szybkie pytanie o kryzys

phanhuyen12
Szeregowy

szybkie pytanie o kryzys

Postautor: phanhuyen12 » 11 maja 2018 11:26

Ja doskonale wiem, ze wedlug naszych bystrych politykow, dziennikarzy oraz znacznej czesci pryszczy i zakutych lbow swiat jest czarno-bialy

ale tak w ramach waszego rozwoju intelektualnego (w ktory nie wierze) proponuje abyscie zadali sobie choc odrobine trudu i sprobowali sie dowiedziec nieco wiecej niz pisza i mowia idioci w polskich mediach i jak wypowiadaja sie jelopy ktore niestety sa politykami ...
21 listopada, gdy prezydent Wiktor Janukowycz ogłosił, że Ukraina nie podpisze umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską, rozpoczęły się wystąpienia na kijowskim placu Niepodległości. Demonstranci domagali się, aby prezydent zmienił swoją decyzję w sprawie integracji europejskiej. Trwające do dzisiaj protesty wywołał wpis na Facebooku znanego dziennikarza Mustafy Najema z „Ukraińskiej Prawdy”. Każdy oburzony decyzją prezydenta miał wpisać w komentarzu, że jest gotowy wyjść na Majdan. Po ponad godzinie Najem opublikował kolejny wpis: „Spotykamy się o 22.30 pod pomnikiem Niepodległości. Ubierzcie się ciepło, weźcie parasolki, herbatę, kawę, dobry nastrój i przyjaciół. Każde udostępnienie jest mile widziane”. Na Majdanie stawiło się około dwóch tysięcy osób

a kto to jest ... MUSTAFA NAJEM
Prawdziwy Ukrainiec :lol: :lol: :lol: :lol:
byc moze to bardzo przyzwoity czlowiek bez cienia skazy, ale osobiscie wolalbym aby sprawy ukarinskie zalatwili sami ukraincy

przy okazji radze dowiedziec sie wiecej na temat roli USA w eskalacji tego konfliktu, jak tez faktycznego przebiegu wydarzen na Majdanie - kto pierwszy zaczal
wowczas okaze sie, ze to wszystko wygladalo nieco inaczej niz przedstawia sie to w mediach ... swiat nie jest czarno-bialy z jednym zlym i milionami dobrcyh, jak sie nam to przedstawia

acha ... ja nie opowiadam sie za zadna ze stron, gdyz doskonale wiem ze wszyscy maja swoje za uszami ... wiem natomiast tyle ze dzieki glupocie dziennikarzy i politykow oraz znacznej czesci bezmyslnej masy spoleczenstwa wszyscy moga miec duzy problem i jestem pewien ze jakby nie bylo to Polska i tak straci ...
no coz ... jaki narod tacy poiltycy i dziennikarze ... szkoda ze w tym wszystkim brak jest jednej osoby, ktora potrafi spojrzec trzezwo na to wszystko i powiedziec stop temu zbiorowemu szalenstwu i histerii

Wróć do „Świat”