Bioton cz. XXIII

wszystko na temat spółek publicznych
Parteq
Młodszy chorąży
Posty: 566
Rejestracja: 15 maja 2006 16:08
Kontakt:

Postautor: Parteq » 25 paź 2006 10:17

teaz rozbieraja 2,79 dosc sprawnie im to idzie.
Choc wolalbym juz klepanie na tym poziomie,
alboniech w cholere leci na 5pln i tam sie klepie tydzien.. :lol: :lol: :lol:
Obrazek

www.ShutterPlanet.pl - Bank Zdjęć: szukasz zdjęcia? Minimum 2.5 Mpix każde. 3pln za zdjęcie - sciagaj online. Faktura dla Ciebie.
...
MNI.ATS.14ZACH.

REKLAMA


MIKUNIO
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 260
Rejestracja: 09 maja 2006 13:26

Postautor: MIKUNIO » 25 paź 2006 10:19

Biotonik, dzisiaj znowu pieknie leci do góry... zastanawiam sie pod co te wzrosty... wczoraj myslałem że dadzą info o inwestycji we Włoszech później mysle sobie że może zostało zwiekszone zaangażówanie przez kogoś... a tu żadna informacja nie została podana ... CZYTAM później o HT Strefa no o tych strzykawkach (czy jak to tam sie nazywa) czytam że BIOTON nie wejdzie w nią na debiucie a ewentualnie póxniej kupi sobie pakiecik tej spólki ... mysle że to nie najleprze rozwiazanie bo późnieje bdzie drożej mogliby powoli zwiekszać zaangażówanie... Dalej czytam sobie że nie zamierzają wiązać sie kapitaowo.. to mysle sobie jutro spadki no cóz po takich wzrostach spadki pewne... a tu miłę informacje z rana lecą ze giełda do góry że BIOTON wzrost o 7%... i weicej i cena aktualna to 2,79 ... mówiłem kilka dni temu kilkanascie stron wczesniej KTOS pytał czy warto wejśc przy 2,49zł... może nawet ten człwoiek jest dalej z nami na wątku i odpisałem mu TAK może teraz jest i drogo ale za kilka dni możesz już żałować że nie kupiłeś BIOTON to przysżłosć.... Cieszę sie ze wzrostów bo to normalne że to jest gotówka dlatego też inwestujmy inwestujmy bo wynik,i finansowe powinny sie sprawdzić i zostaną wykonane ale wtedy kurs może byc dużo dużo wyżej
POZDRAWIAM :)

zablokowany POZDRO dla Ciebie !
Podobają mi sie Twoje komentarze są sensowne i trzymają sie kupy.
POZDRO dla Ciebie

controller
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2929
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: okolice Gorzowa Wlkp.

Postautor: controller » 25 paź 2006 10:24

Ladny pakiet ktos wcviagnal po 2.80 przed chwilka 8)

ralf1414
Starszy chorąży
Posty: 1197
Rejestracja: 26 sie 2006 14:10

Postautor: ralf1414 » 25 paź 2006 10:25

NIE DAĆ SIE WYLESZCZYĆ POD CHWILĄ EMOCJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

latarnik
Starszy chorąży
Posty: 1270
Rejestracja: 21 kwie 2006 20:24

Postautor: latarnik » 25 paź 2006 10:28

No cóż - ja jestem kompletnie zdezorientowany :)
Myślałem sobie, że znowu będzie pare dni uklepywania, 4% do góry, uklepywanie i tak aż do 14 XI - dlatego zdywersyfikowałem portfel....i masz babo placek! Myślałem żeby wrócić, ale w końcu podjąłem decyzję, że poczekam - może moje pozostałe muły też odbiją przed wynikami kwartalnymi....oby, po inaczej to chyba będę walił młotkiem po palcach :lol:
całe szczęście, że coś mam w tym bio :)
3majcie się


ciekawe jak długo wytrzymasz tzn. kiedy odkupisz co sprzedałeś - oczywiście za odpowiednio wyższą cenę :)
Obrazek
Fortuna Favet Fortibus

Parteq
Młodszy chorąży
Posty: 566
Rejestracja: 15 maja 2006 16:08
Kontakt:

Postautor: Parteq » 25 paź 2006 10:30

NIE DAĆ SIE WYLESZCZYĆ POD CHWILĄ EMOCJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miś,
wylacz tego capsa, bo jak na razie Ty okazujesz tu najwieksze emocje :lol:
Obrazek

www.ShutterPlanet.pl - Bank Zdjęć: szukasz zdjęcia? Minimum 2.5 Mpix każde. 3pln za zdjęcie - sciagaj online. Faktura dla Ciebie.
...
MNI.ATS.14ZACH.

Nepalczyk
Podporucznik
Posty: 14267
Rejestracja: 01 lut 2006 00:18
Lokalizacja: Pochwały: milion pięćset/sto dziewięćset

Postautor: Nepalczyk » 25 paź 2006 10:31

:shock: :shock: :shock:
Tylko natchnieni przez Bóstwo potrafią przepowiadać szczegóły. Ptolemeusz, Centiloquium 1

Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.
Terry Pratchett 'Maskarada'

Syfilis
Starszy chorąży
Posty: 1470
Rejestracja: 05 mar 2006 21:16

Postautor: Syfilis » 25 paź 2006 10:33

Dobrze przyznaje sie jesli chodzi o ten dzisiejszy wzrost to zablokował mi sie enter na akceptuj..... :wink:

badys
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 298
Rejestracja: 09 maja 2006 16:28
Lokalizacja: Górny Śląsk

Postautor: badys » 25 paź 2006 10:34

Dobrze przyznaje sie jesli chodzi o ten dzisiejszy wzrost to zablokował mi sie enter na akceptuj..... :wink:
tobie też? :) :wink:

KLUHO123
Starszy sierżant
Posty: 90
Rejestracja: 15 lis 2005 12:05

Postautor: KLUHO123 » 25 paź 2006 10:38

napisze tak:

Ci co teraz kupuja, nie kupuja aby stracic, tylko wrecz przeciwnie!!!!.
My siedzimy tu(ja prawie od roku pierwszy pakiet 16-11-2006 po 11,45) i dalej czekamy na zyski. Wiec ja zakopałem - naprawde zakopałem) i czekam do 5-6zl.


dodam ze 14 pazdziernika na BIO:
stopa zwrotu 20 sesji 8,1%
stopa zwrotu 125 sesji -47,7% :P
250 sesji 32%


Czy to tak duzo, narazie odrabiamy stope zwrotu z 125 sesji, wiec raczej doradzam zakup niz sprzedaz.


ZAKOPAć, ZAKOPAć,ZAKOPAć, ZAKOPAć,ZAKOPAć, ZAKOPAć,ZAKOPAć, ZAKOPAć,ZAKOPAć, ZAKOPAć,ZAKOPAć, ZAKOPAć,ZAKOPAć, ZAKOPAć,ZAKOPAć, ZAKOPAć,ZAKOPAć, ZAKOPAć,ZAKOPAć, ZAKOPAć,

trojan
Młodszy chorąży
Posty: 422
Rejestracja: 12 cze 2006 08:25

Postautor: trojan » 25 paź 2006 10:40

Zakopać i zalać betonem.

Domini_k
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2143
Rejestracja: 20 gru 2005 19:43
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: Domini_k » 25 paź 2006 10:41

dodam ze 14 pazdziernika na BIO:
stopa zwrotu 20 sesji 8,1%
stopa zwrotu 125 sesji -47,7% :P
250 sesji 32%
skad te dane ??
Obrazek
Giełda to nie miejsce dla ludzi o słabych nerwach...
http://www.pajacyk.pl

Beniowski
Starszy chorąży
Posty: 1754
Rejestracja: 08 lut 2006 12:44

Postautor: Beniowski » 25 paź 2006 10:41

Zapomniany Biotonek od kilku dni w sposob wyrazny o sobie przypomina,
wkrotce zaczna kupowac fundusze a po ogloszeniu wynikow prawdziwa hossa na Biotonie - to on bedzie ciagnal gielde do gory.

Na osiagniecie poziomu 5 zetow nie poczekamy dlugo............
Kiedy kończy się Bessa ? Gdy nikt już nie ma żadnej nadziei na wzrosty !

ASUS
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3643
Rejestracja: 22 kwie 2006 19:14
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: ASUS » 25 paź 2006 10:46

No cóż, jesteśmy tuż powyżej ceny emisyjnej z 2005 r. :D Miły obrazek.
Jakieś info musi się pojawić na PAP, ponieważ to nie jest przypadkowy popyt.
Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
ObrazekObrazek

jedrol
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 326
Rejestracja: 10 lip 2006 16:40
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: jedrol » 25 paź 2006 10:47

No cóż - ja jestem kompletnie zdezorientowany :)
Myślałem sobie, że znowu będzie pare dni uklepywania, 4% do góry, uklepywanie i tak aż do 14 XI - dlatego zdywersyfikowałem portfel....i masz babo placek! Myślałem żeby wrócić, ale w końcu podjąłem decyzję, że poczekam - może moje pozostałe muły też odbiją przed wynikami kwartalnymi....oby, po inaczej to chyba będę walił młotkiem po palcach :lol:
całe szczęście, że coś mam w tym bio :)
3majcie się


ciekawe jak długo wytrzymasz tzn. kiedy odkupisz co sprzedałeś - oczywiście za odpowiednio wyższą cenę :)
Planuję odkupić (nawet za wyższą cenę) ale pod warunkiem, że na innych spółkach zarobię więcej (np. bio +15%, inne +20% - wracam i mam więcej akcji niż przed wyjściem).
Dywersyfikacja ma swoje plusy i minusy - teraz zarabiam +3% zamiast +12%, ale te plus 3% są pewniejsze - gdybym miał wszystko w jednej spółce (a bioton był już po dużych wzrostach i mógł trochę spaść) to mógłbym pojechać 10% up lub down (wartość oczekiwana 0% a tak mam +3%) :)[/url]
Dwie rzeczy nie mają granic: wszechświat i ludzka głupota, chociaż do wszechświata to nie byłbym taki pewny. [Albert Einstein]


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości