MCI [MCI] cz. V

wszystko na temat spółek publicznych
tapczan
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 360
Rejestracja: 23 sty 2006 17:42

Postautor: tapczan » 28 wrz 2006 16:50

adamigo-co ma się zatruć przeterminowanymi lekarstwami ?:)
Nie pomyślałem :lol: :lol: Masz rację :lol: :lol: :lol:
wszystko jedno, moze byc przeterminowany persen...poza tym chlopcow z dzialu sprzedazy hoopla trzebaby tez podszkolic z ortografii, bowiem w tym temacie maja takze "opuznienia"

REKLAMA


samuel
Starszy chorąży
Posty: 1157
Rejestracja: 07 wrz 2006 22:58

Postautor: samuel » 28 wrz 2006 16:53

mile mam nadzieję że ambicje zakończą się tak jak w 2001.A poza tym chyba już wiecie że mci obiecywało już w 2001 roku że za rok wchodzą w biotech?Słowni jak cholera

samuel
Starszy chorąży
Posty: 1157
Rejestracja: 07 wrz 2006 22:58

Postautor: samuel » 28 wrz 2006 16:54

czyli już 4 lata tkwią w biotech:)

tapczan
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 360
Rejestracja: 23 sty 2006 17:42

Postautor: tapczan » 28 wrz 2006 16:59

problem w tym, ze w polsce biotech jak na lekarstwo. jesli juz to tylko sprzet dla jednostek naukowych. firm komercyjnych szukac ze swieczka.
r&d jest tam gdzie kasa, czyli za granica. ten zas teren to dla mci za wysoka poprzeczka

mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Postautor: mile » 28 wrz 2006 17:04

problem w tym, ze w polsce biotech jak na lekarstwo. jesli juz to tylko sprzet dla jednostek naukowych. firm komercyjnych szukac ze swieczka.
r&d jest tam gdzie kasa, czyli za granica. ten zas teren to dla mci za wysoka poprzeczka

jest zaplecze, jest wiedza i sa zdolni ludzie i to w rodzinnym miescie tyle Ci powiem...

i jest wlasnie ostatnia szansa na powolanie do zycia czegos takiego bo za pare chwil ludzie znajdza sie za granica.

ale jest tez przeogromne ryzyko dla takiej inwestycji dlatego jest ona wyjatkowo skrupulatnie przygotowywana, troche inaczej niz np. biopaliwa na gpw.

dodam jeszcze ze bedzie dobrze, bardzo dobrze moze to nudne ale tak wlasnie bedzie

poza tym jestem wkur.....

adamigo
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8105
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: adamigo » 28 wrz 2006 17:09

problem w tym, ze w polsce biotech jak na lekarstwo. jesli juz to tylko sprzet dla jednostek naukowych. firm komercyjnych szukac ze swieczka.
r&d jest tam gdzie kasa, czyli za granica. ten zas teren to dla mci za wysoka poprzeczka

jest zaplecze, jest wiedza i sa zdolni ludzie i to w rodzinnym miescie tyle Ci powiem...

i jest wlasnie ostatnia szansa na powolanie do zycia czegos takiego bo za pare chwil ludzie znajdza sie za granica.

ale jest tez przeogromne ryzyko dla takiej inwestycji dlatego jest ona wyjatkowo skrupulatnie przygotowywana, troche inaczej niz np. biopaliwa na gpw.

dodam jeszcze ze bedzie dobrze, bardzo dobrze moze to nudne ale tak wlasnie bedzie

poza tym jestem wkur.....
jak każdy chyba z nas :(

kpiarz
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 227
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: kpiarz » 28 wrz 2006 17:09

pocztajcie sobie w necie o hoopla-raczej nie są zbyt solidni choć ceny mają nawet niezłe
Ja nie mogę narzekać :lol:
W ramach testu zamówiłem sobie kamerę (płatność za pobraniem), dwa dni później kamerkę miałem w domu :lol: :lol: :lol:

adamigo
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8105
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: adamigo » 28 wrz 2006 17:14

pocztajcie sobie w necie o hoopla-raczej nie są zbyt solidni choć ceny mają nawet niezłe
Ja nie mogę narzekać :lol:
W ramach testu zamówiłem sobie kamerę (płatność za pobraniem), dwa dni później kamerkę miałem w domu :lol: :lol: :lol:
I nie była przeterminowana? :lol: :lol:

adamigo
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8105
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: adamigo » 28 wrz 2006 17:22

Uwaga korekta raportu półrocznego

adamigo
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8105
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: adamigo » 28 wrz 2006 17:22

Nie dotyczatałem się nic ciekawego

kpiarz
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 227
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: kpiarz » 28 wrz 2006 17:25

pocztajcie sobie w necie o hoopla-raczej nie są zbyt solidni choć ceny mają nawet niezłe
Ja nie mogę narzekać :lol:
W ramach testu zamówiłem sobie kamerę (płatność za pobraniem), dwa dni później kamerkę miałem w domu :lol: :lol: :lol:
I nie była przeterminowana? :lol: :lol:
Może i była :lol: :lol: :lol:
Nie znam się na tym :lol:
Dla mnie najważniejsze że zapisuje na DVD (fajny sprzęcik):lol: :lol:

tapczan
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 360
Rejestracja: 23 sty 2006 17:42

Postautor: tapczan » 28 wrz 2006 17:49

problem w tym, ze w polsce biotech jak na lekarstwo. jesli juz to tylko sprzet dla jednostek naukowych. firm komercyjnych szukac ze swieczka.
r&d jest tam gdzie kasa, czyli za granica. ten zas teren to dla mci za wysoka poprzeczka

jest zaplecze, jest wiedza i sa zdolni ludzie i to w rodzinnym miescie tyle Ci powiem...

i jest wlasnie ostatnia szansa na powolanie do zycia czegos takiego bo za pare chwil ludzie znajdza sie za granica.

ale jest tez przeogromne ryzyko dla takiej inwestycji dlatego jest ona wyjatkowo skrupulatnie przygotowywana, troche inaczej niz np. biopaliwa na gpw.

dodam jeszcze ze bedzie dobrze, bardzo dobrze moze to nudne ale tak wlasnie bedzie

poza tym jestem wkur.....
wiem, srodowisko wroclawskiej biotechnologii znam i to dobrze. moja zona jest z branzy, wiec wiem co w trawie piszczy. sam namaiwam ja zreszta na firme komercyjna. moze juz czas zrobic konkretny biznesplan i zapukac po kase na startup do mci?

tofik
Starszy chorąży
Posty: 1548
Rejestracja: 10 kwie 2006 21:09
Lokalizacja: Z RAJU

Postautor: tofik » 28 wrz 2006 18:48

MOŻECIE MI POWIEDZIEĆ GDZIE SIĘ PODZIAŁ TEN WZROŚCIK?

serwal45
Chorąży sztabowy
Posty: 4724
Rejestracja: 02 wrz 2006 21:04

MCI

Postautor: serwal45 » 28 wrz 2006 19:00

Proszę mnie nie bić i nie rugać!!! Dzisiaj skróciłem pozycje na MCI o 50%. Trochę przez gościa, który kupuje autko swojemu synowi a trochę dlatego, że uznałem, że uwolnione środki przez tydzień (dwa) popracują na TIN-ie. Teraz jestem zaangażowany w naszą perełkę na mniej więcej 50% mojego portfela. Pozdrawiam jak zawsze długodystansowcółw (i nie tylko)!! Niech moc naszej spółki będzie nadal z Nami! Dobranoc!!!

samuel
Starszy chorąży
Posty: 1157
Rejestracja: 07 wrz 2006 22:58

Postautor: samuel » 28 wrz 2006 19:07

serwal to nie Ty namawiasz ludzi na MCI?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 165 gości