- GANT DEVELOPMENT (GNT) cz. XIV

wszystko na temat spółek publicznych

Jaki bedzie kurs GANTA na koniec 2007 ?

ponizej 40
257
51%
40-50
8
2%
50-60
7
1%
60-70
6
1%
70-80
10
2%
80-90
13
3%
90-100
17
3%
powyzej 100
182
36%
 
Liczba głosów: 500

Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 18 sty 2007 18:53

Czy po tych pakietówkach spodziewamy się infa o zmniejszeniu stanu posiadania papieru?
Teoretycznie tak powinno byc
Nie koniecznie.

Jeśli oddawal ktos kto nie jest we władzach spółki lub nie ma dostępu do informacji poufnych (chyba taki papier podpisują) i nie byl ponad progiem ujawnienia się (5 % tak?) to nie musi sie ujawniać.

To samo z kupującym.

Jakby Madrala sprzedał mi te pakiety to wcale byśmy tego nie musieli ogłaszać.
czytaj co napisalem dalej

REKLAMA


Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 18 sty 2007 18:58

czesc wszystkim dzisiaj caly dzien nic nie pisalem bo nie wiedzalem co mam myslec o dzisiejszej sesji w koncu przyznaje sie ze sprzedalem wszystkie spolki z gropy ganta czyli ganta, budopol i mostostalex. uwazam ze chyba nalezy im sie drobna korekta. Kupilem sobie NFI02 bo niedlugo ma byc wykup 25% akcji po 12zl a jest juz wytrzepany do granic mozliwosci. Uwazam ze jutro albo w poniedzialek pojdzie do gory a wtedu sprzedam i wruce na nasze kochane papierki. mimo ze niemam to zycze jutro wzrostow i spotkamy sie najdalej we wtorek. :D
msx nie jest w grupie tylko wspoplpracuje

Budopol ... coz polecial poza granice zdrowego rozsadku, ale moze tak mi sie tylko wydaje ... w kazdym razie powinno byc odwrotnie Gant plus 75% od momentu ujawnienia rekomendacji, a Budopol plus 30% .. jednak inwestorzy woleli inaczej :D

w kazdym razie raport i zyski beda dotyczyc Ganta, a Budopol tylko przy okazji skorzysta

PRQQ
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 315
Rejestracja: 28 lis 2005 16:39

Postautor: PRQQ » 18 sty 2007 18:59

Czy po tych pakietówkach spodziewamy się infa o zmniejszeniu stanu posiadania papieru?
Teoretycznie tak powinno byc
Nie koniecznie.

Jeśli oddawal ktos kto nie jest we władzach spółki lub nie ma dostępu do informacji poufnych (chyba taki papier podpisują) i nie byl ponad progiem ujawnienia się (5 % tak?) to nie musi sie ujawniać.

To samo z kupującym.

Jakby Madrala sprzedał mi te pakiety to wcale byśmy tego nie musieli ogłaszać.
czytaj co napisalem dalej
Sorry. Zajrzałem tylko na ostatnia stronę.

Niemniej miłoby było zobaczyć info o zaangażowaniu się jakiegos funduszu.

Silent@Bob
Podporucznik
Posty: 13051
Rejestracja: 18 sty 2006 14:13

Postautor: Silent@Bob » 18 sty 2007 19:03

czesc wszystkim dzisiaj caly dzien nic nie pisalem bo nie wiedzalem co mam myslec o dzisiejszej sesji w koncu przyznaje sie ze sprzedalem wszystkie spolki z gropy ganta czyli ganta, budopol i mostostalex. uwazam ze chyba nalezy im sie drobna korekta. Kupilem sobie NFI02 bo niedlugo ma byc wykup 25% akcji po 12zl a jest juz wytrzepany do granic mozliwosci. Uwazam ze jutro albo w poniedzialek pojdzie do gory a wtedu sprzedam i wruce na nasze kochane papierki. mimo ze niemam to zycze jutro wzrostow i spotkamy sie najdalej we wtorek. :D
msx nie jest w grupie tylko wspoplpracuje

Budopol ... coz polecial poza granice zdrowego rozsadku, ale moze tak mi sie tylko wydaje ... w kazdym razie powinno byc odwrotnie Gant plus 75% od momentu ujawnienia rekomendacji, a Budopol plus 30% .. jednak inwestorzy woleli inaczej :D

w kazdym razie raport i zyski beda dotyczyc Ganta, a Budopol tylko przy okazji skorzysta
Budopol odrabia zesżłoroczną kiszonkę...

Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 18 sty 2007 19:06

niech mi ktos poda linka do strony z transakcjami pakietowymi. bede bardzo wdzieczny.
prosze o informacje na PRIVA
dziekuje i pozdrawiam
Czlowieku jak mozna inwestowac pieniadze nie ogladajac nawet strony, na ktorej jestes

http://www.parkiet.com/notowania/pakiety.jsp

wystarczy zadac sobie troche trudu

Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 18 sty 2007 19:08

Czy po tych pakietówkach spodziewamy się infa o zmniejszeniu stanu posiadania papieru?
Teoretycznie tak powinno byc
Nie koniecznie.

Jeśli oddawal ktos kto nie jest we władzach spółki lub nie ma dostępu do informacji poufnych (chyba taki papier podpisują) i nie byl ponad progiem ujawnienia się (5 % tak?) to nie musi sie ujawniać.

To samo z kupującym.

Jakby Madrala sprzedał mi te pakiety to wcale byśmy tego nie musieli ogłaszać.
czytaj co napisalem dalej
Sorry. Zajrzałem tylko na ostatnia stronę.

Niemniej miłoby było zobaczyć info o zaangażowaniu się jakiegos funduszu.
przyjdzie czas i na to

krecik1
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 04 sty 2006 19:42

Postautor: krecik1 » 18 sty 2007 19:10

a czy przyszło komuś do głowy że to kilka osób zbieralo papier na rynku i oddają go teraz zleceniodawcy w pakietach, albo robił to jeden i teraz przekazuje innym i znów będzie zbierał z rynku
:shock: :shock: :shock: :shock:
i nawet jeśli to robi ktoś z Wielkich to jeśli te transakcje nie przekraczają 2% całego kapitału spółki to te informacje poda dopiero w zestawieniu rocznym za rok
:-k :-k
zawsze będę twierdził że czarne jest czarne a białe jest białe

Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 18 sty 2007 19:10

a tak z ciekawosci


GDZIE SIE PODZIALY WSZELKIEJ MASCI POJEBY, KTORE WRZESZCZALY -20%

jago
Starszy chorąży
Posty: 1895
Rejestracja: 30 cze 2005 01:20

Postautor: jago » 18 sty 2007 19:13

czesc wszystkim dzisiaj caly dzien nic nie pisalem bo nie wiedzalem co mam myslec o dzisiejszej sesji w koncu przyznaje sie ze sprzedalem wszystkie spolki z gropy ganta czyli ganta, budopol i mostostalex. uwazam ze chyba nalezy im sie drobna korekta. Kupilem sobie NFI02 bo niedlugo ma byc wykup 25% akcji po 12zl a jest juz wytrzepany do granic mozliwosci. Uwazam ze jutro albo w poniedzialek pojdzie do gory a wtedu sprzedam i wruce na nasze kochane papierki. mimo ze niemam to zycze jutro wzrostow i spotkamy sie najdalej we wtorek. :D
Wg mnie popełniłeś błąd, ale życie zweryfikuje kto miał rację :twisted:


;)

Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 18 sty 2007 19:13

a czy przyszło komuś do głowy że to kilka osób zbieralo papier na rynku i oddają go teraz zleceniodawcy w pakietach, albo robił to jeden i teraz przekazuje innym i znów będzie zbierał z rynku
:shock: :shock: :shock: :shock:
i nawet jeśli to robi ktoś z Wielkich to jeśli te transakcje nie przekraczają 2% całego kapitału spółki to te informacje poda dopiero w zestawieniu rocznym za rok
:-k :-k
MALO PRAWDOPODBNE

SPRZEDAWAL

1/
CZLON ZARZADU LUB RN

2/
GLOWA RODZINY PAN ANTKOWIAK

ALBO

3/
PREZES PREZESOW - PAN MACIEK


JAKBY NIE PATRZEC NIE MUSZA TRZYMAC AKCJI DO KONCA ZYCIA, A CYWILIZOWANE SPRZEDANIE CZESCI AKCJI JEST MILE WIDZIANE

krecik1
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 04 sty 2006 19:42

Postautor: krecik1 » 18 sty 2007 19:13

a tak z ciekawosci


GDZIE SIE PODZIALY WSZELKIEJ MASCI POJEBY, KTORE WRZESZCZALY -20%
pochyliły się i rozpędziły

](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
zawsze będę twierdził że czarne jest czarne a białe jest białe

klipusz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3886
Rejestracja: 04 sty 2007 21:31
Lokalizacja: ja cie znam? Zawiasy: 2/5

Postautor: klipusz » 18 sty 2007 19:14

Prosze o wytlumaczenie jednej sprawy bo wydaje mi sie ze to najprawdopodobniej sprzedal p. J. Konopka akcje w pakietach zapewne jakiejs wiekszej instytucji(najprawdopodniej jakis fundusz).

W informacji sprzed kilku dni wychodzi iz Konopka posiadal

Po dokonaniu tej transakcji Pan Janusz Konopka posiada obecnie 97.800 akcji imiennych, 311.056 akcji na okaziciela notowanych

na GPW oraz 50.000 akcji menedżerskich serii E, co stanowi 5,01% kapitału zakładowego i daje prawo do 7,35 % głosów na Walnym Zgromadzeniu


a w dzisiejszym info o liscie akcjonariuszy posiadajacych min 5% wychodzi iz zniknely gdzies te 311tys akcji na okaziciela???!!!

http://img.interia.pl/biznes/nimg/eko1422845.pdf

Jesli sie myle to prosze o wyjasnienie, a jesli nie to chyba dobrze bo znaczy ze w koncu jakas duza organizacja zainteresowala sie nasza perelka...

samu L
Podporucznik
Posty: 15284
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: samu L » 18 sty 2007 19:14

mondrala masz jeszcze msx?

staedt
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3936
Rejestracja: 14 lut 2006 13:27
Lokalizacja: Varsovie

Postautor: staedt » 18 sty 2007 19:14

zapraszam na 7BULLS 8)

Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 18 sty 2007 19:16

mondrala masz jeszcze msx?
MAM ALE CZEKAM NA KOREKTE - CZESC SPRZEDALEM


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości