MOSTOSTAL ZABRZE [MSZ] czesc VI

wszystko na temat spółek publicznych
enif
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 270
Rejestracja: 13 kwie 2006 11:24

Postautor: enif » 16 lut 2007 18:23

jezeli dwoch insiderow-R9^^ i jendrek pisza, ze na dniach ma sie pojawic jakies info zwalajace z nog, to do jego pojawienia mozna zaczac spokojnie odliczac...
Trzeba było brać pod to info wokolicach 6.5
ja mam 2.52 srednia 8)
Nie chodzi o to po ile brałeś tylko czy dobierałeś dodatkowo. ja średnią mam zupełnie inną ale ona ma mniejszee znaczenie
nie sprzedalem i nie dokupilem ani jednej sztuki... jak skonczylem zakupy pisalem, ze zacisne zeby i jaja i nie wykonujac zadnych ruchow bede czekal na przedzial 12-15 pln, zeby myslec co dalej. wychodzi, ze ten przedzial, jeszcze z nieznanych powodow, moze okazac sie zalozeniem minimalistycznym. oczywiscie jak najbardziej mi to odpowiada :lol:
Ja podobnie:)
Na ok. 12 PLN moze pojawic sie silny opor (przynajmniej tak wynika z kilkuletnich wykresow). No zobaczymy jak Mostek sobie z nim poradzi:)

REKLAMA


Krokiet17
Chorąży
Posty: 897
Rejestracja: 31 sty 2007 16:23

Postautor: Krokiet17 » 16 lut 2007 18:25

nie sprzedalem i nie dokupilem ani jednej sztuki... jak skonczylem zakupy pisalem, ze zacisne zeby i jaja i nie wykonujac zadnych ruchow bede czekal na przedzial 12-15 pln, zeby myslec co dalej. wychodzi, ze ten przedzial, jeszcze z nieznanych powodow, moze okazac sie zalozeniem minimalistycznym. oczywiscie jak najbardziej mi to odpowiada :lol:
Zacisnąć zęby - to rozumiem. Zacisnąć jaja ... :roll:
daj spokoj :lol:
Dobra - rozumiem. Chodziło Ci o zaciśnięcie zwieraczy :lol: :lol: :lol:

konefka
Chorąży sztabowy
Posty: 4589
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: baza łodzi podwodnych

Postautor: konefka » 16 lut 2007 18:32

jezeli dwoch insiderow-R9^^ i jendrek pisza, ze na dniach ma sie pojawic jakies info zwalajace z nog, to do jego pojawienia mozna zaczac spokojnie odliczac...
Trzeba było brać pod to info wokolicach 6.5
ja mam 2.52 srednia 8)
Nie chodzi o to po ile brałeś tylko czy dobierałeś dodatkowo. ja średnią mam zupełnie inną ale ona ma mniejszee znaczenie
nie sprzedalem i nie dokupilem ani jednej sztuki... jak skonczylem zakupy pisalem, ze zacisne zeby i jaja i nie wykonujac zadnych ruchow bede czekal na przedzial 12-15 pln, zeby myslec co dalej. wychodzi, ze ten przedzial, jeszcze z nieznanych powodow, moze okazac sie zalozeniem minimalistycznym. oczywiscie jak najbardziej mi to odpowiada :lol:
Ja podobnie:)
Na ok. 12 PLN moze pojawic sie silny opor (przynajmniej tak wynika z kilkuletnich wykresow). No zobaczymy jak Mostek sobie z nim poradzi:)
przy spodziewanym newsie :roll: ten opor legnie jak domek z kart...
:wink:

konefka
Chorąży sztabowy
Posty: 4589
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: baza łodzi podwodnych

Postautor: konefka » 16 lut 2007 18:34

a najlepsze jest to, ze my w dalszym ciagu jestesmy na poczatku trendu wzrostowego :idea: :D

koczek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2341
Rejestracja: 09 paź 2006 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: koczek » 16 lut 2007 18:40

chciałbym ponownie wstąpic w szeregi akcjonariuszy MSZ ale nie mam gotówki :( moze ktos mi pozyczy 10.000 na miesiąc na 10%? :wink:
Ostatnio zmieniony 16 lut 2007 18:45 przez koczek, łącznie zmieniany 1 raz.
We wszystko należy wątpic - Marks
kup 1$ za 50 centów - W.Buffet
you should get greedy when others are fearful and fearful when others are greedy...W.Buffet
Banki są wiekszym zagrożeniem dla społeczeństwa niż gotowa do walki armia - T.Jefferson

enif
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 270
Rejestracja: 13 kwie 2006 11:24

Postautor: enif » 16 lut 2007 18:41

jezeli dwoch insiderow-R9^^ i jendrek pisza, ze na dniach ma sie pojawic jakies info zwalajace z nog, to do jego pojawienia mozna zaczac spokojnie odliczac...
Trzeba było brać pod to info wokolicach 6.5
ja mam 2.52 srednia 8)
Nie chodzi o to po ile brałeś tylko czy dobierałeś dodatkowo. ja średnią mam zupełnie inną ale ona ma mniejszee znaczenie
nie sprzedalem i nie dokupilem ani jednej sztuki... jak skonczylem zakupy pisalem, ze zacisne zeby i jaja i nie wykonujac zadnych ruchow bede czekal na przedzial 12-15 pln, zeby myslec co dalej. wychodzi, ze ten przedzial, jeszcze z nieznanych powodow, moze okazac sie zalozeniem minimalistycznym. oczywiscie jak najbardziej mi to odpowiada :lol:
Ja podobnie:)
Na ok. 12 PLN moze pojawic sie silny opor (przynajmniej tak wynika z kilkuletnich wykresow). No zobaczymy jak Mostek sobie z nim poradzi:)
przy spodziewanym newsie :roll: ten opor legnie jak domek z kart...
:wink:
Trzymam za slowo:)
Ale na gieldzie mialem juz wzloty i upadki wiec jestem ostrozny:)

Enif

Zguru
Chorąży
Posty: 713
Rejestracja: 09 lut 2006 14:25
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Postautor: Zguru » 16 lut 2007 20:13

To aleście zrobili zgaduj-zgadulę :lol: Jakby miał być faktycznie taki odpał, to kontrakcik nie starczy. Nawet super kontrakt to za mało, bo żeby się wywiązać, to trzeba mieć moce. Ktoś (zagraniczny inwestor) już skupił całe akcje wierzycielskie? Urwanie tej potencjalnej podaży, to byłoby urwanie jaj czarnowidzom :wink:
Nie chodzi o kontrakt, ale o cos duzo wiekszego... :wink:
Na drodze do sławy i bogactwa

R9^^
Młodszy chorąży
Posty: 596
Rejestracja: 09 lut 2006 13:34

Postautor: R9^^ » 16 lut 2007 21:13

To aleście zrobili zgaduj-zgadulę :lol: Jakby miał być faktycznie taki odpał, to kontrakcik nie starczy. Nawet super kontrakt to za mało, bo żeby się wywiązać, to trzeba mieć moce. Ktoś (zagraniczny inwestor) już skupił całe akcje wierzycielskie? Urwanie tej potencjalnej podaży, to byłoby urwanie jaj czarnowidzom :wink:
Nie chodzi o kontrakt, ale o cos duzo wiekszego... :wink:
Dodalbym zdecydowanie WIEKSZEGO !!!!
Zguru a ty tez wiesz ??? hahahahah no to ladna tajemnica poliszynela wyszla hahahahah

AliBaba_18512
Podporucznik
Posty: 12297
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: moje podwórko to Szczecin

Postautor: AliBaba_18512 » 16 lut 2007 21:23

Obrazek

Zapraszam do nowej części wątku :
albo zyskObrazekalbo w pyskObrazek


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: P&L i 65 gości