Parkiet skopiował dokładnie investstocka to żen

Pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum oraz PARKIET.COM
Rodzyn
Chorąży
Posty: 897
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Parkiet skopiował dokładnie investstocka to żen

Postautor: Rodzyn » 27 kwie 2005 16:24

zobaczcie nawet działy porobili takie same i np FOREX też napisali drukowanymi

Oj Panowie Panowie naprawde zero inwencji :)
ELEKTRIM 0,99 ZŁ W 2006R. POZDRO

REKLAMA


Admin1

Parkiet skopiował dokładnie investstocka to żen

Postautor: Admin1 » 27 kwie 2005 16:34

zobaczcie nawet działy porobili takie same i np FOREX też napisali drukowanymi

Oj Panowie Panowie naprawde zero inwencji :)
Tak, a hipopotam to dokladna kopia wielblada - 4 łapy ma i głowę nawet :)

Rodzyn
Chorąży
Posty: 897
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:Parkiet skopiował dokładnie investstocka to żen

Postautor: Rodzyn » 27 kwie 2005 16:45

nie dokładna kopia nie jest ale inspiracja widoczna aż nadto :)
ELEKTRIM 0,99 ZŁ W 2006R. POZDRO

lolo4
Młodszy chorąży
Posty: 595
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:Parkiet skopiował dokładnie investstocka to żen

Postautor: lolo4 » 27 kwie 2005 17:59

Admin przyznaj troche racji :wink:

lolo4
Młodszy chorąży
Posty: 595
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:Parkiet skopiował dokładnie investstocka to żen

Postautor: lolo4 » 27 kwie 2005 18:02

Ale nie czas zeby sie sprzeczac.
Mam jeszcze jedna uwage, zeby elimonowac podwojne watki, bo sie zrobi ta sama lista co stara.
Po prostu wrzucac wszystko do jednego wora.
Padaka do padaki, spadki do padaki, zwala do padaki, ale chyba nie kazdy wie o co chodzi:)

lecterro
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2005 10:45

Odp:Parkiet skopiował dokładnie investstocka to żen

Postautor: lecterro » 03 maja 2005 10:49

Jestem administratorem InvestStock i w sumie ja projektowałem ten układ forum tam na stronie. Chciałbym tylko powiedzieć, że nie przeszkadza mi ta inspiracja.

Prosiłbym tylko Adminów o niezaprzeczanie temu bo nie trzeba się tego wstydzić. Podejmujecie próbe odszambienia listy. Rozumiem i popieram. Z drugiej strony kochany parkiecie pamiętaj o tym, że forum tworzy społeczność a nie jego układ.

Życzę powodzenia w budowie takiej odpowiedzialnej społeczności.

Admin1

Odp:Parkiet skopiował dokładnie investstocka to żen

Postautor: Admin1 » 03 maja 2005 18:37

Jestem administratorem InvestStock i w sumie ja projektowałem ten układ forum tam na stronie. Chciałbym tylko powiedzieć, że nie przeszkadza mi ta inspiracja.

Prosiłbym tylko Adminów o niezaprzeczanie temu bo nie trzeba się tego wstydzić. Podejmujecie próbe odszambienia listy. Rozumiem i popieram. Z drugiej strony kochany parkiecie pamiętaj o tym, że forum tworzy społeczność a nie jego układ.

Życzę powodzenia w budowie takiej odpowiedzialnej społeczności.
Nie rozumiem co znaczy sformułowanie "w sumie ja projektowałem ten układ forum tam na stronie"? Przecież z tego co widzę, wspomniane forum oparte jest na PHPBB, a "engine" ten projektowało wspólnym wysiłkiem kilkaset (jak nie kilka tysięcy ) osób. W każdym razie my nawet nie korzystamy z PHPBB, tylko z JFORUM, które czerpało inspirację z darmowego projektu, jakim jest PHPBB.

Jeżeli zaś pod pojęciem układu forum rozumiemy poszczególne działy, to trudno oczekiwać, że dwa fora dotyczące giełdy będą miały w 100% różne kategorie dyskusyjne. Ale cóż - w ten sposób właśnie powstają teorie spiskowe i zdaję sobie sprawę, że im bardziej będę zaprzeczał, tym bardziej ich zwolenników będę utwierdzał w przekonaniu, że mają rację.

Pozdrawiam

lecterro
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2005 10:45

Odp:Parkiet skopiował dokładnie investstocka to żen

Postautor: lecterro » 03 maja 2005 21:44

Nie chodzi o software Admin1 jeśli tego nie rozumiesz to Ci wyjaśniam. Chodzi o układ forum a napisałem "w zasadzie ja..." ponieważ tak naprawde to ja tylko wyrażałem wole użytkowników tworząc taki a nie inny układ forum. Więc nie ja to w pełni sam wymyśliłem bo myślało nad tym ileś ludzi.

Nie można też powiedzieć, że jest to kopia wierna ale podobieństwa są bardzo widoczne. I to właśnie w odniesieniu do tych podobieństw pisałem, że mi to nie przeszkadza i życzę Wam tj. Parkietowi dużo pomyślności i powodzenia w budowaniu solidnej społeczności forum.

--
lecterro
Administrator InvestStock

jonasz
Młodszy chorąży
Posty: 657
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Już prawie zaświaty

Odp:Parkiet skopiował dokładnie investstocka to żen

Postautor: jonasz » 04 maja 2005 02:27

Nie chodzi o software Admin1 jeśli tego nie rozumiesz to Ci wyjaśniam. Chodzi o układ forum a napisałem "w zasadzie ja..." ponieważ tak naprawde to ja tylko wyrażałem wole użytkowników tworząc taki a nie inny układ forum. Więc nie ja to w pełni sam wymyśliłem bo myślało nad tym ileś ludzi.

Nie można też powiedzieć, że jest to kopia wierna ale podobieństwa są bardzo widoczne. I to właśnie w odniesieniu do tych podobieństw pisałem, że mi to nie przeszkadza i życzę Wam tj. Parkietowi dużo pomyślności i powodzenia w budowaniu solidnej społeczności forum.

--
lecterro
Administrator InvestStock
Lectero, widzę że jesteś zalogowany. Na Waszej stronie bywam z rzadka dlatego, że jest właśnie taka jak ta. Za dużo bajerów webmajstera. Ciebie nie powinno być wogóle tu widać. To ma być dla ludzi, a nie dla popisów umiejętności webmajstera. My, tak myślę, chcemy dzielić się poglądami z podobnymi sobie, bez ramek, przerywników, dystansów. Móc odpowiedzieć na wypowiedź w bezpośrednim odnieśieniu do komentowanego postu. Ten wygra, kto stworzy bardziej przyjazne nam, użytkownikom, forum. pzdr. Admina1 z parkietu również.
Jest świetnie, choć nie tragicznie.

lecterro
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2005 10:45

Odp:Parkiet skopiował dokładnie investstocka to żen

Postautor: lecterro » 04 maja 2005 14:52

Fajnie zrobiliście tą opcje Oceń. U mnie to się nazywało Pomógł i nie ma tam stopniowania tylko albo post pomógł albo nie.

stefanek1
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 04 maja 2005 21:30

Odp:Parkiet skopiował dokładnie investstocka to żen

Postautor: stefanek1 » 04 maja 2005 21:34

lecterro !!! przecież już itak każdy, kto się zna choć trochę na phpBB się z ciebie od dawna śmieje!! daj spokój lepiej, zmień nick chociaż!! wsadziłeś gotowy moduł phpBB dla postNuke'a - który też jest gotowy!!
forum zostawiłeś tak jak jest stworzone, a to ze dodales fora i kategorie to ma znaczyc "stworzylem to forum"?????

dziwne, ze po paru wpadkach, gdy Twój 'super' serwis padł do zera i pojawiło się: "Serwis nie działa z bliżej nieokreślonych przyczyn" i wisiał tak pare dni........jeszcze masz odwagę uważać się za webmastera???

P.S. obejrzyj generowanie wykresów - ostatnio dorobione - miestrzowe - wypieprza sie na najprostrzych nieprawidłowych danych

jednym słowem, jestes koles zbyt zarozumiały, wracaj kończyć swoje dzieło

Rodzyn
Chorąży
Posty: 897
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:Parkiet skopiował dokładnie investstocka to żen

Postautor: Rodzyn » 05 maja 2005 10:51

stefanek troche agresywny ale ma tez racje lecterro troche mniej zadufania wiecej pracy a będzie o niebo lepiej !!!
ELEKTRIM 0,99 ZŁ W 2006R. POZDRO

Romino
Chorąży
Posty: 841
Rejestracja: 14 kwie 2007 22:08

Re: Odp:Parkiet skopiował dokładnie investstocka to żen

Postautor: Romino » 08 paź 2010 12:25

Jestem administratorem InvestStock i w sumie ja projektowałem ten układ forum tam na stronie. Chciałbym tylko powiedzieć, że nie przeszkadza mi ta inspiracja.

Prosiłbym tylko Adminów o niezaprzeczanie temu bo nie trzeba się tego wstydzić. Podejmujecie próbe odszambienia listy. Rozumiem i popieram. Z drugiej strony kochany parkiecie pamiętaj o tym, że forum tworzy społeczność a nie jego układ.

Życzę powodzenia w budowie takiej odpowiedzialnej społeczności.
co sie stalo ze investstock przestal funkcjonowac
Powyżej tekst i opinie nie są rekomendacjami w myśl stosownej ustawy, to tylko moje osobiste zdanie
lub przypuszczenia
Warren Buffett thank you ! !


Wróć do „Uwagi i błędy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości