Zbyt wolne forum -DLACZEGO?Opłata??

Pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum oraz PARKIET.COM
aspiritual
Starszy chorąży
Posty: 1655
Rejestracja: 24 kwie 2006 15:33

Zbyt wolne forum -DLACZEGO?Opłata??

Postautor: aspiritual » 14 lis 2006 22:08

Dlaczego tego nie zmienić?
Zróbmy coś konstruktywnego.Mogę płacić miesięcznie 10 zeta za korzystanie ,ale niech to działa??!!!
Wolność od strachu,samokontrola,prostota,łagodność ,prawdomówność,wyrzeczenie,,spokój,niechęć do krytykowania,współczucie dla wszystkich żywych istot,skromność ,mocna determinacja,wigor,zdolność przebaczania innym,hart ducha,czystość

REKLAMA


some1
Chorąży sztabowy
Posty: 4805
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: some1 » 14 lis 2006 22:10

a na hu ci takie forum ? tak dalej sie bedzie sralo to MNIE zaplaca dyche to moze zostane :D
maciek na cenzurowanym

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zbyt wolne forum -DLACZEGO?Opłata??

Postautor: Martins_57614 » 14 lis 2006 22:12

Dlaczego tego nie zmienić?
Zróbmy coś konstruktywnego.Mogę płacić miesięcznie 10 zeta za korzystanie ,ale niech to działa??!!!
Zacznie się lament leszczy że nie mają kasy i spamerów :lol: :lol: :lol:

Wątpliwe żeby to *** forum działało poprawnie :lol: :lol: :lol:
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

aspiritual
Starszy chorąży
Posty: 1655
Rejestracja: 24 kwie 2006 15:33

Postautor: aspiritual » 14 lis 2006 22:14

a na hu ci takie forum ? tak dalej sie bedzie sralo to MNIE zaplaca dyche to moze zostane :D

Masakra ostatnio jest.Czasami człowiek chce spojrzeć co tam sobie ludzie myślą,a tu rzyć...
To forum jest najbardziej popularne,ale przeca tak nie musi być,może na stocka wchodźmy,bo tu to nie idzie czytać i pisać (naganiać :lol: )
Wolność od strachu,samokontrola,prostota,łagodność ,prawdomówność,wyrzeczenie,,spokój,niechęć do krytykowania,współczucie dla wszystkich żywych istot,skromność ,mocna determinacja,wigor,zdolność przebaczania innym,hart ducha,czystość


Wróć do „Uwagi i błędy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości