Kiedy hossa zostanie oficjalnie ogłoszona ?

W. D. Gann
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 307
Rejestracja: 14 wrz 2008 13:44

Kiedy hossa zostanie oficjalnie ogłoszona ?

Postautor: W. D. Gann » 15 mar 2012 11:04

Kiedy hossa zostanie oficjalnie ogłoszona ?
Wygląda na to że już niedługo, wskaźniki mają się coraz lepiej np niemiecki ZEW albo CLI.
Czytałem że początek hossy to tylko kwestia zmiany wskaźników na plus.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2017 22:23 przez W. D. Gann, łącznie zmieniany 3 razy.

REKLAMA


W. D. Gann
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 307
Rejestracja: 14 wrz 2008 13:44

Postautor: W. D. Gann » 29 kwie 2012 17:23

Analiza sytuacji rynkowej na podstawie CLI:

Ciekawie wygląda załamanie CLI dla min. Polski na tle rosnących wskaźników dla większości badanych krajów.
Jest to co prawda tylko jeden ze wskaźników ale historia nauczyła mnie że zwykle warto go monitorować.



Na forum zaglądam szczerze mówiąc coraz rzadziej. Polski rynek akcji nie już tym samym i nie przypomina w żaden sposób tego z lat 2003 – 2007. Mój ostatni wpis na stronie był na temat dużego banku i zbierał opinie klientów o ing jako instytucji prowadzącej konta osobiste. Wiem, że nie ma idealnego banku, firmy pożyczkowej i ubezpieczyciela. Ile ich jest tyle jest różnych podejść do biznesu oraz zakresu usług w sektorze finansowym. Każda instytucja finansowa ma swoje zalety i wady.

Ponieważ nie da się dogodzić każdemu klientowi warto być tego świadomym. Stąd wiele nieporozumień i niejasności, o których czytamy w internecie. Jednak wiele banków, tak jak ING Bank Śląski ma w ofercie konta osobiste oraz produkty inwestycyjne oraz oszczędnościowe warte zainteresowania. Nie mam tutaj na myśli tylko znanego nam rachunku Direct. Jest jeszcze przecież konto oszczędnościowe o ile dobrze pamiętam OKO oraz szereg produktów lokacyjnych. Choć ze względu na wolność, jaką dają wolę to pierwsze rozwiązanie. Jeżeli chodzi o opłaty to w ing prawie je wyeliminowano z oferty.

Wiem że nie każdy w to wierzy i ja również musiałem się o tym przekonać na własnej skórze. Jednak powiem szczerze, że warto było zaryzykować i otworzyć konto direct przez internet. Z tego, co czytałem teraz można to również zrobić online, ale umowy dostarcza już kurier. Niemniej jednak opinie ing bank śląski ma mojej strony cały czas pozytywną, jako instytucja finansowa, którą warto polecić. 8)
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017 00:21 przez W. D. Gann, łącznie zmieniany 4 razy.

miroclaw
Plutonowy
Posty: 15
Rejestracja: 09 maja 2012 10:05
Lokalizacja: Świat finansów
Kontakt:

Postautor: miroclaw » 09 maja 2012 10:16

Jak dla mnie jeszcze nie prędko, ba podejrzewam, że wkrótce czeka nas głębszy dołek. Jak będzie pokaże rzeczywistość. Trzeba mieć się na baczności aby nie podjąć pochopnego ryzyka.
Jak świadomie myśleć o finansach - mój blog - klik >>>

bankruptcy_a
Starszy plutonowy
Posty: 32
Rejestracja: 08 kwie 2012 12:20
Kontakt:

Postautor: bankruptcy_a » 31 maja 2012 10:12

Mi się nie marzy już hossa :) Może moje dzieci ją jeszcze zobaczą ;)
---
Kredyty mieszkaniowe, finansowanie domu


Wróć do „Świat”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości