Lubawa [LBW] cz. X

wszystko na temat spółek publicznych
CincinnatiBengal
Chorąży sztabowy
Posty: 4698
Rejestracja: 31 maja 2006 09:40
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: CincinnatiBengal » 03 paź 2006 14:44

Trzymam tą Lubawe i denerwuj sie - delikatnie mowiac bo trzymam ja od 4,64.. liczac chyba nie iwem na co... bo cuda to malo powiedziane...!!!!!!
Ale smieszy mnie ta spolka... bo pamietam czasy keidy rosła po kilkanascie procent..!!! Ciekawy jestem jednej rzeczy czy są osoby na tym forum i mogliby sie podzieli wiedzą jak to wyszlo z TYMI akcjami..!!!
Jaka byla cena przed oglaszeniem pp jaki byl rajd w gore... ile mozna bylo zarobic... pozniej pp afera z tymi pp nastepnie z PDA.. no i na co mzona liczyc po polaczeniu akcji strasznieejstem ciekawy czy ktos na tym zarobil a jezeli nie zrobil to ile mozna bylo wtopic w momencie keidy sie trzymalo akcje od ogloszenia ze ebdzie pp po tym radzie w gore ... CZY jest kto kto trzy,ma od tamtej pory i chcialby sie podzielic wiedza pozdrawiam

GWOLI OBSERWACJI:
KURS PO ODJECIU PP CHYBA TO BYLO PO 20 KWIETNIA WYNIOSL 3,64...OCZYWSICE POMPA MAXYMALNA DO 5,40 W CIAGU 3 DNI...I ZBIJANKO SZYBKIE.
KISZENIE PRZEZ 2 TYG, I ZNOWU POMPA NA 5...POTEM AFERA Z TYM ZE PROSPEKT NIE ZATWIERDZONY, DOLOZCIE DO TEGO MEGA KOREKTE OD 12 MAJA...I LUBAWA 23 MAJA NA DESKACH PONIZEJ 3 ZETA, POTEM JESZCZE DOBIL SPADEK 7-11 CZERWCA...I LUBAWA RAZ W DUPE RAZ DO GORY...ALE WYSYPKA MIESIAC TEMU BYLA OSTATNIA...PO WEJSCIU PDA NIE BYLO POZIOMU 2,90 I WYZEJ

REKLAMA


kmaj
Sierżant sztabowy
Posty: 148
Rejestracja: 25 lut 2006 02:47

Postautor: kmaj » 03 paź 2006 16:04

Trzymam tą Lubawe i denerwuj sie - delikatnie mowiac bo trzymam ja od 4,64.. liczac chyba nie iwem na co... bo cuda to malo powiedziane...!!!!!!
Ale smieszy mnie ta spolka... bo pamietam czasy keidy rosła po kilkanascie procent..!!! Ciekawy jestem jednej rzeczy czy są osoby na tym forum i mogliby sie podzieli wiedzą jak to wyszlo z TYMI akcjami..!!!
Jaka byla cena przed oglaszeniem pp jaki byl rajd w gore... ile mozna bylo zarobic... pozniej pp afera z tymi pp nastepnie z PDA.. no i na co mzona liczyc po polaczeniu akcji strasznieejstem ciekawy czy ktos na tym zarobil a jezeli nie zrobil to ile mozna bylo wtopic w momencie keidy sie trzymalo akcje od ogloszenia ze ebdzie pp po tym radzie w gore ... CZY jest kto kto trzy,ma od tamtej pory i chcialby sie podzielic wiedza pozdrawiam
Ja kupowałem 10.kwietnia po 13zł dokładnie 1k papiera. Bardzo żałuję, że nie wyrzuciłem odrazu po przyznaniu pp (max kurs po przyznaniu pp był 5.15zł - 11.maja), to był teraz został tylko z 2k PDA. Aby wyjść na zero kurs musi od dziś wzrosnąc o 70%. Mało realne w najbliższym czasie. Na szczęście w Lubawę wszedłem tylko za 1/4 portfela, i gdyby nie to że w tym, samym czasie wchodziłem w Hutka na którym było mi dane zarobić prawie 200%, to bardzo bym odczuł tą stratę. A tak kiszę się z papierem. Widzę, że bardzo podobna sytuacja jest na LZPS - też: pp + Moska = strata (jeśli wchodzi się w pp na krótko przed ich przyznaniem).


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 219 gości