NFI MIDAS (MDS) część IX

wszystko na temat spółek publicznych
inst
Starszy chorąży
Posty: 1880
Rejestracja: 21 paź 2005 12:50

Postautor: inst » 17 mar 2007 16:52

szejk midas :lol: :lol: :lol: to mi sie podoba :lol: :lol: :lol:

ciekaw jestem czy romek juz kupil pola naftowe w kazachstanie lub jemienie :lol: :lol: :lol:

nie wystarczyl ci szejk skotan ? co z tego wyszlo :?: nie jestes widze nowy odp. sobie sam :!:
to nie jest watek skotana. wiec nie ma sensu drazyc tematu. kupilem skota krotkoterminowo dwa tyg temu po 16.30 i wywale jak urosnie 100%. przeciez na tym to polega, taniej kupic, drozej sprzedac :lol:
Inst przesadza we wrogosci do Skotanu, pewnie wtopiony. Generalnie uwazam ze na ten moment to nie najgorsza inwestycja. Wracajac do Midasa to info neutralne, nie ma zadnego znaczenia.
nie nie jestem wrogiem skotana :!:
mialem kiedys i niestety uciolem zyski [ za wczesnie sprzedalem i zarobilem niewiele ]
Ale balon to balon co mam napisac ze sp. niedowartosciowana :!:
Wiec przypominam
-BRS stracil w lV q 18,8 mln zl. z powodu spadku wartosci akcji skotanu :!: przeciez mozesz sprawdzic .
Pewnie ze balona mozna napompowac z powrotem :roll: [ zobaczymy wyniki za 1 q ] i co wtedy :?:

REKLAMA


gargamelek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2508
Rejestracja: 19 gru 2006 15:02

Postautor: gargamelek » 17 mar 2007 19:55

szejk midas :lol: :lol: :lol: to mi sie podoba :lol: :lol: :lol:

ciekaw jestem czy romek juz kupil pola naftowe w kazachstanie lub jemienie :lol: :lol: :lol:

nie wystarczyl ci szejk skotan ? co z tego wyszlo :?: nie jestes widze nowy odp. sobie sam :!:
to nie jest watek skotana. wiec nie ma sensu drazyc tematu. kupilem skota krotkoterminowo dwa tyg temu po 16.30 i wywale jak urosnie 100%. przeciez na tym to polega, taniej kupic, drozej sprzedac :lol:
Inst przesadza we wrogosci do Skotanu, pewnie wtopiony. Generalnie uwazam ze na ten moment to nie najgorsza inwestycja. Wracajac do Midasa to info neutralne, nie ma zadnego znaczenia.
nie nie jestem wrogiem skotana :!:
mialem kiedys i niestety uciolem zyski [ za wczesnie sprzedalem i zarobilem niewiele ]
Ale balon to balon co mam napisac ze sp. niedowartosciowana :!:
Wiec przypominam
-BRS stracil w lV q 18,8 mln zl. z powodu spadku wartosci akcji skotanu :!: przeciez mozesz sprawdzic .
Pewnie ze balona mozna napompowac z powrotem :roll: [ zobaczymy wyniki za 1 q ] i co wtedy :?:

wlasnie. a ci co nie ucieli przy 50 zł zyskow ? co ich teraz obchodzi ze skotan to dno.... maja domy..... i nie *****.

superman
Podporucznik
Posty: 12115
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:33

Postautor: superman » 17 mar 2007 21:52

pieniadze lubia spokoj 8)

novikk
Starszy plutonowy
Posty: 33
Rejestracja: 11 gru 2006 20:49

Postautor: novikk » 18 mar 2007 01:37

ZNOW SIE UDZIELE BO SZKODA MI WAS ,, SIEDZIALEM Z WAMI OD POWIEDZMY GRUDNIA MIELSCIE OKAZJE WYJSC NA 35-33 ZŁ TAK JAK WAM WCZESNIEJ MOWILEM ALE CO TAM??? JEPIEJ NIE SPRZEDAC PO 35 I NIE LEPIEJ ODKUPIC PO 30 :D :D :D :D I MALO TEGO JEZELI MOWIE ZE PROSPEKT BEDZIE ZATWIERDZONY CO NAJBLIZEJ W KWIETNIU TO TEZ MI NIKT NIE WIEZY ..... NO ALE NIE DO MNIE NALEZY WASZE OSTATECZNE ZDANIE 8) 8) 8) 8) TO NIE MOJE PIENIADZE :roll: OSTATECZNIE NIE NAGANIAM ZNOW NA SKOTA BO MOWILEM TO WCZESNIEJ JAKIES 2-3 TYG TEMU ALE Z RACJI TEGO ZE MAM OKOLO 20 POSTOW PEWNIE NIKT NIE ZAWRACAL SOBIE GLOWY JAKIMS DZIECIAKIEM ...... a TERAZ NA TEMAT SKOTA ALBO SPEKUŁA WYZUCI GO W PONIEDZIALEK PO 20 -21 I TO BEDZIE ICH MAX ZAROBEK BO WIEDZA ZE TO JEST BALON ALBO BEDZIE TRZYMAC DO 30 BADZ POWYZEJ BO WIEDZA ZE DA ZAROBIC ....:d:d:d:d:d:d:d TAKZE RACZE BACZNIE OBSERWOWAC W PONIED. KURSIK SKOTIEGO ..RESZTY NIE POWIEM TYLKO TO SA MOJE MALE SUGESTIE ....POZDROOOOOOOOO DLA JAK NARAZIE WYTRWAŁYCH ALE MALO ZAROBIONYCH NA MIDASIE :D
Będe zawsze o krok przed wami

osama_yo_mama
Młodszy chorąży
Posty: 562
Rejestracja: 28 lut 2007 17:04
Lokalizacja: Malbork

Postautor: osama_yo_mama » 18 mar 2007 09:19

8)

parsefal
Chorąży sztabowy
Posty: 4179
Rejestracja: 30 lis 2006 15:03

Postautor: parsefal » 18 mar 2007 09:30

ZNOW SIE UDZIELE BO SZKODA MI WAS ,, SIEDZIALEM Z WAMI OD POWIEDZMY GRUDNIA MIELSCIE OKAZJE WYJSC NA 35-33 ZŁ TAK JAK WAM WCZESNIEJ MOWILEM ALE CO TAM??? JEPIEJ NIE SPRZEDAC PO 35 I NIE LEPIEJ ODKUPIC PO 30 :D :D :D :D I MALO TEGO JEZELI MOWIE ZE PROSPEKT BEDZIE ZATWIERDZONY CO NAJBLIZEJ W KWIETNIU TO TEZ MI NIKT NIE WIEZY ..... NO ALE NIE DO MNIE NALEZY WASZE OSTATECZNE ZDANIE 8) 8) 8) 8) TO NIE MOJE PIENIADZE :roll: OSTATECZNIE NIE NAGANIAM ZNOW NA SKOTA BO MOWILEM TO WCZESNIEJ JAKIES 2-3 TYG TEMU ALE Z RACJI TEGO ZE MAM OKOLO 20 POSTOW PEWNIE NIKT NIE ZAWRACAL SOBIE GLOWY JAKIMS DZIECIAKIEM ...... a TERAZ NA TEMAT SKOTA ALBO SPEKUŁA WYZUCI GO W PONIEDZIALEK PO 20 -21 I TO BEDZIE ICH MAX ZAROBEK BO WIEDZA ZE TO JEST BALON ALBO BEDZIE TRZYMAC DO 30 BADZ POWYZEJ BO WIEDZA ZE DA ZAROBIC ....:d:d:d:d:d:d:d TAKZE RACZE BACZNIE OBSERWOWAC W PONIED. KURSIK SKOTIEGO ..RESZTY NIE POWIEM TYLKO TO SA MOJE MALE SUGESTIE ....POZDROOOOOOOOO DLA JAK NARAZIE WYTRWAŁYCH ALE MALO ZAROBIONYCH NA MIDASIE :D
Wez pod uwage ze wielu jest na midasie kilkaset procent do przodu i ma w D*** takie wlasnie wypowiedzi bo liczy na wyjscie z konsolidacji i nabicie dalszych %. A na Skotanie jestem od 12,5 przebijesz mnie ? A co w ogole wiesz o tej spolce ? O jej planach ? Facet powtarzasz wypowiedzi 90% kretynow na tym forum nie wnoszac nic nowego. Znam ja dosyc dobrze i nie tylko z gazet i wypowiedzi na forach tak jak ty i wiem na co ja stac. Jak rynek oceni pozytywne w niej zmiany ? Czas okaze. Wracajac do Midasa ... da zarobic i tyle.
Every one wants everything for nothing
once u started from nothing
you can do everything

superman
Podporucznik
Posty: 12115
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:33

Postautor: superman » 18 mar 2007 10:26

8)

gargamelek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2508
Rejestracja: 19 gru 2006 15:02

Postautor: gargamelek » 18 mar 2007 10:31

ZNOW SIE UDZIELE BO SZKODA MI WAS ,, SIEDZIALEM Z WAMI OD POWIEDZMY GRUDNIA MIELSCIE OKAZJE WYJSC NA 35-33 ZŁ TAK JAK WAM WCZESNIEJ MOWILEM ALE CO TAM??? JEPIEJ NIE SPRZEDAC PO 35 I NIE LEPIEJ ODKUPIC PO 30 :D :D :D :D I MALO TEGO JEZELI MOWIE ZE PROSPEKT BEDZIE ZATWIERDZONY CO NAJBLIZEJ W KWIETNIU TO TEZ MI NIKT NIE WIEZY ..... NO ALE NIE DO MNIE NALEZY WASZE OSTATECZNE ZDANIE 8) 8) 8) 8) TO NIE MOJE PIENIADZE :roll: OSTATECZNIE NIE NAGANIAM ZNOW NA SKOTA BO MOWILEM TO WCZESNIEJ JAKIES 2-3 TYG TEMU ALE Z RACJI TEGO ZE MAM OKOLO 20 POSTOW PEWNIE NIKT NIE ZAWRACAL SOBIE GLOWY JAKIMS DZIECIAKIEM ...... a TERAZ NA TEMAT SKOTA ALBO SPEKUŁA WYZUCI GO W PONIEDZIALEK PO 20 -21 I TO BEDZIE ICH MAX ZAROBEK BO WIEDZA ZE TO JEST BALON ALBO BEDZIE TRZYMAC DO 30 BADZ POWYZEJ BO WIEDZA ZE DA ZAROBIC ....:d:d:d:d:d:d:d TAKZE RACZE BACZNIE OBSERWOWAC W PONIED. KURSIK SKOTIEGO ..RESZTY NIE POWIEM TYLKO TO SA MOJE MALE SUGESTIE ....POZDROOOOOOOOO DLA JAK NARAZIE WYTRWAŁYCH ALE MALO ZAROBIONYCH NA MIDASIE :D

znaczy generalnie masz racje. natomiast tutaj wielu wchodziło po 10-20 złotych, niektorzy w ogole jeszcze maja akcje po 10 groszy a jeszcze niektorzy z okolic 28.... mało tutaj jest stratnych, ale oczywiscie tacy są.

mnie wkurwia to ze czekamy, ale w grudniu powtarzalem ze lokata tez ma rok. jesli mam poczekac na zyski ? a teraz skumaj, po co ja mam wychodzic jak od pol roku nie spada ponizej 30 zł ( oczywiscie byly wyjatki ale szybko to zostalo skorygowane....)... oczywiscie... wyjsc po 35 i wejsc po 30... biznes. ale kto to wie ? a jak odleci na 40 ?? bedziesz to gonił ??

gdyby nie sternik od pol roku, jestesmy na 15-20 złotych. jestem tego pewien. takze komus zalezy. a jak nie spada to czekam. wkurwiam sie ale czekam. popatrz ile alchemia byla na poziomie 43-46 zł.... a potem fik 70...

baba123
Młodszy chorąży
Posty: 630
Rejestracja: 02 paź 2006 18:11

Postautor: baba123 » 18 mar 2007 11:00

Komisja , spowiedz Wielkanocna, pokuta, zatwierdzenie prospektu
takie tam ,moje ciche rozwazania z nudow :wink:
--------------------------------
NFI MIDAS, OCTAVA, NFI KREZUS, 04, 14 +250%, BBIDEV, BBICAP, BYTOM

fcluki07
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 357
Rejestracja: 27 lis 2006 19:37

Postautor: fcluki07 » 18 mar 2007 13:09

Witam w ten niedzielny dzionek, ciekawe czy jutro o tej godzinie bedziemy ponad 30zl. Pozdrawiam

PS. baba bardzo fajne to rozwiazania ale ja osobiscie licze ze wydarzy sie cos fajnego wczesniej

gargamelek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2508
Rejestracja: 19 gru 2006 15:02

Postautor: gargamelek » 18 mar 2007 13:34

Witam w ten niedzielny dzionek, ciekawe czy jutro o tej godzinie bedziemy ponad 30zl. Pozdrawiam

PS. baba bardzo fajne to rozwiazania ale ja osobiscie licze ze wydarzy sie cos fajnego wczesniej
od grudnia to slysze :lol: :lol: :lol: :lol:

fusion
Sierżant sztabowy
Posty: 105
Rejestracja: 01 gru 2006 14:19
Lokalizacja: W-wa

Postautor: fusion » 18 mar 2007 14:53

Witam w ten niedzielny dzionek, ciekawe czy jutro o tej godzinie bedziemy ponad 30zl. Pozdrawiam

PS. baba bardzo fajne to rozwiazania ale ja osobiscie licze ze wydarzy sie cos fajnego wczesniej
od grudnia to slysze :lol: :lol: :lol: :lol:

Niestety :( Fular ma racje
znow jako towarzystwo wzjamniej adoracji bedziemy sie pocieszac cale 5 dni a w nastepny weekend podsumowanie i nastepne domysly

ale coz ja nie wyskocze *****

gargamelek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2508
Rejestracja: 19 gru 2006 15:02

Postautor: gargamelek » 18 mar 2007 16:01

Witam w ten niedzielny dzionek, ciekawe czy jutro o tej godzinie bedziemy ponad 30zl. Pozdrawiam

PS. baba bardzo fajne to rozwiazania ale ja osobiscie licze ze wydarzy sie cos fajnego wczesniej
od grudnia to slysze :lol: :lol: :lol: :lol:

Niestety :( Fular ma racje
znow jako towarzystwo wzjamniej adoracji bedziemy sie pocieszac cale 5 dni a w nastepny weekend podsumowanie i nastepne domysly

ale coz ja nie wyskocze *****

i z miesiąca na miesiac pocieszanie sie :)

fcluki07
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 357
Rejestracja: 27 lis 2006 19:37

Postautor: fcluki07 » 18 mar 2007 16:46

Czasami tak trzeba :) ale przeciez i tak kazdy ma swoja strategie i zrobi co zechce.

osama_yo_mama
Młodszy chorąży
Posty: 562
Rejestracja: 28 lut 2007 17:04
Lokalizacja: Malbork

Postautor: osama_yo_mama » 18 mar 2007 16:48

Witam w ten niedzielny dzionek, ciekawe czy jutro o tej godzinie bedziemy ponad 30zl. Pozdrawiam

PS. baba bardzo fajne to rozwiazania ale ja osobiscie licze ze wydarzy sie cos fajnego wczesniej
od grudnia to slysze :lol: :lol: :lol: :lol:

Niestety :( Fular ma racje
znow jako towarzystwo wzjamniej adoracji bedziemy sie pocieszac cale 5 dni a w nastepny weekend podsumowanie i nastepne domysly

ale coz ja nie wyskocze *****

i z miesiąca na miesiac pocieszanie sie :)
:lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 221 gości