MNI cz. XV

wszystko na temat spółek publicznych
GANT_TO_BALON
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 340
Rejestracja: 20 sty 2007 18:29

Postautor: GANT_TO_BALON » 20 sty 2007 18:50

Witajcie

Możecie mi polecić książkę dot psycologii na giełdzie i coś dobrego o AT ?? AT od samego początku ....

dzięki

dołaczam się do pytania !

REKLAMA


klusek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3815
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: warszawa

Postautor: klusek » 20 sty 2007 19:01

Ciekawe kto się odważy otworzyć następną część pt. MNI .
Przy takich nastrojach to nic przyjemnego :?
chyba wszyscy czytają prospekt a nowy wątek mogę wziąć na siebie, choć nie wiem czy zasłużyłem. jak mnie wydelegujecie to chętnie zrobię z mottem MNIej merytorycznym, ale skutecznym. no i jestem miłośnikiem księdza i grega , a nawet dolara jestem w stanie zaakceptować no i na pierszy tydzień wątku znikam, jesteście za a nawet przeciw?
motto na nowy wątek im więcej spadniemy tym wyżej urośniemy prawda, że odkrywcze? =D>
no i nie wiem czy wiem jak się nowy otwiera

AG
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2597
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: AG » 20 sty 2007 19:18

..... panowie .... jestescie *** jak dzieci ..... kazdy stara sie udowodnic, ze racja jest po jego stronie ..... a wystarczy spojrzec na wykres .... on zawsze prawde powie ..))))

a tak z psychologicznego punktu widzenia - inni mowia na czuja ....)) - , to dla kogo info o klepnieciu bylo pozytywne ??? ..... tylko dla dotychczasowych akcjonariuszy, a w szczegolnosci dla posiadaczy pp ..... wiem, ze zaraz odezwa sie glosy o tym jak i gdzie i ile zainwestuje firma i jaka przyszlosc ja czeka ...... i sam sie z tym zgodze, ale !! dopoki tych, ze zakupow (przejec ) fizycznie nie zrealizuje to, jest warta dokladnie tyle ile dzisiaj ..... To sa fakty i z nimi sie klocic nie mozna ...To tyle z pkt widzenia "czuja" .... a wracajac do techniki - Optyk melduj sie do tablicy - to fakt jest taki, ze vol byl duzy, a przy spadkach to nie wrozy nic dobrego, a przy wzrostach jest odbierany bardzo pozytywnie --- taka jest regula, ale rowniez znaczaco wysoki vol. jest w kluczowych momentach trendu .....

na poczatek (moj ulubiony) wykresik godz.
nie pokonawszy oprow (fib, ostatni szczyt, zasieg z klina) + wyjscie dolem z rosnacego klina wrocilismy (ksiazkowo) do gornego ograniczenia kanalu jak rowniez do lini szyi dla nie ktorych naciaganej rgr. I dla nich mozna uznac, iz w tej chwili jestesmy na etapie kreslenia prawego ramienia 9+/- 5,5 - ksiazkowo)

http://img403.imageshack.us/img403/7826/1h7pz.png

na day podobnie ....

na tyg - mozliwy powrot do dolnego ogranicznia tendu .... mozliwosc rozpoczecia fali c (5,2?)

ps. komenty mile widziane ...

ps2. klusek - popieram .....

bartas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3209
Rejestracja: 03 lip 2006 11:02
Lokalizacja: POLAND ;)
Kontakt:

Postautor: bartas » 20 sty 2007 19:18

Witam! Przez jeden dzień nie miałem prądu, przez drugi dzień nie miałem internetu. Widzę, że wreszcie klepnięty prospekt, zaraz biorę się do czytania ale czemu *** -6% wczoraj było :?: :evil: Czy może mi ktoś w skrócie napisać bo było na ostatnich 30 stronach wątku bo nie mam zbytnio czasu dzisiaj na czytanie.... Dzięki z góry.

AG
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2597
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: AG » 20 sty 2007 19:21


por.Borewicz
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 390
Rejestracja: 23 sie 2006 11:40
Lokalizacja: IV RP - Kraj Kwitnącego Kartofla

Postautor: por.Borewicz » 20 sty 2007 19:25

Ostatnio zmieniony 20 sty 2007 20:02 przez por.Borewicz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Tomek1978
Starszy chorąży
Posty: 1096
Rejestracja: 12 sty 2006 00:16
Lokalizacja: Opole

Postautor: Tomek1978 » 20 sty 2007 19:27

Witam! Przez jeden dzień nie miałem prądu, przez drugi dzień nie miałem internetu. Widzę, że wreszcie klepnięty prospekt, zaraz biorę się do czytania ale czemu *** -6% wczoraj było :?: :evil: Czy może mi ktoś w skrócie napisać bo było na ostatnich 30 stronach wątku bo nie mam zbytnio czasu dzisiaj na czytanie.... Dzięki z góry.
Za coś trzeba wykupić prawa poboru.

klusek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3815
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: warszawa

Postautor: klusek » 20 sty 2007 19:45

Witam! Przez jeden dzień nie miałem prądu, przez drugi dzień nie miałem internetu. Widzę, że wreszcie klepnięty prospekt, zaraz biorę się do czytania ale czemu *** -6% wczoraj było :?: :evil: Czy może mi ktoś w skrócie napisać bo było na ostatnich 30 stronach wątku bo nie mam zbytnio czasu dzisiaj na czytanie.... Dzięki z góry.
Za coś trzeba wykupić prawa poboru.
duo muzyki i do tego warto wracać i dyskusję raczej MNIej merytoryczne. jeśli nie masz czasu na muzykę przejrzyj ostatnie trzy strony i ewentualnie cały prospekt no i polecam nowy wątek co po ostatnich wichurach a nawet huraganach porucznik dobrze określił będzie bujało.
a ja dodam swoje im wyżej spadniemy tym wyżej urośniemy.
no cóż zamykam wątek bo otwarcie wziął na siebie por. bor.
link do nowego
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... 6433b99ce3
link do starego czyli czternastego
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... 8ab8b23924
i dla dociekliwych do 13, którego nie było a szkoda, byłoby na co zwalić huragany
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=44008

klusek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3815
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: warszawa

Postautor: klusek » 20 sty 2007 19:47

[wycinam bo coś dziwnie ale poszło dwa razy
Ostatnio zmieniony 20 sty 2007 20:10 przez klusek, łącznie zmieniany 1 raz.

ASS-BANDIT
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 29 sie 2006 06:52

Postautor: ASS-BANDIT » 20 sty 2007 19:54

Ciekawe kto się odważy otworzyć następną część pt. MNI .
Przy takich nastrojach to nic przyjemnego :?
chyba wszyscy czytają prospekt a nowy wątek mogę wziąć na siebie, choć nie wiem czy zasłużyłem. jak mnie wydelegujecie to chętnie zrobię z mottem MNIej merytorycznym, ale skutecznym. no i jestem miłośnikiem księdza i grega , a nawet dolara jestem w stanie zaakceptować no i na pierszy tydzień wątku znikam, jesteście za a nawet przeciw?
motto na nowy wątek im więcej spadniemy tym wyżej urośniemy prawda, że odkrywcze? =D>
no i nie wiem czy wiem jak się nowy otwiera
.....zakładaj.....

por.Borewicz
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 390
Rejestracja: 23 sie 2006 11:40
Lokalizacja: IV RP - Kraj Kwitnącego Kartofla

Postautor: por.Borewicz » 20 sty 2007 20:17



Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 202 gości