To Wiktor Janukowycz poprosił o interwencję

pitello
Podporucznik
Posty: 15404
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: pitello » 04 mar 2014 00:31

DARO ,

Czy to prawda ,że to ty doprowadziłeś do interwencji Rosyjkiej na Krymie ?

:lol: :lol:

Możesz chyba pisać scenariusz do filmu "jak rozpętałem trzecią wojnę swiatową"

:wink: :lol: :lol:
Obrazek

lubię uśrednianie w górę

REKLAMA


TomaszMroczek_48338
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8033
Rejestracja: 10 wrz 2005 13:24
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: TomaszMroczek_48338 » 04 mar 2014 00:42

:lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 04 mar 2014 01:58 przez TomaszMroczek_48338, łącznie zmieniany 1 raz.
Do postaci kultowej w historii forum przeszedł „Mroczek”
2012 o mnie http://blog.parkiet.com/jarosz/2012/01/ ... as-patrza/

Samczo_Woncha
Młodszy chorąży
Posty: 435
Rejestracja: 26 lut 2014 07:44
Lokalizacja: Regina, Saskatchewan

Postautor: Samczo_Woncha » 04 mar 2014 00:52

O ku...a a ja mam kat. D-co to znaczy?Do d..y?Pomóżcie czy ja też do wojska :lol:
w 1992-3 roku siedziałem w Chorwacji, robiłem tam coś ze skóry na zlecenie Big Stara i Levi Straussa na Polskę, taka tam była wojna, że codziennie to pokazywali w TV polskiej od rana do nocy. Sam Pan Kraśko siedział na starym czołgu w Zagrzebiu i pierniczył głupoty, a my się bawiliśmy i piliśmy wino.

Owszem każdy miał jakąs broń, bo nie wypadało nie mieć. Front nigdy nie podszedł do Zagrzebia bliżej niż 30 km.

Mam same pozytywne realacje z wojną, może dlatego że ją sam przeżyłem.

PS. Ówczesna waluta tez leciała codziennie na pysk, po 5%, jakoś Hrvatska Republika się dźwignęła z tego i teraz nas, Polskę, znacznie wyprzedza (bo nie wlazła do Unii, a może już włazła, nie sprawdzam).

erpp
Starszy chorąży
Posty: 1369
Rejestracja: 28 wrz 2012 09:57

Postautor: erpp » 04 mar 2014 09:27

O ku...a a ja mam kat. D-co to znaczy?Do d..y?Pomóżcie czy ja też do wojska :lol:
razem z niejakim mroczkiem będziecie sie tabletkami wymieniać :lol: :lol: :wink:

Wuwuze?
Chorąży sztabowy
Posty: 4267
Rejestracja: 20 lip 2013 14:10

Postautor: Wuwuze? » 04 mar 2014 09:50

O ku...a a ja mam kat. D-co to znaczy?Do d..y?Pomóżcie czy ja też do wojska :lol:
w 1992-3 roku siedziałem w Chorwacji, robiłem tam coś ze skóry na zlecenie Big Stara i Levi Straussa na Polskę, taka tam była wojna, że codziennie to pokazywali w TV polskiej od rana do nocy. Sam Pan Kraśko siedział na starym czołgu w Zagrzebiu i pierniczył głupoty, a my się bawiliśmy i piliśmy wino.

Owszem każdy miał jakąs broń, bo nie wypadało nie mieć. Front nigdy nie podszedł do Zagrzebia bliżej niż 30 km.

Mam same pozytywne realacje z wojną, może dlatego że ją sam przeżyłem.

PS. Ówczesna waluta tez leciała codziennie na pysk, po 5%, jakoś Hrvatska Republika się dźwignęła z tego i teraz nas, Polskę, znacznie wyprzedza (bo nie wlazła do Unii, a może już włazła, nie sprawdzam).
Serbowie blizej nie doszli bo ich Amerykanie bombardowali a wczesniej Niemcy dawnych sojusznikow z czasow wojny poparli przeciwko tym z ktorymi walczyli czyli Jugoslowianom prowadzonym przez Serbow
Postow łącznie 5491+ te pokazywane oficjalnie

Antonijo
Starszy chorąży
Posty: 1214
Rejestracja: 30 sty 2014 21:42

Postautor: Antonijo » 04 mar 2014 09:50

Prof. Lewicki: Zachód jest bezradny wobec Władimira Putina

"Za­chód stoi bez­rad­ny wobec zde­cy­do­wa­nej i prze­my­śla­nej po­li­ty­ki Rosji. Przy sła­bym pre­zy­den­cie USA Putin czuje się bez­piecz­nie. Rosja może więc za­cho­wy­wać się jak mo­car­stwo. Ukra­ina jest bar­dzo kosz­tow­na i Rosji na nią nie stać. Z chę­cią po­zbę­dzie się jej za Krym, jak kie­dyś po­zby­ła się Gru­zji" - prze­ko­nu­je na ła­mach "Super Expres­su" prof. Zbi­gniew Le­wic­ki.
Władimir Putin Władimir Putin Foto: MIKHAIL KLIMENTYEV / AFP

Ame­ry­ka­ni­sta jest rów­nież zda­nia, że kraje Za­cho­du mogą sprze­dać Krym Rosji w za­mian za świę­ty spo­kój. Wy­da­rze­nia, które dziś roz­gry­wa­ją sią na Ukra­inie po­rów­nu­je do losów Pol­ski tuż po II woj­nie świa­to­wej. "Zgo­dzi­li się oddać ją Sta­li­no­wi, bo i tak już tu był ze swo­imi woj­ska­mi. Świat się po­obu­rza, ale tak na­praw­dę ode­tchnie z ulgą, że Kijów jest nie­za­gro­żo­ny" - mówi dalej.

"Swego czasu cały świat bał się wojny Rosji z Gru­zją i za­ję­cia tego kraju. I kiedy oka­za­ło się, że Rosja za­do­wa­la się Ab­cha­zją i Ose­tią, to wszy­scy ode­tchnę­li z ulgą. Teraz po­wie­dzą, że dobry car mógł wziąć całą Ukra­inę, a wziął tylko Krym" - czy­ta­my w "SE".
Teraz zajmuję się różnymi rzeczami. Przede wszystkim chcę się dostać do Parlamentu Europejskiego. Startuję w wyborach z ramienia PO. Chcę zrobić cokolwiek dla Polski w Europie H.Krzywonos

Wuwuze?
Chorąży sztabowy
Posty: 4267
Rejestracja: 20 lip 2013 14:10

Postautor: Wuwuze? » 04 mar 2014 10:02

Cui Bono ??

Patrzac na to jak porozumienie Rosji z Janukowyczem podcielo kursy naszych spolek chemicznych to teraz brak porozumienia i zaognienie stosunkow na linii Rosja- antyJanukowycze te kursy ostro podnosi

cena gazu u konkurencji !!
Postow łącznie 5491+ te pokazywane oficjalnie

tw"dostawca"
Podporucznik
Posty: 11652
Rejestracja: 16 gru 2013 14:32

Postautor: tw"dostawca" » 04 mar 2014 10:04

Prof. Lewicki: Zachód jest bezradny wobec Władimira Putina

"Za­chód stoi bez­rad­ny wobec zde­cy­do­wa­nej i prze­my­śla­nej po­li­ty­ki Rosji. Przy sła­bym pre­zy­den­cie USA Putin czuje się bez­piecz­nie. Rosja może więc za­cho­wy­wać się jak mo­car­stwo. Ukra­ina jest bar­dzo kosz­tow­na i Rosji na nią nie stać. Z chę­cią po­zbę­dzie się jej za Krym, jak kie­dyś po­zby­ła się Gru­zji" - prze­ko­nu­je na ła­mach "Super Expres­su" prof. Zbi­gniew Le­wic­ki.
Władimir Putin Władimir Putin Foto: MIKHAIL KLIMENTYEV / AFP

Ame­ry­ka­ni­sta jest rów­nież zda­nia, że kraje Za­cho­du mogą sprze­dać Krym Rosji w za­mian za świę­ty spo­kój. Wy­da­rze­nia, które dziś roz­gry­wa­ją sią na Ukra­inie po­rów­nu­je do losów Pol­ski tuż po II woj­nie świa­to­wej. "Zgo­dzi­li się oddać ją Sta­li­no­wi, bo i tak już tu był ze swo­imi woj­ska­mi. Świat się po­obu­rza, ale tak na­praw­dę ode­tchnie z ulgą, że Kijów jest nie­za­gro­żo­ny" - mówi dalej.

"Swego czasu cały świat bał się wojny Rosji z Gru­zją i za­ję­cia tego kraju. I kiedy oka­za­ło się, że Rosja za­do­wa­la się Ab­cha­zją i Ose­tią, to wszy­scy ode­tchnę­li z ulgą. Teraz po­wie­dzą, że dobry car mógł wziąć całą Ukra­inę, a wziął tylko Krym" - czy­ta­my w "SE".
KRYM dawno juz przepadl :roll: :wink:

Antonijo
Starszy chorąży
Posty: 1214
Rejestracja: 30 sty 2014 21:42

Postautor: Antonijo » 04 mar 2014 10:16

Rano pojawiły się informacje o potencjalnych sankcjach USA wobec Rosji, jeśli ta nie wycofa się z Ukrainy. Chodziło m.in. o zamrożenie aktywów rosyjskich firm. Rosja nie pozostaje dłużna. Doradca prezydenta Rosji Siergiej Głazjew poinformował, że jeśli USA zastosują sankcje wobec Rosji za jej działania na Ukrainie, Moskwa może zrezygnować z dolara jako waluty, w której trzyma rezerwy i odmówić spłacania zadłużenia w amerykańskich bankach. Warto przypomnieć, że obecnie rezerwy walutowe Rosji wynoszą 453 mld dolarów.
Teraz zajmuję się różnymi rzeczami. Przede wszystkim chcę się dostać do Parlamentu Europejskiego. Startuję w wyborach z ramienia PO. Chcę zrobić cokolwiek dla Polski w Europie H.Krzywonos

scorpio
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2236
Rejestracja: 19 maja 2006 16:02
Lokalizacja: Wałbrzych

Postautor: scorpio » 04 mar 2014 10:30

Ogolnie to mnie sie to wszystko nie podoba ale miło posłuchac jak ruski stawia w szergu wuja sama , my juz dawno powinnismy ich z wizami tak samo postawic a nie lizac po ... ;-)

Apacz
Podporucznik
Posty: 12170
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Postautor: Apacz » 04 mar 2014 13:03

z innego watku

Władimir Putin zadeklarował, że nie planuje interwencji militarnej na Krymie.

- Nie będziemy walczyć przeciwko narodowi ukraińskiemu. W tej chwili nie widzimy konieczności interwencji, zdecydujemy się na to jedynie, jeśli zagrożone będzie życie i zdrowie naszych obywateli i obywateli bratniego kraju Ukrainy – mówi Władimir Putin, prezydent Rosji, na specjalnej konferencji prasowej.

Zapewnia, że nie będzie to agresja, lecz pomoc
No risk, no fun :-)

Apacz
Podporucznik
Posty: 12170
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Postautor: Apacz » 04 mar 2014 14:05

Prezydent Władimir Putin powiedział we wtorek na konferencji prasowej, że Rosja nie uzna wyników wyborów prezydenckich na Ukrainie, jeśli zostaną one przeprowadzone "w obecnej atmosferze terroru".
No risk, no fun :-)

BalcerowiczGPW
Starszy chorąży
Posty: 1281
Rejestracja: 18 maja 2006 23:12
Lokalizacja: z *****

Re: To Wiktor Janukowycz poprosił o interwencję

Postautor: BalcerowiczGPW » 04 mar 2014 14:30

To Wiktor Janukowycz zwrócił się w liście do prezydenta Rosji Władimira Putina z prośbą o interwencję zbrojną na Ukrainie - oświadczył w Nowym Jorku ambasador Rosji przy ONZ Witalij Czurkin. W Nowym Jorku trwa posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ poświęcone sytuacji na Ukrainie.

cytat z onetu
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/napieci ... zywo/e8hjk

Jesli to prawda ,to mają rację Ukraińcy nawet Banderowcy ,że go wyp.ie.p.rzyli.

Ja rozumiem ,ze propaganda moze działać z każdej strony i nasze informacje też są stronnicze ,ale jeśli to prawda ,ze Janukowycz poszedł do ościennego państwa żebrać o interwencje , po to by ratować swoją władzę to już jest zdrada i powinni go nabić na pal


Szubienica ,rozstrzelanie czy komora gazowa,niech sobie janukowycz sam wybierze
Obrazek

eryk7
Kapitan
Posty: 42976
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 04 mar 2014 18:16

JAKBY kacapy RUSZYŁY TO chinole TYLKO CZEKAJĄ ŻEBY ZA DUPĘ SIĘ IM DOBRAĆ ALE ICH WTEDY NIC NIE ZATRZYMA
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
dobrze kombinujesz, jak chinole rusza to wietnamce upomna sie o swoje, a to bedzie mlyn na wode dla koreancow, bo oni nienawidza japoncow. Jednak fakt pozostaje faktem ze ten kryzys wywolal nie kto inny jak dariusz siodlak z krakowa swymi blyskotliwymi atakami na kilka spolek z nju konekta i w ten sposob zachwial interesami gazpromu.

NO TO CHYBA TYLKO GUŁAG :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !


Wróć do „Świat”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości