BYTOM - nadzorcy wywalają akcje na potęgę

dyskusja o tym co nas czeka na rynkach
TomaszMroczek_48338
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8033
Rejestracja: 10 wrz 2005 13:24
Lokalizacja: KRAKÓW

BYTOM - nadzorcy wywalają akcje na potęgę

Postautor: TomaszMroczek_48338 » 14 lip 2007 14:41

http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/html. ... 1087753275




a potem odkupują ułamki ilości sprzedanych akcji taniej, by naganiać leszczy

REKLAMA


szaaszaa
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9494
Rejestracja: 08 sty 2007 22:36
Lokalizacja: BRUKSELA 8:15

Postautor: szaaszaa » 14 lip 2007 14:44

MINUSY JAKIE POSIADA BYTOM---PROSZE CZYTAC-----

SPOLKA ZAROBILA W 2006 PONAD 8mln. zł. Z TEGO NIE CALE 7mln. zł. w II kw. 06'

teraz beda wyniki kwartalne 02.08.07 Bytomia i pojawi sie efekt "BAZY"bardzo duzy a wyniki rok temu za II kw. była wysrubowane przez jednorazowy zapis ksiegowy poprzez przejscie społki DOLWIS

wskazniki sie pogorsza masakrycznie


BYTOM chce zarobic w tym roku tylko 4,5 mln. zł. teraz sobie ***** patafiany podzielscie planowany zysk przez liczbe akcji tych ktore jeszcze zostana wyemitowane i pod koniec roku zysk na akcje wyniesie 9 groszy teraz biorac to pod uwage mozna stwierdzic ze akcje sa juz ***** WASZA MAC DROGIE


do tego BYTOM NIE posiada zadnych rezerw finansowych i dobrze ze ost. wyrok sadu zastał ucholony, bo by była masakra
Obrazek
Obrazek

lukasb
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3675
Rejestracja: 15 kwie 2007 13:40

zgadzam się

Postautor: lukasb » 14 lip 2007 14:52

nie sprzedadzą instytucjonalnym akcji po 6zł

za to po tak dużym wzroście jak dojdzie do opychania PP to będzie można skupić naprawdę dużą ilość nie płacąc więcej jak 4,5-5zł z wykupieniem

na długi termin się nie opłaca brać akcji

szaaszaa
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9494
Rejestracja: 08 sty 2007 22:36
Lokalizacja: BRUKSELA 8:15

Postautor: szaaszaa » 14 lip 2007 15:01

:-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=
Obrazek
Obrazek

Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: BYTOM - nadzorcy wywalają akcje na potęgę

Postautor: Madrala-nr6 » 14 lip 2007 15:14

http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/html. ... 1087753275


a potem odkupują ułamki ilości sprzedanych akcji taniej, by naganiać leszczy
:D :D :D :D :D :D :D

INWESTOR TYPU WIELKA *****, JAK ZWYKLE ***** BEZ SENSU



SPRZEDAZ
Pan Paweł Jamorski zbył 151.980 akcji
Pan Sławomir Ziemski zbył 96.593 a osoba mu bliska 26.000 akcji
Razem 274573
wszyscy zamierzaja objac nowa emisje - sprzedali dokladnie tyle, aby moc ja objac po 3 zl :D :D :D


KUPNO
Pan Sławomir Ziemski zakupił 5 000 akcji
Pan Grzegorz Kuczyński zakupił 15 000 akcji
Pan Tomasz Sarapata zakupił 25.000 akcji
Pan Tomasz Sarapata zakupił 50.000 akcji
Pan Tomasz Sarapata zakupił 75.000 akcji
Pan Tomasz Sarapata zakupił 25.000 akcji
Pan Grzegorz Kuczyński zakupił 10 000 akcji
Razem 190000
wszyscy zamierzaja objac nowa emisje :D :D :D


MROCZEK TY NIEDOJEBIE POPROS LEKARZA, ABY ZAPISAL CIE NA KURS "MATEMATYKI DLA POCZATKUJACYCH" A TERAZ WRACAJ NA SALE I DOPUSC WYPYCH DO KOMPUTERA :D :D :D
ZAUFANIE TO PIEKNY, ALE ... DEFICYTOWY TOWAR

szaaszaa
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9494
Rejestracja: 08 sty 2007 22:36
Lokalizacja: BRUKSELA 8:15

Postautor: szaaszaa » 14 lip 2007 15:40

:idea: :arrow:
Obrazek
Obrazek

TomaszMroczek_48338
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8033
Rejestracja: 10 wrz 2005 13:24
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: BYTOM - nadzorcy wywalają akcje na potęgę

Postautor: TomaszMroczek_48338 » 14 lip 2007 16:00

wszyscy zamierzaja objac nowa emisje - sprzedali dokladnie tyle, aby moc ja objac po 3 zl :D :D :D


no widzisz GŁUPI 43 letni SKURWYSYNU :?:

gdyby wierzyli w BYTOM to by nie wywalali akcji by obejmować nowe, tanie, tylko wyłożyli na nowe akcje SWOJE PIENIĄDZE...,



SPADAJ 43 letni ***** na KANTA






:lol: :lol: :lol:

szaaszaa
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9494
Rejestracja: 08 sty 2007 22:36
Lokalizacja: BRUKSELA 8:15

Postautor: szaaszaa » 14 lip 2007 16:04

MADRALA TO ILE MASZ LAT?

NA SWOJEJ SYMPATI PISZESZ ZE MASZ 34 LAT A MROCZEK PISZE ZE MASZ 43 ?

WIEC JAK TO JEST?

AZ JESTES TAKI STARY?


MOZE O TYM NIE WIESZ MADRALA ALE TO FORUM ZA JAKIS CZAS BEDZIE POD MOIM PANOWANIEM NARAZIE MAM 24 LATA I MAM DUZO NAUKI ALE ZA JAKIS CZAS WSZYSCY SIE MNIE BEDE SLUCHAC
Obrazek
Obrazek

TomaszMroczek_48338
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8033
Rejestracja: 10 wrz 2005 13:24
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: TomaszMroczek_48338 » 14 lip 2007 16:06

MADRALA TO ILE MASZ LAT?




3 lata temu jak Mądrala jeszcze nie był takim *****, i bankrut tak często go nie banował używał on nicku "madrala",

patrz co o sobie napisał....

..............Madrala - coz ja ...ja jestem tylko prostym czlowiekiem i nawet nie marze o takich sukcesach na gieldzie jak Petrus
Wiek 40 wyglad 32 zabawe z gielda zaczalem w 1991, ale polegala ona tylko na obserwowaniu w drugiej polowie
1992 myslalem o zainwestowaniu, gdyz uwarzalem ze spadki musza sie w koncu skonczyc, ale tego nie zrobilem
1993 to moja narastajaca frustracja, jak widzialem, rk, ok, etc (dla mlodych to byly tzw. redukcje kupna i oferty kupna)
kupilem 3 akcje banku slaskiego potem wiadomo co bylo, a ja zapomnialem o gioeldzie do 1997 - jak wrocilem ze
stypendium postanowilem zostac milionerem coz ... zostalbym, gdyby nie moja bezgraniczna glupota - zbudowalem
kapital na pozyczkach od rodziny, kredytach w pracy, kredytach w banku i kredytach w BDM bylo pieknie, ale tylko
momentami najwiecej zarobilem cos ponad 30 tys jednego dnia, ale po kilku dniach potrafilem zamienic to w strate
doszedlem do chyba 150 tys, ale potem prawie wszystko stracilem sek w tym, ze majac majatek zbudowany na
lewarach czlowiek nie mysli, czy tez inaczej reaguje na wszystkie bodzce - wtedy byl to HongKong, potem Rosja,
Brazylia, USA - zawsze stawalo cos na przeszkodzie poza tym mialem cudowna tendencje do stosunkow przerywanych
- wskakiwanie/wyskakiwanie nawet kilka razy w ciagu dnia Doszedlem do wniosku, ze czas stuknac sie w glowe
mlotkiem - zwlaszcza, ze ok. 80% papierow bylo trafionych - one rzeczywiscie urosly, sek w tym ze przez moje
wskakiwanie/wyskakiwanie moj majtek nie chcial rosnac, albo jak urosl to go rownie szybko stracilem w 2002 zerwalem
wszystkie umowy kredytowe i zaczalem od nowa z 20 tys tylko moich pieniedzy plus dokladalem czasami drugie tyle
z RORu przez te 3 lata zarobilem ok. 120 tys (najwiecej na Rafako - tu mialem wielkie szczescie - wskoczylem prawie
w samym dolku ponizej 6 a wyszedlem w okolicach 16-17 prawie w samej gorce) w tym roku ponownie zawarlem umowe
o kredyt, ale troche trzese rzyć przy czym BETACOM kupilem za srodki wlasne, a Kredyt Bank w wiekszosci za kredyt
tak to z grubsza wyglada
..........


http://www.lazar.webpages.pl/CV%20bez%20bicia.html

szaaszaa
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9494
Rejestracja: 08 sty 2007 22:36
Lokalizacja: BRUKSELA 8:15

Postautor: szaaszaa » 14 lip 2007 16:12

ok wiec wiem ze ma 43 lata

i w sumie szanuje go za to ze umie sie przyznac do tego ze stracił

bo kazdy stracił a on to napisał publicznie

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

szaaszaa
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9494
Rejestracja: 08 sty 2007 22:36
Lokalizacja: BRUKSELA 8:15

Postautor: szaaszaa » 14 lip 2007 18:13

:arrow:
Obrazek
Obrazek

adamSSS
Młodszy chorąży
Posty: 601
Rejestracja: 02 cze 2006 17:27

Postautor: adamSSS » 14 lip 2007 18:37

MINUSY JAKIE POSIADA BYTOM---PROSZE CZYTAC-----

SPOLKA ZAROBILA W 2006 PONAD 8mln. zł. Z TEGO NIE CALE 7mln. zł. w II kw. 06'

teraz beda wyniki kwartalne 02.08.07 Bytomia i pojawi sie efekt "BAZY"bardzo duzy a wyniki rok temu za II kw. była wysrubowane przez jednorazowy zapis ksiegowy poprzez przejscie społki DOLWIS

wskazniki sie pogorsza masakrycznie


BYTOM chce zarobic w tym roku tylko 4,5 mln. zł. teraz sobie ***** patafiany podzielscie planowany zysk przez liczbe akcji tych ktore jeszcze zostana wyemitowane i pod koniec roku zysk na akcje wyniesie 9 groszy teraz biorac to pod uwage mozna stwierdzic ze akcje sa juz ***** WASZA MAC DROGIE


do tego BYTOM NIE posiada zadnych rezerw finansowych i dobrze ze ost. wyrok sadu zastał ucholony, bo by była masakra

Zgadzam się w 100%, nawet gdyby do tego zysku dodać wyniki przejmowanej Warmii to i tak drogo, ale do ludzi to nie dociera. Normalnie to akcje po 6 zł byłyby pretekstem do wywalania starych , bo nie da się uplasować emisji bo kto kupi nową emisję skoro na giełdzie taniej, ale dla *** to jest okazja do kupna - paranoja zupełna. Ta spółka to balon nawet uwzględniając wszystkie przejęcia jakie mają w planach, można sobie policzyć C/Z po wszystkich planowanych przejęciach, emisji i obecnym kursie, wychodzi bardzo drogo, prawie c/z powyżej 40, więc nie ma co syfa kupować, chyba że na jeden dzień spekulacyjnie, a to że zarzad kupuje, oni mają gro akcji taniej teraz na podpuchę dokupują trochę zeby zwabić *** w rodzaju mądrali

szaaszaa
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9494
Rejestracja: 08 sty 2007 22:36
Lokalizacja: BRUKSELA 8:15

Postautor: szaaszaa » 14 lip 2007 18:39

:-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=
Obrazek
Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 07 paź 2007 13:02

:-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=


Wróć do „Prognozy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość