Lubawa [LBW] cz. XI

wszystko na temat spółek publicznych
Krzysiek778
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 04 kwie 2006 10:30
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: Krzysiek778 » 21 lis 2006 13:28

cosik dzisiaj GROSZ nie nadaje na fali :?: :wink:
ZARAZ WPADNIE I BEDZIE PIPSZYL O CZARNEJ SRODZIE :D
Nie wywołuj wilka z lasu, sami się z Nim droczycie, a potem marudzicie że bzdury wypisuje :roll:
Carpe diem, quam minimum credula postero...

REKLAMA


ja z kłodzka
Sierżant sztabowy
Posty: 108
Rejestracja: 03 lis 2006 11:46

Postautor: ja z kłodzka » 21 lis 2006 14:36

ja pieprze ale nedza stoi i kisi sie do kiedy pytam sie k..........wa

Desperat
Chorąży
Posty: 890
Rejestracja: 13 lip 2006 18:04
Lokalizacja: Looondek Zdrój

Postautor: Desperat » 21 lis 2006 14:40

cosik dzisiaj GROSZ nie nadaje na fali :?: :wink:
ZARAZ WPADNIE I BEDZIE PIPSZYL O CZARNEJ SRODZIE :D
Nie wywołuj wilka z lasu, sami się z Nim droczycie, a potem marudzicie że bzdury wypisuje :roll:
przepraszam :(

Byk77
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 245
Rejestracja: 02 lis 2006 21:44

Postautor: Byk77 » 21 lis 2006 15:49

ja pieprze ale nedza stoi i kisi sie do kiedy pytam sie
Musi się trochę pokonsolidowac po spadkach. Wczoraj mieliśmy młot. Teraz powoli powinniśmy się znowu wdrapywać.
Moim zdaniem (dopisuję to już po zamknięciu) dzisiejsza sesja ma pozytywną wymowę:
- Zamknięcie powyżej wczorajszego młota.
- Mały zakres cen.
Jutro powinniśmy działać tylko nad 3PLN
"Akcje nigdy nie są tak tanie, aby nie mogły być tańsze i nigdy nie są tak drogie, aby nie mogły być droższe"

grosz
Młodszy chorąży
Posty: 406
Rejestracja: 06 lis 2006 00:13

Postautor: grosz » 21 lis 2006 17:09

Niedługo akcjonariusze Lubawy zatęsknią za dzisiejszym kiszeniem.

Obrazek
Obrazek

Ta 1% korekta w drodze na dno, kiepsko wróży na najbliższe dni. Zamknięcie poniżej otwarcia i ewidentna wyprzedaż akcji, chroniona dużymi znikającymi batonami KUPNA, przepowiada rychłe pęknięcie tego balona. Tymczasem "spółdzielcy" ciężko pracują na utrzymanie kursu, ale spółdzielnia to malutka i już chwieje się w posadach.

13:11:17 kurs:3,02 wolumen:1 obrót:6,04

Niedługo "spółdzielcy" wymieniać się będą ćwiartkami akcji. :lol:
Ostatnio zmieniony 21 lis 2006 17:22 przez grosz, łącznie zmieniany 2 razy.
Prawo Gumpersona: Prawdopodobieństwo każdego zdarzenia jest odwrotnie proporcjonalne do stopnia, w jakim jest ono pożądane.

lipa
Starszy chorąży
Posty: 1212
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: lipa » 21 lis 2006 17:18

Niedługo akcjonariusze Lubawy zatęsknią za dzisiejszym kiszeniem.

Myślę, że tak i mam nadzieję, że to będą Ci co niezdążyli dziś kupić.

kola62
Chorąży
Posty: 747
Rejestracja: 04 cze 2006 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kola62 » 21 lis 2006 17:30

Witam Lubawian!
Tylko czytam - nic mądrego nie mam do pisania. Dzisiaj postanowilem się przypomnieć. Należę do tego grona od bardzo dawna. Akcje trzymam ( o zgrozo od ceny 4,5 ) Troche mi smutno, że tak zamroziłem kasę. Cały czas wierze, że da sie z tego sensownie wyjść.

Szkoda, że wchodząc na ten wątek muszę czytać posty tego k...sa grosza.
Co ciekawe jest na każdym wątku na który wchodze i wszędzie wieszczy zwałe. Apeluje o ignora i pozdrawiam Posiadaczy :D
"NIGDY NIE MóW WSZYSTKIEGO, CO WIESZ,
ALE WIEDZ ZAWSZE CO MóWISZ!"
George Bernard Shaw

Jacek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 322
Rejestracja: 19 lis 2006 14:43

Postautor: Jacek » 21 lis 2006 17:43

do końca tygodnia rynek w góre,a Lubawa razem z nim.

ja z kłodzka
Sierżant sztabowy
Posty: 108
Rejestracja: 03 lis 2006 11:46

Postautor: ja z kłodzka » 21 lis 2006 17:48

do końca tygodnia rynek w góre,a Lubawa razem z nim.

marzenia .....

Byk77
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 245
Rejestracja: 02 lis 2006 21:44

Postautor: Byk77 » 21 lis 2006 18:04

Powtórzę się, czego nie mam w zwyczaju, ale skoro "czarni prorocy" (a szczególnie jeden) w kółko pisze to samo:
Jutro powyżej 3PLN
"Akcje nigdy nie są tak tanie, aby nie mogły być tańsze i nigdy nie są tak drogie, aby nie mogły być droższe"

grosz
Młodszy chorąży
Posty: 406
Rejestracja: 06 lis 2006 00:13

Postautor: grosz » 21 lis 2006 18:08

Jutro powyżej 3PLN
Porażający deficyt optymizmu: to już nie 3,50 albo 4,00 albo 12, a jedynie "powyżej 3 PLN". No to czarne chmury nadciągnęły.
Prawo Gumpersona: Prawdopodobieństwo każdego zdarzenia jest odwrotnie proporcjonalne do stopnia, w jakim jest ono pożądane.

gajos
Chorąży sztabowy
Posty: 5877
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: gajos » 21 lis 2006 18:20

tak to juz jest ze różne rzeczy ludzie piszą.. różnie w zależnosci od intencji..

a kurs i tak idzie swoją drogą..

szkoda ze Ty grosz nie masz racji co do przebiegu tego kursu.. bo sam bym se dokupił po 2,4..

no ale cóż.. takiego kursu w niedalekiej przyszłosći niestety nie bedzie.. :twisted:

Byk77
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 245
Rejestracja: 02 lis 2006 21:44

Postautor: Byk77 » 21 lis 2006 19:00

Jutro powyżej 3PLN
Porażający deficyt optymizmu: to już nie 3,50 albo 4,00 albo 12, a jedynie "powyżej 3 PLN". No to czarne chmury nadciągnęły.
Najpierw poczytaj moje posty, a dopiero potem je komentuj, ponieważ Twój komentarz pasuje do mojej wypowiedzi "Jak wół do karety". Z tego co piszesz, cały czas czekasz na swoje 2,4. Ja w przeciwieństwie do Ciebie zarabiam na obecnych poziomach. Zamiast tracić czas na bezproduktywne powtarzanie tych samych treści, może poświęciłbyś trochę czasu na lekarzy. Zauważyłem, że m.in. chyba masz problemy ze wzrokiem, wielka czcionka, wielkie rysunki... Wiesz postaram Ci się trochę pomóc, doradzić w rewanżu za Twój "altruizm". Zamiast stosować wielką, pogrubioną czcionkę i wielkie rysunki skorzystaj z takiego programu, który znajdziesz pod Start/Programy/Akcesoria/Ułatwienia dostępu/Program Lupa - to podobno świetne ułatwienie dla osób z takimi problemami okulistycznymi jak posiadasz.
Acha... zamieszczam poniżej definicję słowa "altruizm", na wypadek gdybyś miał problem z takim trudnym słowem:
"zasada lub postępowanie nacechowane troską o dobro innych, pozbawione egoizmu".
I jeszcze jedno, szanuję każdą opinię, nieważne, czy jest pesymistyczna, czy optymistyczna, czy neutralna, pod warunkiem, że bazuje na faktach i jest stosownie wyrażona. Jeżeli nie zmienisz swojego sposobu wyrażania się, to jest to moja pierwsza i ostatnia odpowiedź na Twojego posta.
"Akcje nigdy nie są tak tanie, aby nie mogły być tańsze i nigdy nie są tak drogie, aby nie mogły być droższe"

bagi
Starszy chorąży
Posty: 1180
Rejestracja: 12 paź 2005 12:56

Postautor: bagi » 21 lis 2006 19:42

Jutro powyżej 3PLN
Najpierw poczytaj moje posty, a dopiero potem je komentuj, ponieważ Twój komentarz pasuje do mojej wypowiedzi "Jak wół do karety". Z tego co piszesz, cały czas czekasz na swoje 2,4. Ja w przeciwieństwie do Ciebie zarabiam na obecnych poziomach. Zamiast tracić czas na bezproduktywne powtarzanie tych samych treści, może poświęciłbyś trochę czasu na lekarzy. Zauważyłem, że m.in. chyba masz problemy ze wzrokiem, wielka czcionka, wielkie rysunki... Wiesz postaram Ci się trochę pomóc, doradzić w rewanżu za Twój "altruizm". Zamiast stosować wielką, pogrubioną czcionkę i wielkie rysunki skorzystaj z takiego programu, który znajdziesz pod Start/Programy/Akcesoria/Ułatwienia dostępu/Program Lupa - to podobno świetne ułatwienie dla osób z takimi problemami okulistycznymi jak posiadasz.
Acha... zamieszczam poniżej definicję słowa "altruizm", na wypadek gdybyś miał problem z takim trudnym słowem:
"zasada lub postępowanie nacechowane troską o dobro innych, pozbawione egoizmu".
I jeszcze jedno, szanuję każdą opinię, nieważne, czy jest pesymistyczna, czy optymistyczna, czy neutralna, pod warunkiem, że bazuje na faktach i jest stosownie wyrażona. Jeżeli nie zmienisz swojego sposobu wyrażania się, to jest to moja pierwsza i ostatnia odpowiedź na Twojego posta.
Dziwię się po co z nim dyskutujesz.
Jesteś mądrym gościem.
Dlaczego sobie zawracasz nim głowę i cytujesz jego posty.
Daj mu ignora i sprawa załatwiona.

choruss
Chorąży
Posty: 919
Rejestracja: 01 cze 2006 21:43

Postautor: choruss » 21 lis 2006 19:54

czas otwierać nową część wątku


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości