HUTMEN (HTM) cz.XXI

wszystko na temat spółek publicznych
Tupi
Chorąży sztabowy
Posty: 5228
Rejestracja: 13 gru 2005 13:56

Postautor: Tupi » 08 lut 2007 14:35

zdrzemło mi się :oops:
Wątpliwość to nieprzyjemny stan, ale pewność to absurd.

REKLAMA


mario65
Starszy chorąży
Posty: 1680
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: Gory i Zima to piekna kraina !!

Postautor: mario65 » 08 lut 2007 14:36

Kurcze odpalnie ten nowy watek bo normalnie sraka !!
Jak sobie pomysle ze jestem tu od pazdziernika listopada i na -50 % to idzie sie tylko zesrac Gdzie te ***** co opowiadal predzio !~!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Emisja na HTM to zwykle........................na ktora naganial sam prezes LIBOLD !!!

Obrazek

mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Postautor: mile » 08 lut 2007 14:39


Energobioster

Postautor: Energobioster » 08 lut 2007 14:42

Wg mnie ta korekta szybko sie skonczy - popatrzcie na obroty...po prostu popyt sie zmniejszyl, w oczekiwaniu na korekte, o ktorej mowi sie juz od 2-3 msc, a leszcze wywalaja, bo taka jest natura leszczy gdy widza kolor czerwony...To sie nazywa samoziszczajaca sie przepowiednia.
Bez względu na to czy korekta będzie płytka czy głęboka, długa czy krótka - nie widzę usprawiedliwienia dla pozostawania z akcjami. Bo niby po co ? Po to żeby nie uronić 50 gr czy nawet 1 zł z ewentualnego ruchu w górę ? Śmieszne. Każdy z nas wie że o tej porze roku ryzyko ewentualnych spadków zaczyna powoli być większe niż możliwość wzrostów.
Co do wspomnianych przez Ciebie "leszczy" :) Kiedyś, po 120 zł też podobno sprzedawały "leszcze" :lol: Praktyka pokazała że leszczami byli Ci którzy nie sprzedali ... Tak więc z tymi sprzedającymi leszczami ostrożnie proszę, bo każdy rok, miesiąc, tydzień - przybliża nas do momentu w którym akcje KUPOWAĆ będą tylko leszcze ;)

piotr32_27160
Podporucznik
Posty: 10978
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: piotr32_27160 » 08 lut 2007 14:53

[Bez względu na to czy korekta będzie płytka czy głęboka, długa czy krótka - nie widzę usprawiedliwienia dla pozostawania z akcjami. Bo niby po co ? Po to żeby nie uronić 50 gr czy nawet 1 zł z ewentualnego ruchu w górę ? Śmieszne. Każdy z nas wie że o tej porze roku ryzyko ewentualnych spadków zaczyna powoli być większe niż możliwość wzrostów.
Co do wspomnianych przez Ciebie "leszczy" :) Kiedyś, po 120 zł też podobno sprzedawały "leszcze" :lol: Praktyka pokazała że leszczami byli Ci którzy nie sprzedali ... Tak więc z tymi sprzedającymi leszczami ostrożnie proszę, bo każdy rok, miesiąc, tydzień - przybliża nas do momentu w którym akcje KUPOWAĆ będą tylko leszcze ;)
Jeśli krótka , to ja widzę usprawiedliwienie . W podobnych sytuacjach na Skotanie byłeś bardziej optymistycznie nastawiony . :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości