Lubawa [LBW] cz. XII

wszystko na temat spółek publicznych
grosz
Młodszy chorąży
Posty: 406
Rejestracja: 06 lis 2006 00:13

Postautor: grosz » 17 sty 2007 19:40

jeżeli ta korekta sie pogłębi to myślę, że otrzemy sie o...
Obrazek

Otrzecie się o 1,47 zł. I to prędzej niż myślicie.
Prawo Gumpersona: Prawdopodobieństwo każdego zdarzenia jest odwrotnie proporcjonalne do stopnia, w jakim jest ono pożądane.

REKLAMA


jarko
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 241
Rejestracja: 23 kwie 2006 10:36

Postautor: jarko » 17 sty 2007 19:46

Otrzecie się o 1,47 zł. I to prędzej niż myślicie.[/quote]

Ja poproszę o jakieś argumenty :shock:

ping
Sierżant sztabowy
Posty: 110
Rejestracja: 06 sty 2007 21:12

Postautor: ping » 17 sty 2007 19:59

grosz *** miałeś znikać
a teraz słuchaj poważnie ci powiem że pracuje w takim miejscu że jak porozmawiam z kim trzeba to będę miał twoje dane osobowe rano na biurku spółka na którą tak smrodzisz prawie całą produkcję przeznacza dla ...............wystarczy trochę pomyśleć
pierwsze poważne ostrzeżenie

grosz
Młodszy chorąży
Posty: 406
Rejestracja: 06 lis 2006 00:13

Postautor: grosz » 17 sty 2007 20:27

Pinguś Zbrojny-Waleczny

Obrazek
Prawo Gumpersona: Prawdopodobieństwo każdego zdarzenia jest odwrotnie proporcjonalne do stopnia, w jakim jest ono pożądane.

slazak
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 sty 2007 17:45

Postautor: slazak » 17 sty 2007 20:45

:D :D :D :D :D

jarko
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 241
Rejestracja: 23 kwie 2006 10:36

Postautor: jarko » 17 sty 2007 20:54

Hej Grosz, jeśli nie jesteś małym, grubym i zakompleksionym dzieciakiem z pierwszej klasy podstawówki, to dyskutuj poważnie na argumenty.

To jest forum i każdy może mieć swoje zdanie.
Nie koniecznie musisz lubawce kadzić. Każdy oczekuje od wyrażających swoje opinie podstaw do takiego czy innego zdania na temat sytuacji czy technicznej czy fundamentalnej spółki na której jest wątku. Jeśli nie jesteś w stanie poprzeć swego zdania konkretami (nie jakimiś często nie powiem dowcipnymi rysuneczkami) argumentami to przynajmniej nie wkurzaj, chyba że taki jest cel Twoich wypowiedzi...
Bo jeśli jedynym Twoim zadaniem jest wkurzanie to niestety ale ignor jest tu najlepszym lekarstwem.

Pozdrawiam wszystkich cierpliwych.

Gianni Versace
Młodszy chorąży
Posty: 661
Rejestracja: 07 kwie 2006 08:21
Lokalizacja: Miami,FL

Postautor: Gianni Versace » 17 sty 2007 21:19

grosz *** miałeś znikać
a teraz słuchaj poważnie ci powiem że pracuje w takim miejscu że jak porozmawiam z kim trzeba to będę miał twoje dane osobowe rano na biurku spółka na którą tak smrodzisz prawie całą produkcję przeznacza dla ...............wystarczy trochę pomyśleć
pierwsze poważne ostrzeżenie

Wiesz co nie jestem za Groszem-ale moge Ci napisac tyle: pracujesz pewnie w gazowni albo MPO=widac to zarówno po stylu twego pisania jak i błędach ortograficznych...więc zamknij sie i nie pieprz głupot o jakiś biurkach i danych osobowych...

makler24.pl
Młodszy chorąży
Posty: 587
Rejestracja: 12 lut 2006 11:21
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: makler24.pl » 17 sty 2007 21:26


Wiertara
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 381
Rejestracja: 05 kwie 2006 16:31

Postautor: Wiertara » 17 sty 2007 21:38

Pinguś Zbrojny-Waleczny

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Hush

Postautor: Hush » 17 sty 2007 22:26

ok myślałem że grosz ma trochę honoru i coś napisze sensownego i dlatego prosilem aby go nie kopać....ale teraz po tym ***** jego że ***** 1.47 bo 1.47 to ***** go ile wlezie....od dzis moja rekomendacja 2.70 do końca tygodnia bo z tym *** inaczej nie można, grosz jak mysliszile jest z Iławy do Lubawy i kto ma świeższe info???? :twisted:

Jacek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 322
Rejestracja: 19 lis 2006 14:43

Postautor: Jacek » 17 sty 2007 22:37

pogódźcie się ja was prosze :D :D :D

Podnietka
Starszy chorąży
Posty: 1683
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Podnietka » 17 sty 2007 23:50

=; Hej. Pozdrawiam i witam wszystkich, nie będę się rozpisywać bo wszystko co pisałam poprzednio jest aktualne i znowóż się potwierdziło . Do ciekawszych wydarzeń zaliczyć można to że dzisiaj mieliśmy nowych gości na spółce, jak bieda nam była to ich nie było.Myśleli że wpadną zamieszają i coś na sępa nam tu wydrą, ale jak widzieliście dostali kubeł zimnej wody i mają nauczkę. Potrzeba nam pomocy- ale inwestorów stabilnych i wytrwałych. Lubawa to nie elek ani gant , to spółka wojskowa i jak w wojsku musi być dyscyplina, odwaga itd.itp. Nie cieszcie się z tego że na lubawę wpada spekuła na dłuższą metę dla nas to jest bardzo niekorzystne.(naprawdę) Chociaż ja narzekać nie mogę bo troszkę się z nimi zamieniłam oddałam im troszkę papierków tych droższych o wziełam od nich tych tanszych i dzięki nim ilość mi troszkę wzrosła ilościowo. Ale takie szarpania są nie wskazane.Ale bądzmy spokojni jak już kiedyś pisałam podejrzewam że opatrzność Boska i ojciec Rydzyk nad nami czuwa. Myślę że już jutro pozegnamy awanturników pójdą polizać rany, lubawka kilka dni odpocznie i :-({|= dalej. No fakt ciężko jest pod tą górkę, o każdy przyczółek trzeba ciężko walczyć-- ale 2.22 już mamy wygrane i jak sami nie oddacie to już nam nikt tego nie odbierze. Jutro potwierdzamy tak jak pisałam wcześniej 2.25 odpoczynek i ???? \:D/ Na razie kończę bo już dzisiaj padam jak neptek strasznie ciężki dzień miałam. Padł mi wifak w laptku. złapałam kapcia że o mało się do rowu nie wpieprzyłam i jeszcze ta sesjia konieć świata normalnie.Sorki za błędy, i jeszcze raz pozdrawiam głowa do góry.Dobranoc.
MOTTO: Nigdy nie dyskutuj z idiotą,sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona rutyną.

m@kler
Młodszy chorąży
Posty: 463
Rejestracja: 17 sty 2007 22:54

Postautor: m@kler » 18 sty 2007 01:36

a dziś lubawa znów cichaczem bedzie skupowana przez wiekszych inwestorow....wiem co mowie, przeczytajcie ten post za tydzien... :D

fircyk123
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 223
Rejestracja: 01 wrz 2006 10:09
Lokalizacja: 3city

Postautor: fircyk123 » 18 sty 2007 02:06

=; Hej. Pozdrawiam i witam wszystkich, nie będę się rozpisywać bo wszystko co pisałam poprzednio jest aktualne i znowóż się potwierdziło . Do ciekawszych wydarzeń zaliczyć można to że dzisiaj mieliśmy nowych gości na spółce, jak bieda nam była to ich nie było.Myśleli że wpadną zamieszają i coś na sępa nam tu wydrą, ale jak widzieliście dostali kubeł zimnej wody i mają nauczkę. Potrzeba nam pomocy- ale inwestorów stabilnych i wytrwałych. Lubawa to nie elek ani gant , to spółka wojskowa i jak w wojsku musi być dyscyplina, odwaga itd.itp. Nie cieszcie się z tego że na lubawę wpada spekuła na dłuższą metę dla nas to jest bardzo niekorzystne.(naprawdę) Chociaż ja narzekać nie mogę bo troszkę się z nimi zamieniłam oddałam im troszkę papierków tych droższych o wziełam od nich tych tanszych i dzięki nim ilość mi troszkę wzrosła ilościowo. Ale takie szarpania są nie wskazane.Ale bądzmy spokojni jak już kiedyś pisałam podejrzewam że opatrzność Boska i ojciec Rydzyk nad nami czuwa. Myślę że już jutro pozegnamy awanturników pójdą polizać rany, lubawka kilka dni odpocznie i :-({|= dalej. No fakt ciężko jest pod tą górkę, o każdy przyczółek trzeba ciężko walczyć-- ale 2.22 już mamy wygrane i jak sami nie oddacie to już nam nikt tego nie odbierze. Jutro potwierdzamy tak jak pisałam wcześniej 2.25 odpoczynek i ???? \:D/ Na razie kończę bo już dzisiaj padam jak neptek strasznie ciężki dzień miałam. Padł mi wifak w laptku. złapałam kapcia że o mało się do rowu nie wpieprzyłam i jeszcze ta sesjia konieć świata normalnie.Sorki za błędy, i jeszcze raz pozdrawiam głowa do góry.Dobranoc.




to dobre :D :D :D :D :D

MohSETH
Starszy chorąży
Posty: 1393
Rejestracja: 04 gru 2006 15:06

Postautor: MohSETH » 18 sty 2007 08:53

Nie wiem co jest w tej kobiecie, ale ja ją uwielbiam;)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości