ALCHEMIA [ALC ] CZESC X

wszystko na temat spółek publicznych
Bady84
Starszy chorąży
Posty: 1212
Rejestracja: 18 paź 2006 19:34

Postautor: Bady84 » 17 sty 2007 13:42

:D :D

Kloniku, powinieneś jako klonik wiedzieć, ile dzisiaj mamy w plecki, a ile zarabiamy i bilansik powinien ci wyjść na duży plus.
Ale ty tego nie wiesz kloniku, bo wiesz tyle ile ci pozwolę wiedzieć. Na dzisiaj możesz zasrywać dwa wątki i bedziesz je zasrywał do końca świata, bo na innych mnie już nie zobaczysz.
A ja będę dbał o to, żebyś tu siedział do usranej śmierci i żył w niewiedzy - pa. :lol:

Alex chyba nie do mnie kierujesz te slowa , mam nadzieje .. :oops:

REKLAMA


AIex13
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 26 wrz 2006 18:37

Postautor: AIex13 » 17 sty 2007 13:49

:D :D

Kloniku, powinieneś jako klonik wiedzieć, ile dzisiaj mamy w plecki, a ile zarabiamy i bilansik powinien ci wyjść na duży plus.
Ale ty tego nie wiesz kloniku, bo wiesz tyle ile ci pozwolę wiedzieć. Na dzisiaj możesz zasrywać dwa wątki i bedziesz je zasrywał do końca świata, bo na innych mnie już nie zobaczysz.
A ja będę dbał o to, żebyś tu siedział do usranej śmierci i żył w niewiedzy - pa. :lol:

Alex chyba nie do mnie kierujesz te slowa , mam nadzieje .. :oops:

Ciebie też mam w ignorach więc nie wiem co i kiedy piszesz.
Niezależne myślenie prezentowane jest tutaj:
http://tylkoklatka.blog.pl/

Jak głębokie jest twoje gardło?

Obrazek

Alex13
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2671
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Alex13 » 17 sty 2007 13:55

Czesc Alexe13 ...

tez mnie ta sytuacja irytuje tak na alchemii, jak i midasie...

czekamy na przejecia , ciekawe tylko czy to cos podniesie kurs..
przyznam szczerze ze zrobilem blad nie pozbywajac sie po czesci wczoraj midasa , i zredukowac alchemie, ale tak dlugo to trzymam ze czekam chyba tylko na cud ...
pozdrawiam 8) 8)
Oczywiscie że sytuacja jest nieciekawa, ja tez mam dosyć pisania *****, że w tym tygodniu ... niebawem ... lada chwila ... za moment. Potrzebny jest jasny konkret.

W dniu dzisiejszym Alchemia podpisała .... itd.

Przejęcie Huty Bankowa i dwie akwizycje o których dzisiaj przeczytaliśmy, to potężny krok w rozwoju firmy. Bankowa po restrukturyzacji powinna zwiekszyć rentownośc przynajmniej o 50%. Na temat dalszych akwizycji jeszcze brak informacji, ale skoro znalazły się w kręgu zainteresowania Alchemii, należy załozyć, że nie pozostaną bez wpływu na jej zysk operacyjny.
Trzeba również pamietać o niedawnym uzyskaniu koncesji na obrót i handel energią i gazem. Ta inicjatywa, równiez nie została przeprowadzona bez powodu. Nadal nie mamy rozwiązanej sprawy WRA i WRJ, a już nawet w kręgach rządowych jest o niej głośno w kontekście osoby Romana Karkosika.
Wszystko to daje wiele do myślenia i trzeba być bardzo ostrożnym w podejmowaniu decyzji. Nie można patrzyć na Alchemię przez pryzmat Hutka, Skotka czy Boryszewa. Wydaje mi się, że tu mamy zupełnie odmienna sytuację.

I nie piszę tego wszystkiego, żeby zachęcać do pozostania, czy zakupu walorka ... bo sam jeszcze nie wiem co zrobię. Przedstawiam tylko swoją opinię i fakty, które biorę pod uwagę.

Pozdrawiam Bady :wink:

CassinoRoyalle
Starszy chorąży
Posty: 1872
Rejestracja: 20 gru 2006 17:28
Lokalizacja: Bond Square

Postautor: CassinoRoyalle » 17 sty 2007 13:58

Czesc Alexe13 ...

tez mnie ta sytuacja irytuje tak na alchemii, jak i midasie...

czekamy na przejecia , ciekawe tylko czy to cos podniesie kurs..
przyznam szczerze ze zrobilem blad nie pozbywajac sie po czesci wczoraj midasa , i zredukowac alchemie, ale tak dlugo to trzymam ze czekam chyba tylko na cud ...
pozdrawiam 8) 8)
Oczywiscie że sytuacja jest nieciekawa, ja tez mam dosyć pisania *****, że w tym tygodniu ... niebawem ... lada chwila ... za moment. Potrzebny jest jasny konkret.

W dniu dzisiejszym Alchemia podpisała .... itd.

Przejęcie Huty Bankowa i dwie akwizycje o których dzisiaj przeczytaliśmy, to potężny krok w rozwoju firmy. Bankowa po restrukturyzacji powinna zwiekszyć rentownośc przynajmniej o 50%. Na temat dalszych akwizycji jeszcze brak informacji, ale skoro znalazły się w kręgu zainteresowania Alchemii, należy załozyć, że nie pozostaną bez wpływu na jej zysk operacyjny.
Trzeba również pamietać o niedawnym uzyskaniu koncesji na obrót i handel energią i gazem. Ta inicjatywa, równiez nie została przeprowadzona bez powodu. Nadal nie mamy rozwiązanej sprawy WRA i WRJ, a już nawet w kręgach rządowych jest o niej głośno w kontekście osoby Romana Karkosika.
Wszystko to daje wiele do myślenia i trzeba być bardzo ostrożnym w podejmowaniu decyzji. Nie można patrzyć na Alchemię przez pryzmat Hutka, Skotka czy Boryszewa. Wydaje mi się, że tu mamy zupełnie odmienna sytuację.

I nie piszę tego wszystkiego, żeby zachęcać do pozostania, czy zakupu walorka ... bo sam jeszcze nie wiem co zrobię. Przedstawiam tylko swoją opinię i fakty, które biorę pod uwagę.

Pozdrawiam Bady :wink:
Wszyscy już o TYM wiedzą !!!!!!

Bartkkk
Starszy chorąży
Posty: 1111
Rejestracja: 18 paź 2006 14:51

Postautor: Bartkkk » 17 sty 2007 14:00

Czesc Alexe13 ...

tez mnie ta sytuacja irytuje tak na alchemii, jak i midasie...

czekamy na przejecia , ciekawe tylko czy to cos podniesie kurs..
przyznam szczerze ze zrobilem blad nie pozbywajac sie po czesci wczoraj midasa , i zredukowac alchemie, ale tak dlugo to trzymam ze czekam chyba tylko na cud ...
pozdrawiam 8) 8)
Oczywiscie że sytuacja jest nieciekawa, ja tez mam dosyć pisania *****, że w tym tygodniu ... niebawem ... lada chwila ... za moment. Potrzebny jest jasny konkret.

W dniu dzisiejszym Alchemia podpisała .... itd.

Przejęcie Huty Bankowa i dwie akwizycje o których dzisiaj przeczytaliśmy, to potężny krok w rozwoju firmy. Bankowa po restrukturyzacji powinna zwiekszyć rentownośc przynajmniej o 50%. Na temat dalszych akwizycji jeszcze brak informacji, ale skoro znalazły się w kręgu zainteresowania Alchemii, należy załozyć, że nie pozostaną bez wpływu na jej zysk operacyjny.
Trzeba również pamietać o niedawnym uzyskaniu koncesji na obrót i handel energią i gazem. Ta inicjatywa, równiez nie została przeprowadzona bez powodu. Nadal nie mamy rozwiązanej sprawy WRA i WRJ, a już nawet w kręgach rządowych jest o niej głośno w kontekście osoby Romana Karkosika.
Wszystko to daje wiele do myślenia i trzeba być bardzo ostrożnym w podejmowaniu decyzji. Nie można patrzyć na Alchemię przez pryzmat Hutka, Skotka czy Boryszewa. Wydaje mi się, że tu mamy zupełnie odmienna sytuację.

I nie piszę tego wszystkiego, żeby zachęcać do pozostania, czy zakupu walorka ... bo sam jeszcze nie wiem co zrobię. Przedstawiam tylko swoją opinię i fakty, które biorę pod uwagę.

Pozdrawiam Bady :wink:



Szmaciarz listowy alkoholik najgorsza *** i syfiarz przygotowuje się do ewakuacji. Ten ***** już sprzedaje akcje i podwija ogon. Scenariusz taki sam jak na hutmenie - najpierw załadował się po 120 zł a później ***** o 170 zł. Sprzedał po 102, 70 i zniknął tutaj bedzie tak samo to najgorsze *** listowe.

Alex13
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2671
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Alex13 » 17 sty 2007 14:06


Alex chyba nie do mnie kierujesz te slowa , mam nadzieje .. :oops:
Badyyyyy :shock: Co Tobie chodzi po głowie ??? :lol: :lol: :lol:
A jaki z Ciebie klonik jak Ty sie zaczynasz na Beeee, a ja na Aaaaaa ?

Do Ciebie wywaliłem ten tekścik wyżej :D

Oj widzę, że nerwy juz bardzo napięte, trzymaj sie jakoś, przeciez juz nie takie jazdy przeżywaliśmy.

Pozdr

AIex13
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 26 wrz 2006 18:37

Postautor: AIex13 » 17 sty 2007 14:10

Badyyyyy i jeszcze jedno :shock:

Jak sprzedam alchemię napiszę tutaj że sprzedałem, mam nadzieję
że nie będzie to w tym tygodniu chociaż niektóre decyzję
podejmuję spontanicznie.

Trzymaj się, jak checsz to spotkamy się i przewiozę
Ciebie moim mercedesem. :wink:
Niezależne myślenie prezentowane jest tutaj:
http://tylkoklatka.blog.pl/

Jak głębokie jest twoje gardło?

Obrazek

Bady84
Starszy chorąży
Posty: 1212
Rejestracja: 18 paź 2006 19:34

Postautor: Bady84 » 17 sty 2007 14:12


Alex chyba nie do mnie kierujesz te slowa , mam nadzieje .. :oops:
Badyyyyy :shock: Co Tobie chodzi po głowie ??? :lol: :lol: :lol:
A jaki z Ciebie klonik jak Ty sie zaczynasz na Beeee, a ja na Aaaaaa ?

Do Ciebie wywaliłem ten tekścik wyżej :D

Oj widzę, że nerwy juz bardzo napięte, trzymaj sie jakoś, przeciez juz nie takie jazdy przeżywaliśmy.

Pozdr


a takie glupoty mi juz chodza po glowie ...
no nie przecze nerwy troche to i mam ale , jakos to przeczekam bo przeciez juz w tym siedze dlugo , tylko wiesz nieraz zal jak patrzysz jak cos inne rosnie a tu kasa zamrozona , a za tanio to sie nie chce pozbyc ..
choc kto wie moze to byloby i nie glupie odrobic na czyms innym , byle znowu nie zaliczyc straty , wiesz jak to jest - wszedzie dobrze gdzie nas nie ma -

:D :D 8)

Alex13
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2671
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Alex13 » 17 sty 2007 14:15

Wszyscy już o TYM wiedzą !!!!!!
WIEEEMMMM !!!!!

Ale jak tysiąc razy się pisze o wyjściu z walora, to raz chyba można napisać, że trzeba to rozważyć ...

Prawdaaaa ????

kliknij tu!
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8898
Rejestracja: 11 paź 2006 20:41
Lokalizacja: Pochwały: 5/5 Nagrody:5/5 Odznaczenia:6/5

Postautor: kliknij tu! » 17 sty 2007 14:16

ZAPRASZAM na wątek o HUTMENIE
hutmen juz tak nisko spadl, ze nikt nawet nie probuje na akcje naganiac - co najwyzej mozna ludzi naganiac na czytanie watku :shock:
poki prezesa nie wymienia nie kupie nawet dwuzlotowki z wkladem hutmenowym :lol: :lol:
Obrazek

Bartkkk
Starszy chorąży
Posty: 1111
Rejestracja: 18 paź 2006 14:51

Postautor: Bartkkk » 17 sty 2007 14:20

ZAPRASZAM na wątek o HUTMENIE
hutmen juz tak nisko spadl, ze nikt nawet nie probuje na akcje naganiac - co najwyzej mozna ludzi naganiac na czytanie watku :shock:
poki prezesa nie wymienia nie kupie nawet dwuzlotowki z wkladem hutmenowym :lol: :lol:

kolejna ***** która przeszła przemianę po wtopie

Alex13
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2671
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Alex13 » 17 sty 2007 14:26


a takie glupoty mi juz chodza po glowie ...
no nie przecze nerwy troche to i mam ale , jakos to przeczekam bo przeciez juz w tym siedze dlugo , tylko wiesz nieraz zal jak patrzysz jak cos inne rosnie a tu kasa zamrozona , a za tanio to sie nie chce pozbyc ..
choc kto wie moze to byloby i nie glupie odrobic na czyms innym , byle znowu nie zaliczyc straty , wiesz jak to jest - wszedzie dobrze gdzie nas nie ma -

:D :D 8)
Dywersyfikacja kolego się kłania, trzeba być tam gdzie rośnie i tam gdzie jest szansa, że urośnie. Trzymam Alchemię od 42 i w zasadzie jestem dobrze zarobiony ... ale coś mi mówi, że to jeszcze nie koniec - dlatego czekam.
Nie napiszę gdzie mi rośnie, bo Ty przecież wiesz, a różne forumowe *** zaraz opanują wątek i będą pisały głupoty. A tak to sobie spokojnie żyją w niewiedzy i tylko czasem się bardzo wnerwiają tam gdzie ja chcę ... ku mojej ogromnej radości. :lol: :lol: :lol:

Alex13
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2671
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Alex13 » 17 sty 2007 14:29

A IGNORY widzę, coraz bardziej aktywne, coraz mniej do czytania.
Krew się pewnie w nich gotuje ... i bardzo dobrze.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Bartkkk
Starszy chorąży
Posty: 1111
Rejestracja: 18 paź 2006 14:51

Postautor: Bartkkk » 17 sty 2007 14:44


a takie glupoty mi juz chodza po glowie ...
no nie przecze nerwy troche to i mam ale , jakos to przeczekam bo przeciez juz w tym siedze dlugo , tylko wiesz nieraz zal jak patrzysz jak cos inne rosnie a tu kasa zamrozona , a za tanio to sie nie chce pozbyc ..
choc kto wie moze to byloby i nie glupie odrobic na czyms innym , byle znowu nie zaliczyc straty , wiesz jak to jest - wszedzie dobrze gdzie nas nie ma -

:D :D 8)
Dywersyfikacja kolego się kłania, trzeba być tam gdzie rośnie i tam gdzie jest szansa, że urośnie. Trzymam Alchemię od 42 i w zasadzie jestem dobrze zarobiony ... ale coś mi mówi, że to jeszcze nie koniec - dlatego czekam.
Nie napiszę gdzie mi rośnie, bo Ty przecież wiesz, a różne forumowe *** zaraz opanują wątek i będą pisały głupoty. A tak to sobie spokojnie żyją w niewiedzy i tylko czasem się bardzo wnerwiają tam gdzie ja chcę ... ku mojej ogromnej radości. :lol: :lol: :lol:





wszyscy dobrze wiedzą gdzie kurwie listowej alexowi 13 rośnie - w D***



*** PRZECHODZI SAM SIEBIE WIDAć żE CHLEJE CALYMI NOCAMI I JEST JUZ TAK WYCZERPANY ZE NIE WIE CO PISZE




:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P


TEN SMIEC LISTOWY CALA SWOJA UWAGE SKUPIA NA ***** JAKBY TO KOGOS OBCHODZILO TAKIEGO *** NIGDY TU NIE BYłO

Alex13
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2671
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Alex13 » 17 sty 2007 14:48

No dalej IGNOROWANY kundlu ... daj głos ... raz dwa ... jak pan uczył ?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 164 gości