CENTROSTAL GDAŃSKI [CSG] cz.VII

wszystko na temat spółek publicznych
kasm_42266
Porucznik
Posty: 20484
Rejestracja: 21 lip 2005 15:01
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kasm_42266 » 14 lis 2006 16:27

W takiej sytuacji nie ma sensu bronić kursu tylko ewentualnie dobierać. Po co kopać się z koniem. No, chyba, że ktoś ma wolną grubszą gotówkę, aby się pobawić ze sternikiem.
Dzisiaj znowu wystawiono 3 kilo i zaraz zebrano. Klasyczne przerzucenie z wora do wora z nadzieją, że ktoś dołączy i wysypie.

:lol: :lol: :lol:
Błogosławieni, którzy na nic nie liczą albowiem nie będą zawiedzeni.

REKLAMA


darius..
Młodszy chorąży
Posty: 606
Rejestracja: 04 sie 2006 21:56
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: darius.. » 14 lis 2006 16:29

dość mam tego kiszenia, jutro wyruszam na zakupy...

darius..
Młodszy chorąży
Posty: 606
Rejestracja: 04 sie 2006 21:56
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: darius.. » 14 lis 2006 16:41

Dzisiaj znowu wystawiono 3 kilo i zaraz zebrano. Klasyczne przerzucenie z wora do wora z nadzieją, że ktoś dołączy i wysypie.

:lol: :lol: :lol:
Dziś w pewnym momencie był PKC 11111 na S

kasm_42266
Porucznik
Posty: 20484
Rejestracja: 21 lip 2005 15:01
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kasm_42266 » 14 lis 2006 17:28

Dzisiaj znowu wystawiono 3 kilo i zaraz zebrano. Klasyczne przerzucenie z wora do wora z nadzieją, że ktoś dołączy i wysypie.

:lol: :lol: :lol:
Dziś w pewnym momencie był PKC 11111 na S
To akurat ja się bawiłem.

:lol: :lol: :lol:
Błogosławieni, którzy na nic nie liczą albowiem nie będą zawiedzeni.

sirlipton
Starszy chorąży
Posty: 1493
Rejestracja: 05 gru 2005 23:48
Lokalizacja: Nakatomi Tower. Szyb wentylacyjny, ciasny ale własny. A w nim tvn 24, stałe łącze, onet competition

Postautor: sirlipton » 14 lis 2006 18:43

Oj Kasm... nieładnie, nieładnie... Sprzedałem dziś elkopa z 20 % zyskiem. Szykowałem sie z "wagonem" :) piniędzy na jakąś spółeczke. taka okazja.. taka okazja...

Sprzedać to badziwie trudniej niż 3000 CSG po kursie max. dnia. :)

Jestem zadowolony

:P
Jeśli papier nie wzrośnie 1200% w ciągu 64 sesji to znaczy że nie jest spekulacyjny . Komórke doładujesz na www.polpay.net

sss
Sierżant
Posty: 52
Rejestracja: 09 paź 2006 23:17

Postautor: sss » 14 lis 2006 18:48

W takiej sytuacji nie ma sensu bronić kursu tylko ewentualnie dobierać. Po co kopać się z koniem. No, chyba, że ktoś ma wolną grubszą gotówkę, aby się pobawić ze sternikiem.
Dzisiaj znowu wystawiono 3 kilo i zaraz zebrano. Klasyczne przerzucenie z wora do wora z nadzieją, że ktoś dołączy i wysypie.

:shock:

Na co kieruje sternik? Who knows. Jurto może być ciekawa sesja. Kurs zatrzymał sie po 5 dniach spadku na linii trendu przyspieszonego (fino - skoryguj mnie - czy tak? Chyba tym razem tak to się nazywa) + 2 linie trendu wewn. Te 3 linie są w 1 punkcie. Jeśli to jest punkt odbicia, to fajny wykres może się wyrysować w ciągu kilku dni... do ogłoszenia szczegółow emisji. Wtedy sie okaże.

Każdy az nas sobie patrzy, jak ktoś pod koniec sesji inteligentnie dołuje kurs. Może sprzedać na sesji drożej, wybiera w końcówce takiej. A jeśli od kilku sesji ktoś sobie leniwie pyka, aby w wyważony sposób zwalić kurs to równie leniwie może pykać, aby go podbić do tej formacji???

Kto to wie. Akurat na CSG jestem w stanie uwierzyć w różne zagrania i scenariusze. Wg mnie jutro up - pytanie ile, ale raczej leniwie. Taki punkt jest zazwyczaj dobry, aby dokupić. Aha - jeśli jednakl zwała, to zwały w takich punktach bywają spektakularne. Tylko, że przed ogłoszeniem info każdy jest zaparkowany i czeka. Przy braku info - stawiam jutro na leniwy up.

sss
Sierżant
Posty: 52
Rejestracja: 09 paź 2006 23:17

Postautor: sss » 14 lis 2006 18:50

Ha - nawet po po 6 dniach spadku.

sirlipton
Starszy chorąży
Posty: 1493
Rejestracja: 05 gru 2005 23:48
Lokalizacja: Nakatomi Tower. Szyb wentylacyjny, ciasny ale własny. A w nim tvn 24, stałe łącze, onet competition

Postautor: sirlipton » 14 lis 2006 18:52

AHA... zrozumiałem.

Czyli jak mówie do psa "chodż" albo"nie chodz" to pies idzie albo nie... :D :D :D
Jeśli papier nie wzrośnie 1200% w ciągu 64 sesji to znaczy że nie jest spekulacyjny . Komórke doładujesz na www.polpay.net

babitch
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2470
Rejestracja: 03 paź 2005 18:33
Lokalizacja: z zachodu

Postautor: babitch » 14 lis 2006 18:52

wyczytałęm na invest.... komentarz jednego gościa co dzwonił do CSG i uzyskał info że około 20.11 ma być podana informacja uszczeglowiająca plan NWZA.
komu sie pali niech wywali, komu niespieszno - dobieraj koleżko !!

system70
Chorąży
Posty: 726
Rejestracja: 25 kwie 2006 14:18
Lokalizacja: Torun Bruksela
Kontakt:

Postautor: system70 » 14 lis 2006 20:11

W takiej sytuacji nie ma sensu bronić kursu tylko ewentualnie dobierać. Po co kopać się z koniem. No, chyba, że ktoś ma wolną grubszą gotówkę, aby się pobawić ze sternikiem.
Dzisiaj znowu wystawiono 3 kilo i zaraz zebrano. Klasyczne przerzucenie z wora do wora z nadzieją, że ktoś dołączy i wysypie.

:shock:

Na co kieruje sternik? Who knows. Jurto może być ciekawa sesja. Kurs zatrzymał sie po 5 dniach spadku na linii trendu przyspieszonego (fino - skoryguj mnie - czy tak? Chyba tym razem tak to się nazywa) + 2 linie trendu wewn. Te 3 linie są w 1 punkcie. Jeśli to jest punkt odbicia, to fajny wykres może się wyrysować w ciągu kilku dni... do ogłoszenia szczegółow emisji. Wtedy sie okaże.




Każdy az nas sobie patrzy, jak ktoś pod koniec sesji inteligentnie dołuje kurs. Może sprzedać na sesji drożej, wybiera w końcówce takiej. A jeśli od kilku sesji ktoś sobie leniwie pyka, aby w wyważony sposób zwalić kurs to równie leniwie może pykać, aby go podbić do tej formacji???

Kto to wie. Akurat na CSG jestem w stanie uwierzyć w różne zagrania i scenariusze. Wg mnie jutro up - pytanie ile, ale raczej leniwie. Taki punkt jest zazwyczaj dobry, aby dokupić. Aha - jeśli jednakl zwała, to zwały w takich punktach bywają spektakularne. Tylko, że przed ogłoszeniem info każdy jest zaparkowany i czeka. Przy braku info - stawiam jutro na leniwy up.
mi tez tak wychodzi jutro up potem upupuptak jak w wierszu
Obrazek
Stoi na stacji lokomotywa,CENTROSTAL GDANSK SIE NAZYWA
Ciężka, ogromna i pot z niej spływa:
Tłusta oliwa.

Stoi i sapie, dyszy i dmucha,10.5-9.2 Żar z rozgrzanego jej brzucha bucha:
Uch - jak gorąco!
Puff - jak gorąco!
Uff - jak gorąco!
Wagony do niej podoczepiali
Wielkie i ciężkie, z żelaza, stali,PAWEL SZTUCZKOWKI
I pełno ludzi w każdym wagonie,
A w jednym LESZCZE, a w drugim OKONIEA w trzecim siedzą same grubasy,
Siedzą i jedzą tłuste kiełbasy,
A czwarty wagon pełen BANNOW,CZYLI 11111
A w piątym stoi sześć fortepianów,CZYLI 66666
W szóstym armata - o! jaka wielka!CZYLI 99999
Pod każdym kołem żelazna belka!
W siódmym dębowe stoły i szafy,
W ósmym słoń, niedźwiedź i dwie żyrafy,
W dziewiątym - same tuczone świnie,
W dziesiątym - kufry, paki i skrzynie,
A tych wagonów jest ze czterdzieści,
Sam nie wiem, co się w nich jeszcze mieści.
Lecz choćby przyszło tysiąc atletów
I każdy zjadłby tysiąc kotletów,
I każdy nie wiem jak się wytężał,
To nie udźwigną, taki to ciężar.
Nagle - gwizd!9.20
Nagle - świst!9.50Para - buch!10
Koła - w ruch!10.5

Najpierw -- powoli -- jak żółw -- ociężale,9.2Ruszyła -- maszyna -- po szynach -- ospale,9.5-10
Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem,10.5-11 OTWARCIE Z LUKA
I kręci się, kręci się koło za kołem,11.50 12 13I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej,15I dudni, i stuka, łomoce i pędzi,16
A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost! NA STOWE GNAPo torze, po torze, po torze, przez most,
Przez góry, przez tunel, przez pola, przez las,
I spieszy się, spieszy, by zdążyć na czas,
Do taktu turkoce i puka, i stuka to:
Tak to to, tak to to , tak to to, tak to to.
Gładko tak, lekko tak toczy się w dal,
Jak gdyby to była piłeczka, nie stal,
Nie ciężka maszyna, zziajana, zdyszana,
Lecz fraszka, igraszka, zabawka blaszana 50.70.

A skądże to, jakże to, czemu tak gna? BO ZLOMREX JA PCHA
A co to to, co to to, kto to tak pcha, TO ZLOMREX TO ZLOMREX JA PCHA
Że pędzi, że wali, że bucha buch, buch?
To para gorąca wprawiła to w ruch,
To para, co z kotła rurami do tłoków,
A tłoki ruszają z dwóch boków
I gnają, i pchają, i pociąg się toczy,
Bo para te tłoki wciąż tłoczy i tłoczy,
I koła turkocą, i puka, i stuka to:
Tak to to, tak to to, tak to to, tak to to!...9.5-10-15-20-30-40-50-60-70-80 100
Obrazek
BUDUJEMY NOWE FORUM http://www.gpwinvestycje.fora.pl/index.php

Ludzie nie planuja przegrywac, przegrywaja ,bo nie planuja.
Tlum ma na ogol wiele glow ale z reguly nie ma mozgu!
Sukces nie jest dowodem madrosci tak jak kleska nie jest dowodem glupoty.

rekrut
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2452
Rejestracja: 07 wrz 2005 12:20
Lokalizacja: zewsząd

Postautor: rekrut » 14 lis 2006 21:35

=D> =D> =D> :-({|=

sss
Sierżant
Posty: 52
Rejestracja: 09 paź 2006 23:17

Postautor: sss » 14 lis 2006 21:55

Brawo Panie TU-WIM.
PS. W sprawie CSG - pomimo fajnej przeróbki wiersza - jeszcze TU-NIC-NIE-WIM. :-) Ale wkrótce się DO-WIM.

kubusz_89160
Podporucznik
Posty: 17460
Rejestracja: 23 sie 2006 21:35

Postautor: kubusz_89160 » 14 lis 2006 22:05

dobrywieczorek wszystkim :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Kontenerek - rakieta - kosmos
Kubusz i ....

Policjant
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2537
Rejestracja: 29 wrz 2006 13:54

Centrostal

Postautor: Policjant » 14 lis 2006 22:57

Jeszcze troszkę konsolidacji i wyjdziemy z klina w górę. Trend jest jednoznaczny ale to dziwaczny papier, takie ma ruchy, że trudno utrafić... Stalówa się rozwija, jak ktoś nie spekuluje to dobrać do wora się opłaca i zapomnieć. A po 9,5 to za niedługo okaże się, że promocj była jak i po 6 czy 7 przed odjazdem i nieudanym wezwaniem.

sigo
Starszy chorąży
Posty: 1921
Rejestracja: 02 kwie 2006 22:02

Postautor: sigo » 14 lis 2006 22:57

W takiej sytuacji nie ma sensu bronić kursu tylko ewentualnie dobierać. Po co kopać się z koniem. No, chyba, że ktoś ma wolną grubszą gotówkę, aby się pobawić ze sternikiem.
Dzisiaj znowu wystawiono 3 kilo i zaraz zebrano. Klasyczne przerzucenie z wora do wora z nadzieją, że ktoś dołączy i wysypie.

:shock:

Na co kieruje sternik? Who knows. Jurto może być ciekawa sesja. Kurs zatrzymał sie po 5 dniach spadku na linii trendu przyspieszonego (fino - skoryguj mnie - czy tak? Chyba tym razem tak to się nazywa) + 2 linie trendu wewn. Te 3 linie są w 1 punkcie. Jeśli to jest punkt odbicia, to fajny wykres może się wyrysować w ciągu kilku dni... do ogłoszenia szczegółow emisji. Wtedy sie okaże.

Każdy az nas sobie patrzy, jak ktoś pod koniec sesji inteligentnie dołuje kurs. Może sprzedać na sesji drożej, wybiera w końcówce takiej. A jeśli od kilku sesji ktoś sobie leniwie pyka, aby w wyważony sposób zwalić kurs to równie leniwie może pykać, aby go podbić do tej formacji???

Kto to wie. Akurat na CSG jestem w stanie uwierzyć w różne zagrania i scenariusze. Wg mnie jutro up - pytanie ile, ale raczej leniwie. Taki punkt jest zazwyczaj dobry, aby dokupić. Aha - jeśli jednakl zwała, to zwały w takich punktach bywają spektakularne. Tylko, że przed ogłoszeniem info każdy jest zaparkowany i czeka. Przy braku info - stawiam jutro na leniwy up.
Ja bym sie jeszcze nie pogniewał na powolne usuwanie, ostatnio troszke dokupiłem. Chociaż najkorzystniej jest kupowac na koncowej dogrywce. Jestem ciekawy jakby tak dla sprawdzenia sił jutro na koniec postawic na koniec sesji w dogrywce na kupnie około 10 kilo troszke powyżej dzisiejszego zamkniecia. Czy zwalacz byłby zdeterminowany sprzedac wiecej niz 10 kilo.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości