KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

dyskusja na temat instrumentów pochodnych
yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

Postautor: yanek z hor » 01 cze 2018 15:10

S 7015 na Nasdaq - zaryzykuję....
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

REKLAMA


KEMPES
Starszy chorąży
Posty: 1660
Rejestracja: 08 mar 2007 22:23

Re: KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

Postautor: KEMPES » 01 cze 2018 19:48

na dzien dziecka

3600

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jak jeszcze dlugo ten bardzo nieprzyjemny organ noszony przez slonia pod brzuchem bedzie bruzdzil na tym watku, ile razy jeszcze ten smiec bedzie kazdego opluwal, tylko za to ze mysli i widzi lepiej od niego, zobacz swirze urodzony przez ostatnią czesc przewodu pokarmowego(raczej wypchany) ze jednak ktos jest lepszy od ciebie, do jego 2400 jest naprawde niedaleko tym bardziej jak sie spojrzy na czas kiedy to pisał, na wskazniki indeksow, futow czy wielu kluczowych spolek, do tego super formacje na wymienionych walorach, jak nie wiesz to wroc do ksiazek, to sa tzw tory kolejowe, ze juz nie wspomne o teorii fal elliotta czy zniesieniach fibo, przestan wreszcie wredny czlowieku na kazdego pluc, wyzywac, poszukaj sobie innej piaskownicy i tam wrzucaj te swoje błoto!

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

Postautor: yanek z hor » 03 cze 2018 00:11

Merkel powiedziała że nie umorzy długu Włoch :shock: :shock: :shock: Nie wiem jako kto się wypowiadała ? Jako prezes EBC ? Przekazywała decyzję wszystkich państw bedących w strefie EURO ??? ... a moze sama kupiła dług za kilka mld EURO ??? Stosunki w UE, PE nie przestaja mnie zadziwiać.
We Włoszech nic się nie zmieniło - stan został taki sam jak poprzednio kiedy rynki "drżały" ze strachu przed nowymi wyborami we Włoszech. Rząd stworzyli "populiści", a populiścia mają to do siebie że realizują obietnice wyborcze czyli - wyjscie z EURo i wywalenie 0,5mln nierobów
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

podolski
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2003
Rejestracja: 10 cze 2008 20:45

Re: KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

Postautor: podolski » 03 cze 2018 17:47

a wiec co najwyzej korekta a moze az korekta

Obrazek

kto chce niech szuka formacji odwracajacej na rysunku jak wyzej a wiec jezeli dzisiaj narysuje sie doji to swiatelko w tunelu moze pojawic sie w poniedzialek na *** ale pod warunkiem wyjscia nad 2189
ale tu nie ma co szukac elek tu mozna oczekiwac 1910 a moze i mniej
M. przeciez "masz amibrokera" to chyba musisz przyznac ze sa pedanci do kwadratu, odmierz 0.5 impulsu wzrostowego od 2016 i co nie jestes zdziwiony? jak bardzo są dokladni, nie ukrywam ze ja też wlasnie na to czekalem, no powiedz, to kiedy nam technikom brac jak nie w takim momencie? ful portfel i SL punkt ponizej ostatniego dolka
moja lista ignorantów:

podolski
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2003
Rejestracja: 10 cze 2008 20:45

Re: KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

Postautor: podolski » 03 cze 2018 21:55

Tak mi się wydaje że to chyba ja pierwszy zauważyłem że zniesienie 50% jest dość mocne co nie znaczy że jest nie do przejścia Wyżej masz zniesienia fibo Na
WIG20 ale Dalej uważam że to będzie tylko korekta w trendzie spadkowym A najważniejsze w tym wszystkim nie są jakieś oscylatory zniesienia Fibonacciego tylko formacje to samo się dotyczy rozpisywanie całego Vigo za pomocą fal elliotta można to o kant tyłka rozbić liczą się tylko formacje i wybicia z konsolidacji i na tym się najwięcej zarabia a reszta to jest wróżenie z fusów i to tyle już więcej mnie nie prowokuj cię
wybacz ale nie bardzo rozumiem w ktorym miejscu jest moja prowokacja? mozesz to rozjasnic, co do rynku to na chwile obecna prorokowac co bedzie to moze tylko i***, ja tylko zauwazam ze zatrzymali sie dokladnie na 50% zniesienia fali wzrostowej czego nie ukrywam oczekiwałem,co bedzie dalej to wybacz ale nie mnie to mowic, jest zatrzymanie, jest woreczek napelniony, sa warunki okreslone co robic w razie spadku i tyle, sorry SL juz jest zgodnie z twoja propozycja nie na ostatnim dolku ale jak to zawsze mowisz juz na break even, ja oczekuje 66% zniesienia spadku i tam mam TP, nie dojda to zareaguje wczesniej
Badz spokojny juz dlugo tu znowu nic nie napisze wiec mozez sobie dalej spokojnie pisac o silkach, zakwasie, kielbachach czy wypiekach, narka
moja lista ignorantów:

podolski
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2003
Rejestracja: 10 cze 2008 20:45

Re: KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

Postautor: podolski » 03 cze 2018 22:00

Muszę się przyznać że codziennie poświęcam ponad dwie godziny nad
Kształtowaniem swojej sylwetki to znaczy godzinę spędzam na siłowni czy jak to się teraz mówi na siłce a godziną na basenie No i saunie łącznie a w domu dodatkowo jeszcze 30 minut na rowerku i stepperze i efekty już są osiągnąłem wagę
numeru czołgu z Czterech pancernych i psa

[/quote]
bez jaj 102 to byl mój szczyt .. raz w zyciu , niestety i na szczescie, wtedy mocno zareagowałem i szybko wrocilem do normy, tj. 73 kg , no ale ja mam tylko 181cm i troche zycia przed soba, tak mi sie przynajmniej wydaje
moja lista ignorantów:

Inwestor2010
Podporucznik
Posty: 12800
Rejestracja: 15 maja 2010 23:20

Re: KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

Postautor: Inwestor2010 » 04 cze 2018 11:40

2268 na razie za ambitny cel

ale 2235-40 ? :P

Inwestor2010
Podporucznik
Posty: 12800
Rejestracja: 15 maja 2010 23:20

Re: KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

Postautor: Inwestor2010 » 04 cze 2018 13:56

LOP solidnie wzrosl na 9,5 sesji do rozliczenia serii M gdzie jest 57153 przy 2209

a na U na razie zaledwie 1948 przy 2177

:P

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

Postautor: Jot23 » 05 cze 2018 15:15

2268 na razie za ambitny cel

ale 2235-40 ? :P
CHCIALES

MASZ

(PIERWSZY CEL, ALE Z ZAPASEM)
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

Postautor: yanek z hor » 05 cze 2018 17:57

To zaczyna być mało transparentne - mocne umocnienie pln i wzrost giełdy... i okazuje że już sa przecieki na temat reformy emerytalnej. ... brak słow.
Tak na marginesie za niedługo rozliczenie więc ten zapoczatkowany trend wzrostowy moze jeszcze być kontynuowany do rozlicznia
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

Apacz
Podporucznik
Posty: 12175
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Re: KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

Postautor: Apacz » 06 cze 2018 13:28

Czy jak jeszcze przed rozliczeniem serii dostaniemy lomot z Chile w piatek, a potem ledwo zremisujemy z Litwa we wtorek to gielda u nas spadnie, czy nie?

Chyba ze Chile wystawi sklad opału i papy, a nie najmocniejszy swoj sklad ?

:lol:
No risk, no fun :-)

Apacz
Podporucznik
Posty: 12175
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Re: KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

Postautor: Apacz » 06 cze 2018 13:37

Nie wspomne o suszy:

Obecnie tak duży deficyt wody powoduje, że plony wielu upraw będą niższe z powodu występującego deficytu wody co najmniej o 20 proc. w skali gminy w stosunku do plonów uzyskanych przy średnich wieloletnich warunkach pogodowych.
No risk, no fun :-)

zuzia44
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2018 17:41

Re: KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

Postautor: zuzia44 » 07 cze 2018 17:42

hahahahhahaha dobree :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

Postautor: riplej » 08 cze 2018 09:22

Obrazek
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

podolski
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2003
Rejestracja: 10 cze 2008 20:45

Re: KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

Postautor: podolski » 08 cze 2018 11:47

Nie chce mi się pisać więc mówię przez Google
Jak widać wyżej na wykresie WIG20 możliwe że to dzisiaj powstanie formacja odwracająca
ostatnie wzrosty dla mnie to była tylko korekta w trendzie spadkowym No ale pamiętamy że jeszcze nikt na prognozach grosza nie zarobił zarabia się tylko patrząc na Formację i na wybiciach z formacji czy to z konsolidacji
Co do mojej kariery na siłowni to muszę wam powiedzieć że jest zajebiście zdążyłem już sobie wybić bark czy też skręcić ale byłem już cudotwórcy czyli kręglarze wszystko zostało ustawione a przy okazji jeszcze okazało się że mam dwa kręgi czy dyski zwichrowany ale już jest wszystko w porządku mam od fachowca zalecenie aby przynajmniej przez 3 dni odpocząć od siłki ale nie odpuszczam za 3 dni dalsza walka straty muszą być tak jest zawsze w życiu i tak było na giełdzie najpierw straty i nauka a potem dopiero przyszły zyski
na razie rynek idzie mi jak po sznurku, juz wczoraj wszystko wyrzucilem, spytasz czemu bo inaczej niz ty oczekujejednak korekty wiekszej tak jak wczesniej pisalem pod 2400 z tym ze ona musi byc zrobiona w trojce abc stad wczorajszy wyrzut i nadzieja na odkupienie nizej tak zeby po tym spadku było jeszcze miejsce na kolejna zwyzke do 2400 w fali rownej ostatniego wzrostu, wtedy wiesz co bedzie? formacja ktorą nie raz tutaj pokazywales(przebicie poprzedniego szczytu) i to powinno wystarczyc na zrobienie falki wiekszej lub rownej temu ostatniemu impulsowi tak pod srednia 200 na poz. w okolicach 2400
moja lista ignorantów:


Wróć do „Kontrakty, opcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości