BYTOM - TYLKO PRAWDA vs Mroczek, WYPYCH i inne niedojeby

dyskusja o tym co nas czeka na rynkach
Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 14 lip 2007 16:35

Madrala czemu nie naganiasz jużna Ganta i Stormma ?Już sprzedaleś

:evil:
stormm tak

GANT NIE - SIEDZE, GDYZ WIEM NA CZYM SIEDZE, A WYJSCIE MN TO MOZE BYC NAWET DOBRA WIADOMOSC - KRUK OD MOMENTU JEGO WYJSCIA UROSL ... 11-KROTNIE W 14 MIESIECY :shock: :shock: :shock:

POZA TYM NIGDY NIE UKRYWAL, ZE ZAMIERZA WYJSC I SLOWA DOTRZYMUJE - SPRZEDAJE W PAKIETACH
w pakietach ? :lol: to ilez milionow tego masz :lol: jakies minimalne wielkosci ujawnione ustawiaj bo nam kurs spieprzysz :D
MN SPRZEDAJE W PAKIETACH, A NIE JA :D :D :D
ZAUFANIE TO PIEKNY, ALE ... DEFICYTOWY TOWAR

REKLAMA


sanctup
Starszy chorąży
Posty: 1831
Rejestracja: 04 sty 2007 11:25

Postautor: sanctup » 14 lip 2007 17:14

a tam gadacie 3/4 userow tego forum nagania na spolki ktore kupilo, wole popatrzec na wykresy i dane finansowe spolek na ktore nagania madrala niz na wielkie rakiety ktore zalewaja to forum.
Mi tam generalnie nikt na tym forum nie przeszkadza, najbardziej mnie jednak irytuja te wulgarne i chamskie utarczki slowne rodem ze wsi pomiedzy wami :roll:

michalso
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8617
Rejestracja: 25 mar 2007 18:07

Postautor: michalso » 14 lip 2007 17:33

moim zdaniem z tą umiejętnością inwestowania na gwp jakim jest MĄDRALA , mysle ze warto isc za nim , tylko trzeba pamietać zeby nie być zbyt pazernym i wyjsc w porę :wink:

Gość

Postautor: Gość » 05 paź 2007 15:12

moim zdaniem z tą umiejętnością inwestowania na gwp jakim jest MĄDRALA , mysle ze warto isc za nim , tylko trzeba pamietać zeby nie być zbyt pazernym i wyjsc w porę :wink:


Wróć do „Prognozy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości