Lentex [LTX] - czê¶æ XXIX

wszystko na temat spółek publicznych
vielebny
Starszy chorąży
Posty: 1623
Rejestracja: 28 maja 2006 15:45
Lokalizacja: Śląsk

Postautor: vielebny » 13 lis 2006 21:54

Vielebny dzięki za pozdrowienia w radio ESKA :).

Także pozdrawiam
ale jaja tak sie zastanawiałem czy ktoś słyszał :D
mow co powiedziales!!!! i w jakim stanie dawales komunikaty
Płotek - prowadzący wrocławskiej Eski przeczytał smsa od vielebnego :).

"Vielebny pozdrawiał inwestorów giełdowych" lub jakoś tak, od razu skojarzyłem o kogo chodzi :)
tera bedzie lepiej ino słuchać

REKLAMA


szymek1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7416
Rejestracja: 05 lis 2006 19:12
Lokalizacja: z nieba

Postautor: szymek1 » 13 lis 2006 21:55

do kiedy mozna sprzedawac albo zapisac sie na akcje ltx z pp?
jej a Tobie nikt nie odpowie a pytales juz z dziesiec stron temu, wiec powiem ci ja zielarz wykladzinowy ze akcja nowej emisji kosztuje 4,3 zeby ja nabyc w tej okazyjnej cenie musisz sobie kupic lub nie zapomniec wykorzystac pp do piatku. Jutro mozesz jeszcze kupic pp. A zeby bylo latwiej kup sobie akcje i nic nie bedziesz musial pamietac do przyszlego roku :wink:
kup pp :D
na pewno nie pożałujesz kolego :!:
to mówił ja szymek1 - fan absolutny lenia :D

vielebny
Starszy chorąży
Posty: 1623
Rejestracja: 28 maja 2006 15:45
Lokalizacja: Śląsk

Postautor: vielebny » 13 lis 2006 21:55

DAWAĆ ESKE BEDĄ POZDROWIENIA NIEBAWEM DLA KRZYCHA I WAS WSZYSTKICH JAK JUŻ WYDAŁEM TĄ ZŁOTÓWKE TO SŁUCHAĆ CHOCIAŻ
a jakie to ma fale bo ja mam skale
wsuchaj sie w otchłań ciszy i nieskazitelnej pustki a usłyszysz głos prowadzący do mnie

PayableOnDeath
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 261
Rejestracja: 15 lut 2006 22:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: PayableOnDeath » 13 lis 2006 21:59

DAWAĆ ESKE BEDĄ POZDROWIENIA NIEBAWEM DLA KRZYCHA I WAS WSZYSTKICH JAK JUŻ WYDAŁEM TĄ ZŁOTÓWKE TO SŁUCHAĆ CHOCIAŻ
a jakie to ma fale bo ja mam skale
Wrocław 104.9 FM, no albo przez internet

http://www.wroclaw.eska.pl/wgrane.php?id=68
Pesymista to dobrze poinformowany optymista

Obrazek

gajos
Chorąży sztabowy
Posty: 5877
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: gajos » 13 lis 2006 21:59

Pająk jako, że sieucze i jestem młody odpowiem CI konkretnie na zadane pytania..:) pewnie tak jak byś chciał usłyszeć

1) kapitalizacja na tle rynku jest niska..!
2) Nie znamy strategi nowych właścicieli nie mozemy mówić o efektach..! tak samo mogą być widoczne w 2008 jaki i w 2007 roku..! jak zobaczymy prognoze i strategi bedziesz mógł taki argument podać in minus..!
3) Twoja ocena.. informowanie przez emitenta o sytuacji spółkie przez szeroko rozumiany rynek jest dobrze odbierana..! fakt..:)
4) Akcjonariat nie jest rozdrobniony bo wiekszościowi akcjonariusze są ze sobą powiązani a fundusze wchodzą na okreslony czas wiec do 2009 roku nie musimy się nimi przejmować..! fakt..:p
5) Tak ale nie jest to argument przeciw..! zyski uzyskane ze sprzedazy zostaną zainwestowane w bardziej rentowny biznes..! fakt..:) czyli co argument za czy przeciw..?:)
6) Lentex radzi sobie dobrze z konkurencja, zyski, wzrost przychodow, na tle novity wypada znakomicie..! fakt a nie osobista ocena
7) każda zlecenie zagraniczne jest ubezpieczane i zabezpieczane przeciw wachaniom kursowym..! fakt..:)
8) Możliwe osłabienie..? Twoja osobista ocena..:) ja myślę odwrotnie.. argument wek..;)
9) AT każdy technik widzi inaczej, pojęcie względne.. mi kreski wyrysowane mówią ze leniu wyglada korzystnie..! argument wek osobiste odczucia..;)
10) nagonka pojęcie względne, osobista ocena.. argument wek..:)
11) argument trafiony z tą różnicą ze wiekszość kredytowców brała te gredyty o 50% niżej niż jestesmy obecnie co minimalizuje ryzyko wyprzedazy przez banki.. fakt...;)

Nie wytaczaj argumentów które mogą obrócić się przeciw Tobie.. a szczególnie nie pisz, ze moja własna ocena jest zła bo na tym forum ma takie samo znaczenie jak Twoja..;)

Sorki ale dałeś ciała i sam obaliłeś częśćz tych argumentów..:)

POzdrawiam

daniel_s2
Chorąży sztabowy
Posty: 4749
Rejestracja: 01 gru 2005 12:02

Postautor: daniel_s2 » 13 lis 2006 21:59

Vielebny dzięki za pozdrowienia w radio ESKA :).

Także pozdrawiam
ale jaja tak sie zastanawiałem czy ktoś słyszał :D
ja tez słyszałem :D mianiaku giełdowy :D
każdy ma swoje 5 minut, to tylko kwestia czasu

daniel_s2
Chorąży sztabowy
Posty: 4749
Rejestracja: 01 gru 2005 12:02

Postautor: daniel_s2 » 13 lis 2006 22:03

nie wiem po co ta dyskusja z pajkądiem przeciez wiadome jest to ze nawet jakby warren buffet wszedłw lenia to by powiedział że ma za duza kapitalizacja i ciagle ciągnąłby te sam tekst dyskusja z nim nie prowadzi do niczego poważnie wiec lepiej dajcie sobie spokuj nie karmcie go :)

P.S ładna sesja dzisiaj była, znowu pieski krzyczały na dołku potem jak podciągneli kursik to pochowały sie do swoich bud :D, juz niedługo wogłe nie powróca :D

Pozdrawiam
każdy ma swoje 5 minut, to tylko kwestia czasu

vielebny
Starszy chorąży
Posty: 1623
Rejestracja: 28 maja 2006 15:45
Lokalizacja: Śląsk

Postautor: vielebny » 13 lis 2006 22:03

z konstantynopolitanczykiewiczem też bedzie moje i poznacie moje prawdziwe imie :D ale tylko ci co uważnie słuchają a potem bedzie dla krzycha naszego wodza i króla miłosierdzia

gajos
Chorąży sztabowy
Posty: 5877
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: gajos » 13 lis 2006 22:06

i jak to z młodym człowiekiem bywa zmieniłem zdanie.. albo mitsubishi outlander turbo tylko nie czarny bo dresiarsko wygląda albo lexus rx hybryda..

Pozdrawiam
ja nie wiem czemu, ale ostatnio zacząłem chorować na Forda S-MAX, widziałem taką full opcję, naleśniki na felach, 2 wydechy, w środku miejsca jak w limuzynie, lekko sportowe fotele. wyglądał zaje..ście
he he taka full opcja S-maxa jest droższa niz outlander turbo wiec na razie pozostane przy outlanderku..;)

POzdrawiam

mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Postautor: mile » 13 lis 2006 22:08

z konstantynopolitanczykiewiczem też bedzie moje i poznacie moje prawdziwe imie :D ale tylko ci co uważnie słuchają a potem bedzie dla krzycha naszego wodza i króla miłosierdzia
ja dzwonie :!:

gajos
Chorąży sztabowy
Posty: 5877
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: gajos » 13 lis 2006 22:08

i jak to z młodym człowiekiem bywa zmieniłem zdanie.. albo mitsubishi outlander turbo tylko nie czarny bo dresiarsko wygląda albo lexus rx hybryda..

Pozdrawiam
ja nie wiem czemu, ale ostatnio zacząłem chorować na Forda S-MAX, widziałem taką full opcję, naleśniki na felach, 2 wydechy, w środku miejsca jak w limuzynie, lekko sportowe fotele. wyglądał zaje..ście
he he taka full opcja S-maxa jest droższa niz outlander turbo wiec na razie pozostane przy outlanderku..;)

POzdrawiam

witol876
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2863
Rejestracja: 06 gru 2005 22:15
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: witol876 » 13 lis 2006 22:08

PP nie jest za darmo. Przypuscmy ze mieliscie 1000 akcji po 40 zl czyli stan rachunku byl 40000 a po odcieciu pp na koncie zostalo wam 24300. Znajdzie sie jeszcze jeden kto bedzie sie staral udowodnic ze pp jest za darmo.

Po drugie podatek od gieldy liczy sie w nastepujacy sposob: od sumy uzyskanej ze sprzedazy akcji odejmuje sie sume wydana na zakup akcji oraz pomniejsza o koszt prowizji BM. I od tego oblicza sie 19% podatku.

Jezeli u kogos w BM robia to w inny sposob to poprostu robia was w wala.

Ja mam konto w MBanku (Emakler) i nic mi nie potracaja jako zaliczke na podatek.

POzdrawiam :D

vielebny
Starszy chorąży
Posty: 1623
Rejestracja: 28 maja 2006 15:45
Lokalizacja: Śląsk

Postautor: vielebny » 13 lis 2006 22:09

z konstantynopolitanczykiewiczem też bedzie moje i poznacie moje prawdziwe imie :D ale tylko ci co uważnie słuchają a potem bedzie dla krzycha naszego wodza i króla miłosierdzia
ja dzwonie :!:
ja też dzwonie ale ***** troche musiałbym być bo tak na czeźwo można nabrać wody w usta i co wtedy ??????????/

mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Postautor: mile » 13 lis 2006 22:11

z konstantynopolitanczykiewiczem też bedzie moje i poznacie moje prawdziwe imie :D ale tylko ci co uważnie słuchają a potem bedzie dla krzycha naszego wodza i króla miłosierdzia
ja dzwonie :!:
ja też dzwonie ale ***** troche musiałbym być bo tak na czeźwo można nabrać wody w usta i co wtedy ??????????/
jejku ja chyba numer *****.... ten co w radyju podawali bo zadzwonilem i jakas kobite obudzilem, ale zyczylem jej kolorowych snow.

szymek1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7416
Rejestracja: 05 lis 2006 19:12
Lokalizacja: z nieba

Postautor: szymek1 » 13 lis 2006 22:12

i jak to z młodym człowiekiem bywa zmieniłem zdanie.. albo mitsubishi outlander turbo tylko nie czarny bo dresiarsko wygląda albo lexus rx hybryda..

Pozdrawiam
ja nie wiem czemu, ale ostatnio zacząłem chorować na Forda S-MAX, widziałem taką full opcję, naleśniki na felach, 2 wydechy, w środku miejsca jak w limuzynie, lekko sportowe fotele. wyglądał zaje..ście
he he taka full opcja S-maxa jest droższa niz outlander turbo wiec na razie pozostane przy outlanderku..;)

outlander ma tę przewagę że ma napęd 4x4 a to znacznie poprawia trakcję ,zwłaszcza przy turbo ( 210 Km)
przedni napęd to kicha przy mocnym silniku,taki na przykład saab vigen ma 260 Km i nie idzie nim jechać ( przedni) natomiast bmw 530i ma 258 Km i jedzie jak po sznurku ( tył) a już z napędem na cztery to poemat !


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości