wig20 padło wsparcie.

dyskusja o tym co nas czeka na rynkach
MarselPtaq
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 278
Rejestracja: 14 maja 2015 23:31

Postautor: MarselPtaq » 22 lip 2015 19:25

Wychodzi OFE kupuje zagranica, ta sama co za 1,5 roku sprzeda podekscytowanym durniom z OFE na samej górce. Tak się robi kasę. Ulica nie odebrała takiej ilości akcji :)
kiedyś wiecej tu takich osób pisało dziś *** du.pa i kamieni kupa :lol: :lol:
Kiedyś Mroku rozprowadzał OFE na PEO. Pamiętam jak od bandy do bandy biedaków rozprowadzał.

Aż rudy zajee.bał kase OFiaokm i Mroka odciął od świeżej gotówki.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

REKLAMA


grubygrubas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2447
Rejestracja: 28 lis 2014 21:28

Postautor: grubygrubas » 22 lip 2015 19:26

czy to początek nowej bessy ? analitycy nas okłamali?

cyt: "...analitycy prognozowali niebotyczne skradanie się do chmur, to rynek nagle runął i od tamtego czasu nie przestaje spadać..."

źródłó: https://gieldowimilionerzy.wordpress.co ... -ta-hossa/

nud999
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3572
Rejestracja: 13 lip 2007 20:19

Postautor: nud999 » 22 lip 2015 19:30

2150 potem się zobaczy :roll:
przeciez o juz jutro :roll: :idea: :D :lol: :lol:
a pojutrze 2035 :lol:

ehh pięknie leci jak w 2008 roku
pytanie kto wychodzi obrot pod 1 mld ale z 2 strony ktos towar odebrał sypacz był zdeterminowany

obligi złotowka stabilnie az za bardzo jak na taką zwałe coś mi tu śmierdzi :lol: :shock: :?
kupuja jacyc skonczoni frustraci i lapacze nozy, zaraz oddadza na kolejnych wsparciach :lol:
wig20 łapacze nozy? hmmm gdyby tak było to na forumie nr 1,2,3,4 etc byłyby społki z wig20 na tapecie a nie smieci z NC
a co to wid20?? giełda w chinach, w usa może lecieć a wig20 nie??? tam kto odbiera i jakie są obroty, :idea:

WLD-SZRW
Starszy chorąży
Posty: 1818
Rejestracja: 21 gru 2009 15:19

Postautor: WLD-SZRW » 22 lip 2015 19:37

Wychodzi OFE kupuje zagranica, ta sama co za 1,5 roku sprzeda podekscytowanym durniom z OFE na samej górce. Tak się robi kasę. Ulica nie odebrała takiej ilości akcji :)
Na giełdzie się kupuje i się sprzedaje. Jakieś tam akcje sprzedał jeden fundusz a kupił drugi. Ten sam fundusz kupił od trzeciego, a trzeci od pierwszego i zamknęło się kółko. W ujęciu globalnym, te akcje ciągle są w tych samych rękach, tyle że są przecenione.
I tu nie o to chodzi że spadło, tu chodzi o to że polska giełda jest jedną z najgorszych na świecie.
zalezy wszystko od terminu jaki sie obiera dla danej inwestycji . Tak Polska gielda zostala podzielona rozszarpana i wypruta z inwestorow i kapitalu , i generalne oczyszczenie a nie korekta bedzie chyba jedyna okazja dla jej odnowy , bo kiedy wiecej towaru jest w sklepie przecenionego to i wiecej klientow ma w czym wybierac . Na giełdzie panują cykle i to tak wyglada . Patrzac pod wzgledem atrakcyjnosci polskie ziemie fabryki sa atrakcyjne dla zagranicy, stad mozna juz obierac strategie na długi 10 letni termin ... Na spadkach tez sie zarabia
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.
Obrazek

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Martins_57614 » 22 lip 2015 20:14

Wychodzi OFE kupuje zagranica, ta sama co za 1,5 roku sprzeda podekscytowanym durniom z OFE na samej górce. Tak się robi kasę. Ulica nie odebrała takiej ilości akcji :)
Na giełdzie się kupuje i się sprzedaje. Jakieś tam akcje sprzedał jeden fundusz a kupił drugi. Ten sam fundusz kupił od trzeciego, a trzeci od pierwszego i zamknęło się kółko. W ujęciu globalnym, te akcje ciągle są w tych samych rękach, tyle że są przecenione.
I tu nie o to chodzi że spadło, tu chodzi o to że polska giełda jest jedną z najgorszych na świecie.
Ależ ja nie mówię że tak nie jest. GPW jest najgorszą na świecie jak piszesz i co gorsza nie widać światełka w tunelu.
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

Consigliere
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2921
Rejestracja: 08 kwie 2015 23:38

Postautor: Consigliere » 22 lip 2015 20:45

Wychodzi OFE kupuje zagranica, ta sama co za 1,5 roku sprzeda podekscytowanym durniom z OFE na samej górce. Tak się robi kasę. Ulica nie odebrała takiej ilości akcji :)
Na giełdzie się kupuje i się sprzedaje. Jakieś tam akcje sprzedał jeden fundusz a kupił drugi. Ten sam fundusz kupił od trzeciego, a trzeci od pierwszego i zamknęło się kółko. W ujęciu globalnym, te akcje ciągle są w tych samych rękach, tyle że są przecenione.
I tu nie o to chodzi że spadło, tu chodzi o to że polska giełda jest jedną z najgorszych na świecie.
Ależ ja nie mówię że tak nie jest. GPW jest najgorszą na świecie jak piszesz i co gorsza nie widać światełka w tunelu.

eee a co wy gracie na głównym?ja tam kupiłem 1000 akcji Platynowe Inwestycje i se czekam na 100 8)

Ryba15
Starszy chorąży
Posty: 1924
Rejestracja: 12 sty 2015 20:31

Postautor: Ryba15 » 22 lip 2015 20:46

ile to już je.bło od wyboru Andzreja ? :lol:

FrankM
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 13 paź 2014 21:18

Postautor: FrankM » 22 lip 2015 21:03

pieknie walimy -2.5 pod co dzis tak spadamy :)
Nic się nie martw, anale coś wymyślą w swoich dzisiejszych kometach, albo pojadą tym samym schematem czyli Grecja, Ukraina, przyszłe wybory parlamentarne, frankowicze. To już było, ale oni w kółko piszą to samo,bo nic innego nie potrafią wymyślić czemu, gdy giełda w USA robi rekordy to my pogłębiamy dołki. Hossa trwa średnio 6 lat czyli wg mnie bessa wkrótce i tam zawitać powinna. Nic nie trwa wiecznie.
dzisiaj zganiali na słabsze wyniki i prognozy apple :D

abe
Chorąży sztabowy
Posty: 6234
Rejestracja: 11 sty 2014 12:55

Postautor: abe » 22 lip 2015 21:04

2150 potem się zobaczy :roll:
przeciez o juz jutro :roll: :idea: :D :lol: :lol:
a pojutrze 2035 :lol:

ehh pięknie leci jak w 2008 roku
pytanie kto wychodzi obrot pod 1 mld ale z 2 strony ktos towar odebrał sypacz był zdeterminowany

obligi złotowka stabilnie az za bardzo jak na taką zwałe coś mi tu śmierdzi :lol: :shock: :?
masz racje zlotowka stabilna
frank poczatek roku 3,3 teraz prawie 4 pln
dolar od 3,2 teraz prawie 3,8 zlotowka jest bardzo stabilna i mocna

Consigliere
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2921
Rejestracja: 08 kwie 2015 23:38

Postautor: Consigliere » 22 lip 2015 21:21

2150 potem się zobaczy :roll:
przeciez o juz jutro :roll: :idea: :D :lol: :lol:
a pojutrze 2035 :lol:

ehh pięknie leci jak w 2008 roku
pytanie kto wychodzi obrot pod 1 mld ale z 2 strony ktos towar odebrał sypacz był zdeterminowany

obligi złotowka stabilnie az za bardzo jak na taką zwałe coś mi tu śmierdzi :lol: :shock: :?
masz racje zlotowka stabilna
frank poczatek roku 3,3 teraz prawie 4 pln
dolar od 3,2 teraz prawie 3,8 zlotowka jest bardzo stabilna i mocna
miałem na mysli dzień dzisiejszy nie interwał roczny towarzyszu "spekulant"

Frog
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2927
Rejestracja: 07 lut 2013 21:05

Postautor: Frog » 22 lip 2015 21:24

2150 potem się zobaczy :roll:
przeciez o juz jutro :roll: :idea: :D :lol: :lol:
a pojutrze 2035 :lol:

ehh pięknie leci jak w 2008 roku
pytanie kto wychodzi obrot pod 1 mld ale z 2 strony ktos towar odebrał sypacz był zdeterminowany

obligi złotowka stabilnie az za bardzo jak na taką zwałe coś mi tu śmierdzi :lol: :shock: :?
masz racje zlotowka stabilna
frank poczatek roku 3,3 teraz prawie 4 pln
dolar od 3,2 teraz prawie 3,8 zlotowka jest bardzo stabilna i mocna
Euro było po 4,3, teraz po 4,11...
www.blogiekonomiczne.blogspot.com

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 22 lip 2015 21:58

było prawie 4 tyś na W20 kiedy TUSK DOSZEDŁ DO WŁADZY szybkim ruchem doprowadził do 1,2 tyś 9 lat rządów PO i giełda nigdy się już nie podniosła USA NIEMCY REKORDY POLSKA h. u j *** i kamieni kupa Pewoska :lol:

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 22 lip 2015 21:59

A Ameryce nic się nie dzieje, a u nas mocno dupnęło. Juto powinno być większe odreagowanie a jakbyśmy odrobili te spadki w ciągu 1-2 dnia to ... tak sobie myślę ...

Tymczasem mam nowe wieści z frontu do przekazania:
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... &start=245
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: miki331 » 17 sie 2015 13:00

Będzie nizej


Wróć do „Prognozy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości