LEA$CO cz. II

wszystko na temat spółek publicznych
Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Euze - witam serdecznie w towarzystwie chłopaki jadę z w

Postautor: Philip Morris » 08 wrz 2006 10:36

Jakiś czas temu zacząłem śledzić watek łasiczki , jak poczytałem sobie wasze posty i poczułem klimat jaki tu panuje stwierdziłem od razu ze ten papier bede miał dla samej przynależności do takiej społeczności jak wy ..
kupiłem 1 mln sztuk w ciagu 2 sesji .

Niektórzy moga kojarzyć mnie z bankiera i szczególnie z watku Mastersa razem z Oxfordczykiem i Orionem który tez po części przyczynił sie do tego ze wciągnąłem lisice ...

Panowie ...i Panie.... witam wszystkich i pozwólcie dołaczyć sie do goracych dyskusji i gagów na watku ...

Towarzysze jestem z wami :D
Witamy serdecznie na najlepszym wątku na parkiecie 8)

REKLAMA


Siersciuch
Młodszy chorąży
Posty: 522
Rejestracja: 01 wrz 2006 18:14

Postautor: Siersciuch » 08 wrz 2006 10:37

Mimo iż sam jestem nowy na wątku to powiem, że właśnie takich aktywistów nam potrzeba :D

Pozdro Bracie :D
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2006 10:37 przez Siersciuch, łącznie zmieniany 1 raz.

komornik_87306
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 269
Rejestracja: 05 sie 2006 00:19

Postautor: komornik_87306 » 08 wrz 2006 10:37

co chca powiedziec byli klienci WGI DM?

"MYŚLICIE, ŻE WASZE PIENIĄDZE W DOMACH MAKLERSKICH SĄ BEZPIECZNE?! MYLICIE SIĘ!!! POSZKODOWANI KLIENCI WGI DM OSTRZEGAJĄ: Nadzór i odpowiedzialność instytucji państwowych to fikcja! System rekompensat to fikcja! Nasze pieniądze zostały wyprowadzone za granicę pod "czujnym" okiem KPWiG i tym samym znalazły się poza jej nadzorem. Wyglada na to, że KPWiG udzieliła licencji na prowadzenie działaności maklerskiej zwykłej piramidzie finansowej! CZY WIECIE, CO DZIEJE SIĘ Z WASZYMI PIENIĘDZMI? LEPIEJ SPRAWDŹCIE, W CO INWESTUJE WASZ DOM MAKLERSKI! Po ogloszeniu upadłości przez WGI DM, KDPW zamiast wypłacić nam należne wedle prawa rekompensaty, próbuje nam wcisnąć śmieciowe obligacje - mimo, że od paru miesięcy konsekwentnie żądamy wypłaty pieniędzy. Instytucje państwowe nas ignorują. W mediach trwa zmowa milczenia. Prokuratura nie współpracuje z syndykiem, przetrzymuje dokumenty, a syndyk dąży do umorzenia postępowania upadłościowego, bo nie ma już na nie pieniędzy (pochlonęły je odprawy dla pracowników WGI DM!). Resztkę naszych pieniedzy najprawdopodobniej zarekwiruje rząd Stanów Zjednoczonych, który zablokował konta należące do WGI na wniosek KPWiG. MYŚLICIE, ŻE JEŚLI UPADNIE WASZ DOM MAKLERSKI, BĘDZIE INACZEJ? ZASTANÓWCIE SIĘ DWA RAZY, ZANIM WPŁACICIE PIENIĄDZE DO DOMU MAKLERSKIEGO. Boicie się bessy, ryzyka inwestycyjnego? Bójcie sie raczej inwestować w Polsce! Wycofajcie pieniądze z domów maklerskich, póki jeszcze czas! Nie dajcie sie okraść tak jak my!"

Sputnik
Porucznik
Posty: 24456
Rejestracja: 20 sty 2006 12:59
Lokalizacja: Warszawa / Szczecin

Postautor: Sputnik » 08 wrz 2006 10:43

Bujamy Leasą bujamy 8)

Siersciuch
Młodszy chorąży
Posty: 522
Rejestracja: 01 wrz 2006 18:14

Postautor: Siersciuch » 08 wrz 2006 10:45

W odpowiedzi mogę napisać tylko, że klienci WGI mają teraz doskonała okazję do odzyskania pieniędzy. Wystarczy niewielka kwota zainwestowana w Leasco, a los się do nich uśmiechnie :lol:

PS. Chciałbym przypomnieć, że to nie hyde park tylko wątek o KONKRETNEJ spółce. Pozdrawiam

EUZE

euze

Postautor: EUZE » 08 wrz 2006 10:45

Witam przewodniczącego komitetu towarzysza Philipa Morisa i towarzysza pierwszego sekretarza harolda i wszystkich pozostałych aktywistów i brać partyjną .

Podejscie moje do tematu jest proste u mnie albo jadę na maxa albo stracę towarzysze . a jak strace to przynajmniej bedzie strata z usmiechem na twarzy ...

Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Philip Morris » 08 wrz 2006 10:47

ale numer. na inwestock.pl bardzo ich wkurzylo że napisalem o Leasiczce parę cieplych rzeczy i wkleilem ten piekny wykres od Harolda a oni mnie ***** :lol: :lol: :lol:

wiec im napisalem tak:

Ehhh ludzie smutni i zakompleksieni. Jestem z najlepszego forum na swiecie czyli "Parkietu" gdzie panuje wspaniala atmosfera bez urazy nie taka jak u Was. Napisalem kilka tutaj postów aby pokazac wam ze Leasko ma POTENCJAL a nie w celach naganiania. Was jest za malo i taki tutaj bezruch ze nie bylo by sensu tak sie męczyć. Jak kogos urazilem swoim naganianiem to przepraszam i wiecej nie bede wam siedzenia zawracać. Bawcie sie dobrze bo my też na Parkiecie sie nie nudzimy i kibicujemy tej naszej przedziwnej i nieobliczalnej LISICZCE. :lol:

:lol:

Siersciuch
Młodszy chorąży
Posty: 522
Rejestracja: 01 wrz 2006 18:14

Postautor: Siersciuch » 08 wrz 2006 10:47

Jaki jest obcenie kurs??

taki jeden
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3153
Rejestracja: 02 lut 2006 10:57

Re: euze

Postautor: taki jeden » 08 wrz 2006 10:49

Witam przewodniczącego komitetu towarzysza Philipa Morisa i towarzysza pierwszego sekretarza harolda i wszystkich pozostałych aktywistów i brać partyjną .

Podejscie moje do tematu jest proste u mnie albo jadę na maxa albo stracę towarzysze . a jak strace to przynajmniej bedzie strata z usmiechem na twarzy ...
również witam serdecznie :D

parafrazując powiedzenie

lepiej w miłym towarzystwie stracić etc.

ale tu straty nie będzie

:lol: :lol: :lol:
... będzie tak albo siak...

ivan23
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3464
Rejestracja: 24 kwie 2006 10:49
Lokalizacja: Poznań

Re: euze

Postautor: ivan23 » 08 wrz 2006 10:49

Witam przewodniczącego komitetu towarzysza Philipa Morisa i towarzysza pierwszego sekretarza harolda i wszystkich pozostałych aktywistów i brać partyjną .

Podejscie moje do tematu jest proste u mnie albo jadę na maxa albo stracę towarzysze . a jak strace to przynajmniej bedzie strata z usmiechem na twarzy ...
Milion akcji, fiu fiu, jesteś naszym lokalnym grubasem :wink: Szacuneczek =D> Znacząco zmniejszył nam Kolega free float :lol:
ObrazekViaguara szkodzi :P

tommm
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 318
Rejestracja: 21 lip 2005 23:33

Postautor: tommm » 08 wrz 2006 10:51

Siedzacy, chyba czas na nowy watek :lol: :lol: :lol:
--->LEASCO<---

Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Philip Morris » 08 wrz 2006 10:56

sitting no zakladaj nowy wątek bracie :lol:

fular1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2308
Rejestracja: 26 sie 2006 15:22

Re: euze

Postautor: fular1 » 08 wrz 2006 11:05

Witam przewodniczącego komitetu towarzysza Philipa Morisa i towarzysza pierwszego sekretarza harolda i wszystkich pozostałych aktywistów i brać partyjną .

Podejscie moje do tematu jest proste u mnie albo jadę na maxa albo stracę towarzysze . a jak strace to przynajmniej bedzie strata z usmiechem na twarzy ...
i o to chodzi.

grrrringo
Chorąży sztabowy
Posty: 4629
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: 3miasto

Postautor: grrrringo » 08 wrz 2006 11:05

siedzący nie bądź ***** w stołek! Przodownicy nic nie robienia łączmy się :)

Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Philip Morris » 08 wrz 2006 11:09

sitting spisz bo zaraz w bande ***** :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 208 gości