co z tą giełdą ????

dyskusja o tym co nas czeka na rynkach
melex
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3567
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: melex » 11 gru 2015 20:16

Bessa potrwa Caly rok 2016
jak w tym tempie to posiadacze akcji jeszcze beda doplacac zeby ktos je wzial :lol:

REKLAMA


brunetos
Chorąży
Posty: 989
Rejestracja: 16 sty 2007 17:04
Lokalizacja: tomaszow mazowiecki

co ma byc

Postautor: brunetos » 11 gru 2015 20:24

tylko brak prezesa przez tydzien :? :shock:

Akrobata
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3639
Rejestracja: 31 paź 2013 14:18

Postautor: Akrobata » 11 gru 2015 20:25

Bessa potrwa Caly rok 2016
jak w tym tempie to posiadacze akcji jeszcze beda doplacac zeby ktos je wzial :lol:
wig20 spadl o 21% czyli teraz zaczynamy besse :lol: , to co bylo wczesniej ten spadek to co ?
ze besse mamy to juz wczesniej wszyscy wiedzieli, tylko anale piali ze wato kumulowac akcje, a robili to po to zeby koledzyz fe oddawali akcyjki w suwaku

Zawodowiec40
Chorąży sztabowy
Posty: 6113
Rejestracja: 21 gru 2011 18:34
Lokalizacja: SirVulcano-St.Choraży Sztabowy "zdradzony o świcie"

Postautor: Zawodowiec40 » 11 gru 2015 20:26

Moder jest kepniety.. Mysli ze GPw to te lipne spolki i tylko tyle... A gdzie watki na otoczenie swiatowe i co najawzniejsze Polskie... ucinac tylko wulgarne watki.. Reszta powinna istniec...GPW sama w sobie zostanie truposzem...Ale ja wierze ze kiedys polaczymy sie albo bedziemy miec dostep do spolek europejskich amerkanskich i im..wiecej tym lepiej...Oczywiscie nie znadzorem KNF i Tamborski ale nadzorem prawdziwym, swiatowych fachowcow...
Ten rok już stracony, ale nowy rok zaczynamy korektę tych spadów,co teraz mamy. Tak to widzę.


P.S. Czy czytaliście telegram od Grubego Romka i jego ekipy? Wiem, że moder szybkie ręce kasuje luźne tematy z prędkością światła dlatego, czytajcie luźne wątki, póki są. :)


P.S. 2. Co do Trybunał Konstytucyjnego, czytałem koment, że nasza giełda spada poprzez zamieszanie z TK. Otóż jestem przekonamy, że duża liczba osób nawet nie wie, o co chodzi z TK, bo przeciętnego Kowalskiego interesuje, co ma w portfelu, a nie jak działa TK i o co w tym wszystkim chodzi, ale chcąc nie chcąc dowiedział się, bo ten temat w mediach teraz wałkują. Sprawa uchodźców ucichła. Pora zająć gawiedź jakimś innym tematem zastępczym. :arrow:

Zawodowiec40
Chorąży sztabowy
Posty: 6113
Rejestracja: 21 gru 2011 18:34
Lokalizacja: SirVulcano-St.Choraży Sztabowy "zdradzony o świcie"

Postautor: Zawodowiec40 » 11 gru 2015 20:30

To sie juz nie liczy.. Bo jet w cenach ( albo w trupach i golznie na swieta) Zarowno bite niemilosiernie lemingi jak i pismeni maja krotka pamiec.. Ale ja pamietam.. I te K.. co to zrobily mam nadzieje zaplaca kiedys gardlami...
Bessa potrwa Caly rok 2016
jak w tym tempie to posiadacze akcji jeszcze beda doplacac zeby ktos je wzial :lol:
wig20 spadl o 21% czyli teraz zaczynamy besse :lol: , to co bylo wczesniej ten spadek to co ?
ze besse mamy to juz wczesniej wszyscy wiedzieli, tylko anale piali ze wato kumulowac akcje, a robili to po to zeby koledzyz fe oddawali akcyjki w suwaku

leser
Chorąży sztabowy
Posty: 4618
Rejestracja: 02 kwie 2008 19:11

Postautor: leser » 11 gru 2015 20:32

Moder jest kepniety.. Mysli ze GPw to te lipne spolki i tylko tyle... A gdzie watki na otoczenie swiatowe i co najawzniejsze Polskie... ucinac tylko wulgarne watki.. Reszta powinna istniec...GPW sama w sobie zostanie truposzem...Ale ja wierze ze kiedys polaczymy sie albo bedziemy miec dostep do spolek europejskich amerkanskich i im..wiecej tym lepiej...
....a kto ci broni inwestować na innych rynkach siedząc w domu ................................ popytaj w bm ......... oczywiście "tam" knf nie ma nic do gadania ................ :P

gracz25
Chorąży sztabowy
Posty: 5794
Rejestracja: 23 cze 2006 13:21

Postautor: gracz25 » 11 gru 2015 20:33


Halibut
Starszy chorąży
Posty: 1438
Rejestracja: 15 gru 2008 22:06

Postautor: Halibut » 11 gru 2015 20:34

Bessa z panika się zbliza

samuell_103511
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9943
Rejestracja: 11 sty 2007 09:46
Lokalizacja: :) :) :) :)
Kontakt:

Postautor: samuell_103511 » 11 gru 2015 20:40

....jak to co ? :shock:
.....goooowwwwno ............

chłopcze idz poucz się wiersza bo od 2 lat nie jestes w stanie zapamietac Lokomotywy Brzechwy a chce głos na temat giełdy zabierac? :D :D

przygadał kocioł garnkowi...

tzn ten co czerpie zyski poprzez
dogłębną analizę techniczną i fundamentalną.....


















Spółek Patrowicza


:D :D :D :D
Obrazek

Zawodowiec40
Chorąży sztabowy
Posty: 6113
Rejestracja: 21 gru 2011 18:34
Lokalizacja: SirVulcano-St.Choraży Sztabowy "zdradzony o świcie"

Postautor: Zawodowiec40 » 11 gru 2015 20:40

Nie ma co pytac.. To co jest to dobre dla Karkosika albo Warrena Buffeta.. Nie wierzysz to sprobuj zagrac.. Po miesiacyu zbankrutujesz na samych prowizjach.. Musi byc jedna platforma i krajowe prowizje...
Moder jest kepniety.. Mysli ze GPw to te lipne spolki i tylko tyle... A gdzie watki na otoczenie swiatowe i co najawzniejsze Polskie... ucinac tylko wulgarne watki.. Reszta powinna istniec...GPW sama w sobie zostanie truposzem...Ale ja wierze ze kiedys polaczymy sie albo bedziemy miec dostep do spolek europejskich amerkanskich i im..wiecej tym lepiej...
....a kto ci broni inwestować na innych rynkach siedząc w domu ................................ popytaj w bm ......... oczywiście "tam" knf nie ma nic do gadania ................ :P

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 11 gru 2015 20:43

Wiele spółek, gdzie nie ma od dawna obrotów powinny się znaleźć na dwoch fixach, jaki jest sens utrzymywania ponad 1000 spółek na giełdzie, z czego można na 100 z nich można w miarę pohandlować w ciągu dnia?

W Stanach jeszcze trochę powinni rosnąć, ale nasza giełda wcześniej wyprzedza to co się będzie działo na świecie. Poza tym, nie można zapominać o konfliktach na bliskim wschodzie i o suwaku, to wszystko raczej nie napawa optymizmem. Jednak nic nie trwa wiecznie, besa, hossa, bessa i tak w kółko. Trzeba tylko grać zgodnie z trendem, co wbrew pozorom, nie wszyscy stosują.


Tymczasem mam nowe wieści z frontu:
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... &start=272
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

leser
Chorąży sztabowy
Posty: 4618
Rejestracja: 02 kwie 2008 19:11

Postautor: leser » 11 gru 2015 20:48

Nie ma co pytac.. To co jest to dobre dla Karkosika albo Warrena Buffeta.. Nie wierzysz to sprobuj zagrac.. Po miesiacyu zbankrutujesz na samych prowizjach.. Musi byc jedna platforma i krajowe prowizje...
Moder jest kepniety.. Mysli ze GPw to te lipne spolki i tylko tyle... A gdzie watki na otoczenie swiatowe i co najawzniejsze Polskie... ucinac tylko wulgarne watki.. Reszta powinna istniec...GPW sama w sobie zostanie truposzem...Ale ja wierze ze kiedys polaczymy sie albo bedziemy miec dostep do spolek europejskich amerkanskich i im..wiecej tym lepiej...
....a kto ci broni inwestować na innych rynkach siedząc w domu ................................ popytaj w bm ......... oczywiście "tam" knf nie ma nic do gadania ................ :P

....nie przesadzaj ......... tu masz dmpkobp ...... ale są lepsze, chociaż ja ostatnio korzystam z tego .............
http://www.dm.pkobp.pl/oferta/klient-in ... ly-oferty/

Halibut
Starszy chorąży
Posty: 1438
Rejestracja: 15 gru 2008 22:06

Postautor: Halibut » 11 gru 2015 21:10

Jak czytam tego białka hah od 5 lat nic się mu nigdy nie zgadza :lol:

jogohama4
Chorąży
Posty: 944
Rejestracja: 19 sie 2013 13:00

Postautor: jogohama4 » 11 gru 2015 21:35

chyba jednak zaliczymy te 1300pkt

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 11 gru 2015 21:49

chyba jednak zaliczymy te 1300pkt
Skąd ci wyszło te 1300? Anale o 1500 piszą. :roll: :roll:
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359


Wróć do „Prognozy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości