać twoich rakiet :D
Zyczę owocnych całonocnych poszukiwań
całe szczęscie ,bo już mialem przeglądać swoje ponad 2 tys postow i usuwać z nich wszystkie rakiety :wink: :twisted:
Może wystrzeliwałeś je z innego kosmodromu niż pitello ?
:wink:

Iluminator
Młodszy chorąży
Posty: 432
Rejestracja: 12 lut 2006 13:18
Lokalizacja: Katowice City

Postautor: Iluminator » 01 sie 2006 20:56

Piszcie sobie co chcecie ale z mojej analizy technicznej wynika, że w tym tygodniu możemy jeszcze się doczekać konkretnego odpału. Ja dalej trzymam mój pakiecik i za mniej niż 4,5 zł nie oddam ;)
Dopiero podczas odpływu okazuje się kto pływał nago.

sena9_75732
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3080
Rejestracja: 24 kwie 2006 20:39

Postautor: sena9_75732 » 01 sie 2006 21:11

daleko ta wczoraj odpalona rakieta nie poleciała,raczej sputnik :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 217 gości