FKGH - p. krótka ... p. długa ...

dyskusja na temat instrumentów pochodnych
db1964

FKGHM8 - otwarcie pozycji krótkiej ...

Postautor: db1964 » 04 kwie 2008 14:50

Witam !

Otworzyłem pozycję krótką na FKGHM8 na poziomie 101.50 zł. ... mam 3 kontrakty.

Pozdrawiam !

________________
Portfel Inwestycyjny

1. FON-PP - nabycie w dniu ustalenia prawa poboru ... mam 20 000 jpp.
2. FKGHM8 - otwarcie p. krótkiej na p. 101.50 zł. ... mam 3 kontrakty.

REKLAMA


db1964

KGH - wzrost ceny ...

Postautor: db1964 » 04 kwie 2008 17:40

Witam !

Dzisiaj kurs kontraktów FKGHM8 oscylował na poziomie 99.20 zł. - 103.20 zł. przy wolumenie wynoszącym 313 ... na zamknięciu notowań, cena kontraktu wynosiła 102.80 zł. ... obecnie, LOP wynosi 575 ... dzisiaj nastąpił spadek o 33 pozycje przy jednoczesnym wzroście ceny kontraktu o 2.70 zł.

Dzisiaj na zamknięciu notowań, cena akcji KGH wynosiła 103.40 zł. ... wzrost ceny o 2.90 zł. Kurs akcji oscylował na poziomie 100.60 zł. - 103.70 zł. przy wolumenie wynoszącym około 0.51 mln ...

Od strony analizy technicznej, według mnie, najbliższym oporem - dla ceny akcji KGH - jest poziom 105.20 zł. ... jest to maksimum sesyjne z dnia 28 marca bieżącego roku ... od tego właśnie poziomu, ma miejsce korekta ostatniego dynamicznego wzrostu ceny akcji KGH !

Pozdrawiam !

________________
Portfel Inwestycyjny

1. FON-PP - nabycie w dniu ustalenia prawa poboru ... mam 20 000 jpp.
2. FKGHM8 - otwarcie p. krótkiej na p. 101.50 zł. ... mam 3 kontrakty.

db1964

KGH - cena akcji nad poziomem 105.20 zł. ...

Postautor: db1964 » 07 kwie 2008 18:20

Witam !

Dzisiaj kurs kontraktów FKGHM8 oscylował na poziomie 104.00 zł. - 106.05 zł. przy wolumenie wynoszącym 297 ... na zamknięciu notowań, cena kontraktu wynosiła 105.75 zł. ... obecnie, LOP wynosi 573 ... dzisiaj nastąpił spadek o 2 pozycje przy jednoczesnym wzroście ceny kontraktu o 2.95 zł.

Dzisiaj na zamknięciu notowań, cena akcji KGH wynosiła 106.40 zł. ... wzrost ceny o 3.00 zł. Kurs akcji oscylował na poziomie 104.50 zł. - 106.60 zł. przy wolumenie wynoszącym około 0.95 mln ...

Dzisiaj, na zamknięciu sesji, akcje KGH były notowane powyżej poziomu 105.20 zł. ...

Pozdrawiam !

________________
Portfel Inwestycyjny

1. FON-PP - nabycie w dniu ustalenia prawa poboru ... mam 20 000 jpp.
2. FKGHM8 - otwarcie p. krótkiej na p. 101.50 zł. ... mam 3 kontrakty.

Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

Re: FKGHM8 - otwarcie pozycji krótkiej ...

Postautor: Generał » 07 kwie 2008 18:23

Witam !

Otworzyłem pozycję krótką na FKGHM8 na poziomie 101.50 zł. ... mam 3 kontrakty.

Pozdrawiam !

________________
Portfel Inwestycyjny

1. FON-PP - nabycie w dniu ustalenia prawa poboru ... mam 20 000 jpp.
2. FKGHM8 - otwarcie p. krótkiej na p. 101.50 zł. ... mam 3 kontrakty.
pozdro
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...

Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

yho

Postautor: Generał » 07 kwie 2008 18:23

Yahoo Says Current Microsoft Bid Undervalues Yahoo, but Not Opposed to Better Deal

SEATTLE (AP) -- Internet icon Yahoo Inc., under pressure of a three-week deadline from Microsoft to accept its $41 billion buyout bid, said Monday it doesn't oppose a deal with the world's largest software maker but wants a better offer.

The statement comes after Microsoft warned Saturday that if a deal isn't reached by April 26 it will launch a hostile takeover at a less attractive price.

In early trading Monday, Yahoo shares fell 49 cents, or 1.7 percent, to $27.87, while Microsoft's stock added 23 cents, or less than 1 percent, to $29.39.

In Yahoo's lengthiest statement about the bid to date, Chief Executive Jerry Yang and Chairman Roy Bostock wrote in a letter to Microsoft CEO Steve Ballmer that the current offer is "not in the best interests of shareholders" of Yahoo.

"We are not opposed to a transaction with Microsoft if it is in the best interests of our stockholders," Yang and Bostock said in the letter. "Our position is simply that any transaction must be at a value that fully reflects the value of Yahoo, including any strategic benefits to Microsoft, and on terms that provide certainty to our stockholders."

Microsoft's offer for Yahoo, made public on Feb. 1, would create a stronger rival to Google Inc., which dominates the online search advertising market.

At the time, the cash-and-stock bid was valued at $44.6 billion, or 62 percent above Yahoo's market value. As of Friday, the deal was worth just under $41 billion.

Yahoo's board formally rejected Microsoft Corp.'s bid on Feb. 11, saying it undervalues the company.

In Monday's letter, Yang and Bostock said Microsoft's threat to go hostile is "counterproductive and inconsistent with your stated objective of a friendly transaction."

The Yahoo leaders also dinged Microsoft for implying that the two companies hadn't discussed the deal since February. Yang and Bostock said the two companies "have had constructive conversations together regarding a variety of topics, including integration and regulatory issues.

"Moreover, Steve, you personally attended two of these meetings and could have advanced discussions in any way you saw fit," they wrote.

Yang and Bostock also said they are waiting for Microsoft to provide information that would help them understand regulatory issues that could arise from a deal. They said they it on March 28 after a joint meeting of legal advisers.

Joele Frank of the public relations firm Microsoft has hired to advise on the Yahoo deal, said early Monday that Microsoft had no immediate response to the Yahoo statement beyond the "explicit" letter Ballmer sent to Yahoo's board on Saturday.

"If we are forced to take an offer directly to your shareholders, that action will have an undesirable impact on the value of your company from our perspective which will be reflected in the terms of our proposal," Ballmer wrote.

Since initially rejecting Microsoft's bid, Yahoo has explored alliances with Google Inc., News Corp.'s MySpace.com and Time Warner Inc.'s AOL, but no alternative to Microsoft's offer has surfaced.

Ballmer acknowledged the alternative negotiations and questioned why, in the absence of another offer, Yahoo was still dragging its heels.

"This is despite the fact that our proposal is the only alternative put forward that offers your shareholders full and fair value for their shares," Ballmer wrote in the letter. Ballmer said the Microsoft offer has grown stronger as the economic climate has weakened, and that Yahoo's shareholders agreed.

Yang and Bostock rebutted Ballmer's claim that most Yahoo shareholders support a deal, writing, "stockholders representing a significant portion of our outstanding shares have indicated to us that your proposal substantially undervalues Yahoo."

The company recently released a forecast that calls for its revenue to rise more than 70 percent over the next three years. In their letter, Yang and Bostock said Yahoo's business has been marching forward. They pointed to an announcement made earlier Monday, in which Yahoo released more details about its effort to become a one-stop shop for selling and distributing online display ads -- the Internet's equivalent of billboards.

The upgrade, called Amp, won't be available until this summer, and then only on a limited basis among more than 600 newspaper publishers trying recover some of the revenue that the Internet has siphoned from their print editions.

Yahoo said Amp will make it easier for advertisers to aim their messages at specific demographic groups across scores of Web sites. Amp will rely heavily on data that Yahoo collects about people's preferences at its own Web site as well as other online destinations.

Yahoo's new platform will be competing against similar technology recently acquired by Google and Microsoft. Google bought DoubleClick Inc. for $3.2 billion primarily so it would have a better vehicle for selling display ads. The same objective drove Microsoft's $6 billion purchase of aQuantive.
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...

db1964

NYMEX - cena miedzi osiągnęła globalne maksimum !

Postautor: db1964 » 07 kwie 2008 21:10

Witam !

Na amerykańskiej giełdzie surowcowej NYMEX, cena majowego kontraktu miedziowego HGK08 osiągnęła dzisiaj globalne maksimum ! Od dzisiaj globalne maksimum cenowe na kontrakcie miedziowym wynosi 3.9950 $ ...

Pozdrawiam !

________________
Portfel Inwestycyjny

1. FON-PP - nabycie w dniu ustalenia prawa poboru ... mam 20 000 jpp.
2. FKGHM8 - otwarcie p. krótkiej na p. 101.50 zł. ... mam 3 kontrakty.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2008 21:10 przez db1964, łącznie zmieniany 1 raz.

db1964

KGH - cena akcji pod poziomem 105.20 zł. ...

Postautor: db1964 » 08 kwie 2008 18:10

Witam !

Dzisiaj kurs kontraktów FKGHM8 oscylował na poziomie 103.30 zł. - 105.20 zł. przy wolumenie wynoszącym 225 ... na zamknięciu notowań, cena kontraktu wynosiła 103.40 zł. ... obecnie, LOP wynosi 594 ... dzisiaj nastąpił wzrost o 26 pozycji przy jednoczesnym spadku ceny kontraktu o 2.35 zł.

Dzisiaj na zamknięciu notowań, cena akcji KGH wynosiła 103.90 zł. ... spadek ceny o 2.50 zł. Kurs akcji oscylował na poziomie 103.30 zł. - 105.50 zł. przy wolumenie wynoszącym około 0.45 mln ...

Dzisiaj, na zamknięciu sesji, akcje KGH były notowane poniżej poziomu 105.20 zł. ...

Pozdrawiam !

________________
Portfel Inwestycyjny

1. FON-PP - nabycie w dniu ustalenia prawa poboru ... mam 20 000 jpp.
2. FKGHM8 - otwarcie p. krótkiej na p. 101.50 zł. ... mam 3 kontrakty.

Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

Re: KGH - cena akcji pod poziomem 105.20 zł. ...

Postautor: Generał » 08 kwie 2008 18:23

Zyski spółek z USA spadły o 11 procent

Najlepiej, zdaniem analityków, wypadły w poprzednim kwartale amerykańskie firmy naftowe

Głowy inwestorów będą w najbliższym czasie zaprzątać wyniki spółek z USA. Prognozy są nader skromne - zyski miały spaść o ponad 11 proc. Czy łatwiej zatem będzie o niespodzianki?

Sezon wyników za pierwsze trzy miesiące tego roku został nieoficjalnie otwarty wczoraj publikacją sprawozdania finansowego przez koncern aluminiowy Alcoa. Stało się to po zakończeniu sesji na giełdach nowojorskich, czyli też po zamknięciu tego wydania "Parkietu". Analitycy przewidywali, że producent poinformuje o spadku zysków, z pominięciem pozycji jednorazowych, w porównaniu z I kwartałem zeszłego roku. Powód? Spadek popytu na aluminium w przemyśle motoryzacyjnym i budowlanym w USA.

Takie rezultaty wpisywałyby się w szerszy obraz. Ogółem zyski spółek z indeksu Standard & Poor?s 500 spadły bowiem o 11,3 proc. w porównaniu z I kwartałem zeszłego roku - wynika z prognoz analityków, zebranych przez Bloomberga.

Jak w czasie recesji

Wynik to słaby, ale i tak dużo lepszy niż w miesiącach październik-grudzień, kiedy zarobki pogorszyły się aż o 23 proc. Regres zaczął się jeszcze trzy miesiące wcześniej - w III kwartale zyski firm z "pięćsetki" stopniały o 2,5 proc. - na razie ciągnąłby się więc trzy kolejne okresy. Tak złej passy amerykańskie firmy nie miały od lat 2001-2002. Wówczas skończyło się na pięciu kwartałach coraz gorszych wyników, z ostatnim zakończonym w marcu 2002 r., kiedy amerykańska gospodarka wychodziła z recesji. Teraz spekuluje się, czy gospodarka USA właśnie w nią nie wpadła.

Warto zaznaczyć, że jeszcze u progu kwartału prognozy były dużo lepsze - oczekiwano nawet, że zyski wzrosną o kilka procent. Optymizm gasł jednak wraz z ujawnianiem kolejnych strat i odpisów od aktywów przez firmy finansowe. Ze względu na dużą wagę w indeksach często decydują one o wynikach wszystkich firm. Tak było w dwóch ostatnich kwartałach i tak samo ma być też tym razem. Gdyby nie uwzględniać spółek finansowych, wyniki firm z S&P 500 poprawiłyby się o ponad 8 proc. Podobny rezultat bardzo dobrze świadczyłby o amerykańskiej gospodarce i odsunął sporo obaw o jej załamanie.

Wina banków

Już trzy tygodnie temu, ze względu na wcześniejsze zamk-nięcie kwartału obrachunkowego, rynek dowiedział się o kondycji banków inwestycyjnych. Zyski Bear Stearns, dotąd największej ofiary kryzysu kredytowego, a także Lehman Bros., Goldman Sachs i Morgan Stanley tąpnęły o kilkadziesiąt procent.

Jeszcze gorzej ma być w przypadku banku Citigroup - analitycy oczekują, że ten gigant będzie mieć stratę 81 centów na papier, w porównaniu z zyskiem 1,18 USD w I kwartale zeszłego roku. Według specjalistów z Goldman Sachs, Citigroup może odpisać aż 12 mld USD od wartości posiadanych papierów dłużnych. Także Merrill Lynch, bank i zarazem największy za Atlantykiem dom maklerski, będzie mieć straty - 1,29 USD na akcję, wobec 2,26 USD zysku przed rokiem. Mniejszych zysków oczekuje się od pozostałych dużych amerykańskich banków - JP Morgan, Bank of America oraz Wachovii.

Kupowanie niespodzianek?

Inwestorzy mogą się zastanawiać, że skoro firmy mają zawieszoną poprzeczkę bardzo nisko, to powinny ją tym łatwiej przeskoczyć - innymi słowy, osiągnąć wyniki lepsze od oczekiwań. Za potwierdzenie takich spekulacji można uznać ostatnie odbicie indeksów w USA.

Analitycy zwracają uwagę, że wśród firm spoza branży finansowej dotąd bardzo nieliczna grupa spółek ostrzegała o pogorszeniu widoków na przyszłość (m.in. firma odzieżowa JC Penney oraz producent farb Sherwin-Williams). Dodają, że większa liczba ostrzeżeń co do wyników może pojawić się dopiero tuż przed kulminacją sezonu raportów za mniej więcej dwa tygodnie. Wówczas prognozy wyników za minione trzy miesiące mogą pójść w dół jeszcze bardziej. Mogą pogorszyć się też widoki na kolejne kwartały. - Zmiany prognoz mogą pojawiać się w przyszłym tygodniu - powiedział John Butters, cytowany przez agencję Dow Jones szef działu badań ze zbierającej prognozy analityków firmy Thomson Financial.

Oczy na konsumpcję

Poza branżą finansową spowolnienie najbardziej dało się dotąd we znaki w sektorze tzw. dóbr dyskrecjonalnych, czyli niestanowiących artykułów pierwszej potrzeby. Analitycy spodziewają się po jej reprezentantach 15-proc. pogorszenia rezultatów finansowych. Zaliczani do tej grupy są m.in. producenci samochodów. W przypadku General Motors spadek sprzedaży aut poskutkował obniżeniem prognoz do 1 USD straty na akcję, z 66 centów straty szacowanych miesiąc temu.

Po branży artykułów podstawowych (producenci i ich sprzedawcy, tacy jak Wal-Mart, Coca-Cola, Procter & Gamble czy koncerny tytoniowe) analitycy oczekują 8-proc. wzrostu zysków.

- Spółkom z sektorów konsumenckich trzeba się obecnie przyglądać bardzo uważnie. Mają rekordowy udział w tworzeniu PKB i ich zachowanie jest bardzo ważne dla gospodarki - powiedział Russ Koesterich z Barclays Global Investors.

Najlepiej, zdaniem analityków, wypadły w ostatnim kwartale amerykańskie firmy naftowe. Sprzyjała im rekordowo droga ropa, której cena przekroczyła 110 USD za baryłkę.
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...

db1964

KGH - cena akcji nad poziomem 105.20 zł. ...

Postautor: db1964 » 09 kwie 2008 18:10

Witam !

Dzisiaj kurs kontraktów FKGHM8 oscylował na poziomie 102.40 zł. - 105.60 zł. przy wolumenie wynoszącym 429 ... na zamknięciu notowań, cena kontraktu wynosiła 105.35 zł. ... obecnie, LOP wynosi 496 ... dzisiaj nastąpił spadek o 98 pozycji przy jednoczesnym wzroście ceny kontraktu o 1.95 zł.

Dzisiaj na zamknięciu notowań, cena akcji KGH wynosiła 106.00 zł. ... wzrost ceny o 2.10 zł. Kurs akcji oscylował na poziomie 102.50 zł. - 106.10 zł. przy wolumenie wynoszącym około 0.56 mln ...

Dzisiaj, na zamknięciu sesji, akcje KGH były - ponownie - notowane nad poziomem 105.20 zł. ... niestety, w tym tygodniu, obserwujemy dużą zmienność notowań akcji KGH ... dzisiejszy wyraźny spadek LOP dla czerwcowej serii kontraktów na akcje KGH, według mnie, nie potwierdza trwałości obecnego ruchu w górę ceny tych akcji !

Pozdrawiam !

________________
Portfel Inwestycyjny

1. FON-PP - nabycie w dniu ustalenia prawa poboru ... mam 20 000 jpp.
2. FKGHM8 - otwarcie p. krótkiej na p. 101.50 zł. ... mam 3 kontrakty.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2008 18:50 przez db1964, łącznie zmieniany 5 razy.

protoplasta
Chorąży
Posty: 770
Rejestracja: 19 maja 2007 22:27

Re: KGH - cena akcji nad poziomem 105.20 zł. ...

Postautor: protoplasta » 09 kwie 2008 18:20

Witam !

Dzisiaj kurs kontraktów FKGHM8 oscylował na poziomie 102.40 zł. - 105.60 zł. przy wolumenie wynoszącym 429 ... na zamknięciu notowań, cena kontraktu wynosiła 105.35 zł. ... obecnie, LOP wynosi 496 ... dzisiaj nastąpił spadek o 98 pozycji przy jednoczesnym wzroście ceny kontraktu o 1.95 zł.

Dzisiaj na zamknięciu notowań, cena akcji KGH wynosiła 106.00 zł. ... wzrost ceny o 2.10 zł. Kurs akcji oscylował na poziomie 102.50 zł. - 106.10 zł. przy wolumenie wynoszącym około 0.56 mln ...

Dzisiaj, na zamknięciu sesji, akcje KGH były, ponownie, notowane nad poziomem 105.20 zł. ... w tym tygodniu, obserwujemy dużą zmienność notowań akcji KGH ... dzisiejszy wyraźny spadek LOP dla czerwcowej serii kontraktów na akcje KGH, według mnie, nie potwierdza trwałego ruchu w górę ceny tych akcji !

Pozdrawiam !

________________
Portfel Inwestycyjny

1. FON-PP - nabycie w dniu ustalenia prawa poboru ... mam 20 000 jpp.
2. FKGHM8 - otwarcie p. krótkiej na p. 101.50 zł. ... mam 3 kontrakty.

jeżeli masz L na Fkgh to zarabiasz jeżeli rośnie kurs KGHM czy kontraktu FKGH?
"Polska zasługuje na cud"-D.Tusk

db1964

NYMEX - cena miedzi osiągnęła globalne maksimum !

Postautor: db1964 » 09 kwie 2008 21:05

Witam !

Na amerykańskiej giełdzie surowcowej NYMEX, cena majowego kontraktu miedziowego HGK08 osiągnęła dzisiaj globalne maksimum ! Od dzisiaj globalne maksimum cenowe na kontrakcie miedziowym wynosi 4.0090 $ ...

Pozdrawiam !

________________
Portfel Inwestycyjny

1. FON-PP - nabycie w dniu ustalenia prawa poboru ... mam 20 000 jpp.
2. FKGHM8 - otwarcie p. krótkiej na p. 101.50 zł. ... mam 3 kontrakty.

db1964

KGH - zamknięcie sesji na poziomie 105.20 zł. !

Postautor: db1964 » 11 kwie 2008 11:05

Witam !

Wczoraj kurs kontraktów FKGHM8 oscylował na poziomie 104.25 zł. - 105.90 zł. przy wolumenie wynoszącym 288 ... na zamknięciu notowań, cena kontraktu wynosiła 104.80 zł. ... obecnie, LOP wynosi 546 ... wczoraj nastąpił wzrost o 40 pozycji przy jednoczesnym spadku ceny kontraktu o 0.55 zł.

Wczoraj na zamknięciu notowań, cena akcji KGH wynosiła 105.20 zł. ... spadek o 0.80 zł. Kurs akcji oscylował na poziomie 104.00 zł. - 106.00 zł. przy wolumenie wynoszącym około 0.31 mln ...

W tym tygodniu, na razie, cena akcji KGH oscyluje wokół poziomu 105.20 zł. ...

Pozdrawiam !

________________
Portfel Inwestycyjny

1. FON-PP - nabycie w dniu ustalenia prawa poboru ... mam 20 000 jpp.
2. FKGHM8 - otwarcie p. krótkiej na p. 101.50 zł. ... mam 3 kontrakty.

db1964

KGH - cena akcji pod poziomem 105.20 zł. !

Postautor: db1964 » 11 kwie 2008 18:00

Witam !

Dzisiaj kurs kontraktów FKGHM8 oscylował na poziomie 101.20 zł. - 107.10 zł. przy wolumenie wynoszącym 568 ... na zamknięciu notowań, cena kontraktu wynosiła 101.20 zł. ... obecnie, LOP wynosi 510 ... dzisiaj nastąpił spadek o 36 pozycji przy jednoczesnym spadku ceny kontraktu o 3.60 zł.

Dzisiaj na zamknięciu notowań, cena akcji KGH wynosiła 101.10 zł. ... spadek ceny o 4.10 zł. Kurs akcji oscylował na poziomie 101.10 zł. - 107.60 zł. przy wolumenie wynoszącym około 0.62 mln ...

W tym tygodniu, cena akcji KGH oscylowała wokół poziomu 105.20 zł. ... dzisiaj cena tych akcji zdecydowanie spadła ... do poziomu 101.20 zł. ... a zatem, jest ona wyraźnie pod poziomem 105.20 zł. ! Test poziomu 100.00 zł., w poniedziałek, jest całkiem realny ... to był bardzo nerwowy, dla mnie, tydzień !!!

Pozdrawiam !

________________
Portfel Inwestycyjny

1. FON-PP - nabycie w dniu ustalenia prawa poboru ... mam 20 000 jpp.
2. FKGHM8 - otwarcie p. krótkiej na p. 101.50 zł. ... mam 3 kontrakty.

db1964

KGH - cena akcji pod poziomem 100 zł. ...

Postautor: db1964 » 14 kwie 2008 21:05

Witam !

Dzisiaj kurs kontraktów FKGHM8 oscylował na poziomie 98.85 zł. - 101.45 zł. przy wolumenie wynoszącym 492 ... na zamknięciu notowań, cena kontraktu wynosiła 100.10 zł. ... obecnie, LOP wynosi 577 ... dzisiaj nastąpił wzrost o 67 pozycji przy jednoczesnym spadku ceny kontraktu o 1.10 zł.

Dzisiaj na zamknięciu notowań, cena akcji KGH wynosiła 99.00 zł. ... spadek ceny o 2.10 zł. Kurs akcji oscylował na poziomie 99.00 zł. - 101.60 zł. przy wolumenie wynoszącym około 0.56 mln ...

Dzisiaj, na zamknięciu sesji, cena akcji KGH spadła pod poziom 100.00 zł. ...

Pozdrawiam !

________________
Portfel Inwestycyjny

1. FON-PP - nabycie w dniu ustalenia prawa poboru ... mam 20 000 jpp.
2. FKGHM8 - otwarcie p. krótkiej na p. 101.50 zł. ... mam 3 kontrakty.

m.trader
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 289
Rejestracja: 13 lis 2007 22:07

Postautor: m.trader » 14 kwie 2008 22:21

Ja też na krótkiej od dziś. Pozdrawiam :wink:


Wróć do „Kontrakty, opcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości