Pytanie do ADMINISTRATORA

Pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum oraz PARKIET.COM
Energobioster

Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: Energobioster » 16 lut 2006 20:06

Już wczoraj zgłaszałem, że pewne osoby kompletnie zaśmiecają forum, uniemożliwiając prowadzenie jakiejkolwiek dyskusji.
Dodatkowo z premedytacją szkalują innych. Czy publiczne nazwanie kogoś naciągaczem czy oszustem - nie nadaje się do wszczęcia sprawy z powództwa cywilnego ?
Czy Administrator forum może dostarczyć mi dane osobowe "analityka2006" - lub zbanować go z forum raz na zawsze ? Czy jeśli zgłoszę sprawę na Policję - Parkiet nie będzie musiał dostarczyć danych prokuraturze ?
Dodatkowo - takie posty pisane są wielką czcionką, co dodatkowo zaśmieca i tak już ledwo działający serwer :(
Poniżej przykład:



analityk2006
Kapitan

Wiadomości: 122
16/02/2006 18:576
Online

TO STRASZNE ALE TO ZWYKŁE BURAKI, KTÓRE NIESTETY NACIĄGNĘŁY PORZĄDNYCH LUDZI. POKRZYWDZONYM JESTEM W STANIE POMÓC. JUŻ WIEMY KIM SA CI DWAJ. NIESTETY SA TO DWIE RÓŻNE OSOBY.
Ostatnio zmieniony 16 lut 2006 20:24 przez Energobioster, łącznie zmieniany 5 razy.

REKLAMA


bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: bankrut » 16 lut 2006 23:02

Energobioster

Marszałek

Wiadomości: 3996
16/02/2006 21:47:33
Online
Mam nadzieję że nie popełniam wykroczenia innego niż te, które pomimo iż zakazane są w regulaminie - nie przeszkadzają Administratorom tego forum.
Na forum jest kilka osób (nicków), które uniemożliwiają normalne korzystanie z jego zasobów. Moderator doskonale zna ich nicki, wszyscy je znamy.
Dlaczego polecam forum Investstock ?
Dlatego że tam moderator na takie zachowania nie pozwala.
Jest ostrzeżenie, a potem ban. I tyle gościa widzieli.

Polecam forum http://www.investstock.info/index.php, również Administratorom i moderatorom Forum Parkietu !
Ostatnio zmieniony 16 lut 2006 23:15 przez bankrut, łącznie zmieniany 1 raz.
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: bankrut » 16 lut 2006 23:06

Energobioster

Marszałek

Wiadomości: 3996
16/02/2006 20:56:44
Online
analityk2006 wrote:


TY CAŁY CZAS NIE ROZUMIESZ, IŻ ENERGOBIOSTER NIE MA PRAWA PISĄC TAKICH POSTÓW NAGANIAJĄCYCH A RADZĘ WRÓĆIĆ DO WCZEŚNIEJSZYCH CZĘŚCI SKOTANA I POCZYTAĆ W GŁOWIE WAM SIE ZAKRĘCI. NA CZAŁE SZCZĘŚCIE MAMY JE ZAPISANE TAK NA WSZELKI WYPADEK.


Jakich postów cymbale ?
Wklej je tutaj ***

Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: bankrut » 16 lut 2006 23:08

Energobioster

Marszałek

Wiadomości: 3996
16/02/2006 196:46
Online
Już wczoraj zgłaszałem, że pewne osoby kompletnie zaśmiecają forum, uniemożliwiając prowadzenie jakiejkolwiek dyskusji.
Dodatkowo z premedytacją szkalują innych. Czy publiczne nazwanie kogoś naciągaczem czy oszustem - nie nadaje się do wszczęcia sprawy z powództwa cywilnego ?
Czy Administrator forum może dostarczyć mi dane osobowe "analityka2006" - lub zbanować go z forum raz na zawsze ? Czy jeśli zgłoszę sprawę na Policję - Parkiet nie będzie musiał dostarczyć danych prokuraturze ?
Dodatkowo - takie posty pisane są wielką czcionką, co dodatkowo zaśmieca i tak już ledwo działający serwer
Poniżej przykład:



analityk2006
Kapitan

Wiadomości: 122
16/02/2006 18:576
Online

TO STRASZNE ALE TO ZWYKŁE BURAKI, KTÓRE NIESTETY NACIĄGNĘŁY PORZĄDNYCH LUDZI. POKRZYWDZONYM JESTEM W STANIE POMÓC. JUŻ WIEMY KIM SA CI DWAJ. NIESTETY SA TO DWIE RÓŻNE OSOBY.

to tylko kopia [ tak na wszelki wypadek]
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: bankrut » 16 lut 2006 23:15

Energobioster

Marszałek

Wiadomości: 3997
16/02/2006 22:12:28
Online
Mam nadzieję że nie popełniam wykroczenia innego niż te, które pomimo iż zakazane są w regulaminie - nie przeszkadzają Administratorom tego forum.
Na forum jest kilka osób (nicków), które uniemożliwiają normalne korzystanie z jego zasobów. Moderator doskonale zna ich nicki, wszyscy je znamy. I co ? I nic, robią sobie w najlepsze chlew z naszego forum
Dlaczego polecam forum Investstock ?
Dlatego że tam moderator na takie zachowania nie pozwala.
Jest ostrzeżenie, a potem ban. I tyle gościa widzieli.

Polecam forum http://www.investstock.info/index.php również Administratorom i Moderatorom Forum Parkietu !
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: bankrut » 16 lut 2006 23:30

Energobioster
Marszałek

Wiadomości: 3996
15/02/2006 22:28:41
Online
Posłuchajcie:
Musimy *** ignorować, udając że ich tu po prostu nie ma.
Na psycholi tylko ignorancja może się okazać skuteczną metodą ...
Oni piszą tu z nudów, dla zabicia czasu, mając radość z tego że się wkurwiamy.
Jutro zadzwonię do parkietu, podam im nicki "szeregowy", "repatriant" i "analityk2006", jako przykłady zaśmiecania forum.
Poproszę o sprawdzenie IP, powiem że są to osoby używające na forum wielu nicków. Napiszę również w tej sprawie maila.

Jeśli ktoś ma czas - proponuję zrobić to samo (może zmasowana interwencja przyniesie efekt).

Jeśli to nie pomoże, to osobom chcącym normalnie porozmawiać -
proponuję inne fora:
http://www.investstock.info/index.php
lub
www.makler24.pl.
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: bankrut » 16 lut 2006 23:36

Energobioster
Marszałek

Wiadomości: 3996
14/02/2006 23:44:27
Online


I może masz do kurwy nędzy rację, ale czy nie możesz pisać normalnie, małymi literami ?
Możemy pogdybać jak będzie i co będzie, ale trzymajmy się jakichś standardów
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: bankrut » 16 lut 2006 23:52

Admin zabanuj Go bo nie dosyc ze sam lamie postanowienia regulaminu to w dodatku skarżypyta :wink:
pozdrawiam
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: bankrut » 16 lut 2006 23:55

Energobioster

Marszałek

Wiadomości: 3998
16/02/2006 22:49:31
Online
Mam nadzieję że nie popełniam wykroczenia innego niż te, które pomimo iż zakazane są w regulaminie - nie przeszkadzają Administratorom tego forum.
Na forum jest kilka osób (nicków), które uniemożliwiają normalne korzystanie z jego zasobów. Moderator doskonale zna ich nicki, wszyscy je znamy. I co ? I nic, robią sobie w najlepsze chlew z naszego forum
Dlaczego polecam forum Investstock ?
Dlatego że tam moderator na takie zachowania nie pozwala.
Jest ostrzeżenie, a potem ban. I tyle gościa widzieli.

Polecam forum http://www.investstock.info/index.php również Administratorom i Moderatorom Forum Parkietu !
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

Energobioster

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: Energobioster » 16 lut 2006 23:59

Admin zabanuj Go bo nie dosyc ze sam lamie postanowienia regulaminu to w dodatku skarżypyta :wink:
pozdrawiam
Łamię regulamin celowo, dlatego że na codzień jest tutaj łamany - i ani Ty, ani administrator tego nie chcecie dostrzec.
Robię coś, żebyście to wreszcie zauważyli.
I Ty wiesz Bankrut, że mam dobre intencje ... :(
Wiesz, nawet na innych forach piszą że w wątku skotanu na forum Parkietu pisze kilku idiotów, sprawiających że wątek nie nadaje się do użytku :(
Piszę Ci o tym od 3 dni ... To co mamy robić, gdzie pisać ?
Co Ci mówią dawne nicki Rysiu, Patent, Rodzyn, Token ?
Przecież analityk2006, repatriant i szeregowy to starzy bywalcy, tyle że pod nowymi nickami ... :(

Piszę na tym forum od roku, nigdy nie pozbyłem się swojego nicka by zacząć pisać pod innym. Płacę abonament, zależy mi też na forum.
Nie pomaga nic - ani zgłoszenia adminowi, ani Tobie ...
Czy tylko mi zależy ? Pewnie odpowiedzi znowu się nie doczekam :(


Dla przykładu podam wypowiedź admina innego forum (tłumaczy dlaczego usunięto z forum jednego z użytkowników:

Dziwnym zbiegiem okoliczności z jednego adresu IP(podano nicka) logowali się na czat różni użytkownicy i wywoływali celowe zamieszanie uniemożliwiając wymianę zdań między pozostałymi użytkownikami. Otrzymaliśmy sporo skarg na taie zachowanie i nie możemy zostać wobec tego obojętni.

Czy ja nie o takim samym przypadku na naszym forum piszę ?
Ostatnio zmieniony 17 lut 2006 00:18 przez Energobioster, łącznie zmieniany 11 razy.

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: bankrut » 17 lut 2006 11:37

Wszystko sie zgadza z tym ze nie mozesz pisac ze lamiesz regulamin na potrzebe chwili, bo...
Po pierwsze cytowane Twoje posty sa nie tylko z dnia wczorajszego :wink:
Po drugie moglbym [ale po co?] poszukac innych Twoich postow w starszych watkach i wtedy by dopiero wyszlo szydlo z worka :D
pozdrawiam

Energo pamietaj ze w przyrodzie nic nie ginie. W katalogu usuniete sa starsze watki/posty do ktorych forumowicze nie maja dostepu i nie sposob w nich cos zmienic :wink:
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

Energobioster

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: Energobioster » 17 lut 2006 12:42

Wszystko sie zgadza z tym ze nie mozesz pisac ze lamiesz regulamin na potrzebe chwili, bo...
Po pierwsze cytowane Twoje posty sa nie tylko z dnia wczorajszego :wink:
Po drugie moglbym [ale po co?] poszukac innych Twoich postow w starszych watkach i wtedy by dopiero wyszlo szydlo z worka :D
pozdrawiam

Energo pamietaj ze w przyrodzie nic nie ginie. W katalogu usuniete sa starsze watki/posty do ktorych forumowicze nie maja dostepu i nie sposob w nich cos zmienic :wink:
Tak, owszem - zdarza mi się zakląć, nazwać kogoś tak jak na to zasługuje. Ale nigdy w normalnej rozmowie, lecz wyłącznie w stosunku do osób których zachowanie opisałem wyżej. NIe włóczę się po wątkach różnych spółek i nie uniemożliwiam prowadzenia dyskusji innym użytkownikom. Nikogo nie atakuje (jeśli ktoś mnie nie zaczepia), piszę wyłącznie na temat. Wiesz to wszystko, przecież znasz mnie (mojego nicka nie od dziś) ...
Na potwierdzenie moich słów - zobacz jak dziś wygląda wątek skotanu. Nikt w nim nie pisze, bo wszyscy przenieśli się na inne forum. Dlaczego tam nikt nie robi nam z wątku chlewika ?
PS
Wszyscy wiemy kto tutaj robi bajzel, (Ty też wiesz)
Dlaczego wczoraj łamałem z premedytacją regulamin ? Bo gdybyście mnie zbanowali, byłby to znak że ich też możecie banować ... Tylko nie chcecie tego zrobić :(
Ostatnio zmieniony 17 lut 2006 12:44 przez Energobioster, łącznie zmieniany 1 raz.

kopytko0
Porucznik
Posty: 21152
Rejestracja: 01 cze 2005 19:17

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: kopytko0 » 18 lut 2006 12:23

Skoro Energoidiota nie ma ochoty siedzieć na tym formu niech robi wypad. Regularnie wali reklamy michlesza i inwestrynsztoka więc niech tam spada. A pokazywanie przez niego świętości większej od Papieża ma się tak, jak ***** które bankrut zacytował, choć to małe piwo. Jest tego cała litania.

a co najgorsze to zwykły kapuś

Energobioster

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: Energobioster » 18 lut 2006 16:31

a co najgorsze to zwykły kapuś
Kopyto - widocznie nasz świat wartości różni się, i to diametralnie. Nie dziwię więc się że nie dość że nie rozumiesz, to jeszcze potępiasz. Rozumiem że im większy chlewik, tym lepiej się w nim czujesz.

Ostatnio zmieniony 18 lut 2006 16:44 przez Energobioster, łącznie zmieniany 10 razy.

kopytko0
Porucznik
Posty: 21152
Rejestracja: 01 cze 2005 19:17

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: kopytko0 » 19 lut 2006 14:19

a co najgorsze to zwykły kapuś
Kopyto - widocznie nasz świat wartości różni się, i to diametralnie. Nie dziwię więc się że nie dość że nie rozumiesz, to jeszcze potępiasz. Rozumiem że im większy chlewik, tym lepiej się w nim czujesz.
Doszliśmy do demokracji, wolności słowa, swobody wypowiedzi, pruralizmu (dla ciebie same trudne słowa). Żadna gnida nie ma szans na zmaine ustroju i powrotu do poprzedniego, tym bardziej ty.
Pamiętam jak z sąsiedzi dzwonili na Milicje a także do UB bo podobnie jak ty: nie chcieli chlewu w latach 80 tych. Drukowanie pewnych anty komunistycznych haseł i wywieszanie w poblizu zamieszkania to był chlew. Bali się opini z która się częstokroć zgadzali, a nade wszystko bali się publicznej wypowiedzi odmiennej od przyjetego kanonu.
Ty chcesz to zmienić. Kłamstwa, włazidupstwo jest u ciebie światem wartości. Do czasu gdy ktoś wyrazi swoje zdanie odmienne od twojego, bez wzgledu na jego forme i styl. TO NIE REALNE ŻYCIE jedynie najlepsze forum GPW. Najlepsze bo pozwala na swobodę wypowiedzi tak szerokiej grupie ludzi. Zero zawoalowania. Nie ważne ze chłopaki piszą jak chcą, często naginając pewne zasady etyczne. Ważne ze mają do tego swobodne prawo. Niech robia to jak chcą. Bluźniąc, szydząc? W nosie to mam w jaki sposób. Liczy się treść jaka ukryta została między słowami. Ty nie kumasz nic. Zupełnie nic. Marzy ci się wolnośc słowa taka, jaka jest ci wygodna. Komuna ci się marzy. Ma być tak jak jest mi dobrze, innych prawa mam w D***. To twoja dewiza. A jak nie jest tak, to donosicielstwo, telefony do Parkiet.com, reklama innych for. Nie podoba ci się wolność słowa paranoiku widzący u każdego setki nicków? WON na inwestrynsztoki i inne śmieci !


Wróć do „Uwagi i błędy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości