W co zainwestowac 30-40 tys? Nie giełda... Moder zostaw

dyskusja o tym co nas czeka na rynkach
ichigeki
Chorąży
Posty: 836
Rejestracja: 08 gru 2009 14:23

Re: W co zainwestowac 30-40 tys? Nie giełda... Moder zostaw

Postautor: ichigeki » 21 paź 2013 14:49

Witam, jw. To co mam w akcjach tyle mi starczy... Chciałbym teraz tak bardziej spokojnie... Jest cos co da w skali roku 8-10%??? dzieki za pomoc
jeden strzał
postaw 5000 na remis legii w następnym meczu do wyjecia będzie ok 15 tys czyli 10 na czysto będziesz miał

REKLAMA


Piranja
Starszy chorąży
Posty: 1991
Rejestracja: 28 maja 2009 15:11

Postautor: Piranja » 21 paź 2013 14:50

jhm development :D

Kofianan
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3906
Rejestracja: 14 cze 2013 08:06

Postautor: Kofianan » 21 paź 2013 14:55

Wałęsa: politycy wymknęli się spod kontroli; czipy pomogą ich upilnować

Lech Wa­łę­sa po­stu­lo­wał pod­czas Szczy­tu No­bli­stów w War­sza­wie po­pra­wę de­mo­kra­cji. Jak oce­nił, po­li­ty­cy wy­mknę­li się spod kon­tro­li, a za­ra­dzić temu może "za­czi­po­wa­nie" ich. - Wszyst­ko co ro­bisz, wszyst­ko - z kim śpisz - ma być tam za­pi­sa­ne - mówił.

*** już mu do końca na starość odpi erodl iło Laughing
badania mu zasponsoruj czy wszytsko jest halo
:lol: :lol:

ulubieniec_marketu
Sierżant sztabowy
Posty: 156
Rejestracja: 09 kwie 2013 22:59

Re: W co zainwestowac 30-40 tys? Nie giełda... Moder zostaw

Postautor: ulubieniec_marketu » 21 paź 2013 14:58

Witam, jw. To co mam w akcjach tyle mi starczy... Chciałbym teraz tak bardziej spokojnie... Jest cos co da w skali roku 8-10%??? dzieki za pomoc
kup renault clio...do Tesco zawiezie i przywiezie jak ta lala :idea:

zgredek_
Sierżant sztabowy
Posty: 147
Rejestracja: 20 paź 2013 09:22

Re: W co zainwestowac 30-40 tys? Nie giełda... Moder zostaw

Postautor: zgredek_ » 21 paź 2013 14:58

Witam, jw. To co mam w akcjach tyle mi starczy... Chciałbym teraz tak bardziej spokojnie... Jest cos co da w skali roku 8-10%??? dzieki za pomoc
kup renault clio...do Tesco zawiezie i przywiezie jak ta lala :idea:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Projektant
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3603
Rejestracja: 06 maja 2011 16:42
Lokalizacja: z pracowni

Postautor: Projektant » 21 paź 2013 15:01

może kup jakiegoś bankruta ...

Mechanizm znany z rosyjskiego kryzysu drugiej połowy lat 90. Czyli połączyć w "konsorcjum" dwa podmioty – bankruta i spółkę względnie zdrową. Zdobyć wielkie zamówienie publiczne i ukryć zyski w księgowości bankruta unikając opodatkowania. A potem wytransferować realne pieniądze. Jeden podmiot służy do windowania wydatków i do transferu środków. Drugi – pod maską upadłości – do unikania zobowiązań. Czy tak było przy inwestycjach drogowych? Czy tak będzie przy budowie bloków elektrowni Opole? - zadaje pytania prof. Jadwiga Staniszkis w najnowszym felietonie dla Wirtualnej Polski.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,88034,title ... &_ticrsn=5
Komunizm to ustrój, który dzielnie zwalcza problemy, które sam sobie stwarza ...

Widmowy_Roger_666
Starszy chorąży
Posty: 1019
Rejestracja: 14 wrz 2012 13:22

Postautor: Widmowy_Roger_666 » 21 paź 2013 15:14

... Czy tak było przy inwestycjach drogowych? Czy tak będzie przy budowie bloków elektrowni Opole? - zadaje pytania prof. Jadwiga Staniszkis w najnowszym felietonie dla Wirtualnej Polski ...
Jadźce nic się nie podoba - ani PO ani PiS ani wogóle nic
:lol: :lol: :lol:

ta baba jest wiecznie niezadowolona, ale dzieki temu dość często różne piaseckie i morozowskie "zapraszajom jom" do Tusk Vision Network, gdzie może się wyżalić, że nie o "takie Polskie" :lol: walczyła u boku noblisty Lecha
:lol: :lol: :lol:
Platforma Obłudy i Bajek z expose Donalda

rondek
Sierżant sztabowy
Posty: 160
Rejestracja: 12 mar 2013 17:07

Postautor: rondek » 21 paź 2013 16:10

ZWG i CUBEITG to perełki na 2014 rok

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 21 paź 2013 16:15

...
.
nawet nie ma co się tym zajmować,
sytuacja jak z Katyniem - 1941 r.
jeszcze na początku lat 90- tych UB-eki kłamali w podręcznikach do historii, że tam zabijali Niemcy...

prawdy o Smoleńsku dowiemy się pewnie znów za 30-40 lat

..
Tak jak to co się stało z gen. Sikorskim. PO latach wszystko się dowiemy, ale już inne pokolenie, dla którego to będzie miało drugorzędne znaczenie.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Kelt9
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2884
Rejestracja: 02 gru 2011 22:18
Lokalizacja: z ciemności

Postautor: Kelt9 » 21 paź 2013 16:17

tu masz fajny fundusz inwestycyjny otwarty:

BPH Nieruchomości Europy Wschodzącej

notowania:
http://www.bphtfi.pl/noweanalizy/#view=CHARTS/funds=22/

benchmark:
http://en.indices.cc/indices/details/cer/chart/

(Wig-deweloperka się rozkręca więc powinno być ok )
Obrazek
>>> >>> >>> NIGDY DOŚĆ I BEZ KOŃCA <<< < <<<
Ciesz się swoimi pasjami i żyj życiem. Nie pozwól by Twoje pasje zmieniły się w obsesje.

GPF CAUSA2
Starszy chorąży
Posty: 1086
Rejestracja: 20 lis 2012 22:56

Re: W co zainwestowac 30-40 tys? Nie giełda... Moder zostaw

Postautor: GPF CAUSA2 » 21 paź 2013 16:19

Witam, jw. To co mam w akcjach tyle mi starczy... Chciałbym teraz tak bardziej spokojnie... Jest cos co da w skali roku 8-10%??? dzieki za pomoc
kup 1 mln akcji GPF CAUSA po 0,01 gr

a za raszte...kup akcje GPF CAUSA po 2 grosze :lol: :lol: :lol: :lol:

bedziesz miał z 2,5 mln akcji spółki gieldowej a to zawsze lepiej wygląda jak będziesz laski wyrywał na teks "mam milion akcji" niż "mam 4 akcje" np. LPP :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Projektant
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3603
Rejestracja: 06 maja 2011 16:42
Lokalizacja: z pracowni

Re: W co zainwestowac 30-40 tys? Nie giełda... Moder zostaw

Postautor: Projektant » 21 paź 2013 16:51

Witam, jw. To co mam w akcjach tyle mi starczy... Chciałbym teraz tak bardziej spokojnie... Jest cos co da w skali roku 8-10%??? dzieki za pomoc
kup 1 mln akcji GPF CAUSA po 0,01 gr

a za raszte...kup akcje GPF CAUSA po 2 grosze :lol: :lol: :lol: :lol:

bedziesz miał z 2,5 mln akcji spółki gieldowej a to zawsze lepiej wygląda jak będziesz laski wyrywał na teks "mam milion akcji" niż "mam 4 akcje" np. LPP :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a jakieś inne plus som jeszcze ?
Komunizm to ustrój, który dzielnie zwalcza problemy, które sam sobie stwarza ...

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 23 paź 2013 11:42

O jaki przyjemny wontek. :)


Mam sensacyjną wiadomość do przekazania. Jak wiecie, niedawno dowiedzieliśmy się o dwóch wytrawnych inwestorach: Muminku i Wtomku, których poznał Gruby Romek. O czym mogliśmy się przekonać z tej sceny:

http://www.grapheine.com/bombaytv/art-e ... 7851a.html


Okazuje się, że ci dwaj inwestorzy znają się od dawna. Od lat spierają się ze sobą, który bardziej zna się na tej trudnej sztuce. Można powiedzieć, że już od małego. Właśnie się dowiedziałem, że razem chodzili do jednej klasy i siedzieli w tej samej ławce! To jest temat na pierwsze strony gazet. Oni niedługo mogą stać się celebrytami. Zresztą sami zobaczcie:

Tytuł sceny:
Lekcja AT cz. 5 z mistrzem Jedi (podtytuł: Wtomek i Muminek 15 lat wcześniej):

http://www.grapheine.com/bombaytv/websi ... 660a6.html



W tym momencie zapraszam wszystkich znawców tematu inwestowania ze wszystkich stron internetu. Właśnie powstaje cały czas III sezon przygód Grubego Romka. Ale jak wiadomo, nie tylko on jest gwiazdą tego filmu, także inni bohaterowie, których stopniowo będą wam pokazywał.
Dlatego prośba do was. I wy możecie współtworzyć ten film.
Zapewne macie swoje dzieła, które umieszczaliście na wątkach akcyjnych przez wszystkie lata, gdzie pisaliście. Dlatego zachęcam was do umieszczania swoich dzieł na wątku, z krótkim opisem - tytułem sceny:

http://forum.parkiet.com/viewtopic.php?t=135621

Jeśli uznam, że są ciekawe i pasują do formuły filmu o Grubym Romku, umieszczę te sceny w ww. wątku z opisem każdej sceny oraz jego autorem. Całość do przeczytania pod wyżej wspomnianym adresem a na stronie 8 znajduje się spis scen z III sezonu, który także i wy możecie współtworzyć. Zapraszam do współpracy!

:lol:
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

ichigeki
Chorąży
Posty: 836
Rejestracja: 08 gru 2009 14:23

Re: W co zainwestowac 30-40 tys? Nie giełda... Moder zostaw

Postautor: ichigeki » 28 paź 2013 11:56

Witam, jw. To co mam w akcjach tyle mi starczy... Chciałbym teraz tak bardziej spokojnie... Jest cos co da w skali roku 8-10%??? dzieki za pomoc
jeden strzał
postaw 5000 na remis legii w następnym meczu do wyjecia będzie ok 15 tys czyli 10 na czysto będziesz miał
Lech Poznań 1-1 Legia Warszawa 27 października, 18:00

;-)
postawił?

lottero
Kapral
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2013 14:47
Kontakt:

Postautor: lottero » 27 gru 2013 14:54

Bukmacherka staje się ostatnio tak samo ryzykowna jak i gra na giełdzie :) Też się przewiduje, lecz niekoniecznie trafnie.


Wróć do „Prognozy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości