Spółce Nicolas Games grozi upadłość za dług

Mike Rossi
Chorąży
Posty: 748
Rejestracja: 06 sty 2012 13:33

Spółce Nicolas Games grozi upadłość za dług

Postautor: Mike Rossi » 09 lut 2012 11:59

http://wiadomosci.stockwatch.pl/spolce- ... kcje,12563
Jak podała czwartkowa Rzeczpospolita, do sądu wpłynął wniosek o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej spółki Nicolas Games produkującej i sprzedającej gry komputerowe.

Zadnego mojego wpisu na forum w żadnym wypadku nie należy traktować jako rekomendacji. Wszystkie analizy i wypowiedzi są wyłącznie wyrazem mojej subiektywnej opinii

REKLAMA


Woody2
Starszy chorąży
Posty: 1419
Rejestracja: 29 wrz 2006 00:22

Postautor: Woody2 » 09 lut 2012 12:09

czy życie nie jest piękne i zaskakujące? :lol:

z drugiej strony to tak na powaznie, czy dla jaj aby zbic kurs i kupic taniej ...

Mike Rossi
Chorąży
Posty: 748
Rejestracja: 06 sty 2012 13:33

Postautor: Mike Rossi » 09 lut 2012 12:15

mozna spekulowac oczywiscie,

ale zadziwiajace jest to, ze po takiej informacji kurs spada tylko o 2gr (11%). Nie mam, nie mialem i nie zamierzam miec tego papieru, jednak jakbym mial to od rana by mnie tu juz na bank nie bylo.

Zadnego mojego wpisu na forum w żadnym wypadku nie należy traktować jako rekomendacji. Wszystkie analizy i wypowiedzi są wyłącznie wyrazem mojej subiektywnej opinii

janek.kos
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8425
Rejestracja: 13 lut 2008 17:35
Lokalizacja: front wschodni

Postautor: janek.kos » 09 lut 2012 12:21

mozna spekulowac oczywiscie,

ale zadziwiajace jest to, ze po takiej informacji kurs spada tylko o 2gr (11%). Nie mam, nie mialem i nie zamierzam miec tego papieru, jednak jakbym mial to od rana by mnie tu juz na bank nie bylo.
a ty przeczytales cokolwiek poza tytulem wiadomosci? :lol:
200k zl przedmiot sporu, majka ma kase bo przeca emisje zgarnal ostatnio a placic nie chce bo kupil wydmuche :lol: juz rozumisz dlaczego nie spada? czytaj cos wiecej niz tytuly :lol:

kamilosik
Chorąży sztabowy
Posty: 4614
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00

Postautor: kamilosik » 09 lut 2012 12:23

no ale dalej nie wiemy po co były te 3 emisje ???
na tego gniota???

niech się rozliczy z kasy ...
nie daj się tym złodziejom!!!!

parówki/nalepa/kuich/krauze/król/....


http://themanwithnonamefund.bblog.pl/

Mike Rossi
Chorąży
Posty: 748
Rejestracja: 06 sty 2012 13:33

Postautor: Mike Rossi » 09 lut 2012 12:25

mozna spekulowac oczywiscie,

ale zadziwiajace jest to, ze po takiej informacji kurs spada tylko o 2gr (11%). Nie mam, nie mialem i nie zamierzam miec tego papieru, jednak jakbym mial to od rana by mnie tu juz na bank nie bylo.
a ty przeczytales cokolwiek poza tytulem wiadomosci? :lol:
200k zl przedmiot sporu, majka ma kase bo przeca emisje zgarnal ostatnio a placic nie chce bo kupil wydmuche :lol: juz rozumisz dlaczego nie spada? czytaj cos wiecej niz tytuly :lol:
ta czytalem, ale AVTECH tez mial kupe siana a upadl przez brak splaty malej raty,
pewnie to splaca i bedzie po sprawie, ale nie ufam zarzadom zadnych kmiotow z NC. Bez powodu takich wnioskow sie nie sklada, tam musialo dochodzic juz do prob egzekucji nie raz.

Zadnego mojego wpisu na forum w żadnym wypadku nie należy traktować jako rekomendacji. Wszystkie analizy i wypowiedzi są wyłącznie wyrazem mojej subiektywnej opinii

Daktyl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3510
Rejestracja: 14 paź 2009 00:06
Kontakt:

Postautor: Daktyl » 09 lut 2012 12:26

syf niedlugo pewnie 4 emisja haha :lol:
Powyższa wypowiedź stanowi wyłącznie wyraz poglądów autora i nie może być traktowana jako rekomendacja inwestycyjna w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MF z dn. 19 X 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715 z późn. zm)

janek.kos
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8425
Rejestracja: 13 lut 2008 17:35
Lokalizacja: front wschodni

Postautor: janek.kos » 09 lut 2012 12:28

mozna spekulowac oczywiscie,

ale zadziwiajace jest to, ze po takiej informacji kurs spada tylko o 2gr (11%). Nie mam, nie mialem i nie zamierzam miec tego papieru, jednak jakbym mial to od rana by mnie tu juz na bank nie bylo.
a ty przeczytales cokolwiek poza tytulem wiadomosci? :lol:
200k zl przedmiot sporu, majka ma kase bo przeca emisje zgarnal ostatnio a placic nie chce bo kupil wydmuche :lol: juz rozumisz dlaczego nie spada? czytaj cos wiecej niz tytuly :lol:
ta czytalem, ale AVTECH tez mial kupe siana a upadl przez brak splaty malej raty,
pewnie to splaca i bedzie po sprawie, ale nie ufam zarzadom zadnych kmiotow z NC. Bez powodu takich wnioskow sie nie sklada, tam musialo dochodzic juz do prob egzekucji nie raz.
ale majka zyje z dojenia ynwestorow, nie strzeli sobie w kolano i zrobi wszystko zeby dalo sie zrobic jeszcze kolejne 10 czy 20 emisji pod kolejne super tytuly by godnie zyc do konca dni swoich :lol: takze nie boj, nie boj, kasa na splate tego bedzie :lol:

Daktyl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3510
Rejestracja: 14 paź 2009 00:06
Kontakt:

Postautor: Daktyl » 09 lut 2012 12:31

nikos gajms powinni pazure do reklamy emisji zatrudniac :lol:
Powyższa wypowiedź stanowi wyłącznie wyraz poglądów autora i nie może być traktowana jako rekomendacja inwestycyjna w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MF z dn. 19 X 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715 z późn. zm)


Wróć do „Świat”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości