HUTMEN (HTM) cz. XVIII

wszystko na temat spółek publicznych
rezer
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8906
Rejestracja: 07 kwie 2006 12:02

Postautor: rezer » 10 sty 2007 09:20

Skad takie proponowane otwarcie 26,50
Czy cos nie wiemy o czym oni woedza ??????????????? :shock: :shock:
Jak zwykle się podniecasz, a tak naprawdę do otwarcia o 9:30 (godzina prawdy) pozostało jeszcze 20 minut. Wczoraj też ktoś dał około 16:13 na kupi 10 000 akcji a później o 16:20 była kicha.

Przestańcie jużliczyć na megaodpały, lepiej żeby zbyt mocno nie spadło.
Stary przestan mi ***** o podniecaniu
Jak narazie to ty ciagle sie wymodrzasz piszac codziennie na sesji po 20-30 postow i przestan mi ***** farmazony tylko cos konkretnie i odwal sie :evil:
ale on właśnie pisze konkretnie he

REKLAMA


CassinoRoyalle
Starszy chorąży
Posty: 1872
Rejestracja: 20 gru 2006 17:28
Lokalizacja: Bond Square

Postautor: CassinoRoyalle » 10 sty 2007 09:21

wszystko to psu o bude rozbić

1) Roman i Prezes mają obecnie w d.. kurs HTM o czy świadczy brak informacji ze spółek

A nie widzisz ze moze to być planowe działnie zeby kurs zadołował i odpowidni ludzie mogli zebrać na dole . Przecież zeby znów rosło z 200 %
musi startować z niskiego poziomu , według mnie jak nie bedzie bessy kurs za rok albo wczeniej wróci na maxy.


W teorie spiskowe raczej nie wierzę, to raczej my sami "drobni" bojąc siędalszych spadków pozbywamy sie akcji a później biadolimy, lamentujemy i narzekamy. Część sprzedaje na spadkach, ale i ktoś kupuje i dla mnie nie ma to większego znaczenia, kto kupuje byleby popyt przewyższał podaż :wink:

mario65
Starszy chorąży
Posty: 1680
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: Gory i Zima to piekna kraina !!

Postautor: mario65 » 10 sty 2007 09:21

Skad takie proponowane otwarcie 26,50
Czy cos nie wiemy o czym oni woedza ??????????????? :shock: :shock:
Jak zwykle się podniecasz, a tak naprawdę do otwarcia o 9:30 (godzina prawdy) pozostało jeszcze 20 minut. Wczoraj też ktoś dał około 16:13 na kupi 10 000 akcji a później o 16:20 była kicha.

Przestańcie jużliczyć na megaodpały, lepiej żeby zbyt mocno nie spadło.
Stary przestan mi ***** o podniecaniu
Jak narazie to ty ciagle sie wymodrzasz piszac codziennie na sesji po 20-30 postow i przestan mi ***** farmazony tylko cos konkretnie i odwal sie :evil:
:D :D

ale on właśnie pisze konkretnie he
:D :D :D
Emisja na HTM to zwykle........................na ktora naganial sam prezes LIBOLD !!!

Obrazek

andrea
Podporucznik
Posty: 10169
Rejestracja: 19 gru 2005 13:48

Postautor: andrea » 10 sty 2007 09:22

....Przypominam, iz Hutek informował , iż portfel zamówień na 2007r ma pełny...Jeżeli ceny miedzi będą spadfać, to HUTMEN BĘDZIE MIAŁ WYŻSZY ZYSK....Nie chciałbym słuchać ***** jak na KGHM, gdzie miedż się wydobywa i sprzedaje jako surowiec....Nie wierzę by byli tu jeszcze TACY *** INWESTORY....Porównują Hutka do KGHM...!!!!Kpina...Niższe ceny surowca.....WYŻSZE ZYSKI...!!!!... :roll:

andrea
Podporucznik
Posty: 10169
Rejestracja: 19 gru 2005 13:48

Postautor: andrea » 10 sty 2007 09:23

....Przypominam, iz Hutek informował , iż portfel zamówień na 2007r ma pełny...Jeżeli ceny miedzi będą spadfać, to HUTMEN BĘDZIE MIAŁ WYŻSZY ZYSK....Nie chciałbym słuchać ***** jak na KGHM, gdzie miedż się wydobywa i sprzedaje jako surowiec....Nie wierzę by byli tu jeszcze TACY *** INWESTORY....Porównują Hutka do KGHM...!!!!Kpina...Niższe ceny surowca.....WYŻSZE ZYSKI...!!!!... :roll:

rezer
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8906
Rejestracja: 07 kwie 2006 12:02

Postautor: rezer » 10 sty 2007 09:24

wszystko to psu o bude rozbić

1) Roman i Prezes mają obecnie w d.. kurs HTM o czy świadczy brak informacji ze spółek

A nie widzisz ze moze to być planowe działnie zeby kurs zadołował i odpowidni ludzie mogli zebrać na dole . Przecież zeby znów rosło z 200 %
musi startować z niskiego poziomu , według mnie jak nie bedzie bessy kurs za rok albo wczeniej wróci na maxy.


W teorie spiskowe raczej nie wierzę, to raczej my sami "drobni" bojąc siędalszych spadków pozbywamy sie akcji a później biadolimy, lamentujemy i narzekamy. Część sprzedaje na spadkach, ale i ktoś kupuje i dla mnie nie ma to większego znaczenia, kto kupuje byleby popyt przewyższał podaż :wink:

jednak spychanie i to wyraźnie...powodów jest co najmniej kilka... 8) finał jak zwykle zyskowny będzie 8)

j.f.k.
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9495
Rejestracja: 05 sie 2006 19:59

Postautor: j.f.k. » 10 sty 2007 09:25

coś mi mówi że dzisiaj Hutmen nieżle się odbije. :D

mario65
Starszy chorąży
Posty: 1680
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: Gory i Zima to piekna kraina !!

Postautor: mario65 » 10 sty 2007 09:27

coś mi mówi że dzisiaj Hutmen nieżle się odbije. :D
:-k :-({|= :-k :-k ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Emisja na HTM to zwykle........................na ktora naganial sam prezes LIBOLD !!!

Obrazek

flic5
Chorąży sztabowy
Posty: 5761
Rejestracja: 23 gru 2005 14:40
Lokalizacja: PIEKARY SL.

Postautor: flic5 » 10 sty 2007 09:28

wszystko to psu o bude rozbić

1) Roman i Prezes mają obecnie w d.. kurs HTM o czy świadczy brak informacji ze spółek

A nie widzisz ze moze to być planowe działnie zeby kurs zadołował i odpowidni ludzie mogli zebrać na dole . Przecież zeby znów rosło z 200 %
musi startować z niskiego poziomu , według mnie jak nie bedzie bessy kurs za rok albo wczeniej wróci na maxy.


W teorie spiskowe raczej nie wierzę, to raczej my sami "drobni" bojąc siędalszych spadków pozbywamy sie akcji a później biadolimy, lamentujemy i narzekamy. Część sprzedaje na spadkach, ale i ktoś kupuje i dla mnie nie ma to większego znaczenia, kto kupuje byleby popyt przewyższał podaż :wink:
Jakie teorie spiskowe?Proste jak dupczenie ubrali na gorce kupe ludzi roztaczajac swietlane wizje KLAMLIWA *** LIBOLD pod dyktando romusia wyruchali ludzi i tyle jak juz wszyscy zapomna o hutku zdoluja kurs do cna napelnia kieszenie akcjami zaczna sie infa ***** i tym podobne :twisted:

rezer
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8906
Rejestracja: 07 kwie 2006 12:02

Postautor: rezer » 10 sty 2007 09:28

coś mi mówi że dzisiaj Hutmen nieżle się odbije. :D

a jak nie dzis to i tak odbije... to jest pewne , nie znamy tylko czasu ale czy to jest takie ważne :D

flic5
Chorąży sztabowy
Posty: 5761
Rejestracja: 23 gru 2005 14:40
Lokalizacja: PIEKARY SL.

Postautor: flic5 » 10 sty 2007 09:29

coś mi mówi że dzisiaj Hutmen nieżle się odbije. :D
Mi sie *** dziennie odbija jak spojrze na notowania :twisted:

mario65
Starszy chorąży
Posty: 1680
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: Gory i Zima to piekna kraina !!

Postautor: mario65 » 10 sty 2007 09:32

coś mi mówi że dzisiaj Hutmen nieżle się odbije. :D
Mi sie *** dziennie odbija jak spojrze na notowania :twisted:
Mi klamliwym Liboldem !!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil:
Emisja na HTM to zwykle........................na ktora naganial sam prezes LIBOLD !!!

Obrazek

mario65
Starszy chorąży
Posty: 1680
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: Gory i Zima to piekna kraina !!

Postautor: mario65 » 10 sty 2007 09:33

Wypieprzanka ciag dalszy !!!!
Emisja na HTM to zwykle........................na ktora naganial sam prezes LIBOLD !!!

Obrazek

mario65
Starszy chorąży
Posty: 1680
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: Gory i Zima to piekna kraina !!

Postautor: mario65 » 10 sty 2007 09:43

Takie *** jak skotan wczoraj zapier...... 15%
A dzis nawet nie mysli zanotowac czerwieni
A my do kolejnego sylwestra se poczekamy !!!!!!!!
Klamliwy pinokio !!!!!!!!!!!!!!!!!!
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Emisja na HTM to zwykle........................na ktora naganial sam prezes LIBOLD !!!

Obrazek

tomi125
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 277
Rejestracja: 11 paź 2006 09:13

Postautor: tomi125 » 10 sty 2007 09:53

Takie *** jak skotan wczoraj zapier...... 15%
A dzis nawet nie mysli zanotowac czerwieni
A my do kolejnego sylwestra se poczekamy !!!!!!!!
Klamliwy pinokio !!!!!!!!!!!!!!!!!!
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Mogę czekać i do sylwestra zeby wrócił na 50 zł , wogóle nalepiej to ci
co najwiecej biadolą niech wywalą teraz kurs spadnie pewnie do 20 zł i sobie dokupie na maxa i zakopie na rok . Jak masz lepszą społke to wywal i tam zarabiaj. proste.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 215 gości