DO ENERGOBIOSTERA

Pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum oraz PARKIET.COM
Energobioster

DO ENERGOBIOSTERA

Postautor: Energobioster » 26 lut 2006 12:36

Zakładam nowy wątek - dla kopytka który myli mnie z administratorem forum.
Kopytko, kieruj tu proszę swoje posty do mnie, tak żeby nie zaśmiecać wątków technicznych oraz takich, w których forumowicze zwracają się do administratora forum.
PS
Bankrut, staram się jakoś pomóc ... Spróbuje odpisywać mu raz na tydzień.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2006 12:42 przez Energobioster, łącznie zmieniany 4 razy.

REKLAMA


Energobioster

Odp:DO ENERGOBIOSTERA

Postautor: Energobioster » 26 lut 2006 12:37

kopytko

Generał

Wiadomości: 1224
19/02/2006 13:192
Online
Energobioster wrote:
kopytko wrote:

a co najgorsze to zwykły kapuś


Kopyto - widocznie nasz świat wartości różni się, i to diametralnie. Nie dziwię więc się że nie dość że nie rozumiesz, to jeszcze potępiasz. Rozumiem że im większy chlewik, tym lepiej się w nim czujesz.




Doszliśmy do demokracji, wolności słowa, swobody wypowiedzi, pruralizmu (dla ciebie same trudne słowa). Żadna gnida nie ma szans na zmaine ustroju i powrotu do poprzedniego, tym bardziej ty.
Pamiętam jak z sąsiedzi dzwonili na Milicje a także do UB bo podobnie jak ty: nie chcieli chlewu w latach 80 tych. Drukowanie pewnych anty komunistycznych haseł i wywieszanie w poblizu zamieszkania to był chlew. Bali się opini z która się częstokroć zgadzali, a nade wszystko bali się publicznej wypowiedzi odmiennej od przyjetego kanonu.
Ty chcesz to zmienić. Kłamstwa, włazidupstwo jest u ciebie światem wartości. Do czasu gdy ktoś wyrazi swoje zdanie odmienne od twojego, bez wzgledu na jego forme i styl. TO NIE REALNE ŻYCIE jedynie najlepsze forum GPW. Najlepsze bo pozwala na swobodę wypowiedzi tak szerokiej grupie ludzi. Zero zawoalowania. Nie ważne ze chłopaki piszą jak chcą, często naginając pewne zasady etyczne. Ważne ze mają do tego swobodne prawo. Niech robia to jak chcą. Bluźniąc, szydząc? W nosie to mam w jaki sposób. Liczy się treść jaka ukryta została między słowami. Ty nie kumasz nic. Zupełnie nic. Marzy ci się wolnośc słowa taka, jaka jest ci wygodna. Komuna ci się marzy. Ma być tak jak jest mi dobrze, innych prawa mam w D***. To twoja dewiza. A jak nie jest tak, to donosicielstwo, telefony do Parkiet.com, reklama innych for. Nie podoba ci się wolność słowa paranoiku widzący u każdego setki nicków? WON na inwestrynsztoki i inne śmieci !

Energobioster

Odp:DO ENERGOBIOSTERA

Postautor: Energobioster » 26 lut 2006 12:37

kopytko

Generał

Wiadomości: 1224
26/02/2006 084:52
Online
Energobioster wrote:
Nie chce mi się już z Tobą polemizować.
Po prostu brak mi słów.
Kiedyś to forum się zmieni, a Ty zrozumiesz co miałem na myśli.

pozdrawiam



KAPUŚ W dodatku uzależniony od list dyskusyjnych, for internetowych. Zresztą czemu się tu dziwić skoro bez tego inwestować nie potrafi

Energobioster

Odp:DO ENERGOBIOSTERA

Postautor: Energobioster » 26 lut 2006 12:38

kopytko

Generał

Wiadomości: 1224
26/02/2006 113:23
Online
Bez względu na porę leje z ciebie do upadłego kapusiu bez honoru z UBeckim podejściem do życia Miałeś tu kapusiu więcej nie pisać. Ale to standard, bo kłamiesz jak najęty inwestrynsztokowy bajkopisarzu w końcu i tak nie możesz wytrzymać przez 5 minut niebytu na forum Ulży ci przynajmniej

Energobioster

Odp:DO ENERGOBIOSTERA

Postautor: Energobioster » 26 lut 2006 12:38

kopytko

Generał

Wiadomości: 1224
26/02/2006 11:29:28
Online
Energobioster wrote:
kopytko wrote:
Bez względu na porę do upadłego


To by znaczyło że śnię Ci się w nocy ...
Ja tak nie chcę
Ale zmień proszę wątek - ten ma temat "do Administratora", nie "do Energobiostera".
Czy każdy wątek musisz zaśmiecać pisaniem nie na temat ?
Bankrut, pomóż proszę.



znowu kapowanie ? ty bez tego żyć nie możesz inwestrynsztokowy fanie ? tfu, co za kapusta tfu

PS. Teraz szybko zaloguj się, napisz i wyloguj, Oficjalnie cię nie będzie
błeehehehehheeh chory człowieku błehehehehehe. Uzleżniony kapuś i paranoik widzący 100 - tki nicków u każdego

kopytko0
Porucznik
Posty: 21152
Rejestracja: 01 cze 2005 19:17

Odp:DO ENERGOBIOSTERA

Postautor: kopytko0 » 26 lut 2006 12:43

nie wiem jak to się leczy, ale podejdź do lekarza pierwszego kontaktu :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Uwagi i błędy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości