DRUGI NFI 02N - część III

wszystko na temat spółek publicznych
lactobacillus
Sierżant sztabowy
Posty: 149
Rejestracja: 27 lip 2006 10:55

Postautor: lactobacillus » 15 lut 2007 23:29

Cześć wszystkim mam nadzieje że pamietacie pewnego naganiacza :D który czarował Was od stycznia że w NFI02 wchodzi UPC. W sumie to całkowicie skłamałem jak sie juz pewnie zorientowaliście ale mam nadzieje że Ci którzy przez to noje małe kłamstewko sie w ten papier wpakowali nie beda mi mieli tego za złe, ja cały czas jestem na nim i czekam z niecierpliwością na jutrzejszą sesje. Pozdrawiam :D :D :D :D
Siema Kanada - ty niepoprawny naganiaczu ;-). Też dalej jestem w papierku i mam nadzieje, że da nam wszystkim jeszcze sporo zarobić.
Darz parkiet!

REKLAMA


pogodno
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3332
Rejestracja: 06 lut 2006 19:34

Postautor: pogodno » 15 lut 2007 23:37

haha. maiłem racje psizac od 2 meisiecy ze to karkosik razem z centernetem i nfi2 chce robic telefonie komorkowa.kto nie uwierzył ten niech odkupuje jutro za 20 złSmile teraz uwazajacie na firmy telekomunikacyjne z gpw typu spray najbardziej,tam była dziwna jazda z pp i wg mnie ta firma majac wielu abonentow w wawie bedzie dla nich podstawa.oni nie chca zrobic głównie telefonii komorkowej.poczytajcie o CENTERNECIE a DOWIECIE SIE ZE ONI SA KONKURENCJA DLA TPSA I OFERUJA STACJONARNA TELEFONIE INTERNETOWA.
ps MIESZKAłEM JAKIS CZAS W TORUNIU I NAOGLADAłEM SIE W MIEJSKICH AUTOBUSACH REKLAMY MAGICZNEJ SKRZYNKI CENTERNETU. DARMOWE ROZMOWY W OBREBIE SIECI A POZA SIECIA GROSZOWE OPłATY.KARKOSIK SPOWODUJE BANKRUCTWO TPSA

Tupi
Chorąży sztabowy
Posty: 5228
Rejestracja: 13 gru 2005 13:56

Postautor: Tupi » 15 lut 2007 23:43

haha. maiłem racje psizac od 2 meisiecy ze to karkosik razem z centernetem i nfi2 chce robic telefonie komorkowa.kto nie uwierzył ten niech odkupuje jutro za 20 złSmile teraz uwazajacie na firmy telekomunikacyjne z gpw typu spray najbardziej,tam była dziwna jazda z pp i wg mnie ta firma majac wielu abonentow w wawie bedzie dla nich podstawa.oni nie chca zrobic głównie telefonii komorkowej.poczytajcie o CENTERNECIE a DOWIECIE SIE ZE ONI SA KONKURENCJA DLA TPSA I OFERUJA STACJONARNA TELEFONIE INTERNETOWA.
ps MIESZKAłEM JAKIS CZAS W TORUNIU I NAOGLADAłEM SIE W MIEJSKICH AUTOBUSACH REKLAMY MAGICZNEJ SKRZYNKI CENTERNETU. DARMOWE ROZMOWY W OBREBIE SIECI A POZA SIECIA GROSZOWE OPłATY.KARKOSIK SPOWODUJE BANKRUCTWO TPSA
coś za ***** naganiasz :lol:

pewnie sprzedasz jutro na otwarciu :lol: :lol: :lol:
Wątpliwość to nieprzyjemny stan, ale pewność to absurd.

pogodno
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3332
Rejestracja: 06 lut 2006 19:34

Postautor: pogodno » 15 lut 2007 23:45

sprzedałem kwiatka za wczesnie i jzu drugi raz tego błedu nie zrobie.kupiłem za 6 zł w dniu informacji o kupnie przez karka i nastepnego dnia nie sprzedałem ale sprzedałem 3 dni pózniej za 18 a 3 dni potem był 40.teraz nie popełnie tego błedu.
NFi02 bedzie drugim skotanem.zauwazcie ze 13 marca bodajze bedzie dzien przyznania pp

adamuss
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 365
Rejestracja: 05 paź 2006 11:10

Postautor: adamuss » 16 lut 2007 08:49

LUDZIE POBUDKA !!!!!!!!!!!!!! WKLEJAC RAKIETY TKO 40% !!!!!!!!!!!!! A TO DOPIERO POCZATEK :twisted:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 159 gości