HUTMEN (HTM) cz.XX

wszystko na temat spółek publicznych
kudrys
Chorąży sztabowy
Posty: 6922
Rejestracja: 01 maja 2006 11:20

Postautor: kudrys » 30 sty 2007 10:05

jedno jest pewne w tym momencie. opreacją na Hutku zrobił swoim firmą wiele złego RK (juz mi nie chodzi o moje straty - patrze obiegtywnie). Teraz jak widac na info - tania emisja PP u Romka - każdy bedzie wychodził. No cóż. Pewnie w skali Romek zarobi znowu kupe kasy puszczając kilka dobrych inf. Lecz ciesze się że jego emisje nie cieszą sie już takim powodzeniem. Może zaczną szanować akcjonariuszy którzy wykładają kase na rozwój i spłate długów.

REKLAMA


dobreinfo_35150
Podporucznik
Posty: 14048
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Stąd

Postautor: dobreinfo_35150 » 30 sty 2007 10:13

kupować dopuki nie wszyscy obejrzeli schemacik :lol:
Obrazek

"— Ja nie, to prezes Walarowski"
— odpowiedział Przemysław Sztuczkowski

dygnitarz
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9381
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00

Postautor: dygnitarz » 30 sty 2007 10:14

dzi¶ mo¿e wreszcie skoñczymy na solidnym plusie i na dobre zaczniemy nowy trend, wyniki go tylko umocni±
Kiedy z³amie siê drzewo, zg³asza siê wielu drwali

lysy30
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9055
Rejestracja: 23 sty 2007 12:01

Postautor: lysy30 » 30 sty 2007 10:14

jedno jest pewne w tym momencie. opreacją na Hutku zrobił swoim firmą wiele złego RK (juz mi nie chodzi o moje straty - patrze obiegtywnie). Teraz jak widac na info - tania emisja PP u Romka - każdy bedzie wychodził. No cóż. Pewnie w skali Romek zarobi znowu kupe kasy puszczając kilka dobrych inf. Lecz ciesze się że jego emisje nie cieszą sie już takim powodzeniem. Może zaczną szanować akcjonariuszy którzy wykładają kase na rozwój i spłate długów.
zgadzam sie z toba w 100%

lysy30
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9055
Rejestracja: 23 sty 2007 12:01

Postautor: lysy30 » 30 sty 2007 10:17

I TO BY BYLO NA TYLE

inst
Starszy chorąży
Posty: 1880
Rejestracja: 21 paź 2005 12:50

Postautor: inst » 30 sty 2007 10:18

jedno jest pewne w tym momencie. opreacją na Hutku zrobił swoim firmą wiele złego RK (juz mi nie chodzi o moje straty - patrze obiegtywnie). Teraz jak widac na info - tania emisja PP u Romka - każdy bedzie wychodził. No cóż. Pewnie w skali Romek zarobi znowu kupe kasy puszczając kilka dobrych inf. Lecz ciesze się że jego emisje nie cieszą sie już takim powodzeniem. Może zaczną szanować akcjonariuszy którzy wykładają kase na rozwój i spłate długów.
Nie zaczna wejdz sb,ndz. suwary bylem tam majac takich dawcow .Tam sa ludzie ktorzy realnie podaja kurs 320 ok. A powiedz im cos to cie zaczna wyzywac tak jak zreszta u was pare miesiecy temu .Mozesz sprawdzic. 8)

otho
Starszy sierżant
Posty: 88
Rejestracja: 15 gru 2006 01:35
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: otho » 30 sty 2007 10:33

W tej chwili HTM potrzebuje wiatru w żagle, taka informacja może tylko pomóc, patrzę jednak w przyszłość i widzę Walne, które równie dobrze może pchnąć kurs HTM na nowe wyższe poziomy jak i zwalać go dalej (też do nowych poziomów).
Czuję się trochę jak kiedyś na Elektrimie, gdzie nie było wiadomo co dzień przyniesie.
I nie tęsknię do tych czasów, bo też i porównanie HTM do ELE jest jakieś dziwne, ale patrząc co robi główny akcjonariusz HTM to mi skóra cierpnie.

CassinoRoyalle
Starszy chorąży
Posty: 1872
Rejestracja: 20 gru 2006 17:28
Lokalizacja: Bond Square

Postautor: CassinoRoyalle » 30 sty 2007 10:44

Krotkie podsumowanie dzisiejszej sesji
Mały wzrost przy małych obrotach jutro podobnie
I tak trzymać :!:

A Pojutrze ODPAŁ :lol:
ja dodam ze dzisiejsza sesja miala charakter badawczy.
I co wybadala? Ze nie mam popytu?
no właśnie popytu praktycznie zero więc wystarczy kilka tysięcy PKC i jesteśmy z 3-4 % w plecy, nie ukrywam, że mnie to niepokoi; do tego wszystkiego dochodzi powszechny Karkosiko-wstręt i jest jak jest ..........
karkosikowstręt chyba nas nie dosięgnie bo hutmen nie jest przy obecnej wycenie balonem,a dzisiejszy kurs nie odzwierciedla nawet obecnych wyników nie mówiąc już o przyszłości,
A popyt jest niewielki z bardzo prostej przyczyny.
Dopóki rynek nie przekona się ,ze impexmetal skończyl swoją grę ,nikt nie zechce ryzykować kupując większą ilośc akcji.
Na to może pozwolić sobie jedynie wiekszy gracz ,który w razie czego jest w stanie zneutralizować zagrywki impexa.
Jestem zdania ,ze jako mniejszościowi inwestorzy powinniśmy domagać się od impexmetalu poszanowania naszych praw i porfeli oraz podmiotowego traktowania.
Impexmetal moim zdaniem złamał pewne zasady dobrych praktyk więc powinniśmy na nim wywierać presję ,zeby zaczęł szanować innych akcjonariuszy hutmena i zmienił swoją politykę.Wystarczyło by nawet wydanie oświadczenia ,ze np nie zamierzają pozbywać się ,spekulować ,czy sprzedawać bezpośrednio na rynku akcji hutmena.
Tylko czy mój głos nie jet w tym wypadku tylko wołaniem na puszczy? :roll:
Witajcie !

Ja już podjąłem pewne działania i jestem w stanie iść dalej, a konkretnie złożyć odpowiednie wnioski, być może na NWZA. Nie ma sensu stać biernie i to bez wzgledu na kurs, bo los spółki jest najważnijeszy. Impex moim skromnym zdaniem zdecydowanie zagrał jak napisałeś nie fair.

pitello
Podporucznik
Posty: 15404
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: pitello » 30 sty 2007 10:50

witam.
Hutmen jak na razie dziś jest perełką w moim portfelu
Szkoda tylko ,że średnia zakupu ciut za wysoka :oops: :wink:
Obrazek

lubię uśrednianie w górę

CassinoRoyalle
Starszy chorąży
Posty: 1872
Rejestracja: 20 gru 2006 17:28
Lokalizacja: Bond Square

Postautor: CassinoRoyalle » 30 sty 2007 10:50


Niekoniecznie . 16.02 jest niezłym terminem na wylanie wszystkich żali . Wystarczy zarejestrować parę akcji.

teoretycznie tak ,ale pod warunkiem ,ze nie uznają nas za psycholi i nie oleją naszych zarzutów :wink:
Trzeba działać tak by impexmetal przyjął nasze argumenty ,a jednocześnie nie ucierpiał na tym hutmen.Zadanie może być dosyć trudne.
Chyba ,ze kupimy sobie po 1 akcji impexa i będziemy jeżdzić na walne blokować im uchwały i robić czarny PR :wink: :lol: :lol:
Trzeba działać tak, aby nie ucierpiał na tym nikt - jeśli taki scenariusz jest możliwy. Zgadzam się z Tobą Pitello, bo nie ma sensu płakać nad przysłowiowym rozlanym mlekiem - to historia. Trzeba mysleć o przyszłości i działać jak najbardziej konkretmnie, ale tak aby maxymalnie wielu skorzystało na tym. Nie ma sensu moim skromnym zdaniem "tępić" IPX.

HEKO
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2439
Rejestracja: 02 sty 2007 13:00
Lokalizacja: WROCLAW

Postautor: HEKO » 30 sty 2007 10:52

WITAJCIE.WRACAM Z PROGRESSA. TEN TO DAŁ ZAROBIĆ. PRZEŚWIETNA PREZENTACJA GRUPY KAPITAŁOWEJ. CZYŻBY SZYKOWŁO SIĘ WEZWANIE. TO UZASADNIAŁOBY TRZYMANIE NISKIEGO KURSU AKCJI CELEM USTALENIA NISKIEJ CENY W WEZWANIU

andrea
Podporucznik
Posty: 10169
Rejestracja: 19 gru 2005 13:48

Postautor: andrea » 30 sty 2007 10:54

....Wszyscy [prawie ] psioczą na Impex, ....Ale On ma właściciela, który nim RZĄDZI... :roll:

lost16

Postautor: lost16 » 30 sty 2007 10:56

jeszcz 3 stony...

inwestor
Chorąży
Posty: 914
Rejestracja: 26 wrz 2005 00:14
Lokalizacja: Skarszewy

Postautor: inwestor » 30 sty 2007 10:56

Witam

Mam pytanie kiedy bedą wyniki za IV kwartał bo nigdzie nie mogę się doszukać

pitello
Podporucznik
Posty: 15404
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: pitello » 30 sty 2007 11:00

....Wszyscy [prawie ] psioczą na Impex, ....Ale On ma właściciela, który nim RZĄDZI... :roll:
to daj jakiś telefon do tego właściciela żeby odebrał, bo do impexu to masz na stronie internetowej i pewnie możesz nawet pogadać z sekretarką o zaparzaniu kawy :wink: :lol:
Obrazek

lubię uśrednianie w górę


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości