Nowa oferta na kontrakty terminowe

dyskusja na temat instrumentów pochodnych
damian_powa?ny
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2014 13:29

Nowa oferta na kontrakty terminowe

Postautor: damian_powa?ny » 03 cze 2014 13:33

Ktoś już korzystał z oferty Xelion? Ja właśnie otwieram rachunek, bo ta nowa oferta to dokładnie to, o czym od miesięcy myślałem - w końcu jakiś broker poszedł po rozum do głowy i dał ofertę abonamentową na kontrakty. W lżejszej opcji 300 zł opłaty i można mieć jednocześnie nawet 50 otwartych. Mnie przekonali. Zanim inni brokerzy wprowadzą takie oferty, to najlepsi inwestorzy przejdą do nich, bo u innych brokerów wychodzi o wiele drożej.

REKLAMA


muminek1
Podporucznik
Posty: 13635
Rejestracja: 14 cze 2013 19:15

Postautor: muminek1 » 03 cze 2014 13:41

PLAN TARYFOWY DLA AKTYWNYCH jest przyznawany automatycznie, jeżeli:
w ostatnich trzech miesiącach suma obrotów na rynku kasowym na rachunku Klienta wynosi minimum 500 000 PLN lub
w ostatnich trzech miesiącach suma obrotów na rynku terminowym na rachunku Klienta wynosi minimum 100 kontraktów na indeks.

no to powodzenia

Apacz
Podporucznik
Posty: 12175
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Postautor: Apacz » 03 cze 2014 13:46

no to- jak nie ty to kto ?? :lol:
No risk, no fun :-)

muminek1
Podporucznik
Posty: 13635
Rejestracja: 14 cze 2013 19:15

Postautor: muminek1 » 03 cze 2014 13:49

ja wchodze przewaznie raz na miesiac i bardzo rzadko przekraczam a moze wcale 100 szt na miesiac czasem okolo 80 a czasem tylko 10 szt

jan_cesarz
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2014 12:08

Postautor: jan_cesarz » 04 cze 2014 12:10

Też to widziałem, ale czekam aż ktoś przetestuje i potwierdzi, że faktycznie tak fajnie działa oferta. Za 3 stówki… to ja czasami po 3 dniach daytradingu mam tyle do oddania prowizji. Przy moim systemie trzeba naprawdę często zmieniać pozycję, bo łapię małe ruchy i odwracam na korektach. Wydaje mi się, że dla takich jak ja będą jakieś ograniczenia, bo broker z reguły lubi ściągnąć prowizję z każdej strony, jeśli tylko się da. Na pewno nie ma tam jakiejś gwiazdki albo innego prawnego kruczka?

jakubiak
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2014 12:16

Postautor: jakubiak » 04 cze 2014 12:18

Za 3 stówki… to ja czasami po 3 dniach daytradingu mam tyle do oddania prowizji. Przy moim systemie trzeba naprawdę często zmieniać pozycję, bo łapię małe ruchy i odwracam na korektach. Wydaje mi się, że dla takich jak ja będą jakieś ograniczenia, bo broker z reguły lubi ściągnąć prowizję z każdej strony, jeśli tylko się da. Na pewno nie ma tam jakiejś gwiazdki albo innego prawnego kruczka?
Jak masz taki daytrading to bierz drugą opcję, jest za 800 zł rozwinięta wersja i tam już możesz z nimi ustalić indywidualnie jak duże będą otwarte pozycje na kontraktach. Ja czytałem umowę dwa razy (przewrażliwiony jestem w bankach i u brokerów) i już od przyszłego tygodnia wszystko będę miał przeniesione w Xelionie i zaczynam działać. Jestem ciekaw ile na prowizjach bym oszczędził, gdyby weszli z tym na początku roku. Od dobry kilku miesięcy jest już tak wąski kanał, że ja wysiadam. Mój system niestety zakłada mocne trendy i najlepiej gwałtowne korekty...


Wróć do „Kontrakty, opcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości