Nie krach i nie s(t)rach jak niektórzy piszą....

Samczo_Woncha
Młodszy chorąży
Posty: 435
Rejestracja: 26 lut 2014 07:44
Lokalizacja: Regina, Saskatchewan

Nie krach i nie s(t)rach jak niektórzy piszą....

Postautor: Samczo_Woncha » 04 mar 2014 04:05

Amerykanie zawieszają współpracę wojskową z Rosją - ogłosił Pentagon. Nie będzie między innymi wspólnych ćwiczeń wojskowych, rozmów i konferencji. To reakcja na groźbę interwencji na Ukrainie. Rzecznik Pentagonu, kontradmirał John Kirby, wezwał Rosję do zaprzestania eskalacji kryzysu na Krymie.

We wtorek w Brukseli kolejna nadzwyczajna narada ambasadorów NATO w sprawie Ukrainy i wydarzeń na Krymie. Tym razem spotkanie odbędzie się na wniosek Polski w ramach artykułu 4. Traktatu Waszyngtońskiego. Stanowi on, że sojusznicy będą się konsultować, jeśli zdaniem któregokolwiek z nich zagrożona jest jego integralność terytorialna lub bezpieczeństwo.

Rosję potępiła Unia Europejska. Zagroziła też sankcjami, ale jeszcze nie zdecydowała się na ich nałożenie. Takie są wnioski z nadzwyczajnego spotkania ministrów spraw zagranicznych Wspólnoty w Brukseli. Naradę zwołano w trybie pilnym w związku z wydarzeniami na Krymie. To akt agresji - uznali unijni szefowie dyplomacji. Zażądali wycofania rosyjskich wojsk z Krymu i ich powrotu do baz.

Nadzwyczajny szczyt Unii Europejskiej w sprawie Ukrainy odbędzie się w czwartek. Tak zdecydował szef Rady Europejskiej Herman Van Rompuy. Minister Radosław Sikorski powiedział w Brukseli, że na spotkanie z udziałem unijnych liderów powinien być zaproszony także premier Ukrainy. Z kolei Barack Obama proponuje Rosji rozmieszczenie na Krymie i we wschodniej Ukrainie obserwatorów międzynarodowych. Barack Obama ocenił, że to, co dzieje się na Krymie, jest bardzo niepokojące i poinformował, że jego rząd przygotowuje sankcje dyplomatyczne i gospodarcze, które mogą zostać zastosowane wobec Rosji, jeśli nie zejdzie z obecnej drogi.


WNIOSKI.

Bardzo się Putin przestraszy braku wspólnych manewrów z USA.

UE, ONZ, NATO, żal. Już dzisiaj miały być wydane oświadczenia i ekipa ekspertów siedzieć na Ukrainie/Krymie, teraz jak się okazuje, to dopiero propozycje, jak koleś przerzuca po 6-8 tysięcy żołnierzy co dobę...

Sankcje, jakie ? Gospodarcze ? Był kiedyś taki mały kolo, nie lubię się bawić w politykę, który miał pomysł, żeby nas od ruskiego gazu uwolnić, był i się o jakieś drzewo rozbił rowerem, czy czymś innym...

Jak i wczoraj, jeszcze mniejszy kolo, jakimś wklejonym artykułem chcial zabłysnąć, że ponoć Ruscy są uzależnieni od Niemiec drogimi autami i lekarstwami a Niemcy tylko ropą i gazem, hahaha....

Brak mi słów....

Jedyny dla nas pozytywny scenariusz. Codziennie Putin i jego kraj dostaną po mordzie na zasadzie giełdy, zwały rubla i już nie set metrowych kolejek do bankomatów a kilometrowych.

Ta wierchuszka, która go wyniosła na szczyt (bo jeśli ktoś się interesował historią Rossiji, to byli agenci KGB, obecnie mafiozi/oligarchowie, mu wywalczyli stanowisko), lekko się wkurzy, bo im Krym/Srym nie potrzebne, im "dziengi uciekajet"... I może, idiocie, bo rzadko kiedy takich słów używam, będąc człowiekiem spokojnym, przypadkiem łeb odstrzelą, jak wyjdzie na jakieś zgromadzenie.

To się przypadkiem MIedwiedew też uspokoi, aczkolwiek ten do jakiś normalnych należy.

Tach mi dopomoż Boh....

REKLAMA


Samczo_Woncha
Młodszy chorąży
Posty: 435
Rejestracja: 26 lut 2014 07:44
Lokalizacja: Regina, Saskatchewan

Postautor: Samczo_Woncha » 04 mar 2014 07:01

Ni z tego ni z owego, mój scenariusz się sprawdza. Naczelna Rada Dumy, nie do końca zadowolona z wczorajszych rozwiązań + rosyjscy milionerzy jednak zrobili swoje. Dziadzia Władimir mięknie.

Chce tylko Krym.

Jeśli będzie dalej odpowiedzialny to na parodniowym strachu się skończy, a jego poplecznicy kupili tanio ruskie spółki, w których zaraz sie akcjonariat zmieni. Ruskie a może i nie tylko ruskie ?

Who knows ?

Diango
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2079
Rejestracja: 17 maja 2013 19:48

Postautor: Diango » 04 mar 2014 08:07

dziś HOSSA na szerokim rynku!
DORADCY24 - firma staje na nogi, pierwsze przychody, pierwsze zyski. Tylko patrzyć jak ruszy z kopyta a z 2 groszy dziś być może zrobi się 2 złote za rok, dwa?

tomahao
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 369
Rejestracja: 07 lis 2013 13:13
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: tomahao » 04 mar 2014 10:06

dziś HOSSA na szerokim rynku!
zapomniałeś dodać: MEGA HOSSA NA D24

:lol:


Wróć do „Świat”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości