Lea$co cz. IV <=======> [CETO]

wszystko na temat spółek publicznych
arturbiznes
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2688
Rejestracja: 22 gru 2005 16:42
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: arturbiznes » 22 lis 2006 17:32

brakuje ci kasy :lol: :lol: :lol:

REKLAMA


byczekhhjhjh
Chorąży sztabowy
Posty: 6326
Rejestracja: 25 paź 2006 18:52

Postautor: byczekhhjhjh » 22 lis 2006 17:36

nie lae kiedy powstal ten skok ?? i czemu kopernik ten midas kiedys tak sie nazywal to ciekawe

Siersciuch
Młodszy chorąży
Posty: 522
Rejestracja: 01 wrz 2006 18:14

Postautor: Siersciuch » 22 lis 2006 21:05

byczek otworz se nowy wątek o skokach jesli Ci ma ulżyć a nie zasmiecaj naszej lisiczki [-o<

apexim
Starszy chorąży
Posty: 1103
Rejestracja: 24 lis 2005 22:15

Postautor: apexim » 22 lis 2006 23:11

Lisiczka wciaz w promocyjnych cenach...

:D
Skotan~poprzeczka postawiona wysoko~1000zeta~
the Lord helps those that help themselves~
Warren Buffett~

apexim
Starszy chorąży
Posty: 1103
Rejestracja: 24 lis 2005 22:15

Postautor: apexim » 23 lis 2006 00:33

Dobranoc Twardzielom! :D
Skotan~poprzeczka postawiona wysoko~1000zeta~
the Lord helps those that help themselves~
Warren Buffett~

trzeci
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3581
Rejestracja: 10 lut 2006 19:48
Lokalizacja: Kraków

Postautor: trzeci » 23 lis 2006 08:03

Witam
Dziekuje wszystkim za gratulacje i zycze udanych inwestycji. Nie tylko dzisiaj czy w ciagu miesiaca, ale na 5,10,15... lat. CZYLI TYLKO LEASCO :wink:

john26
Sierżant sztabowy
Posty: 187
Rejestracja: 06 kwie 2006 20:28
Lokalizacja: Kraków

Postautor: john26 » 23 lis 2006 08:24

witam akcjonariat :D dzisiaj +3gr :?: :?: :?:

Siersciuch
Młodszy chorąży
Posty: 522
Rejestracja: 01 wrz 2006 18:14

Postautor: Siersciuch » 23 lis 2006 08:47

Witam, te Wasze poranne prognozy coraz bardziej zaczynają mi się podobać i stają się niemalże wyrocznią :D

Dziś jako pierwsze padło +3 gr więc i niech tak się stanie ;).

16 gr na dziś to nawet satysfakcjonująca wycena :D

Miłego dnia życze szanownemu akcjonariatowi 8)

alus
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7567
Rejestracja: 14 wrz 2006 15:44
Lokalizacja: Pruszków ;)

Postautor: alus » 23 lis 2006 09:00

nie lae kiedy powstal ten skok ?? i czemu kopernik ten midas kiedys tak sie nazywal to ciekawe
Raczej nie ma nic wspólnego ten skok - akurat go dobrze znam. Siedziba w Ornontowicach. Nie wiązałbym Leasco z tym.

trzeci
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3581
Rejestracja: 10 lut 2006 19:48
Lokalizacja: Kraków

Postautor: trzeci » 23 lis 2006 09:04

A u mnie w mBanku leasco gdzies tak ok. 9gr 8)

magarcik1
Starszy chorąży
Posty: 1329
Rejestracja: 16 sie 2006 12:44

Postautor: magarcik1 » 23 lis 2006 09:10

A u mnie w mBanku leasco gdzies tak ok. 9gr 8)
daj im czas na dowartościowanie naszej spółeczki :lol: :lol:

WIKUS_71601
Podporucznik
Posty: 12881
Rejestracja: 01 maja 2006 11:30

Postautor: WIKUS_71601 » 23 lis 2006 09:10

ja przed chila dokupilem po 12gr ale niestety koszyk caly czas jeszcze czeka bo nie jestem zaspokojony

takze aktualnu kurs albo 12gr alobo wiecej, ja czekam z koszykiem 8)

byczekhhjhjh
Chorąży sztabowy
Posty: 6326
Rejestracja: 25 paź 2006 18:52

Postautor: byczekhhjhjh » 23 lis 2006 09:31

Faktem jest że akcje tej spółki kupiło dużo ludzi którzy kompletnie nie znają się na ogólnych zasadach rządzących gospodarką jak również giełdą . Dla przykładu podam tylko że CETO to trochę inny rynek niż główny parkiet GPW z innymi wymogami dla spółek, a upadłośc to taki stan prawny z którego już kilkadziesiąt firm dużo większych wyszło z b. dobrym skutkiem. Niewiedza powoduje że niezorientowani sieją zamęt sami wprowadzając się w stany lękowe. Moja rada dla nich jest prosta musicie sprzedac akcje Leasco i kupic sobie Elektrim Kable Hutmen Atlantis lub inne cudo waszej wyobraźni bo ten papier to zdecydowanie za trudna inwestycja dla Was.
Na następnym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy zgodnie z przyjętym porządkiem będzie można dowiedziec się więcej o przyszłych działaniach firmy. I dla normalnych akcjonariuszy jest to zupełnie wystarczająca informacja żeby spokojnie czekac na rozwój sytuacji bo to oznacza że firma ma plany ponownego zaistnienia na rynku. Bez względu na to co to będzie za działalnośc w podobnych przypadkach kursy spółek które były w takiej sytuacji szły b. dużo do góry i to jest powód dla którego nie należy co pięc minut pisac dyrdymał typu "bankrut" lub "niech nam dadzą informacje" tylko cierpliwie czekac na zakończenie pewnego etapu dla tej firmy.
Pozdrawiam świadomych akcjonariuszy Leasco.

jak ktos niedawno narzekal to teraz ma okazje pozbyc sie leasco!!

byczekhhjhjh
Chorąży sztabowy
Posty: 6326
Rejestracja: 25 paź 2006 18:52

Postautor: byczekhhjhjh » 23 lis 2006 09:39

Faktem jest że akcje tej spółki kupiło dużo ludzi którzy kompletnie nie znają się na ogólnych zasadach rządzących gospodarką jak również giełdą . Dla przykładu podam tylko że CETO to trochę inny rynek niż główny parkiet GPW z innymi wymogami dla spółek, a upadłośc to taki stan prawny z którego już kilkadziesiąt firm dużo większych wyszło z b. dobrym skutkiem. Niewiedza powoduje że niezorientowani sieją zamęt sami wprowadzając się w stany lękowe. Moja rada dla nich jest prosta musicie sprzedac akcje Leasco i kupic sobie Elektrim Kable Hutmen Atlantis lub inne cudo waszej wyobraźni bo ten papier to zdecydowanie za trudna inwestycja dla Was.
Na następnym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy zgodnie z przyjętym porządkiem będzie można dowiedziec się więcej o przyszłych działaniach firmy. I dla normalnych akcjonariuszy jest to zupełnie wystarczająca informacja żeby spokojnie czekac na rozwój sytuacji bo to oznacza że firma ma plany ponownego zaistnienia na rynku. Bez względu na to co to będzie za działalnośc w podobnych przypadkach kursy spółek które były w takiej sytuacji szły b. dużo do góry i to jest powód dla którego nie należy co pięc minut pisac dyrdymał typu "bankrut" lub "niech nam dadzą informacje" tylko cierpliwie czekac na zakończenie pewnego etapu dla tej firmy.
Pozdrawiam świadomych akcjonariuszy Leasco.

jak ktos niedawno narzekal to teraz ma okazje pozbyc sie leasco!!

Siersciuch
Młodszy chorąży
Posty: 522
Rejestracja: 01 wrz 2006 18:14

Postautor: Siersciuch » 23 lis 2006 09:41

***** byczek ile razy to jeszcze będziesz wklejał? Srasz cały czas na wątku, a tymi tekstami budujesz otoczkę poważnego inwestora??? no *****... wrzuć na luz chłopie, albo sam sie pozbądź papiera, może sie tu spokojniej zrobi. ***** wiesz a sklecasz takie historie ze tylko wkurwienie bierze, karkosiki, skoki, wyskoki. Dzisus ***** ja ***** :evil:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości