jak sprawdzic czy na emisji ifc spolka pozyskala realna goto

Pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum oraz PARKIET.COM
ŁspamerŁ
Chorąży
Posty: 840
Rejestracja: 05 maja 2012 14:40

jak sprawdzic czy na emisji ifc spolka pozyskala realna goto

Postautor: ŁspamerŁ » 28 cze 2012 20:06

gotowke?

nie bylo inf o jakichkolwiek aportach....

REKLAMA


Piękny6
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 390
Rejestracja: 28 paź 2008 16:13

Re: jak sprawdzic czy na emisji ifc spolka pozyskala realna

Postautor: Piękny6 » 28 cze 2012 20:45

Raport bieżący nr 33/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Investment Friends Capital S.A. z siedzibą w Płocku informuje, że w dniu 15.06.2012r. przyjął ofertę spółki DAMF Invest S.A. w Płocku z dnia 14.06.2012r., której przedmiotem jest nabycie przez Emitenta obligacji spółki DAMF Invest S.A. w Płocku z siedzibą w Płocku przy ul. Padlewskiego 18C wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000392143.

Wobec powyższego Emitent informuję, że w dniu 15.06.2012r. nabył 115.000 obligacji serii B spółki DAMF Invest S.A. w Płocku o wartości nominalnej 1080,00 zł każda tj. o łącznej wartości nominalnej 124.200.000,00 zł. Cena Emisyjna obligacji wynosi 1000,00 zł tj. łączna cena Emisyjna obligacji wynosi 115.000.000,00 zł.

Obligacje nie są oprocentowanie. Termin wykupu obligacji został ustalony na dzień 16 czerwca 2013r, po cenie uzależnionej od ustalonego na dzień wykupu średniego kursu akcji spółek FON S.A. w Płocku, Atlantis S.A. w Płocku oraz kursu akcji Emitenta wszystkich notowanych na rynku regulowanym GPW S.A. w Warszawie.

Emitent informuję, że pomiędzy Emitentem a osobami Zarządzającymi oraz osobami Nadzorującymi DAMF Invest S.A. zachodzą powiązania. Prezes Zarządu DAMF Invest S.A. Pani Małgorzata Patrowicz jest jednocześnie Członkiem Rady Nadzorczej Emitenta, ponadto Pani Marianna Patrowicz oraz Pan Jacek Koralewski sprawują jednocześnie funkcje w Radzie Nadzorczej spółki DAMF Invest S.A. w Płocku oraz w Radzie nadzorczej Emitenta.

Kryterium uznania nabytych aktywów za aktywa znacznej wartości jest ich wartość nominalna przekraczająca 10% kapitałów własnych Emitenta.

Źródłem finansowania nabycia obligacji spółki DAMF Invest S.A. są środki, które Emitent zamierza pozyskać w drodze Emisji akcji serii E w ramach kapitału warunkowego wyemitowanego zgodnie z uchwałami NWZ z dnia 15.02.2012r.
Robert Ogrodnik - Prezes Zarządu
ja ci akcje ty mi obligacje a oddam ci tyle ile mi zostanie z 3 wydmuszek czyli skorupkę


Wróć do „Uwagi i błędy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości