ALCHEMIA [ALC ] CZESC X

wszystko na temat spółek publicznych
Sergio
Starszy sierżant
Posty: 98
Rejestracja: 20 paź 2006 22:11

Postautor: Sergio » 17 sty 2007 16:30



wystarczy że szmaciarz alex13 przestaje ***** i nie ma klonów nie ma nikogo jest cisza i spokój.
NIE TOBIE KUREWSKI POMIOCIE DECYDOWAĆ KTO I KIEDY MA PISAĆ NA WĄTKU.
***** *****.
KAŻDY SIODŁAK TO ***, A TY TO FORUMOWE ***.

REKLAMA


bromba!
Podporucznik
Posty: 10279
Rejestracja: 29 gru 2005 13:39
Lokalizacja: to sa gorskie okolice to jest moje miasto...

Postautor: bromba! » 17 sty 2007 16:56

no i ***** 8)
Za każdą wielką fortuną kryje sie przestępstwo

kliknij tu!
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8898
Rejestracja: 11 paź 2006 20:41
Lokalizacja: Pochwały: 5/5 Nagrody:5/5 Odznaczenia:6/5

Postautor: kliknij tu! » 17 sty 2007 16:57

W sprawie rozstrzygnięcia przetargu na zakup zorganizowanej części Przedsiębiorstwa Kuźnia Batory Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie, oraz przetargu na zakup udziałów Huta Katowice Walcownia Blach Grubych Batory Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:
W uzupełnieniu Raportu bieżącego nr 5/2007 z dnia 17 stycznia 2007r. Emitent informuje, iż w wyniku rozstrzygnięcia przetargu przed Sądem Rejonowym w Katowicach, Emitent został wyłoniony jako nabywca :

a) zorganizowanej części Przedsiębiorstwa Kuźnia Batory Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie

b) 333 236 udziałów stanowiących 49, 06 % kapitału zakładowego spółki Huta Katowice - Walcownia Blach Grubych BATORY Sp. z o. o. z siedzibą w Chorzowie.

Zawarcie ostatecznych umów kupna-sprzedaży przez Emitenta nastąpi pod warunkiem, że żaden z pozostałych wspólników w/w Spółek nie złoży oświadczenia o skorzystaniu z przysługującego mu prawa pierwszeństwa nabycia oraz wyrazi zgodę na zbycie przedmiotowych udziałów stosownie do treści zapisów Umowy Spółki


http://demo.e-pap.pl/espi?plik=dane/200 ... hyxq68qa41
Obrazek

dysia
Starszy chorąży
Posty: 1513
Rejestracja: 18 mar 2006 09:39
Lokalizacja: Wzgórza nad Soliną

alchemia

Postautor: dysia » 17 sty 2007 16:58

dla Alchemii dobre informacje. Spółka chce się dalej rozwijać.
http://3dwhite.pl/?click=988af303e4cf4e ... 53b06c45df

flimonek
Sierżant sztabowy
Posty: 182
Rejestracja: 17 sie 2006 10:14

Postautor: flimonek » 17 sty 2007 17:10

***** info jest zobaczymy co dalej....

parsefal
Chorąży sztabowy
Posty: 4179
Rejestracja: 30 lis 2006 15:03

Postautor: parsefal » 17 sty 2007 17:15

Zapraszam na swoje gg novum i innych zainteresowanych
Every one wants everything for nothing
once u started from nothing
you can do everything

tadekbabiak
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 342
Rejestracja: 21 lis 2006 16:22
Lokalizacja: Mazury

Postautor: tadekbabiak » 17 sty 2007 17:17

Dzisiaj rano wyskoczyłem po 58 i wydawało się przez dzień że kurs pójdzie wyżej ale jest to opór nie do przejścia na razie. A jak zobaczyłem dogrywki to po prostu dziękowałem Bogu za intuicję..
Zdążyłem wyskoczyć ze skotana po 25 (PDA) z Lubawy 2,65 (pda)
Potem wszystkie te walory poleciały na pysk (SKT do 12)
Tu wydaje się że będzie podobnie. Karkosik jest ogólnie podpadnięty i bez faktów nikt już nie poleci na obiecanki cacanki. Patrząc na wszystkie spółki RK widać po pierwsze nerwowość i nieufność po drugie ubieranie w papier.. Grubasy spieprzają.. tak ja to widzę a nie mogę sobie pozwolić na dalsze straty. Coś się dzieje wokół Romana, jakaś niedobra atmosfera, jeśliby coś teraz tylko zagrało nie tak to te jego papiery polecą na mordę tak jak skotan. Nie życzę tego nikomu i nie naganiam ale to co czuję ja czują i inni bo wystarczy poczytać posty na jego spółkach, wszędzę oczekiwanie, niezadowolenie i złość na niedotrzymywanie terminów i danych obietnic. Oby to się nie zwaliło bo nikomu nie życzę źle ale jak to wygląda to każdy sam wie najlepiej. Ktoś świetnie to podsumował wczoraj ,,mamy ale nie mamy i oni nam wytłumaczą dlaczego nie mamy tego co mamy,, ... żałosne, tak to mogą się bawić dzieci w przedszkolu a nie dorośli ludzie a nas traktuję się jak upośledzonych na umyśle i z lekkim niedorozwojem.. Spadam ale będę zaglądał (tak przez sentyment)
Pozdrawiam i życzę mimo wszystko by czarne scenariusze się nie sprawdziły
Są dwie kategorie ludzi przegrani i zwycięzcy, są też tacy którym się wydaje że są zwycięzcami tak zwani nibyzwycięzcy ...

parsefal
Chorąży sztabowy
Posty: 4179
Rejestracja: 30 lis 2006 15:03

Postautor: parsefal » 17 sty 2007 17:21

Dzisiaj rano wyskoczyłem po 58 i wydawało się przez dzień że kurs pójdzie wyżej ale jest to opór nie do przejścia na razie. A jak zobaczyłem dogrywki to po prostu dziękowałem Bogu za intuicję..
Zdążyłem wyskoczyć ze skotana po 25 (PDA) z Lubawy 2,65 (pda)
Potem wszystkie te walory poleciały na pysk (SKT do 12)
Tu wydaje się że będzie podobnie. Karkosik jest ogólnie podpadnięty i bez faktów nikt już nie poleci na obiecanki cacanki. Patrząc na wszystkie spółki RK widać po pierwsze nerwowość i nieufność po drugie ubieranie w papier.. Grubasy spieprzają.. tak ja to widzę a nie mogę sobie pozwolić na dalsze straty. Coś się dzieje wokół Romana, jakaś niedobra atmosfera, jeśliby coś teraz tylko zagrało nie tak to te jego papiery polecą na mordę tak jak skotan. Nie życzę tego nikomu i nie naganiam ale to co czuję ja czują i inni bo wystarczy poczytać posty na jego spółkach, wszędzę oczekiwanie, niezadowolenie i złość na niedotrzymywanie terminów i danych obietnic. Oby to się nie zwaliło bo nikomu nie życzę źle ale jak to wygląda to każdy sam wie najlepiej. Ktoś świetnie to podsumował wczoraj ,,mamy ale nie mamy i oni nam wytłumaczą dlaczego nie mamy tego co mamy,, ... żałosne, tak to mogą się bawić dzieci w przedszkolu a nie dorośli ludzie a nas traktuję się jak upośledzonych na umyśle i z lekkim niedorozwojem.. Spadam ale będę zaglądał (tak przez sentyment)
Pozdrawiam i życzę mimo wszystko by czarne scenariusze się nie sprawdziły
Hehe a ja mialem akcje jak w The Ring, wlaczylem notowania, zadzwonil telefon i uslyszalem: seven days ... :twisted: :twisted: :twisted:
Every one wants everything for nothing
once u started from nothing
you can do everything

Bagsik
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 292
Rejestracja: 02 lip 2006 18:19

Postautor: Bagsik » 17 sty 2007 17:22

W sprawie rozstrzygnięcia przetargu na zakup zorganizowanej części Przedsiębiorstwa Kuźnia Batory Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie, oraz przetargu na zakup udziałów Huta Katowice Walcownia Blach Grubych Batory Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:
W uzupełnieniu Raportu bieżącego nr 5/2007 z dnia 17 stycznia 2007r. Emitent informuje, iż w wyniku rozstrzygnięcia przetargu przed Sądem Rejonowym w Katowicach, Emitent został wyłoniony jako nabywca :

a) zorganizowanej części Przedsiębiorstwa Kuźnia Batory Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie

b) 333 236 udziałów stanowiących 49, 06 % kapitału zakładowego spółki Huta Katowice - Walcownia Blach Grubych BATORY Sp. z o. o. z siedzibą w Chorzowie.

Zawarcie ostatecznych umów kupna-sprzedaży przez Emitenta nastąpi pod warunkiem, że żaden z pozostałych wspólników w/w Spółek nie złoży oświadczenia o skorzystaniu z przysługującego mu prawa pierwszeństwa nabycia oraz wyrazi zgodę na zbycie przedmiotowych udziałów stosownie do treści zapisów Umowy Spółki


http://demo.e-pap.pl/espi?plik=dane/200 ... hyxq68qa41
:-({|=

wunibald
Sierżant sztabowy
Posty: 125
Rejestracja: 29 sty 2006 23:11

Postautor: wunibald » 17 sty 2007 17:40

ciekawe czy bedzie up... :evil:

tadekbabiak
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 342
Rejestracja: 21 lis 2006 16:22
Lokalizacja: Mazury

Postautor: tadekbabiak » 17 sty 2007 18:08

ciekawe czy bedzie up... :evil:
Patrząc na dzisiejszy wykres kurs jest o grosze od linii trendu..
jak przełamie to może być :(
Są dwie kategorie ludzi przegrani i zwycięzcy, są też tacy którym się wydaje że są zwycięzcami tak zwani nibyzwycięzcy ...

kuflowski
Sierżant sztabowy
Posty: 119
Rejestracja: 03 sty 2007 17:49
Lokalizacja: Kluczbork

Postautor: kuflowski » 17 sty 2007 18:51

Alchemia wygrała przetarg na kupno części majątku Huty Batory

17.1.Warszawa (PAP) - Alchemia została wybrana w przetargu na
kupno części majątku Huty Batory - poinformowała spółka w
komunikacie.

Spółka podała, że chodzi o zakup części przedsiębiorstwa Kuźnia
Batory oraz 49,06 proc. kapitału zakładowego spółki Huta Katowice
Walcownia Blach Grubych Batory.

"Zawarcie ostatecznych umów kupna-sprzedaży przez Emitenta
nastąpi pod warunkiem, że żaden z pozostałych wspólników w/w
Spółek nie złoży oświadczenia o skorzystaniu z przysługującego mu
prawa pierwszeństwa nabycia oraz wyrazi zgodę na zbycie
przedmiotowych udziałów stosownie do treści zapisów Umowy Spółki" -
napisano w komunikacie.

W środę rano Alchemia informowała, że została zakwalifikowana do
ostatecznego przetargu. (PAP)

pam/ ana/

wunibald
Sierżant sztabowy
Posty: 125
Rejestracja: 29 sty 2006 23:11

Postautor: wunibald » 17 sty 2007 20:06

jak myslicie jutro w koncu up?

superman
Podporucznik
Posty: 12115
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:33

Postautor: superman » 17 sty 2007 20:16

cisza na watku dobrze wrozy, pieniadze lubia spokoj,
cierpliwosci

SZĄSZI
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 364
Rejestracja: 07 sie 2006 10:33

Postautor: SZĄSZI » 17 sty 2007 20:35

MAM PYTANIE TO CO ONI KUPUJĄ TO CO TO JEST? MA KTOŚ POJĘCIE JAKIE TO MA PRZYCHODY POWIEDZMY PORÓWNUJĄC DO HUTY BATORY.?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości