List otwarty do BANKRUTA i ADMINISTRATORA

Pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum oraz PARKIET.COM
Madrala-4
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 294
Rejestracja: 08 maja 2006 12:33

List otwarty do BANKRUTA i ADMINISTRATORA

Postautor: Madrala-4 » 10 maja 2006 00:25

Wielce Szanowni Panowie Moderatorze i Adminstratorze


1/
Moge zrozumiec, ze kilka razy zostalem zbanowany, gdyz lamalem regulamin chociaz uwazam, ze zostalem zbanowany nieslusznie, gdyz najzwyczajniej w swiecie bronilem sie przed psychopatami i niudacznikami



2/
Nie prosze, ale wrecz ZADAM zrobienia cos z ludzmi, ktorzy bezustannie lamia regulamin, klamia, fabrykuja falszywe niusy, sieja propagande faszystowska, lub spamuja 100-200 razy jeden i ten sam klamiliwy tekst


---------------------------------------------

Niejaki SKOTAN S.A.
Przeciez to psychopata

tworzacy w swojej chorej glowie wirtualna rzeczywistosc

Najprostsze przyklady ...
oto co pisał 12 dni temu

poradzcie gdzie najlepiej otworzyć rachunek inwestycyjny, gdzie sa najlepsze warunki, najniższe prowizje etc.

przymierzam się, aby po 2 latach gry "na sucho" w końcu rozpocząć inwestycyjną przygodę,

na począek mam do dyspozycji 2 500 zł

:lol:

:lol:

przeciez to niemozliwe, gdzy wowczas takiego nicku nie bylo - stworzylem go gdy Bankrut mnie zbanowal - typowy psychopata i***, ktory nie dosc ze klamie to robi to w zalosny


wirtualny grajek giełdowy MĄDRA - LALA , co nawet go nie stac na notowania on-line, a osatnie pieniądze przegral pół roku temu na BETACOMIE - pyta o notowania !

idże parobku na onet, wracaj do swoich wirtualnych gierek

:lol:
To jest nie tylko infantylne i zalosne (na poziomie 3 moze 4 klasy podstawowki), ale przeciez ten i*** ma OBSESJE - biega za mna po wszystkich forach i caly czas to wkleja (prosze sprawdzic ile razy ten tekst wyspamowal)

teraz w chorej wyobrazni stworzyl rownie zalosny i infantylny tekst i rowniez wkleja go wszedzie

PRZECIEZ TO JEST OBSESJA

Zupelnie nie rozumiem, jak mozna tolerowac psychopate na forum

Chcialbym Panom przypomniec, a zwlaszcza Panu Moderatorowi, ktory bezustannie nas poucza, ze zgodnie z regulaminem
4. Posty nie na temat oraz takie, które nie wnoszą nic do dyskusji będą usuwane.

5. Na forum obowiązuje zakaz spamowania (CHLOPIEC PUSCIL TEKST LALA-MADRALA CHYBA 100 RAZY :D :D :D ) i floodowania (pisania w jednym wątku w krótkim odstępie czasu kilku postów pod rząd). Aby uzupełnić wysłaną wypowiedź należy użyć opcji "edytuj" zamiast wysyłania kolejnego posta.

8. Użytkując forum należy się kierować zdrowym rozsądkiem i powszechnie przyjętymi zasadami dobrego wychowania
OSOBISCIE PROPONUJE DODAC W TYM MIEJSCU KOLEJNY PUNKT

Do obowiazkow moderatora nalezy banowanie uczestnikow, co do ktorych zachodzi uzasadnione podejrzenie o zaawqnsowana chorobe psychiczna i jednoczesne informowanie o tym fakcie lekarza pierwszego kontaktu, ktoru podejmie odpowiednie kroki majace na celu skierowanie do wlasciwego specjalisty



----------------------------


Jak mozecie tolerowac niejakiego markopolo, (z przecinkiem), ktorego jedyna rola polega na zasmiecaniu forum i wkurzaniu innych uczestnikow

i co gorsza ... PREPAROWANIU FALSZYWYCH WIADOMOSCI, CO JEST KARALNE i niszczy wasza wiarygodnosc, jako Parkietu

markopolo,
Sierżant sztabowy

Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 116
Skąd: W-wa
Wysłany: Nie, 07 Maj 2006, 17:33 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

07:29 08.05.2006 Nr 2863, kolumna 4
Rynek kapitałowy | Wstrzymany obrót papierami 13 NFI PIAST.
Kara za manipulację kursem może okazać sie dotkliwa.
Dariusz Wieczorek

Archiwum Gazety Giełdy Parkiet tylko dla prenumeratorów oraz osób, które wykupiły płatny dostęp.

Aby przeczytać artykuły GGP na stronach www.parkiet.com należy wykupić prenumeratę.

PRENUMERATA
PŁATNY DOSTĘP
DOSTĘP SMS

Ostatnio zmieniony przez markopolo, dnia Nie, 07 Maj 2006, 18:29, w całości zmieniany 2 razy

----------------------


jak mozecie tolerowac niejakiego Dyzme ktory, nie pierwszy raz propaguje faszystowskie zdjecia - tym razem na zasadzie fotosu filmowego, ale kontekst w jakim uzywa tego zdjecia jest jednoznaczny (zdumiewa mnie psychoza polegajaca na kolekcjonowaniu roznorakich zdjec Hitlera (nawet pod postacia filmu) i Stalina - przeciez to trzeba byc czubem)
Obrazek

Moglbym tu wymienic jescze dziesiatki innych przykladow ludzi CHORYCH PSYCHICZNIE I zyciowych nieudacznikow, ktorych jedyna rola na tym forum polega na

- wszczynaniu awantur
- obrazaniu
- pisaniu ... zwala, rosnie, etc.



SZCZERZE MOWIAC JESTEM JUZ ZMECZONY I ZNUDZONY DZIESTAKAMI IDIOTOW I PSYCHOPATOW, KTORZY ZASMIECILI TE FORUM



Zdumiewa mnie jednak to, ze ja zostaje zbanowany tylko dlatego, ze walcze z tymi i*** i psychopatami, uzywajac jedynego jezyka, jaki rozumieja, czyli wulgaryzmow


Chcialbym tez podkreslic, ze w odroznieniu od psychopatow i zakompleksionych zyciowych nieudacznikow, ja nie jestem chlopcem gawedziarzem

12NFI
22,00 .......... 44444 ......... 11:09:15

14 NFI
44,00 ......... 3333 ......... 11:11:05

MNI
25,00 .......... 5555 ......... 11:10:27

LENTEX
111,00 ......... 5555 ........... 11:09:57


zlecenie na Lentexie, zostalo zmienione na 7777, a jutro zostanie przestawione na 121 PLN.


Szczerze mowiac nie mam ochoty byc na tym forum z zakompleksionymi leszczami i psychopatami, ktorzy potrafia jedynie pluc, obrazac i klamac i zadna prawda do nich nie dociera, gdyz utracili kontakt z rzeczywistoscia

Macie do wyboru, albo zrobicie cos z kretynami i bedziecie ich przynajmniej bezustannie banowac, albo wasze forum bedzie przydatne jedynie dla studentow psychiatrii i psychologii


I PRZYPOMINAM ....
a zwlaszcza Panu Moderatorowi, ktory bezustannie nas poucza, ze zgodnie z pkt 8 regulaminu

Użytkując forum należy się kierować zdrowym rozsądkiem


OSOBISCIE PROPONUJE DODAC W TYM MIEJSCU KOLEJNY PUNKT

Do obowiazkow moderatora nalezy banowanie uczestnikow, co do ktorych zachodzi uzasadnione podejrzenie o zaawansowana chorobe psychiczna i jednoczesne informowanie o tym fakcie lekarza pierwszego kontaktu, ktory podejmie odpowiednie kroki majace na celu skierowanie do wlasciwego specjalisty
Ostatnio zmieniony 10 maja 2006 03:29 przez Madrala-4, łącznie zmieniany 2 razy.

REKLAMA


Madrala-4
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 294
Rejestracja: 08 maja 2006 12:33

Postautor: Madrala-4 » 10 maja 2006 00:32


OD LECZENIA KOMPLEKSOW ORAZ PSYCHOZ SA PSYCHOTERAPEUCI I PSYCHIATRZY

NowicjuszGPW
Chorąży
Posty: 725
Rejestracja: 06 sty 2006 19:46

Postautor: NowicjuszGPW » 10 maja 2006 00:39

czy posplacales juz wszystkie kredyty???

Pepesza
Podporucznik
Posty: 11963
Rejestracja: 14 lis 2005 16:00

Postautor: Pepesza » 10 maja 2006 00:39

Chcialbym tez podkreslic, ze w odroznieniu od tych idiotow, ktorzy de facto sa zwyklymi leszczami, ja jednak cos znacze

Madrala-2 napisał:


12NFI
22,00 .......... 44444 ......... 11:09:15

14 NFI
44,00 ......... 3333 ......... 11:11:05

MNI
25,00 .......... 5555 ......... 11:10:27

LENTEX
111,00 ......... 5555 ........... 11:09:57




a ja taki maly jeden robaczek tylko jestem. :cry: :cry: :cry:

Pepesza
Podporucznik
Posty: 11963
Rejestracja: 14 lis 2005 16:00

Postautor: Pepesza » 10 maja 2006 00:43

czy posplacales juz wszystkie kredyty???
nie smialem pytac o to..pamietam jak jeszcze na Betakobylegniocie bylem to latal do banku pare razy ..Siedzial wtedy w Kredyt Banku i Gniocie.Zalatwial kredyt jesli sie nie myle na milion zlotych.

misio_inwestor
Podporucznik
Posty: 12525
Rejestracja: 08 gru 2005 20:14

Postautor: misio_inwestor » 10 maja 2006 00:44

ale zdesperowany psychopata ten madrek :)

Madrala-4
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 294
Rejestracja: 08 maja 2006 12:33

Postautor: Madrala-4 » 10 maja 2006 00:45

Mowcie sobie tak jeszcze - to szcyt waszych mozliwosci

misio_inwestor
Podporucznik
Posty: 12525
Rejestracja: 08 gru 2005 20:14

Postautor: misio_inwestor » 10 maja 2006 00:47

Mowcie sobie tak jeszcze - to szcyt waszych mozliwosci
podaj madrala adres ,wysle ci malgoscke ,zebys mogl sobie cos w koncu wydmuchac :))

no ale tak to juz bywa z gosciami z kompleksem malego ptaka :)

pozdro

NowicjuszGPW
Chorąży
Posty: 725
Rejestracja: 06 sty 2006 19:46

Postautor: NowicjuszGPW » 10 maja 2006 00:48

twoj szczyt mozliwosci osiagnales juz dawno temu.
jestes po prostu monotematyczny
chociaz trzeba ci przyznac, ze z lentexem ci sie udaje (jak na razie)

czy posplacales juz wszystkie kredyty?? :roll:

Madrala-4
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 294
Rejestracja: 08 maja 2006 12:33

Postautor: Madrala-4 » 10 maja 2006 00:49

ale zdesperowany psychopata ten madrek :)
i wez palancie mlotek i wbij sobie do glowy

nie jestem zdesperowny tylko zmeczony inwestorami kretynami i psychopatami takimi jak ty

wy nie potraficie nic, poza tym, ze plujecie, piszecie zwala, mega wzrosty i klamiecie

jestescie zwyklymi zyciowymi nieudacznikami, ktorzy lecza walsne kompleksy w internecie

Madrala-4
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 294
Rejestracja: 08 maja 2006 12:33

Postautor: Madrala-4 » 10 maja 2006 00:53

twoj szczyt mozliwosci osiagnales juz dawno temu.
jestes po prostu monotematyczny
chociaz trzeba ci przyznac, ze z lentexem ci sie udaje (jak na razie)

czy posplacales juz wszystkie kredyty?? :roll:
czlowieku zejdz na ziemie

mi sie na wiekszosci "udaje" lub co wlasciwsze po prostu mam intuicje i znam sie na tym :D :D :D

trzeba bylo kupic to co ja kiedy kupowalem - na wszystkim mozna bylo zarobic

i aby cie pognebic na BETACOMI tez pisalem - KUPOWAC 12NFI kiedy byl po 1,5, a wy jedynie co potrafiliscie tylko pluc

o moje kredyty sie nie martw :D :D :D
i w ogole sie o mnie nie martw :D zajmij sie soba i swoimi kompleksami :D

misio_inwestor
Podporucznik
Posty: 12525
Rejestracja: 08 gru 2005 20:14

Postautor: misio_inwestor » 10 maja 2006 00:54

ale zdesperowany psychopata ten madrek :)
i wez palancie mlotek i wbij sobie do glowy

nie jestem zdesperowny tylko zmeczony inwestorami kretynami i psychopatami takimi jak ty

wy nie potraficie nic, poza tym, ze plujecie, piszecie zwala, mega wzrosty i klamiecie

jestescie zwyklymi zyciowymi nieudacznikami, ktorzy lecza walsne kompleksy w internecie
a ty co teraz robisz frajerze ??? :)

Madrala-4
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 294
Rejestracja: 08 maja 2006 12:33

Postautor: Madrala-4 » 10 maja 2006 00:57

a ty co teraz robisz frajerze ??? :)
frajerze ...
to jedyne ***, co mozesz napisac - myslisz, ze mnie w ten sposob dotkniesz ?
spojrz w lustro tam widzisz idiote, frajera i zwyklego nieudacznika


powiedzialem wam - nie martwcie sie o mnie :D :D :D
zycze wam chociaz 5% moich sukcesow na gieldzie i w zyciu

Madrala-4
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 294
Rejestracja: 08 maja 2006 12:33

Postautor: Madrala-4 » 10 maja 2006 01:00

Merytoryznie Kolego Mądralo/chyba-4/jest to,że razem jedziemy na tym Bardzo atrakcyjnym papierku.
Prośba do Ciebie jedna,nie przyprowadzaj na ten wątek swoich wrogów,bo to co oni wypisują to żenada,a robią to Kolego,żeby Tobie do........ć i TAK NAPRAWDĘ nawet jaka to spółka,to zupełnie obojętne.
A teraz pomyślmy razem,Tito ma nas dość,czy już go na Piaście nie ma.
Pozdrawiam
sek w tym, ze psychopaci i nieudacznicy sami za mna biegna :D :D :D
gdzie cos napisze zaraz czuby to komentuja (z obsesja BETACOM w tle :D )
ale najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze zamiast kupowac to co ja oni cala swoja energie marnuja na plucie na mnie :D :D :D :D :D
Ostatnio zmieniony 10 maja 2006 01:02 przez Madrala-4, łącznie zmieniany 2 razy.

NowicjuszGPW
Chorąży
Posty: 725
Rejestracja: 06 sty 2006 19:46

Postautor: NowicjuszGPW » 10 maja 2006 01:01

zajmij sie soba i swoimi kompleksami


nie mam kompleksow, no moze wkurza mnie brzuch piwny, ale juz nad tym pracuje

pozdro


Wróć do „Uwagi i błędy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości