CENTROSTAL GDAŃSKI [CSG] cz.V

wszystko na temat spółek publicznych
ramzes
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7499
Rejestracja: 04 mar 2006 23:00

Postautor: ramzes » 24 paź 2006 22:41

Wreszcie ktos tu konkretnie zripostowal ta ciote Mati, bo juz jego ***** nie moglem zniesc. Dzieki chłopaki

Pozdrawiam
Tak riposty niezwykle celne i przemślane ale co tam zwykła mucka vel ramzes może innego napisac. Zmienianie nicków nie ukryje twojej tożsamości. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale Ty głupi jestes dla Ciebie wszyscy oponeci to Ramzesy. Juz Ci kiedys udowodnilem jak zgrywales twardziela a zwieracze Ci pekły przy 5 zł a to nie byl jeden raz. Chyba o tym zapomniales... Wierzysz w społke to na co sie tak goraczkujesz i produkujesz nic nie wnoszace posty. Pewnie chciałbys sie wylansowac na nowego Inwestora SA - oj dzieciaku...

To jest taki drugi Ziobro Kto sie nie zgadza z jego zdaniem jest

1 "Przestepca"
2 "kolega przestepcy"

:lol: :lol: :lol:
to nie moje slowa ale jakze pasuja :lol:

REKLAMA


Merci
Starszy chorąży
Posty: 1005
Rejestracja: 18 paź 2006 18:37

Postautor: Merci » 24 paź 2006 22:48

MUDZOL:
CENTROSTAL to marka i znak firmowy uzywany od lat pod którą jak słusznie zauwazyłeś działa wiele przedsiębiorsw a która zobowiązuje do przestrzegania tzw ładu korporacyjnego . W ramach tej marki tworzone sa grupy kapitałowe z mozliwościa dopuszczania inwestrow z zewnątrz ale tylko na ściśle określonych warunkach. [/i]
I te scisle okreslone warunki eleiminuja fuzje z graczem z zewnątrz?
nie tylko, wystąpienie z grupy Centrostal co nie jest takie proste ze względu na przerózne powiązania
w sumie nie zdawałem sobie sprawy ile jest tych CS*.... moze sie okazac, ze Złomrex bedzie budować dystrybucję poprzez juz istniejace CS*.... to było by miłe. CSG musiałby przejmowac kolejno wszystkie inne CSy...
tak by to miało jakoś byc?
co masz na mysli mówiąc o budowie dystrubucji? Nie uważasz, ze to raczej wygląda na uzaleznianie konkurencji?
mialem na mysli wykorzystanie sieci dystrybucji dla swoich potrzeb, tudzież sprzedazy własnych wyrobów a Prezes ma dosc renesansowe pomysły jak sie nawet za stoczna rozgląda.
Nie jestem specjalistą w dziedzinie ekonomii ale czy aby nie za duzo powiedziane ze jest to az uzaleznianie konkurencji? Przy Romanie to raczej CSG zawsze bedzie mały....
Nie Mudzol, uzaleznienie konkurencji to inwestycja Złomrexu w CSG bo mimo, ze mała firma była w opzycji a teraz będzie działała na jego korzyść. Nie ma porównania Żlomrexu do Impexmetalu a Sztuczkowskiego do Karkosika, nie ta liga. Teraz taka moda , najpierw była decentralizacja a teraz monopolizacja, za ciężko opłacane kredyty firmy przejmują rózne przedsiębiorstwa nie zwracając uwagi na nadwyżkę kapitałów obcych nad aktywami własnymi. Rosną kolosy które robia wrażenie i z zewnatrz pieknie to wygląda. Niestety stoją na glinianych nogach często z tego powodu same nie moga wejść na giełdę.

Mario_32237
Starszy chorąży
Posty: 1780
Rejestracja: 23 maja 2005 12:11

Postautor: Mario_32237 » 24 paź 2006 22:49

po co gadacie z ***
przeciez i tak czekamy na strategie ktora sztuczkowski mial wg zapowiedzi podac po wezwaniu na jesieni (wiec pewnie niedlugo)
moze wlasnie dlatego sie pojawili naganiacze

a w strategi wg mnie bedzie stalo:

emisja na przejecie centrostalu gornoslaskiego i opolskiego lub w jeszcze lepszym wypadku sprezentowanie ktoregos z nich tak jak to mialo miejsce u romka na alc i dopiero pozniej emisja nowych akcji
a to zapewne nie bedzie koniec atrakcji
pozniej bedzie odzwierciedlenie strategii w wynikach i na tym nalezy sie skupic a nie nawijac z ***

P.S. a pomysl o pokazywaniu akcji traktuje juz jako szczyt ***
kiedy zrozumiecie ze to forum w wiekszosci sluzy wydojeniu was z kasy???

BEZ ODBIORU

mucka
Chorąży
Posty: 954
Rejestracja: 02 gru 2005 23:11

Postautor: mucka » 24 paź 2006 22:49

Ramzes nie pisz wiecej bo cie nikt nie lubi :lol: :lol: :lol: dobrze ze mi sie tak nie dostalo bo byc nielubianym na forum to zyciowa kleska. Mati forum jest do wymiany zdan a jak szukasz przyjaciol to wejdz na sympatie.pl, tam poczujesz sie napewno dowartosciowany.

mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mati 1 » 24 paź 2006 22:51

ramzes vel mucka idź juz spać bo nic nie wnosisz. Zmieniasz tylko nicki i starasz się poprzeć swoją tezę ale słabo ci to wychodzi. Skoro wątpisz we mnie możemy jutro na TKO sprawdzić zwartość swoich portfeli ale jesteś tchórzem i nie podejmiesz wyzwania tłumacząc się obawą o życie, Wszak na codzień chronią cię funkcjonariusze Słuzby Więziennej. :lol:

Mudziol
Młodszy chorąży
Posty: 688
Rejestracja: 29 wrz 2005 13:58
Lokalizacja: N = 50°40'19'' E = 17°56'11,5''

Postautor: Mudziol » 24 paź 2006 22:53

MUDZOL:
CENTROSTAL to marka i znak firmowy uzywany od lat pod którą jak słusznie zauwazyłeś działa wiele przedsiębiorsw a która zobowiązuje do przestrzegania tzw ładu korporacyjnego . W ramach tej marki tworzone sa grupy kapitałowe z mozliwościa dopuszczania inwestrow z zewnątrz ale tylko na ściśle określonych warunkach. [/i]
I te scisle okreslone warunki eleiminuja fuzje z graczem z zewnątrz?
nie tylko, wystąpienie z grupy Centrostal co nie jest takie proste ze względu na przerózne powiązania
w sumie nie zdawałem sobie sprawy ile jest tych CS*.... moze sie okazac, ze Złomrex bedzie budować dystrybucję poprzez juz istniejace CS*.... to było by miłe. CSG musiałby przejmowac kolejno wszystkie inne CSy...
tak by to miało jakoś byc?
co masz na mysli mówiąc o budowie dystrubucji? Nie uważasz, ze to raczej wygląda na uzaleznianie konkurencji?
mialem na mysli wykorzystanie sieci dystrybucji dla swoich potrzeb, tudzież sprzedazy własnych wyrobów a Prezes ma dosc renesansowe pomysły jak sie nawet za stoczna rozgląda.
Nie jestem specjalistą w dziedzinie ekonomii ale czy aby nie za duzo powiedziane ze jest to az uzaleznianie konkurencji? Przy Romanie to raczej CSG zawsze bedzie mały....
Nie Mudzol, uzaleznienie konkurencji to inwestycja Złomrexu w CSG bo mimo, ze mała firma była w opzycji a teraz będzie działała na jego korzyść. Nie ma porównania Żlomrexu do Impexmetalu a Sztuczkowskiego do Karkosika, nie ta liga. Teraz taka moda , najpierw była decentralizacja a teraz monopolizacja, za ciężko opłacane kredyty firmy przejmują rózne przedsiębiorstwa nie zwracając uwagi na nadwyżkę kapitałów obcych nad aktywami własnymi. Rosną kolosy które robia wrażenie i z zewnatrz pieknie to wygląda. Niestety stoją na glinianych nogach często z tego powodu same nie moga wejść na giełdę.
Tak czy siak życze wzrostów, dla moga byc one czytso spekulacyjne :-)
Dzieki za małą polemikę Merci

Reszcie szambiarzy tez zycze dobrej nocy i wzrostów. 8)
Exercise caution in your business affairs, for the world is full of trickery. But let not this blind you to what virtue there is; many persons strive for high ideals, and everywhere life is full of heroism.

mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mati 1 » 24 paź 2006 22:53

Ramzes nie pisz wiecej bo cie nikt nie lubi :lol: :lol: :lol: dobrze ze mi sie tak nie dostalo bo byc nielubianym na forum to zyciowa kleska. Mati forum jest do wymiany zdan a jak szukasz przyjaciol to wejdz na sympatie.pl, tam poczujesz sie napewno dowartosciowany.

Przyjaciół można znaleźć wszędzie. Uwierz mi. przez to świat jest lepszy. Najważniejszę, że moimi przyjaciółmi są Sztuczkowski I CSG :lol:

mucka
Chorąży
Posty: 954
Rejestracja: 02 gru 2005 23:11

Postautor: mucka » 24 paź 2006 22:54

P.S. a pomysl o pokazywaniu akcji traktuje juz jako szczyt ***
kiedy zrozumiecie ze to forum w wiekszosci sluzy wydojeniu was z kasy???

BEZ ODBIORU
Dokładnie wiec kim jest "wodz" tego watku nasz kochany Mati...

JOHN WAYNE
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3871
Rejestracja: 20 cze 2006 20:47

Postautor: JOHN WAYNE » 24 paź 2006 22:55

znowu wyleszczeni tygodniowi inwestorzy będą plakać :lol:
niekoniecznie jutro ,ale w najbliższym czasie :wink:

Merci
Starszy chorąży
Posty: 1005
Rejestracja: 18 paź 2006 18:37

Postautor: Merci » 24 paź 2006 22:57

ramzes vel mucka idź juz spać bo nic nie wnosisz. Zmieniasz tylko nicki i starasz się poprzeć swoją tezę ale słabo ci to wychodzi. Skoro wątpisz we mnie możemy jutro na TKO sprawdzić zwartość swoich portfeli ale jesteś tchórzem i nie podejmiesz wyzwania tłumacząc się obawą o życie, Wszak na codzień chronią cię funkcjonariusze Słuzby Więziennej. :lol:
Mati nie namawiaj do konfrontacji bo zlośliwośc ludzka nie ma granic i jak się za bardzo narazisz to zezłosliwione jednostki moga ci z premedytacją stan przedzawałowy zafundować albo w powazne kompleksy wpędzić. Po co ci to?

ramzes
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7499
Rejestracja: 04 mar 2006 23:00

Postautor: ramzes » 24 paź 2006 22:58

ramzes vel mucka idź juz spać bo nic nie wnosisz. Zmieniasz tylko nicki i starasz się poprzeć swoją tezę ale słabo ci to wychodzi. Skoro wątpisz we mnie możemy jutro na TKO sprawdzić zwartość swoich portfeli ale jesteś tchórzem i nie podejmiesz wyzwania tłumacząc się obawą o życie, Wszak na codzień chronią cię funkcjonariusze Słuzby Więziennej. :lol:


Bez komentarza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobra na dzis wystarczy ale ja Ci tutaj pokaze gdzie twoje miejsce :twisted: leszczykiem jestes i wiem co mowie a zabawy z tko to mozesz z krysia sobie urzadzac bo mi na pewno nie zaimpnujesz (zreszta nawet nie masz czym ) :lol: :lol: dla mnie nie liczy sie kto ile ma ale jakim jest czlowiekiem a ty jestes dupkiem i tyle na poczatku chcialem Ci to udowodnic w realu ale szkoda czasu na tak beznadziejna osobe :twisted: :lol:

andre707
Młodszy chorąży
Posty: 526
Rejestracja: 20 kwie 2006 23:29

Postautor: andre707 » 24 paź 2006 22:59

Pytanie do Noname lub Mati1 jak sądzicie przyszła strategia CSG to:
1) przejecie przez CSG pozostałych Centrostali które są już w grupie Złomrexu, prawdopodobnie poprzez emisję akcji dla Złomrexu
2) wejście Złomrexu na giełdę w stylu JWC Construction (Energopol) plus np emisja akcji z PP oczywiście poprzez CSG
3) czy może macie jakieś inne pomysły ("przecieki")

Jak myślicie Czy skupienie tak małej ilości akcji w wezwaniu było zgodne z zamierzeniami Sztuczkowskiego.

mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mati 1 » 24 paź 2006 23:01

ramzes vel mucka idź juz spać bo nic nie wnosisz. Zmieniasz tylko nicki i starasz się poprzeć swoją tezę ale słabo ci to wychodzi. Skoro wątpisz we mnie możemy jutro na TKO sprawdzić zwartość swoich portfeli ale jesteś tchórzem i nie podejmiesz wyzwania tłumacząc się obawą o życie, Wszak na codzień chronią cię funkcjonariusze Słuzby Więziennej. :lol:


Bez komentarza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobra na dzis wystarczy ale ja Ci tutaj pokaze gdzie twoje miejsce :twisted: leszczykiem jestes i wiem co mowie a zabawy z tko to mozesz z krysia sobie urzadzac bo mi na pewno nie zaimpnujesz (zreszta nawet nie masz czym ) :lol: :lol: dla mnie nie liczy sie kto ile ma ale jakim jest czlowiekiem a ty jestes dupkiem i tyle na poczatku chcialem Ci to udowodnic w realu ale szkoda czasu na tak beznadziejna osobe :twisted: :lol:


No typowy odważniak z internetu. Pokazałeś gdzie twoje miejsce :lol: :lol: :lol: :lol:

mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mati 1 » 24 paź 2006 23:02

Pytanie do Noname lub Mati1 jak sądzicie przyszła strategia CSG to:
1) przejecie przez CSG pozostałych Centrostali które są już w grupie Złomrexu, prawdopodobnie poprzez emisję akcji dla Złomrexu
2) wejście Złomrexu na giełdę w stylu JWC Construction (Energopol) plus np emisja akcji z PP oczywiście poprzez CSG
3) czy może macie jakieś inne pomysły ("przecieki")

Jak myślicie Czy skupienie tak małej ilości akcji w wezwaniu było zgodne z zamierzeniami Sztuczkowskiego.

Wydaje mi się, że pkt 2 jest tym właściwym rozwiązaniem. :lol: :lol: :lol:

Merci
Starszy chorąży
Posty: 1005
Rejestracja: 18 paź 2006 18:37

Postautor: Merci » 24 paź 2006 23:04

Pytanie do Noname lub Mati1 jak sądzicie przyszła strategia CSG to:
1) przejecie przez CSG pozostałych Centrostali które są już w grupie Złomrexu, prawdopodobnie poprzez emisję akcji dla Złomrexu
2) wejście Złomrexu na giełdę w stylu JWC Construction (Energopol) plus np emisja akcji z PP oczywiście poprzez CSG
3) czy może macie jakieś inne pomysły ("przecieki")

Jak myślicie Czy skupienie tak małej ilości akcji w wezwaniu było zgodne z zamierzeniami Sztuczkowskiego.
ad1. odpada
ad2. ciekawa koncepcja ;)
ad3. patrz ad 2.
tak/nie


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości