Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANIA !!

Pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum oraz PARKIET.COM
doel_60530
Chorąży
Posty: 806
Rejestracja: 09 sty 2006 21:47

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: doel_60530 » 28 sty 2006 16:32


wystarczy tylko pogadać z adminem wiem ze jest to do zrobienie od zaraz ale czy admin się zgodzi???



REKLAMA


-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: -wicek- » 28 sty 2006 16:47

wystarczy tylko pogadać z adminem wiem ze jest to do zrobienie od zaraz ale czy admin się zgodzi???

Administratorzy tego serwisu i forum wilokrotnie udowodnili już że zwisa im to czy system działa i co sie tu dzieje. Więc moze - bez cenzury?

Dla mnie bardziej istotnie jest to zeby system działał sprawnie i szybko - a to pozostawia duzo do życzenia. Poza tym, jak ktoś pisze brednie to poprostu go nie czytam i sie nad tym nie zastanawiam. Wolność publikowania luźnych opinii mi sie podoba.

vito
Kapitan
Posty: 43221
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: vito » 28 sty 2006 17:06

widzę że Rzeczpospolita Kaczystowska dotarła juz na Forum
1. co to znaczy że admin i moderator ma zawsze rację :? :? :?
no przecież moderator to taki sam inwestor jak my i co bedzie jak zacznie manipulować forum w celach nagonki na własne papiery :?
2. wszytkie te punkty bardzo płynne bo co oznacza reklamowanie stron www
jak wkleje linka do art u konkurencji to też reklama?
3. jedyne z czym mozna się zgodzić to banowanie wielonikowców
trzeba być odpowiedzialnym za własne słowa

nabab
Starszy chorąży
Posty: 1596
Rejestracja: 29 kwie 2005 19:43

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: nabab » 28 sty 2006 17:13

[/quote] Wicek

Poza tym, jak ktoś pisze brednie to poprostu go nie czytam i sie nad tym nie zastanawiam. Wolność publikowania luźnych opinii mi sie podoba.[/quote]


Problem w tym ze co niektorzy wyjatkowo inteligentnie naganiaja, i na pierwszy rzut oka to calkiem wiarygodnie wyglada, Ja to wiem Ty to wiesz, wetrani forum o tym wiedza. Narzucaja sie nastepujace pytania: co z nowymi niedoswiadczonymi uczstnikami forum? Czy potrzebne nam sa artykuly jakie ostatnio wysmarowano o forum Parkietu w Rzepie??
Ostatnio zmieniony 28 sty 2006 17:14 przez nabab, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek "Dać Polsce Śląsk, to jak małpie dać zegarek" (David Lloyd George, 1919)
"(...) z punktu widzenia 80 lat możemy powiedzieć, że małpa zegarek zepsuła" (Jerzy Gorzelik, 2001)

Vilenwne
Starszy chorąży
Posty: 1071
Rejestracja: 20 lis 2005 18:38

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: Vilenwne » 28 sty 2006 17:15

Największym problemem tego forum są lagi. Technicy parkietu od kilku miesięcy nie mogą się z tym uporać.
Póki ten problem nie zostanie rozwiązany, wszelkie sugestie pozostaną w sferze nierealnej.

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: -wicek- » 28 sty 2006 17:20

Wicek

Poza tym, jak ktoś pisze brednie to poprostu go nie czytam i sie nad tym nie zastanawiam. Wolność publikowania luźnych opinii mi sie podoba.

Problem w tym ze co niektorzy wyjatkowo inteligentnie naganiaja, i na pierwszy rzut oka to calkiem wiarygodnie wyglada, Ja to wiem Ty to wiesz, wetrani forum o tym wiedza. Narzucaja sie nastepujace pytania: co z nowymi niedoswiadczonymi uczstnikami forum? Czy potrzebne nam sa artykuly jakie ostatnio wysmarowano o forum Parkietu w Rzepie??
A kto jest w stanie zweryfikować kto "inteligentnie nagania" a kto nie nagania? Mamy powołac tu grono cenzorów? Lepiej niech kazdy opiera sie na własnym rozumie - wkoncu jestesmy inteligentnymi ludźmi. A forum niech dziala a nie sie wiesza ciagle. Mnie tego trzeba.

No i reklamy i natrectwo michalesza mnei wnerwiają, ale jestem w stanie to ścierpieć jeśli bankrut to toleruje. A Rodzyn mnie rozśmieszał - szkoda ze go juz nie ma:) I tyle:)
Ostatnio zmieniony 28 sty 2006 17:25 przez -wicek-, łącznie zmieniany 5 razy.

nabab
Starszy chorąży
Posty: 1596
Rejestracja: 29 kwie 2005 19:43

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: nabab » 28 sty 2006 17:22

widzę że Rzeczpospolita Kaczystowska dotarła juz na Forum
1. co to znaczy że admin i moderator ma zawsze rację :? :? :?
no przecież moderator to taki sam inwestor jak my i co bedzie jak zacznie manipulować forum w celach nagonki na własne papiery :?
To go administrator zgodnie z pkt 18 regulaminu wywali na zbity pysk. Jak do tej pory nie zauwazylem takich praktyk ze strony bankruta
Wlasciwie to bankrut wogole nie wypawiada sie w temacie wlasnego portfela
Ostatnio zmieniony 28 sty 2006 17:30 przez nabab, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek "Dać Polsce Śląsk, to jak małpie dać zegarek" (David Lloyd George, 1919)
"(...) z punktu widzenia 80 lat możemy powiedzieć, że małpa zegarek zepsuła" (Jerzy Gorzelik, 2001)

vito
Kapitan
Posty: 43221
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: vito » 28 sty 2006 17:27

widzę że Rzeczpospolita Kaczystowska dotarła juz na Forum
1. co to znaczy że admin i moderator ma zawsze rację :? :? :?
no przecież moderator to taki sam inwestor jak my i co bedzie jak zacznie manipulować forum w celach nagonki na własne papiery :?
To go administrator zgodnie z pkt 18 regulaminu wywali na zbity pysk. Jak do tej pory nie zauwazylem takich praktyk ze strony bankruta
Ja bankrutowi niczego nie zarzucam bo bardzo dobrze pełni swoje obowiązki
jednakże okazja i brak kontroli demoralizuja nawet najbardziej krystalicznych
po co więc wystawiać jego lub innych na pokusę :?

ThomasSetti
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2739
Rejestracja: 28 gru 2005 09:16
Lokalizacja: Polska , ale już niedługo Mauritius.

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: ThomasSetti » 28 sty 2006 17:30

Ludzie, gdzie wolność słowa, to jest internet.
OK rozumiem notoryczne nadużywanie wulgaryzmów = BAN.
Ale reszta, to połowę forum by trzeba było ZBanować, nie tędy droga.
A kto to w ogóle wymyślił?
Czas to pieniądz, a pieniądz to więcej niż czas.
Edgar Allan Poe

Tupi
Chorąży sztabowy
Posty: 5228
Rejestracja: 13 gru 2005 13:56

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: Tupi » 28 sty 2006 17:33

Nie bardzo rozumiem celu tej dyskusji.Największą boloączką tego forum jest jego ciągłe wieszanie się lub wolne działanie ,a nie głupawe posty(można ich po prostu nie czytać albo olewać).Nabab strasznie narzeka ,że ktoś może naganiać i co z tego?Masz jakiś uraz bo cię ktoś na coś nagonił i umoczyłeś?Chyba wszyscy są tu dorośli i potrafią sami myśleć i wyciągać wnioski.Przynajmniej tak powinno być.
Jedyną rzeczą jaką mądrą tu przeczytałem jest ,żeby pojawiał się numer IP przy nicku,chodź i tak np.przy neostradzie mija się to z celem(zmienne IP).
Pojawiające się kilka razy po sobie posty to nie jest wina piszącego,tylko zacinającego się forum - więc dlaczego za to ban?
:shock:
Daj se nabab na luz i inwestuj na giełdzie ,a nioe zajmuj się naprawą forum.Co ty z PiS-u jesteś? :D
Wątpliwość to nieprzyjemny stan, ale pewność to absurd.

nabab
Starszy chorąży
Posty: 1596
Rejestracja: 29 kwie 2005 19:43

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: nabab » 28 sty 2006 17:35

to do tomasa setti
wlasnie ze moze nie trzeba by banowac, swiadomosc bezkarnosci robi swoje i mamy na forum jak mamy! :lol:
Ostatnio zmieniony 28 sty 2006 17:36 przez nabab, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek "Dać Polsce Śląsk, to jak małpie dać zegarek" (David Lloyd George, 1919)
"(...) z punktu widzenia 80 lat możemy powiedzieć, że małpa zegarek zepsuła" (Jerzy Gorzelik, 2001)

petrus3
Starszy chorąży
Posty: 1886
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: petrus3 » 28 sty 2006 17:35

Ja do tych proponowanych zmian dodałbym jeszcze:

.......za posiadanie nicku Mądrala.....BAN !!!!!!!!!!!

pozd.

Tupi
Chorąży sztabowy
Posty: 5228
Rejestracja: 13 gru 2005 13:56

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: Tupi » 28 sty 2006 17:38

A zapomiałem,może i niegłupim pomysłem jest wprowadzenie płatnego dostępu do forum,ale tylko dla piszących oczywiście,czytać powinien móc każdy bezpłatnie.,no i jeśli już płacić to dobrze by było ,żeby sobie parkiet serwery powymieniał,bo jak zapłacę ,a tu siębędzie co chwila wieszać to :evil: :evil: :evil:
Wątpliwość to nieprzyjemny stan, ale pewność to absurd.

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: -wicek- » 28 sty 2006 17:42

A zapomiałem,może i niegłupim pomysłem jest wprowadzenie płatnego dostępu do forum,ale tylko dla piszących oczywiście,czytać powinien móc każdy bezpłatnie.,no i jeśli już płacić to dobrze by było ,żeby sobie parkiet serwery powymieniał,bo jak zapłacę ,a tu siębędzie co chwila wieszać to :evil: :evil: :evil:
Wtedy to by były tu puchy ;) Wszyscy poszli by do michalesza;) hie hie hie - mam nadzieje że nie lobbujesz takimi pomyslami "alternatywnego forum" :twisted: :twisted: :twisted:

nabab
Starszy chorąży
Posty: 1596
Rejestracja: 29 kwie 2005 19:43

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: nabab » 28 sty 2006 17:45

Ja do tych proponowanych zmian dodałbym jeszcze:

.......za posiadanie nicku Mądrala.....BAN !!!!!!!!!!!

pozd.
petrus nie prowokuj bo zaraz tu przyleci :D
Ostatnio zmieniony 28 sty 2006 17:49 przez nabab, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek "Dać Polsce Śląsk, to jak małpie dać zegarek" (David Lloyd George, 1919)
"(...) z punktu widzenia 80 lat możemy powiedzieć, że małpa zegarek zepsuła" (Jerzy Gorzelik, 2001)


Wróć do „Uwagi i błędy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości