Kto wywolal kryzys na Ukrainie ...

SAAB-M6
Starszy chorąży
Posty: 1134
Rejestracja: 13 lut 2014 01:51
Lokalizacja: K-Pax

Kto wywolal kryzys na Ukrainie ...

Postautor: SAAB-M6 » 03 mar 2014 00:18

Ja doskonale wiem, ze wedlug naszych bystrych politykow, dziennikarzy oraz znacznej czesci pryszczy i zakutych lbow swiat jest czarno-bialy

ale tak w ramach waszego rozwoju intelektualnego (w ktory nie wierze) proponuje abyscie zadali sobie choc odrobine trudu i sprobowali sie dowiedziec nieco wiecej niz pisza i mowia i*** w polskich mediach i jak wypowiadaja sie jelopy ktore niestety sa politykami ...

http://zik.ua/pl/news/2013/11/22/decyzj ... aju_441552

http://www.krytykapolityczna.pl/artykul ... -internetu

21 listopada, gdy prezydent Wiktor Janukowycz ogłosił, że Ukraina nie podpisze umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską, rozpoczęły się wystąpienia na kijowskim placu Niepodległości. Demonstranci domagali się, aby prezydent zmienił swoją decyzję w sprawie integracji europejskiej. Trwające do dzisiaj protesty wywołał wpis na Facebooku znanego dziennikarza Mustafy Najema z „Ukraińskiej Prawdy”. Każdy oburzony decyzją prezydenta miał wpisać w komentarzu, że jest gotowy wyjść na Majdan. Po ponad godzinie Najem opublikował kolejny wpis: „Spotykamy się o 22.30 pod pomnikiem Niepodległości. Ubierzcie się ciepło, weźcie parasolki, herbatę, kawę, dobry nastrój i przyjaciół. Każde udostępnienie jest mile widziane”. Na Majdanie stawiło się około dwóch tysięcy osób


a kto to jest ... MUSTAFA NAJEM

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mustafa_Najem


Prawdziwy Ukrainiec :lol: :lol: :lol: :lol:
byc moze to bardzo przyzwoity czlowiek bez cienia skazy, ale osobiscie wolalbym aby sprawy ukarinskie zalatwili sami ukraincy



przy okazji radze dowiedziec sie wiecej na temat roli USA w eskalacji tego konfliktu, jak tez faktycznego przebiegu wydarzen na Majdanie - kto pierwszy zaczal
wowczas okaze sie, ze to wszystko wygladalo nieco inaczej niz przedstawia sie to w mediach ... swiat nie jest czarno-bialy z jednym zlym i milionami dobrcyh, jak sie nam to przedstawia


acha ... ja nie opowiadam sie za zadna ze stron, gdyz doskonale wiem ze wszyscy maja swoje za uszami ... wiem natomiast tyle ze dzieki glupocie dziennikarzy i politykow oraz znacznej czesci bezmyslnej masy spoleczenstwa wszyscy moga miec duzy problem i jestem pewien ze jakby nie bylo to Polska i tak straci ...
no coz ... jaki narod tacy poiltycy i dziennikarze ... szkoda ze w tym wszystkim brak jest jednej osoby, ktora potrafi spojrzec trzezwo na to wszystko i powiedziec stop temu zbiorowemu szalenstwu i histerii
Na ludzi zawsze mozna liczyc ... zawsze podstawia noge, opluja i oszukaja ...

REKLAMA


SAAB-M6
Starszy chorąży
Posty: 1134
Rejestracja: 13 lut 2014 01:51
Lokalizacja: K-Pax

Postautor: SAAB-M6 » 03 mar 2014 00:35

tu macie obraz z drugiej strony
przy czym w zaden sposob nie oceniam na ile to jest prawda, na ile nie, nie staje tez po tej stronie, ale niewatpliwe warto poznac spojrzenie na to co sie tam dzieje z innej strony

https://www.youtube.com/watch?v=HhCYdlA-DxA

poczytajcie tez troche isakowicza, ktore fanem nie jestem, ale troche sie dowiecie wiecej o innych stronach Majdanu
http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8

nawet nasi narodowcy nie sa szczesliwi :lol: :lol: :lol:
http://narodowcy.net/europa-i-swiat/908 ... jace-kijow

jakby nie patrzec swiat nie jest czarno-bialy jak to jest pokazywane w naszych mediach i jak to mowia nasi niezbyt rozarnieci politycy i "autorytety" :lol: :lol: :lol:
Na ludzi zawsze mozna liczyc ... zawsze podstawia noge, opluja i oszukaja ...

Lady Ana
Młodszy chorąży
Posty: 435
Rejestracja: 02 wrz 2012 22:19

Postautor: Lady Ana » 03 mar 2014 00:43

Daj sobie spokoj. Szkoda fatygi
Obrazek

SAAB-M6
Starszy chorąży
Posty: 1134
Rejestracja: 13 lut 2014 01:51
Lokalizacja: K-Pax

Postautor: SAAB-M6 » 03 mar 2014 00:50

Daj sobie spokoj. Szkoda fatygi

niestety tez tak mysle ... 90% populacji brak minimum podejscia krytycznego wobec tego co im sie "podaje" w mediach

ja bym sobie zyczyl, aby zanim polski premier i prezydent zaczna sie wypowiadac w tych kwestiach to najpierw zazadali od naszych agencji wywiadu i kontrywiadu rzetelnego raportu na temat tego co sie tam dzieje i kto za kim stoi - MAKSYMALNIE OBIEKTYWNEGO A NIE ZYCZENIOWEGO ... a dopiero potem formulowali oceny i wyrazali opinie ... tak nakazuje zdrowy rozsadek i profesjonalizm ... niestety Polakom zawsze tego brakowalo dlatego zawsze bedziemy slabym nic nie znaczacym narodem pieniaczy, ktory co najwyzej bedzie pionkiem w grze prawdziwych graczy
Na ludzi zawsze mozna liczyc ... zawsze podstawia noge, opluja i oszukaja ...

Lady Ana
Młodszy chorąży
Posty: 435
Rejestracja: 02 wrz 2012 22:19

Postautor: Lady Ana » 03 mar 2014 01:05

ja bym sobie zyczyl, aby zanim polski premier i prezydent zaczna sie wypowiadac w tych kwestiach to najpierw zazadali od naszych agencji wywiadu i kontrywiadu rzetelnego raportu na temat tego co sie tam dzieje i kto za kim stoi - MAKSYMALNIE OBIEKTYWNEGO A NIE ZYCZENIOWEGO ... a dopiero potem formulowali oceny i wyrazali opinie ... tak nakazuje zdrowy rozsadek i profesjonalizm ... niestety Polakom zawsze tego brakowalo dlatego zawsze bedziemy slabym nic nie znaczacym narodem pieniaczy, ktory co najwyzej bedzie pionkiem w grze prawdziwych graczy
Nie wiem czy jeszcze mamy jakis wywiad czy tylko atrape, bo po szopce z WSI raczej nikt normalny nie bedzie z nami wspolpracowac, bo to grozi dekonspiracja. To raz. Dwa, nie wiem czy zauwazyles ale ministrem spraw zagranicznych jest polityk, a nie dyplomata. W dodatku czlowiek z gatunku Piotrus Pan. To czego sie po nim spodziewac? Ze bedzie sluchal profesjonalistow? Ze bedzie sie kierowal racja stanu? Ze bedzie dzialal dyskretnie? On palnie na korytarzu "you will all die" przy 20 swiadkach i przy wlaczonych kamerach. Przeciez wiedzial, ze beda w niego obiektywy wycelowane. To jest dyplomata? Nie, to jest pomylka.
Obrazek

SAAB-M6
Starszy chorąży
Posty: 1134
Rejestracja: 13 lut 2014 01:51
Lokalizacja: K-Pax

Postautor: SAAB-M6 » 03 mar 2014 01:17

Nie wiem czy jeszcze mamy jakis wywiad czy tylko atrape, bo po szopce z WSI raczej nikt normalny nie bedzie z nami wspolpracowac, bo to grozi dekonspiracja. To raz. Dwa, nie wiem czy zauwazyles ale ministrem spraw zagranicznych jest polityk, a nie dyplomata. W dodatku czlowiek z gatunku Piotrus Pan. To czego sie po nim spodziewac? Ze bedzie sie kierowal racja stanu? Ze bedzie dzialal dyskretnie? On palnie na korytarzu "you will all die" przy 20 swiadkach i przy wlaczonych kamerach. Przeciez wiedzial, ze beda w niego obiektywy wycelowane. To jest dyplomata? Nie, to jest pomylka.
Macierewiczowi i Kaczynskiemu skutecznie udalo sie zniszczyc polski wywiad ... za co powinno nastapic delegalizacja PiS a obaj powinni spedzic reszte zycia w wiezieniu za zdrade stanu ... jezeli byly jakiekolwiek nieprawidlowosci w dzialaniach WSI to od tego sa inne organy, ale publiczne rozwalanie wlasnego wywiadu to juz zwykla zdrada stanu


Sikorski to *** w krotkich spodenkach, bez zadnego kregoslupa i zasad ... ktory nie ma nic madrego do powiedzenia, podnieca sie wlasnym ego i cwierkaniem na jakims amerykanskim portalu ...
poza tym w mojej ocenie Polska nie powinna miec ministra obrony i ministra spraw zagranicznych ktorego przeszlosc jest dosc mglista, a zona jest Zydowka ...
http://en.wikipedia.org/wiki/Anne_Applebaum

podkreslam przy tym, ze nie mam nic przeciwko Zydom, ale nie wyobrazam sobie tego aby Izrael dopuscil mozliwosc bycia w rzadzie osoby, ktorego zona jest rdzenna Polka ...
zakladajac nawet ze Sikorski ma najlepsze intencje i jest calkowicie czystym czlowiekiem a jego jedyna wada jest glupota to i tak uwazam, ze nie powinien piastowac zadnego stanowiska w polskim rzadzie
Na ludzi zawsze mozna liczyc ... zawsze podstawia noge, opluja i oszukaja ...

Lady Ana
Młodszy chorąży
Posty: 435
Rejestracja: 02 wrz 2012 22:19

Postautor: Lady Ana » 03 mar 2014 01:36

poza tym w mojej ocenie Polska nie powinna miec ministra obrony i ministra spraw zagranicznych ktorego przeszlosc jest dosc mglista, a zona jest Zydowka ...
http://en.wikipedia.org/wiki/Anne_Applebaum

podkreslam przy tym, ze nie mam nic przeciwko Zydom, ale nie wyobrazam sobie tego aby Izrael dopuscil mozliwosc bycia w rzadzie osoby, ktorego zona jest rdzenna Polka ...
Ja w jej pochodzeniu nie widze problemu, tak jak nie wiem, czy problemem bylaby polska zona dla waznej osobistosci w Izraelu. Nie wydaje mi sie, ale jak powtarzam nie wiem. Mnie bardziej Radek pasuje na marionetke Amerykanow (zona ale i biografia). Dlatego to min. on pojechal do Kijowa i dlatego tez mozliwe ze rzeczywiscie dostanie wysokie stanowisko w UE. Wtedy bylby dla nich bardzo przydatny.
Ale to tylko takie tam moje spekulacje
Obrazek

TLG_prezerwatywa
Starszy plutonowy
Posty: 32
Rejestracja: 27 lut 2014 17:09

Postautor: TLG_prezerwatywa » 03 mar 2014 01:39


...Macierewiczowi i Kaczynskiemu skutecznie udalo sie zniszczyc polski wywiad ... za co powinno nastapic delegalizacja PiS a obaj powinni spedzic reszte zycia w wiezieniu za zdrade stanu ...


......poza tym w mojej ocenie Polska nie powinna miec ministra obrony i ministra spraw zagranicznych ktorego przeszlosc jest dosc mglista, a zona jest Zydowka ...
http://en.wikipedia.org/wiki/Anne_Applebaum

......

problem w tym, że Macierewicz i Kaczyński nie zniszczyli do końca WSI
czyli ramienia KGB w Polsce
to cale WSI należało wypalić mieczem i ogniem

a co do Sikorskiego...
- i tak jest ukarany, bo żydami jest się po matce, więc Sikorski wychowuje dwóch synów, którzy są żydami...

no i nie bądźmy takimi nacjonalistami - w Sądzie Najwyższym Izraela zasiada trzech sędziów pochodzenia palestyńskiego...

.

Lady Ana
Młodszy chorąży
Posty: 435
Rejestracja: 02 wrz 2012 22:19

Postautor: Lady Ana » 03 mar 2014 01:46


problem w tym, że Macierewicz i Kaczyński nie zniszczyli do końca WSI
czyli ramienia KGB w Polsce
to cale WSI należało wypalić mieczem i ogniem
.
Mylisz sie. Problem nie w tym, ze zniszczyli WSI, tylko sposob w jaki to zrobili. Nie ujawnia sie wspolpracownikow. Nigdy. A jesli sie ujawni raz, to pozniej juz nie ma sie z kim wspolpracowac - nie ze starymi, bo sie ich spalilo, nie z nowymi, bo nie ma chetnych, nikt nie chce zostac zdekonspirowany. To niebezpieczna zabawa. A wiec - nie ma sie w ogole wywiadu. :D
Obrazek

SAAB-M6
Starszy chorąży
Posty: 1134
Rejestracja: 13 lut 2014 01:51
Lokalizacja: K-Pax

Postautor: SAAB-M6 » 03 mar 2014 02:19

problem w tym, że Macierewicz i Kaczyński nie zniszczyli do końca WSI
czyli ramienia KGB w Polsce
to cale WSI należało wypalić mieczem i ogniem

a co do Sikorskiego...
- i tak jest ukarany, bo żydami jest się po matce, więc Sikorski wychowuje dwóch synów, którzy są żydami...

no i nie bądźmy takimi nacjonalistami - w Sądzie Najwyższym Izraela zasiada trzech sędziów pochodzenia palestyńskiego...

.
problem to jest taki, ze jestes matolem ... tak to sie konczy jak peka prezerwatywa i ku rozpaczy wszystkich rodzi sie taki matol jak ty :lol: :lol: :lol:

przy okazji ... patrzac na dzialania Macierewicza i Kaczynskiego to nie sposob odniesc wrazenie, ze dzialaja w interesie innego mocarstwa ... byc moze wlasnie Rosji :lol: :lol: :lol:
chociaz w moim odczuciu to sa po prostu psychopaci co widac po ich oczach i po tym co mowia i robia :lol: :lol: :lol:

jedno jest pewne ... ci ludzie wyjatkowo szkodza Polsce i powinni raz na zawsze zniknac ze sceny politycznej ... niestety zawsze moga liczyc na takich kretynow jak ty :lol: :lol: :lol:
dlatego jestem za odebraniem tobie i 50% populacji prawa wyborczego bo zawsze wybierzecie idiotow i psychopatow :lol: :lol: :lol:
Na ludzi zawsze mozna liczyc ... zawsze podstawia noge, opluja i oszukaja ...

SAAB-M6
Starszy chorąży
Posty: 1134
Rejestracja: 13 lut 2014 01:51
Lokalizacja: K-Pax

Postautor: SAAB-M6 » 03 mar 2014 03:39

Putin's Ukraine Gambit - Ukraiński Gambit Putina - Max Kolonko

https://www.youtube.com/watch?v=tnA2fEh ... ata_player

prawie jak Kaszpirowski (o ile jeszcze ktos pamieta), duzo bredzi by nie powiedziec p...li i jest dosc mocno nawiedzony, ale tez warto posluchac i mozna sie posmiac :lol: :lol: :lol:
Na ludzi zawsze mozna liczyc ... zawsze podstawia noge, opluja i oszukaja ...

Abp.ASS-BANDIT
Plutonowy
Posty: 19
Rejestracja: 02 mar 2014 19:51

Postautor: Abp.ASS-BANDIT » 03 mar 2014 07:19

poza tym w mojej ocenie Polska nie powinna miec ministra obrony i ministra spraw zagranicznych ktorego przeszlosc jest dosc mglista, a zona jest Zydowka ...
http://en.wikipedia.org/wiki/Anne_Applebaum

podkreslam przy tym, ze nie mam nic przeciwko Zydom, ale nie wyobrazam sobie tego aby Izrael dopuscil mozliwosc bycia w rzadzie osoby, ktorego zona jest rdzenna Polka ...
Ja w jej pochodzeniu nie widze problemu, tak jak nie wiem, czy problemem bylaby polska zona dla waznej osobistosci w Izraelu. Nie wydaje mi sie, ale jak powtarzam nie wiem. Mnie bardziej Radek pasuje na marionetke Amerykanow (zona ale i biografia). Dlatego to min. on pojechal do Kijowa i dlatego tez mozliwe ze rzeczywiscie dostanie wysokie stanowisko w UE. Wtedy bylby dla nich bardzo przydatny.
Ale to tylko takie tam moje spekulacje
ja też nie, problem jest raczej u sikoreczki......kuźnia talentów opus dei :oops:

olimpzeusowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3750
Rejestracja: 05 lis 2010 05:12

Postautor: olimpzeusowy » 03 mar 2014 07:35

A już Lechu mówił
Najpierw Gruzja potem Ukraina, później.....

Diango
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2079
Rejestracja: 17 maja 2013 19:48

Postautor: Diango » 03 mar 2014 08:26

A już Lechu mówił
Najpierw Gruzja potem Ukraina, później.....
weź nie wspominaj tego....

:? :? :?
DORADCY24 - firma staje na nogi, pierwsze przychody, pierwsze zyski. Tylko patrzyć jak ruszy z kopyta a z 2 groszy dziś być może zrobi się 2 złote za rok, dwa?

SAAB-M6
Starszy chorąży
Posty: 1134
Rejestracja: 13 lut 2014 01:51
Lokalizacja: K-Pax

Postautor: SAAB-M6 » 03 mar 2014 23:43

A już Lechu mówił
Najpierw Gruzja potem Ukraina, później.....

OHO .... PISOWSKI ELEKTORAT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na ludzi zawsze mozna liczyc ... zawsze podstawia noge, opluja i oszukaja ...


Wróć do „Świat”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości